>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Proste. Albo uiścisz te 12zł (to nie 12k) i będziesz dalej sobie korzystał z konta, albo olejesz sprawę i tyle.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Ja w tej samej sprawie, co mam zrobić, to w koncu 12,5 tysiaca zł czy 12,5 zł? Czy ja moge po prostu usunąć to konto skrill, bo w ogolo go nie potrzebuke...
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Oczywiście jest to kwota przeliczona przez kalkulator walutowy (jakieś 2,5 funta)z dokładnością 4 cyfr po przecinku,co naturalnie trzeba zaokrąglić do 60 groszy.Wpłać 20 złotych i zobaczysz,że zniknie Ci 12 zł. i 60 groszy,a nie 12 tys.!!!Jeśli zaś nie potrzebujesz tego konta, to nic nie rób,nie będą Cię ścigać.Możesz też spokojnie wejść na konto i je zamknąć.Taka opłata to nic innego,tylko żałosna,moim zdaniem,próba utrzymania klienta.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Oczywiście jest to kwota przeliczona przez kalkulator walutowy (jakieś 2,5 funta)z dokładnością 4 cyfr po przecinku,co naturalnie trzeba zaokrąglić do 60 groszy.Wpłać 20 złotych i zobaczysz,że zniknie Ci 12 zł. i 60 groszy,a nie 12 tys.!!!Jeśli zaś nie potrzebujesz tego konta, to nic nie rób,nie będą Cię ścigać.Możesz też spokojnie wejść na konto i je zamknąć.Taka opłata to nic innego,tylko żałosna,moim zdaniem,próba utrzymania klienta.
A w jaki sposób można zamknąć konto?
No dobra, już wiem w jaki, nalezy wejść w ustawienia konta i kliknąć ZAMKNIJ. Tak też zrobiłem i wyskoczyło mi &quot;Twoje konto nie może zostać w tej chwili zamknięte, aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z działem pomocy skrill&quot; Pewnie chodzi o to, że nie wpłaciłem tych 12 zł.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Szybkie pytanko, jeśli zrobię wypłatę ze Skrilla na konto bankowe (drobne kwoty 100-200$) to czy będzie to bezpieczne?
Gdyby ktoś miał się przyczepić, to zawsze możesz powiedzieć, że są to wygrane w którymś z legalnych buków (Fortuna, LVBET, Totolotek), a każdy z buków już pobrał podatek ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A co to za problem żeby osły z urzędów przeczytały treść ustawy hazardowej, nawet jeśli - w co wątpię, o tym nie wiedzą jeszcze? Obsługują, ale w jedną stronę.
 
Do góry Bottom