>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Slawgo i jego typki...

slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Codziennie będę się starał podać jakiś ciekawy singielek (lub nawet kilka). Zapraszam do lektury mojego tematu.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
1. Turcja Play Off. Rewanż
Eskisehirspor - Giresunspor @ 1 @ 1,73

Stawka: 50zł
Ewentualna wygrana: 86,50zł

W pierwszym meczu 3:3, gospodarze walczą o awans do ekstraklasy.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
2. Włochy Play Off. Rewanż
Perugia - Benewento @ powyżej 2,5 gola @ 2,25

Stawka: 30zł
Ewentualna wygrana: 67,50
Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:0 dla Benewento. &quot;Czutka&quot; mi podpowiada że bedzie over w tym meczu.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
2. Włochy Play Off. Rewanż

Perugia - Benewento @ powyżej 2,5 gola @ 2,25


Stawka: 30zł

Ewentualna wygrana: 67,50

Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:0 dla Benewento. &quot;Czutka&quot; mi podpowiada że bedzie over w tym meczu.
⛔ 1:1
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
3. Piłka nożna Estonia
Levadia - Infonet @ 1 @ 1,73

Stawka: 30zł
Ewentualna wygrana: 51,90zł
Gospodarze to wicelider tabeli, Infonet to obecnie czwarty zespół w lidze. Levadia na swoim stadionie jest bardzo mocna, w tym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki przed własną publicznością, a ich bilans to 6-1-0.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
3. Piłka nożna Estonia

Levadia - Infonet @ 1 @ 1,73 ✅ 1:0


Stawka: 30zł

Ewentualna wygrana: 51,90zł

Gospodarze to wicelider tabeli, Infonet to obecnie czwarty zespół w lidze. Levadia na swoim stadionie jest bardzo mocna, w tym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki przed własną publicznością, a ich bilans to 6-1-0.

4. Ako
Piłka nożna

Sligo Rovers - Finn Harps @ 1 @ 1,65 ⛔
Cracovia - Piast @ 1 @ 2,20 ⛔

ako: 3,63

Stawka: 30zł

Ewentualna wygrana: 108,90zł
Bilans 2/2
Stan konta: -1,60zł
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
4.
Piłka nożna
Girona - Sarragossa @ 1 @ 3.40
Stawka: 30zł
Ewentualna wygrana: 102zł
Buki tu czuja remis, skoro na gospodarzy mamy taki wysoki kurs, na gosci 7.20 a na remis 1.40!!! Ja jednak w to nie wierze I spodziewam sie walki o 3 punkty druzyny Girony, ktora gra o awans do La Ligi.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
4.
Piłka nożna

Girona - Sarragossa @ 1 @ 3.40

Stawka: 30zł

Ewentualna wygrana: 102zł

Buki tu czuja remis, skoro na gospodarzy mamy taki wysoki kurs, na gosci 7.20 a na remis 1.40!!! Ja jednak w to nie wierze I spodziewam sie walki o 3 punkty druzyny Girony, ktora gra o awans do La Ligi.
⛔ 0:0

Jeremy świadkami niezłego walka w Segunda Division, ciekawe czy beda jakies konsekwencje wyciagniete.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
6. Ako:
Kazachstan - Dania @ 2 @ 1,45
Burundi - South Sudan @ 1 @ 1,36
Chicago Fire - Atlanta @ 1 @ 1,70
ako: 3,35
stawka: 30zł
ewk: 100,5zł
Mimo, że faworytem według bukmacherów jak i według mnie są Duńczycy to niespodziewałem się tak niskiego kursu na ich zwycięstwo. Kazachowie w obecnych eliminacjach do mundialu nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, ale potrafili na własnym terenie urwać punkty Polakom jak i Rumunom. Goście w pięciu meczach zdobyli siedem oczek co daje im na tę chwilę trzecią lokatę. Dziś koniecznie muszą wygrać by nadal liczyć się w walce o baraże do MŚ (liczymy że Polacy wygrają grupę). W pierwszym meczy tych ekip Dania pewnie zwyciężyła Kazachów 4:1. Duńczycy w tym tygodniu rozegrali spariognowy mecz z Niemcami i zremisowali z nimi 1:1 prowadząc po pierwszej połowie, co powinno być dobrym prognostykiem przed spotkaniem eliminacyjnym.

7. Litwa - Słowacja @ 2 @ 1,70
stawka: 50zł
ewk: 85zł
To może być kluczowe spotkanie dla Słowaków jeśli chodzi o awans do chociażby barażów MŚ. Po fatalnym początku i dwóch porażkach z Anglikami u siebie 1:0 i Słoweńcami na wyjeździe 1:0 przyszły trzy kolejne zwycięstwa. Na chwilę obecną zgromadzili na koncie 9 pkt i że tak powiem w porę sie ogarnęli. Zajmują drugą lokatę tracąc cztery oczka do Anglików. W spotkaniu rozgrywanym u siebie rozbili Litwińców 4:0 nie pozostwiając złudzeń to jest lepszy. Dziś czeka ich trudny pojedynek, bo Litwini są specyficzną drużyną i od czasu do czasu na swoim terenie potrafią urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi (Słowenia 2:2). Goście są zespołem o dużo większym potencjale od swojego rywala , również w tym pojedynku powinni odnieść zwycięstwo.
8. Czarnogóra - Armenia @ 1 @ 1,80
stawka: 20zł
ewk: 36zł
Ważne spotkanie dla Czarnogórców, którzy nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów w tym meczu. W pierwszym meczu tych zespołów w Armenii, lepsi okazali się Ormianie wygrywają 3:2 mimo, że przegrywali już 0:2. Czarnogórcy po dobrym początku eliminacji (dwie wygrane m.in. Dania 1:0 i Kazachstan 5:0 i remis z Rumunia 1:1) doznali dwóch porażek w ostatnich meczach (Polska i wspomniana Armenia). Do kadry Czarnogóry powracają rekonwalescenci Stefan Jovetic i Marko Basa, których powinnismy dziś zobaczyć na murawie. Po powrocie tego pierwszego reprezentacja z Bałkanów dostanie ofensywnego kopa i powinna u siebie pokonać Ormian, którzy z kolei nie mają zbyt mocnej defensywy. Stadion w Podgoricy i specyficzna publika powinna ogłuszyć zapał Ormian. Jak dla mnie pewna jedynka.
Kursy z Bet365
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
9. Ako:
Zimbabwe - Liberia @ 1 @ 1,50
Albacete - Baleares @ 1 @ 1,73
Karpaty Krosno - Wierna @ 1 @ 1,40
ako: 3,63
stawka: 50zł
ewk: 181,50zł
10.
Izrael - Albania @ 1 @ 2,18
stawka: 30zł
ewk: 65,40zł
efortuna
Obie ekipy nie mają najmniejszych szans w tej grupie w której muszą rywalizować z Hiszpanami i Włochami. Walczą więc o trzecią lokatę. W pierwszym starciu obu drużyn dość gładko wygrali Izraelczycy bo aż 3:0. Gram na nich, ponieważ grają przed własną publicznością.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
6. Ako:

Kazachstan - Dania @ 2 @ 1,45 ✅
Burundi - South Sudan @ 1 @ 1,36 ✅
Chicago Fire - Atlanta @ 1 @ 1,70 ✅

ako: 3,35
stawka: 30zł
ewk: 100,5zł

Mimo, że faworytem według bukmacherów jak i według mnie są Duńczycy to niespodziewałem się tak niskiego kursu na ich zwycięstwo. Kazachowie w obecnych eliminacjach do mundialu nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, ale potrafili na własnym terenie urwać punkty Polakom jak i Rumunom. Goście w pięciu meczach zdobyli siedem oczek co daje im na tę chwilę trzecią lokatę. Dziś koniecznie muszą wygrać by nadal liczyć się w walce o baraże do MŚ (liczymy że Polacy wygrają grupę). W pierwszym meczy tych ekip Dania pewnie zwyciężyła Kazachów 4:1. Duńczycy w tym tygodniu rozegrali spariognowy mecz z Niemcami i zremisowali z nimi 1:1 prowadząc po pierwszej połowie, co powinno być dobrym prognostykiem przed spotkaniem eliminacyjnym.


7. Litwa - Słowacja @ 2 @ 1,70 ✅

stawka: 50zł
ewk: 85zł

To może być kluczowe spotkanie dla Słowaków jeśli chodzi o awans do chociażby barażów MŚ. Po fatalnym początku i dwóch porażkach z Anglikami u siebie 1:0 i Słoweńcami na wyjeździe 1:0 przyszły trzy kolejne zwycięstwa. Na chwilę obecną zgromadzili na koncie 9 pkt i że tak powiem w porę sie ogarnęli. Zajmują drugą lokatę tracąc cztery oczka do Anglików. W spotkaniu rozgrywanym u siebie rozbili Litwińców 4:0 nie pozostwiając złudzeń to jest lepszy. Dziś czeka ich trudny pojedynek, bo Litwini są specyficzną drużyną i od czasu do czasu na swoim terenie potrafią urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi (Słowenia 2:2). Goście są zespołem o dużo większym potencjale od swojego rywala , również w tym pojedynku powinni odnieść zwycięstwo.

8. Czarnogóra - Armenia @ 1 @ 1,80 ✅

stawka: 20zł
ewk: 36zł

Ważne spotkanie dla Czarnogórców, którzy nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów w tym meczu. W pierwszym meczu tych zespołów w Armenii, lepsi okazali się Ormianie wygrywają 3:2 mimo, że przegrywali już 0:2. Czarnogórcy po dobrym początku eliminacji (dwie wygrane m.in. Dania 1:0 i Kazachstan 5:0 i remis z Rumunia 1:1) doznali dwóch porażek w ostatnich meczach (Polska i wspomniana Armenia). Do kadry Czarnogóry powracają rekonwalescenci Stefan Jovetic i Marko Basa, których powinnismy dziś zobaczyć na murawie. Po powrocie tego pierwszego reprezentacja z Bałkanów dostanie ofensywnego kopa i powinna u siebie pokonać Ormian, którzy z kolei nie mają zbyt mocnej defensywy. Stadion w Podgoricy i specyficzna publika powinna ogłuszyć zapał Ormian. Jak dla mnie pewna jedynka.

Kursy z Bet365
Bardon udana sobota :cool:

Po 8 kuponach:
Bilans 5/3
Stan konta: 89.90zł
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
9. Ako:

Zimbabwe - Liberia @ 1 @ 1,50 ✅
Albacete - Baleares @ 1 @ 1,73 ⛔
Karpaty Krosno - Wierna @ 1 @ 1,40 ⛔

ako: 3,63
stawka: 50zł
ewk: 181,50zł

10.

Izrael - Albania @ 1 @ 2,18 ⛔

stawka: 30zł
ewk: 65,40zł

efortuna

Obie ekipy nie mają najmniejszych szans w tej grupie w której muszą rywalizować z Hiszpanami i Włochami. Walczą więc o trzecią lokatę. W pierwszym starciu obu drużyn dość gładko wygrali Izraelczycy bo aż 3:0. Gram na nich, ponieważ grają przed własną publicznością.

Po 10 kuponach:
Bilans 5/5
Stan konta: 9.90zł
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
17.06.2017
11. Ako:
Getafe - Huesca @ 1 @ 1,80
Estudiantes - Belgrano @ 1 @ 1,60
ako: 2,88
stawka: 30zł
ewk: 86,40zł

12. Parma - Alessandria @ 1 @ 2,10
stawka: 30zł
ewk: 63zł

Nadmiar czasu spowodował, że ciężko było coś napisać w tygodniu. Na sobote myśle wybrałem ciekawe zestawienia. Getafe rozgrywa rewanżowe półfinałowe spotkanie o awans do La Liga. W pierwszym meczu prowadzili na wyjeździe już 2:0, ale nie potrafili dowieźć tego do końca i skończyło się 2:2. Przed własną publicznością powinno być inaczej.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
17.06.2017

11. Ako:

Getafe - Huesca @ 1 @ 1,80 ✅ 3:0
Estudiantes - Belgrano @ 1 @ 1,60 ✅ 2:0

ako: 2,88
stawka: 30zł
ewk: 86,40zł


12. Parma - Alessandria @ 1 @ 2,10 ✅ 2:0

stawka: 30zł
ewk: 63zł


Nadmiar czasu spowodował, że ciężko było coś napisać w tygodniu. Na sobote myśle wybrałem ciekawe zestawienia. Getafe rozgrywa rewanżowe półfinałowe spotkanie o awans do La Liga. W pierwszym meczu prowadzili na wyjeździe już 2:0, ale nie potrafili dowieźć tego do końca i skończyło się 2:2. Przed własną publicznością powinno być inaczej.


13. Niemcy U21 - Czechy U21 @ 1 @ 1,60 ✅ 2:0

stawka: 30zł
ewk: 48zł

14. Portugalia - Meksyk @ X2 @ 1,74 ✅ 2:2

stawka: 30zł
ewk: 52,2zł

Kursy z unibet
Bardzo udany weekendzik. Getafe rozbiło rywala i awansowało do decydującego starcia o awans do La Liga. Parma z kolei awansowała na zaplecze Serie A, a nie dawno jeszcze grali w IV lidze. Niemcy nie dali ciała i pewnie pokonali na inauguracje ME U21 Czechów 2:0. Po cichu liczyłem na urwanie punktów przed ekipe Meksyku i doczekałem się, Meksykanie wyrównali w doliczoneym czasie gry.

Bilans czerwca:

Po 14 kuponach:
Bilans 9/5
Stan konta: 139,50zł
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
19.06
15. Flora - Kalju @ 1 @ 1,80
stawka: 50zł
ewk: 90zł
16.
Trelleborgs - Gefle @ 1 @ 1,57
Słowacja U21 - Anglia U21 @ 1X @ 2,10
ako: 3,30
stawka: 30zł
ewk: 99,00zł
Słowacy zaimponowali mi w pierwszym meczu z Polakami, tak wiem nasi nie zagrali najlepiej a nawet fatalnie. Słowacy wiedzieli jak chcą grać, mieli pomysł na grę i mimo że przegrywali potrafili spokojnie odrobić straty i wygrać. Anglików niestety nie widziałem w akcji. Myslę że stać naszych południowych sąsiadów na niespodziankę w tym spotkaniu.
 
Do góry Bottom