>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Słowacja-Anglia & Rosja-Walia] - 3 kolejka grupy B, 20.06.2016 r.

canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Rosja vs Walia Typ: Under 1,5 gola @2,60 Oddsring ⛔

Rosja ma na swoim koncie zaledwie 1 pkt., zanotowali remis z Anglią i przegraną ze Słowacją. I teraz tylko zwycięstwo da im możliwość awansu. A to nie będzie łatwe z ich grą, oni w ofensywie prezentują się bardzo ubogo. Co pokazuję chociaż by mecz ze Słowacją gdzie pomimo posiadania piłki w okolicach 60%, drużyna kończyła swoje ataki gdzieś 30 m od bramki rywala. Wyglądali blado. Faktem jest że, będą musieli atakować w tym meczu jeśli chcą dalej liczyć się w turnieju. Ale no mówię, dla mnie z przodu w ogóle nie istnieją. Dlatego bd. im bardzo trudno konstruować akcję mogące zagrozić bramce rywala.
Walia zaś ma 3 pkt., i praktycznie mogą sobie pozwolić na remis. Wygrali ze Słowakami i przegrali z Anglią. Ogólnie mogę powiedzieć o tej drużynie że, grają nieprzyjemną dla oka piłkę, ze względu na raczej defensywną grę zespołu. Jednak że, są bardziej przekonujący od swoich rywali i nie sądzę aby przegrali. Do tego wystarcza im tylko 1 pkt. Więc nie jest powiedziane że, nie zagrają na remis. Są dobrze zorganizowani w grze defensywnej. A oprócz Bale nie mają nic ciekawego do pokazania z przodu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rosja - Walia Liczba popełnionych fauli na G. Bale&#39;u under 2,5 1,60 Unibet ✅

Ciężki mecz do typowania, dlatego coś takiego. Bale był faulowany 2 razy ze Słowacją i ani razu z Anglią. Bale strzelił po golu w obu dotychczasowych spotkaniach ale oba z rzutów wolnych. Jeśli chodzi natomiast o grę to nie jest piłkarzem wyróżniającym się. Bardzo mało go widać. Potwierdzają to statystyki podań, gdzie Bale jest jednym z najrzadziej podających. Do tej pory błyszczał jedynie ze stałych fragmentów, a do gry nie pokazywał się zbyt często. Z tego powodu i nie ma powodu go faulować. Dziś również liczę, że nie będzie odgrywał głównej roli, a co za tym idzie Rosjanie oszczędzą jego nogi.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Bardzo ciekawa sytuacja w grupie B, w najlepszej sytuacji oczywiście Anglicy, którzy praktycznie awans już mają. Słowacy będą musieli się sporo napocić. Jednak ja bym ich w spotkaniu z Anglia nie skreślał. W dwóch poprzednich spotkaniach w moim odczuciu prezentowali się zdecydowanie lepiej niż Anglicy. Anglia żeby nie prezent od Walijskich obrońców w końcówce meczu to wówczas już by tak prosto nie było. Dlatego ze Słowacją będę solidnie trzymał kciuki za naszych sąsiadów.
Z kolei w drugim spotkaniu jestem zdecydowanie za Walijczykami. Rosjanie bez polotu, nędznie w dwóch poprzednich spotkaniach, a Walia konsekwentnie do przodu. X2 w tym spotkaniu biorę w ciemno.
 
Do góry Bottom