>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Smarkets

cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
http://smarkets.com
Co sądzicie o tej giełdzie zakładów? Z tego co się po niej rozglądam rynki są bardziej zapełnione niż na Betdaq a mimo to o Betdaq słyszałem od dawna, podczas gdy pierwszy raz dziś usłyszałem o smarkets ???? Przykładowy mecz Hibernan - Rangers ma na przykład identyczne kursy na back i lay jak betfair. Na rynku ruch chorzów - korona z kolei też bardzo zbliżone kursy, ale dużo więcej pieniędzy leży.
 
K 3

koma666

Użytkownik
bardzo mnie zadziwiła ta nikomu nie znana giełda jezeli chodzi o ilosc pieniedzy na rynku
jakby było pieknie jakby wkoncu znalazła sie jakas alternatywa dla betfair które staje sie coraz mniej fair wobec swoich klientów
czy to na prawde takie trudne stworzyc giełde z prostymi jak drut zasadami czyli 5 procent prowizji od zysku i zadnych ale to zadnych ukrytych opłat typu chamskie premium charge ?
przeciez ciagle powstaja nowi bukmacherzy a giełd jak na lekarstwo, giełda wydaje mi sie pewniejszym biznesem dla wszystkich, zarówno dla grajacych jak i zakładajacych taki interes, dlatego nie rozumiem czemu ten nurt sie nie rozwija ...
przybywa za to smieciowych buków którzy oferuja smieciowe bonusy a potem jak ktos ich troche oskubie to limit limit limit, albo wałki z kuponami
moim zdaniem bukmacherka bez prawdziwych giełd zakładów i bez prostych i przejrzystych zasad nie ma przyszłosci,
nawet rozsławiony i niby najlepszy bukmacher jakim jest pinnacle daje limity
 
P 0

pasiasty25

Użytkownik
Witam , ma tam ktoś konto ??? Mam pytanie jak przejść u nich weryfikacje jak się nie ma zadnego rachunku na siebie ? Mam konto w mbanku i rachunek za komurke a tego nie akceptują ani zrzutów ekranu. Mój angielski jest na słabym poziomie nie dogadalem sie tam z nimi ....
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Wystarczy wydrukować jakiś dokument z banku typu wyciąg z karty, na którym będą widoczne dane i logo banku (dane finansowe należy w takim wypadku oczywiście zamazać).
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
gra na tym ktos ? czy po zalogowaniu sie widac wszystkie markety ? bo teraz na live nba tylko na zwyciestwo jest... Poleca ktos ta gielde ?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
do gry w pilke/wyscigi konne sa ok - chociaz nie ma az tylu rynkow jak bf.
wyplaty skrill/neteller darmowe i kasa w ciagu 24h, marza 2% robi jednak roznice w porownaniu do 6.5% bf - no i nie ma premium charges.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Używam od 11 miesięcy, wpłaty/wypłaty na skrilla szybkie, jeśli chodzi o ilość rynków i lig to oczywiście jest dużo mniejsza niż Betfair, ale w 2 aspektach są lepsi niż Betfair tj prowizja 2% tylko od wygranych (zamiast 6,5%) i waluta PLN, niedostępna na żadnej innej giełdzie.
 
Do góry Bottom