>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Snajper

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jako ze mam tutaj dostep ???? należałoby tez cos podac. W sumie chcialem postawic taki zaklad, ale gdy zobaczylem kurs jaki wystawil bwin troche sie zdziwilem. Spodziewalem sie mniejszego
Skoki Narciarskie - Klingenthal
Czy A. Małysz bedzie w TOP6?
Typ: TAK @ 1.95
bwin
5/10

Po takim kursie nie mozna przejsc obojetnie. Jak dla mnie kurs troche za wysoki, patrzac na ostatnie poczyniania naszego Orła z Wisły. Adam uwaza ze jezeli sie jest w formie to ta skocznia nie bedzie mu przeszkadzala. Potwierdzil to dzis w kwalifikacjach skaczac 132.5m (najdalej z TOP10). Podczas lotów byl blisko podium co dobrze wrózy o jego formie, bo jak wiemy lotnikiem to on nie jest ????
W sezonie 2006/2007 tuż przed Mistrzostwami Świata zajął 3 miejsce, jak sie potem skonczylo doskonale wiemy ????
edit: No i prosze, nawet mozna bylo sprobowac TOP3 po 4.00 ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Formuła 1 - GP Bahrajnu
Ile bolidów Virgin Racing zostanie sklasyfikowanych?
Typ: 0 @ 2.50
Bwin
6/10

Debiut tej ekipy w stawce Formuly 1 podczas testów przedsezonowych można uznać za fatalny. Po przejechaniu kilku okrążeń na prostej startowej pękło mocowanie przedniego spojlera, a kilka metrów dalej, skrzydło całkiem odpadło. Po przeanalizowaniu sytuacji zaprzestano dalszej jazdy z powodu braku części zapasowych. Dwa dni później po dostarczeniu zapasowych części Timo Glock kilka razy spowodował czerwona flagę. Następnie pojawiały się problemy z hydrauliką. Ogólnie zespół przejechał bardzo mało kilometrów testowych i jak dla mnie ukończenie wyścigu w trudnych warunkach (hamulce, wysoka temperatura) będzie dla nich sukcesem... ale jeszcze nie teraz. A debiutujący w Formule 1 Lucas di Grassi długo w tym wyścigu nie pojeździ.
Teraz czas na informacje z ostatniej chwili:
Mark Sutton: &quot;Just heard from a source that the Virgin car will not finish the race! as there Fuel tank is too small to finish it!&quot;
Virgin ponoć nie dojedzie do mety ponieważ skonstruowali za mały bak ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jeżeli grać to tylko dziś po takim kursie. Jutro może być juz nieopłacalny
Lewis Hamilton TOP3?
Typ: TAK @ 1.60
unibet bwin
4/10
Dla mnie, od tego typu pewniejsza jest tylko śmierć z podatkami ???? Po raz kolejny Mclareny sprawują się fantastycznie. Nie ma prawa powtórzyć się z sytuacja z ubiegłych kwalifikacji gdzie zespół pogrzebał swoje szanse na wygraną, opóźniając wyjazdu z boksu. Zresztą jak każdy widział, Hamilton wtedy w niedziele po prostu latał po torze, kręcąc fantastyczne czasy. Silnik Mercedesa dziś był nie do pokonania na tym obiekcie. Brytyjczyk również jest zachwycony swoją postawą:
&quot;Bolid spisuje się dobrze, ale nasze tempo wygląda podobnie do innych bolidów na długich przejazdach. Jesteśmy nieco szybsi od innych zespołów, ale one jednocześnie mają do dyspozycji większą siłę dociskającą. Chodzi o znalezienie odpowiedniego balansu- a my uważamy, że taki mamy. Kontynuujemy nasze dobre odczucia z Malezji, ale dokonaliśmy kilku kolejnych subtelnych zmian, które są zachęcające. Wyjechałem na tor w pozytywnym nastroju.&quot;
Wspomina także, że mimo dobry treningów nie są faworytami w wyścigu. Ja jednak uważam, że to mała zasłona. Po prostu nie chcą wywierać na sobie presji, albo rozczarowania. Dwa tygodnie temu Lewis był dla mnie faworytem i teraz znowu jest. Jedynie co może przeszkodzić to jakaś awaria bolidu. Typ oczywiście na wyścig, bo po kwalifikacjach może nie być już sensu go grać ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kto lepszy: Glock - di Grassi?
Typ: Glock @ 1.50
bwin 6/10 ✅
Po przeczytaniu newsa od razu wziąłem się za poszukiwanie tego h2h i jakie było moje zdziwienie gdy ujrzałem ten kurs. Nie wiem czy bukmacher coś o tym wie czy nie, ale ten kurs chyba nie ma prawa się otrzymać. Jak wszyscy pamiętamy pył wulkaniczny opóźnił trochę przygotowania usprawnień bolidów. Na razie najbardziej odczuło to chyba Virgin Racing.
Zespół miał m.in zwiększyć pojemność swojego zbiornika paliwa. Jednak nie zdążyli na czas i zmodyfikowali podwozie tylko w jednym samochodzie.
- Pracując niestrudzenie, by przygotować nowy bolid na wyścig, wliczając w to ponowną homologację, to gorzka pigułka do przełknięcia, że nie byliśmy w stanie ukończyć drugiego auta z powodu tego wulkanicznego opóźnienia. Jazda dwoma bolidami o kompletnie innych specyfikacjach, to poważne wyzwanie dla teamu - powiedział Nick Wirth.
Szefowie podjęli decyzję, że za kierownicą poprawionego bolidu zasiądzie bardziej doświadczony Timo Glock. - Ostanie tygodnie nie przebiegały z godnie z planem. Głównie ze względu na ten wulkan. Musimy teraz zapomnieć o Szanghaju i skupić się na lepszych rzeczach, które są przed nami - powiedział Niemiec. Swojego zadowolenia nie krył natomiast di Grassi, który jest bardzo zawiedziony, że będzie jechał starszą wersją samochodu. Jak dla mnie ekipa skupi się na &quot;nowszym&quot; bolidzie, żeby go jak najlepiej poznać i ustawić. A Timo jest przecież kierowcą o klasę lepszą, więc nie powinien mieć jakiś większych problemów z pokonaniem partnera.
Kurs dla mnie jest w sam raz do gry na grubszego singielka lub dodanie do jakiegoś dubelka. W wyscigu h2h jest remisowo 2-2, a jeżeli samochód został na prawdę poprawiony to powinien być zdecydowanie lepszy od swojego partnera z zespołu. Istnieje ryzyko że się nowy bolid nie sprawdzi lub coś się stanie podczas wyścigu. Ale takie kursy trzeba grać wcześniej
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Robert Kubica - Nico Rosberg
Typ: Robert Kubica @ 2.20 ⛔
Bukmacher: bwin
4/10
Jak dla mnie typ dnia na te kwalifikacje. Bardzo ładny kurs na Polaka. Co prawda w treningach Rosberg był minimalnie szybszy, ale tym bym sie nie martwił. Dojdzie do kwalifikacji i Kubica pokaże kunszt swoich umiejętności.
„Wykonaliśmy dzisiaj dobry postęp i pracowaliśmy mocno nad poprawkami do naszego bolidu. Nie był to idealny dzień, gdyż straciliśmy trochę czasu podczas sprawdzania nowych części, zwłaszcza w drugiej sesji, więc po południu musiałem gonić czas. Niemniej udało nam się wykonać sporo interesującej roboty i uzyskać przyzwoity balans pod koniec dnia, więc jestem zadowolony. Nadal jednak pozostaje kilka znaków zapytania, a ostatni trening będzie bardzo pracowity. Wstępne dane pokazują, że wykonaliśmy przyzwoity krok do przodu i mimo, że nie wiemy jeszcze o ile się poprawiliśmy, to dobra robota ze strony chłopaków w fabryce i na torze. Wszystko jest tutaj i działa - Rosberg
„Dzisiaj rano, warunki na torze nie były idealne, ale wykonaliśmy kilka przejazdów, aby sprawdzić balans bolidu i zdecydować jaki kierunek obrać przy ustawieniach. Wykonaliśmy również porównanie nowego przedniego skrzydła. Po południu głównie koncentrowaliśmy się na poprawie balansu bolidu, a ja wykonałem długi przejazd na miękkiej mieszance opon, aby sprawdzić jak się zużywa. Wszystko spisuje się całkiem nieźle, ale musimy nieco bardziej poprawić balans przed sesją kwalifikacyjną.” - Kubica
Znając zapał mechaników po sukcesach Polaka jestem przekonany, że znowu do późnej nocy bedą pracować nad poprawą balansu. Dla mnie Nico moze i w Mercedesie dobrze sie spisuje, ale jakoś nie może mnie przekonać. Wielu fachowców twierdzi ze na tym torze Renault będzie się &quot;bić&quot; z Mercedes o to, kto bedzie lepszy. Ferrari i Red Bull sa poza zasięgiem. Jak dla mnie obok takiej formy Polaka mimo nie najlepszego bolidu, warte jest zagranie po takim kursie.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jeszcze teraz wpadła mi promocja na ten wyścig. Sobota była bardzo pechowa dla Karuna Chandhok. Najpierw nie zrobił ani jednego okrążenia podczas III treningu, a w Q1 zrobił tylko trzy kółka i do przedostatniego kierowcy stracił aż 6 sekund. Kierowca nie zna tego toru, w prasie pojawiają się też plotki że jego posada w HRT jest zagrożona. Jak dla mnie dziś nie ukończy wyścigu.
„To bardzo frustrujący dzień, ponieważ nie wyjechałem w trzecim treningu i podczas kwalifikacji. Musimy przyjrzeć się problemom i zbadać, co poszło źle. Po dwóch udanych sesjach wczoraj, frustracja jest jeszcze większa, ponieważ naprawdę mogliśmy powalczyć z pozostałymi nowymi zespołami w kwalifikacjach. Jutrzejszy wyścig będzie zdradliwy, z wysokim zużyciem opon i wysokim prawdopodobieństwem wyjazdu samochodu bezpieczeństwa. Zobaczmy więc, co uda nam się jutro zrobić”.
Propozycja:
▶ Czy Karun Chandhok znajdzie się w końcowej klasyfikacji? Typ: NIE @ 1.80 bwin 4/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom