>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sobota, 11.06.2016 [Szwajcaria-Albania, Walia-Słowacja, Anglia-Rosja]

B 29

belcio

Użytkownik
Szwajcaria - Albania over 2 gole AH (2.11) 7/10 pinnacle
Walia - Słowacja over 2 gole AH (2.16) 7/10 pinnacle
Anglia - Rosja over 2 gole AH (1.952) 7/10 pinnacle

Miało być grane na zwykłe overy 2.5 ale i na azjany 2.0 mamy bardzo dobre kursy a drużyny w większości nie są underowe i czasami lubią sobie postrzelać wystarczy popatrzeć na mecz Anglia - Rosja gdzie obie reprezentacje w ostatnich pięciu meczach międzypaństwowych aż po cztery razy pokrywały linię 2.5 gola a Rosja w piątym przypadku miała dwa gole co dawałoby mi zwrot, wiadomo ranga turniej jest wielka więc w pierwszej kolejności nic nie stracić ale już nie raz mieliśmy na wielkich imprezach bardzo wysoką średnią goli, w meczach Szwajcarii tylko raz nie było przynajmniej dwóch goli patrząc pięć meczy w tył a Albania cztery overy 2.5 i raz dwa gole, najsłabiej wypada w statystykach mecz Walia- Słowacja ale tam zawsze może błysnąć geniuszem Bale w Walii czy Hamsik w Słowacji.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Shaqiri gol ⛔
3.25
Bet365
Ze wszystkich strzelców wybieram jego bo jest najbardziej doświadczony,ma świetny drybling i jest szybki,na skrzydle powinien siać popłoch i raczej to on wykona ewentualny rzut karny i wolny.Szwajcaria jest faworytem choć nie twierdzę że wygrają to przewaga na boisku powinna być widoczna,skrzydłowy Stoke powinien być głównym lub jednym z głównych motorów napędowych ofensywy Helwetów więc po takim kursie,przeciwko takiemu rywalowi. W eliminacjach Shaqiri strzelił osiem bramek i miał pięć asyst w piętnastu meczach.Kto jak nie inny ma tutaj brać na siebie ciężar za zdobywanie bramek i kreaowanie sytuacji?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
✅Walia-Slowacja godz 18:00
TYPY G.Bale powyżej 1,5 strzału na bramkę @ 1,90 Unibet 5 ✅
A.Ramsey powyżej 0,5 strzału na bramkę @ 2,40 Unibet 2 ✅

2 typy na dzisiejszy meczyk.Bale to to taki odpowiednik naszego Lewandowskiego w drużynie,można rzec lider,będzie sie starał w reprezentacji,2 celne strzały Słowacji spokojnie,bo jak nie on to ktoXD-&gt;Może Ramsey,oczywiście,dlatego jego tez gram,z tym ze wystarczy nam tylko jeden celny strzał i księgujemy.Napastnikow wszyscy znamy z ligowych klubow,nie leje wody
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
realadi 241

realadi

Użytkownik
Cześć koledzy,wiecie może co oznacza zakład &quot;występy drużyn&quot;? na Bet3 65 jest w zakładce &quot;specjalne&quot; przy każdym meczu Euro...
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Cześć koledzy,wiecie może co oznacza zakład &quot;występy drużyn&quot;? na Bet3 65 jest w zakładce &quot;specjalne&quot; przy każdym meczu Euro...
Występy drużyny

Tylko 90 minut gry. Punkty są przyznawane/potrącane każdej drużynie w sposób następujący:
Wygra mecz = 25 pkt
Zremisuje mecz = 10 pkt
Każdy zdobytyt gol = 15 pkt
Każdy otrzymany i wykorzystany rzut rożny = 3 pkt
Czyste konto = 10 pkt
Gol przed 20:00 = 10 pkt dodatkowo (maksymalnie 10 punktów na drużynę)
Każda otrzymana żółta i czerwona kartka = potrącone odpowiednio 5 i 15 punktów (maksimum 20 punktów na zawodnika)
W przypadku, kiedy mecz nie został dokończony wszystkie zakłady będą nieważne.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Albania - Szwajcaria Typ:2
Walia - Slowacja Typ: Remis zwrot na Slowacje
Anglia - Rosja Typ: 1

AKO 6,97

Uwazam ze Albanczycy na tym Euro sa najslabsza ekipa strzelili raptem 10 goli w eleminacjach z czego 3 zdobyli z walkowera z Serbia i jeden samoboj. Szwajcaria jest o klase lepsza, ma lepszych pilkarzy dlatego daje sppkojne 2 i nie licze na niespodzianki

Co do Walii i Slowacji tu mialem nie lada orzech do zgryzienia, przeczuwam tu remis. Choc Slowacja swietnie grala w meczach przygotowawczych do Euro. Dlatego daje remis zwrot w razie zabezpieczenia choc licze ze Slowacja sie dzis pokaze i pokona Walie.

Dalem na Angolow bo jak posalem wczesniej uwazam ze jest to team gotowy na mistrza.
 
ozik90pl 0

ozik90pl

Użytkownik
Walia- Słowacja
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.75✅
Sportingbet

No po takim kursie to każdy mecz można stawiać na euro, a w szczególności gdy gra zespół taki jak Słowacja, która gdy już strzela, nie za bardzo ogląda się na obronę, w której praktycznie jedynym pewnym punktem jest doświadczony Skrtel. Dodatkowo warto spojrzeć na historie potyczek Walijczyków ze Słowakami, były to wyniki 5-2 oraz 5-1, co prawda było to kilka lat temu, jednak reprezentacje nie porzucają tak szybko swojego stylu gry i mimo wymiany pokoleniowej piłkarzy, charakter w większości pozostaje ten sam.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Albania – Szwajcaria 1,95 Unibet ✅
Tu raczej krótko, bo i nie ma co się rozpisywać. Gdyby nie reforma zwiększająca liczbę drużyn to Albania na pewno oglądałaby EURO w telewizji. Awans wywalczyli kosztem, będącej w fatalnej formie w czasie eliminacji, Danii oraz Serbii, dzięki jej kibicom. Nadal jest to mimo wszystko kopciuszek, nawet i w szerszym towarzystwie na ME. Wielkim sukcesem będzie dla nich zdobycie jakichkolwiek punktów. Szwajcaria jest solidnym zespołem ale moim zdaniem nie zwojuje wiele na francuskich boiskach. Brakuje im trochę jakości, przede wszystkim w ofensywie. Tak czy inaczej jednak to jest dalej półka wyżej niż reprezentacja Albanii i wygrana w tym meczu jest obowiązkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Szwajcaria - Albania
O tym jako wiele ( podobno ) dają Szwajcarii emigranci i uchodźcy w ostatnich dniach dziennikarzyny rozpisują się nawet w pismach kobiecych... Tyczy się to oczywiście również drużyny narodowej tego kraju. Polityka jak i sport często się ze sobą łączą. Inną kwestią jest to że samo pojawienie się Albanii na takiej imprezie, źle świadczy o obecnym poziomie europejskich rozgrywek. Im brakuje klasowych zawodników w każdej formacji.. Nie widzę tu innego rozwiązania niż zwycięstwo ekipy Szwajcarii. Nie wiem czy będzie ono przekonywujące ale wierzę w to że to Helweci zainkasują 3 punkty. Poprzednicy szerzej opisali to spotkanie...
Szwajcaria kurs 1,90 STS
wynik 1:0 FT


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 6

tybeczek

Użytkownik
Albania - Szwajcaria kartka przed 30 minutą - TAK 1,83 bet365
Szanowni Panowie,
dokonałem analizy pracy arbitra dzisiejszego spotkania - pana Carlosa Vellasco Carballo i doszedłem do wniosku, że ten zakład jest pewny jak śmierć. Początkowo zastanawiałem się nad overem kartek 4.5, jednak jest to zbyt wysoka linia do gry w tak wczesnej fazie turnieju.
W swojej analizie, pod uwagę brałem głównie mecze na szczeblu europejskim - w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europejskiej. Wybrane mecze to m.in. Man City - PSG i Liverpool - Man United. Na 8 przeanalizowanych przeze mnie spotkań, w aż 7 meczach Carlos Velasco Carballo pokazał żółte kartki przed upłynięciem 30. minuty meczu.
Myślę, iż ten zakład ma wielkie szanse powodzenia również i w dzisiejszym meczu. Dlaczego?
- Albańczycy będą grać agresywnie na początku spotkania, chcąc nie stracić bramki w początkowej fazie spotkania,
- Albańczycy są dzicy,
- narażeni na kontry Szwajcarzy mogą dokonywać fauli taktycznych,
- widzę oczyma wyobraźni nienadążającego za powrotem Lichtsteinera i jego głupie przytrzymywanie (oczywiście żółta kartka).
Reasumując... nie pozostaje nic innego, jak zawołanie księgowej o 16:50, by podliczyła hajs!
Powodzenia!
-
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jak ja czytam te typy na Albanię to śmiać mi się chce. Przecież tam do kadry łapie się Balaj, a największymi gwiazdami są Berisha, Cana i Mavraj. Ja wiem, że Shaqiri jest przereklamowany, ale tacy Albańczycy to dla niego woda na młyn
He he, tak naprawdę biorąc pod uwagę to co pokazywali Helweci w 2015 r. a szczególnie w tym roku, to jest to zespół praktycznie z tej samej półki co Albania. Nazwiska niestety nie grają szczególnie w tej drużynie. Albania jak wygra , to nie będzie dla mnie jakąś dużą niespodzianką. Szwajcarii będzie bardzo ciężko wygrać ten mecz , a już 2 bramkami to naprawdę marne szanse.
Proponuję jednak śmiało +0,5 na Albanię kurs 2 Bet365...

Post factum:
Albania zapłaciła jednak te &quot;frycowe&quot; , ale tak jak przewidywałem Szwajcaria cienka jak barszcz , prawie przez cały mecz ( z czego przez ponad 50 minut w przewadze) nie mogli strzelić tej drugiej bramki (choćby z kontry), mimo bardzo otwartej gry Albanii która za wszelką cenę chciała wyrównać ( i miała na to szansę)...
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Albania - Szwajcaria

Szwajcaria over 1.5 bramek @ 2.37 bet365


Albania moim zdaniem znacznie odstaje od Szwajcarii.Jeśli Szwajcaria strzeli bramkę to Albania nie ma zbyt wiele do stracenia,bo z kim mają szukać punktów?z Francją? Szwajcarzy grają solidnie w obronie,pomocnicy odbierają piłkę i szukają Shaqiriego który odpowiada za grę ofensywną,moim zdaniem Szwajcarzy strzelą dzisiaj te 2 bramki ponieważ są znacznie lepszą drużyną w moim odczuciu.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Walia - Słowacja

Witam forumek po dluzszej przerwie ???? )

Na wstępie powiele słowa niektórych forumowiczów iż kompletnie nie rozumiem stawiania Słowaków w roli kompletnych outsiderów tej grupy. Miałem okazje pare razy oglądać mecze obu drużyn co prawda okrojone czasowo lecz można wyciągnąć jakieś wnioski. Słowacy są zbudowani całkiem niezłymi eliminacjami posiadają na pewno wartościową linię pomocy taki zawodnik jak Hamsik wspomagany na szkrzydle Weissem na pewno dużo w tym spotkaniu na miesza. Obrona na , której czele stoi Skrtel jest dosyć słaba , szczególnie widzę szansę po bokach obrony dla Walijczyków.

Warto rozważyć over 2.5 w meczu: kurs ok. 2.75
I zwycięstwo Słowaków tutaj kurs 2.90
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Właśnie na Bein Sport mówili, że Henessy podstawowy bramer Walii nie zagra dzis, mysle ze to wazne...

Co do Szwajcarii, to parodia, wygladalo to jakby oni grali w 10. Albania z kazda minuta coraz lepiej, powinni miec minimum 1 punkt. Szwajcarzy wygladali jak przypadkowa zbieranina grajkow, jak nie poprawia niczego to z Rumunami poplyna, ale moze wyciagna wnioski. Dzis cała szwajcaria pije zdrowie Sommera...
 
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Kurs na Słowację spada, ale nadal uważam, że jest on lekkim value. Słowacy świetnie spisywali się w meczach przygotowawczych, i mimo, że nie można ich traktować jako 100% wyznacznik tego co ujrzymy w turnieju głównym to jednak trochę nam mówią o przygotowaniu drużyny. 3:1 nad Niemcami robi wrażenie, a 3:0 w plecy ze Szwecją już troszkę mniejsze, a to właśnie był JEDYNY mecz towarzyski Walii na tym zgrupowaniu, przy czym chuchali i dmuchali na Bale&#39;a, który wszedł dopiero jakoś w 65&#39;. Nie oszukujmy się, gra Walii będzie głównie opierała się na &quot;gała&quot; na Garetha i niech się dzieje co chce, a ten dostanie solidny plaster i zaraz się spali. Takie są moje odczucia i opcję DNB po takim kursie przyjmę z ucałowaniem rączki.
Słowacja +0.0 AH 1.90 ⛔
Bet365
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Walia vs Słowacja 2:1 (1:0)
Over 1.5 @ 1.55 ✅
Over 2.5 @ 2.70 ✅
BTS @ 2.20 ✅
bet365


Nie gra podstawowy bramkarz , to raz. Poprzednie mecze pomiędzy tymi ekipami bardzo overowe, choć nie ma co na nie patrzeć, bo ostatni to 2007 rok. Walia w eliminacjach straciła mało bramek, ale grali z Cyprem, Izraelem, Andorą, ciężko było tracić gole z takimi rywalami zwłaszcza ze stylem jaki prezentują.
Słowacja ostatnio overowo, podobnie było w eliminacjach. Oprócz sparingu z Irlandią PŁN.
Bardzo dobry kurs na over 2.5, wydaje Mi się, że jest szansa. I w tą stronę pójdę. Dodatkowo BTS.
Kowalczyk obstawia 2:2, moim zdaniem również jest szansa, że wynik takowy padnie.
Składy:
Walia: Ward - Chester, A.Williams, Davies - Edwards, Allen, Ramsey, Gunter, N.Taylor - Bale, J.Williams
Słowacja: Kozacik - Svento, Durica, Skrtel, Pekarik - Hrosovsky, Kucka, Weiss, Hamsik, Mak - Duris
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 70

twister1992

Użytkownik


Bet365 wystawił w swojej ofercie zakłady na wyjściowy skład Anglii w meczu z Rosją. Trochę pogadaliśmy o tym z bo86bo i doszliśmy do podobnych wniosków. Kadra Anglii jest bardzo wyrównana i o ile jest parę pewek do wyjściowego składu jak Kane @1.12 to linia pomocy jest bardzo szeroka i ciężko wskazać konkretnych faworytów gdyż Hodgson testował wiele wariantów. Wziąwszy pod uwagę charakter reprezentacji oraz mocno rozczarowujące wyniki z poprzednich turniejów można wysnuć parę wniosków. Mianowicie wypadałoby zacząć Euro od mocnego tupnięcia i pewnej wygranej. I tu już można się spierać czy wyjdzie Sterling czy Lallana itd.

Są jednak lepsze opcje. To, że Anglia wyjdzie ofensywnie nie ulega wątpliwości. Nie można jednak zapominać o zadaniach defensywnych. Kadra zawiera jednego stricte defensywnego pomocnika jakim jest Eric Dier. Na pierwszy rzut oka powinien być niezastąpiony ale przecież mamy Hendersona oraz Milnera. Są oni zawodnikami charyzmatycznymi, dającymi więcej w ofensywie oraz posiadają o wiele więcej doświadczenia. Myślę, że stricte defensywne umiejętności Diera nie będą tu aż tak potrzebne gdyż Rosja nie jest już tak groźną ekipą jak parę lat wcześniej.

Dier nie rozpocznie meczu @5(teraz 8)

Drugi typ jest bardziej ryzykowny. Delle Alli jest objawieniem sezonu ale na arenie międzynarodowej wciąż jest świeżakiem. NA Euro na pewno zagra ale czy wyjdzie w podstawowej XI pierwszego meczu? Jest parę za i przeciw. Głównym &quot;za&quot; jest granie pod kolegą z drużyny Kane`em. Przeciw? Jest niedoświadczony, w linii pomocy na prawdę jest z czego wybierać, Roy ma swoich pupilków jak Wilshere i Roo. Jego występ jest wielką niewiadomą ale buk ewidentnie przesadził z kursem na jego brak w wyjściowym składzie.

Alli nie rozpocznie meczu @6(teraz 9)

Nie są to jakieś typy, w które warto ładować wielkie pieniądze ale jeden z Panów powinien grzać ławkę w pierwszym spotkaniu. W takim scenariuszu balansujemy między kursem @2-@3 a kto wie, może obaj nie wyjdą.
sorry za spam, ale gdzie znajdę takie zakłady na bet365, bo nie mogę znaleźć? Z góry dzięki za pomoc.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Anglia - Rosja
Ja mimo wszystko eliminacje oddzieliłbym dużą kreską od EURO 2016. Nawet świetne rozegrane eliminacje nie muszą gwarantować przecież sukcesu w głównym turnieju. Być może i Anglia na papierze jest lepsza ale jest tu pierwszy mecz obu ekip i każdej będzie zależało na dobrym starcie. Kompletu punktów będą obie drużyny szukały w meczach ze Słowacją jak i Walią. Dzisiejszy mecz będzie moim zdaniem oscylował wokół remisu. Obie ekipy schowane za podwójną gardą będą szukały swoich szans. Anglia ma od dłuższego czasu ten sam problem. W lidze gra tylu cudzoziemców że czasami dla anglików nie starcza miejsca... Rosjanie zawodzą od pewnego czasu. Ja widzę tu podział punktów
remis - kurs 3,40 STS
wynik 1:1 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom