>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SoccerBet ExploreBet 3.0 za free

mario22 15

mario22

Użytkownik
Widzę że kolega z podobnego tematu z działu &quot;Programy bukmacherskie&quot; podaje bezpośredni link do swojej strony z programem.
Skoro tak można to ja również przesyłam link do swojego programu
pewnetypy.pl
Zachęcam do testowania oraz umieszczania swoich opinii w tym temacie.
Program jest za darmo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Tak na szybko:
- po kliknięciu na poszczególne ligi (te po lewej), wyskakuje error strony,
- kalkulowane są mecze, których nie ma w ofercie,
- jak dla mnie, trochę za długi czas generowania animacji z wynikami
- podczas przełączania z dashboard na piłka nożna, niepotrzebnie rozwinięta lista z zespołami i ligami
Fajna przejrzysta szata graficzna i ciekawy pomysł ze suwakiem prawdopodobieństwa ????
Powodzenia!
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak na szybko:
- po kliknięciu na poszczególne ligi (te po lewej), wyskakuje error strony,
- kalkulowane są mecze, których nie ma w ofercie,
- jak dla mnie, trochę za długi czas generowania animacji z wynikami
- podczas przełączania z dashboard na piłka nożna, niepotrzebnie rozwinięta lista z zespołami i ligami

Fajna przejrzysta szata graficzna i ciekawy pomysł ze suwakiem prawdopodobieństwa ????

Powodzenia!
super każda uwaga jest cenna.
- co do lig to fakt wiem o tym, muszę wstawić filtrowanie
- mecze są w ofercie ale być może u innego buka, niedługo będą kolejne ligi
- ok mogę przyśpieszyć czas ładowania animacji
- widziałem ten błąd z rozwiniętą listą meczów
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Przesyłam na zachętę

średni kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosił 2,1
Kto by postawił na dokładny wynik 2:1 jak wyliczył mój program to mógłby trafić kupon z kursem nawet 9,0
Osoby które wolą grać under over również byłyby zadowolone kurs na Over 2.5 wynosił 1,9
Wszystkie podane tutaj kursy są średnimi kilku bukmacherów wiadomo każdy stawia u innego bukmachera.
Policzmy zatem zysk z tego meczu grając stawką chociażby 10zł oraz 100zł dla porównania
wygrana gospodarzy -&gt; 2,1 * 10zł = na czysto 21-10 = 11 stawiając 100zł mamy na czysto 110zł
dokładny wynik -&gt; 9 * 10zł na czysto 90-10 = 80zł stawiając 100zł mamy na czysto 800zł
Over 2.5 -&gt; kurs 1,9 * 10zł na czysto 19 -10 - 9zł stawiając 100zł mamy na czysto 90zł
podsumowując grając stawką
10zł zyskujemy po odjęciu stawki = 100zł
przy stawce 100zł zyskujemy po odjęciu stawki = 1000zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mario22 15

mario22

Użytkownik
Moim zdaniem brakuje statystyk dla mecz vs prognoza, podanie yield, skutecznosci
Zgadzam się z Tobą dla tego szukam testerów którzy będą sprawdzać jak algorytm się sprawuje i jaką ma skuteczność. Nic nie zastąpi testów dużej liczby użytkowników, dla tego jeszcze raz powtarzam że testy są całkowicie darmowe i każdy może się przyłączyć i wyrazić swoją opinię na temat mojego programu.
Zachęcam do testów:
PewneTypy.pl oprogramowanie do analizy meczów piłki nożnej
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
UWAGI:
- Tak jak ktoś tutaj pisał pojawiają się spotkania, które nie odbyły się dziś
- Nie ma jeszcze widzę wszystkich lig. Dziś np grała League One i League Two, a ich nie zauważyłem
PLUSY:
- Świetny i bardzo przejrzysty interfejs
- Bardzo dobry podział lig i bardzo dobry pomysł z suwakiem
Co bym dodał?
- Oprócz programu można by było do niektórych lig dodać po kliknięciu przy spotkaniu informację dotyczącą zawieszeń i osłabień poszczególnych drużyn. Przyjemnie by było jakby człowiek mógł skonfrontować algorytm i informacje. Chyba, że algorytm to wszystko powyższe już zawiera.
Pozwoliłem sobie policzyć też 1 dzień (03.09.2016) Wyniki podzieliłem na 3 przedziały względem tzw. Siły prognozowania. Dorzuciłem też stawki do każdego z przedziałów
03.09.2016
Siła: 0-10, 10.01-24.99, &gt;25
0-10, STAKE: 20
6-0-7 (-110.6) | YIELD -42.54%

10.01-24.99, STAKE: 50
12-0-9 (-59.5) | YIELD -5.67%

&gt;25 STAKE: 100
11-2-2 (+466) | YIELD +31.07%

OGÓŁEM:
29-2-18 (+295.9) | YIELD +10.53%


Dla ciekawostki dodam, że algorytm najlepiej przewidział Serie A i Serie B z Brazylii. Czyli tą ligę która już jest na pełnych obrotach. Mecz z Finlandii też przewidział dobrze. Gorsze wyniki miał z ligami, które dopiero startują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Nic dziwnego w tym ze program najlepiej prognozuje wyniki dla lig które juz grają od dłuższego czasu. Forma zespołów jest ustabilizowana, a to zmniejsza odchylenia danych, dzięki czemu dokładne prognozowanie jest łatwiejsze ????
Co do kwestii kontuzji, to wydaje mi się ze pojedyncze osłabienia nie wpływają w znaczący sposób na zmiane &quot;siły zespołu&quot;. Oczywiście inaczej sytuacja ma się w chwili gdy pauzuje polowa pierwszego składu. Zrobienie funkcjonalnego algorytmu dotyczącego kontuzji to IMO kawał roboty, który w rzeczywistości wniesie male zmiany w wynikach prognozy.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Ja nie piszę, żeby to wrzucać w algorytm. Broń Boże. Wiem, że to będzie kosztowało za dużo pracy. Lecz ja z reguły wiem, a zakładami już zajmuję się sporo czasu, że takie programy przydają jako narzędzia. Jednak nie jest to jedyny czynnik wpływający na wynik.

Jeśli program w swojej formie pobierał by informację z innych stron na temat kontuzji i zawieszeń i pokazywał by taką informacje tekstowo. Nie wliczając tego do algorytmu. Gracz miałby więcej w jednym miejscu.

Przykład wczoraj mecz Bahia - Vasco w Serie B. Goście mieli zawieszonego jednego z lepszych napastników, a dodatkowo program wytypował zwycięstwo gospodarzy. I typ oczywiście wszedł.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
UWAGI:
- Tak jak ktoś tutaj pisał pojawiają się spotkania, które nie odbyły się dziś
- Nie ma jeszcze widzę wszystkich lig. Dziś np grała League One i League Two, a ich nie zauważyłem

PLUSY:
- Świetny i bardzo przejrzysty interfejs
- Bardzo dobry podział lig i bardzo dobry pomysł z suwakiem

Co bym dodał?
- Oprócz programu można by było do niektórych lig dodać po kliknięciu przy spotkaniu informację dotyczącą zawieszeń i osłabień poszczególnych drużyn. Przyjemnie by było jakby człowiek mógł skonfrontować algorytm i informacje. Chyba, że algorytm to wszystko powyższe już zawiera.

Dla ciekawostki dodam, że algorytm najlepiej przewidział Serie A i Serie B z Brazylii. Czyli tą ligę która już jest na pełnych obrotach. Mecz z Finlandii też przewidział dobrze. Gorsze wyniki miał z ligami, które dopiero startują.
Tak czasami zdarzają sie mecze których nie ma lub je wycofali.
Tak jak zauważyłeś program lepiej typuje ligi które już grają kilka kolejek, dla tego nie pokazują się niektóre ligi bo jeszcze nie osiągnęły pewnej ilości rozegranych meczy przez co algorytm mógłby zakłamywać.
Co do dodatkowych informacji to musiałbym znaleźć odpowiednie źródło danych by móc je pokazać przy meczu.
Dzięki za docenienie pracy z wyglądem interfejsu :) no i za Twój wkład w pierwsze podane tutaj statystyki, mam nadzieję że więcej osób będzie wrzucać tutaj swoje przemyślenia.
Również świetny pomysł z tym różnym stawkowaniem względem siły, może to nawet uwzględnię na stronie. W końcu odpowiednia stawka do kursu i meczu to podstawa zarządzania kapitałem.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Tak czasami zdarzają sie mecze których nie ma lub je wycofali.
Tak jak zauważyłeś program lepiej typuje ligi które już grają kilka kolejek, dla tego nie pokazują się niektóre ligi bo jeszcze nie osiągnęły pewnej ilości rozegranych meczy przez co algorytm mógłby zakłamywać.
Co do dodatkowych informacji to musiałbym znaleźć odpowiednie źródło danych by móc je pokazać przy meczu.
Dzięki za docenienie pracy z wyglądem interfejsu :) no i za Twój wkład w pierwsze podane tutaj statystyki, mam nadzieję że więcej osób będzie wrzucać tutaj swoje przemyślenia.
Również świetny pomysł z tym różnym stawkowaniem względem siły, może to nawet uwzględnię na stronie. W końcu odpowiednia stawka do kursu i meczu to podstawa zarządzania kapitałem.
Mam jeszcze parę pytań co do archiwum i wyników programu zwłaszcza tam gdzie program określa siłę na ponad 25-30. A co do stron z osłabieniami. To wyślę maila.
PS. Poszedł już. Wysyłałem z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

04.09.2016
Siła &gt;25
5-0-1 (+139) | YIELD +23.17%
Łącznie typy z wysokim prawdopodobieństwem typowane przez program
16-2-3 (+605) | YIELD +28.81%

Warto rozpatrywać typy, które program wytypuję o sile ponad 25, lub ponad 30.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
W I przypadku to samo spotkanie a dwa różne wskaźniki mocy? Dodatkowo za drugim razem brak nazwy gospodarza.
W screanie nr 2 brak nazwy gospodarza
Dzięki za pomoc, wykluczyłem już na przyszłość by nie analizowało takich meczów, gdzie nie ma podanej jednej z drużyn
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
A powiedz mi jak to się stało ze program wyliczyl 2rozne wskaźniki mocy?
Tak jak wspomniałem cały czas ulepszam program oraz algorytm.
Jest to wersja beta więc może zawierać różnego rodzaju błędy oraz niedociągnięcia, tak jak w tym przypadku dwa wyliczenia tego samego meczu, bo testuję różne rozwiązania.
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
mario widzę kolejny BUG... wczoraj wykonałem prntscrn aby coś porównać i okazało się że.... program pobrał błędnie datę meczu
poniżej zrzut
https://s9.postimg.org/j8ty3sp8v/2016_09_05_13_19_48.png
Dotyczy meczu Albania macedonia
2. A teraz zauważyłem jeszcze jedno zjawisko.... otóż przy tych samych parametrach filtra z dnia wczorajszego i z dnia dzisiejszego mam inne rezultaty meczy do zagrania w ramach danego wskaźnika siły - porównaj sobie link z dzisiaj co udostępniłme oraz ten poniżej - wygląda tak jakby traktował cały dzisiejszy dzień że się zakończył (czyżby data mu się przestawiła? bo widze że filtr przyjmuje z automatu datę jutrzejszą, a zmiana daty nie wpływa na nic)
https://s14.postimg.io/awfmr8npd/2016_09_06_09_32_56.png
Nawet przejście do Polska 2 liga daje mi wyniki z pominięciem dnia dzisiejszego mimo że dzisiaj jest spotkanie pogon - bytovia i te zdarzenie wczoraj było w prognozach
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak zgadza się, wczoraj robiłem aktualizację bazy danych oraz wprowadziłem kilka zmian w algorytmie także mogą występować pewne zmiany. Co do godzin to faktycznie coś źle ustawiłem, za chwilkę powinno już działać
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
05-06.09.2016

Siła &gt;25

6-0-1 (+45) | YIELD +6.43%


Łącznie typy z wysokim prawdopodobieństwem typowane przez program

22-2-4 (+650) | YIELD +23.21%
 
Do góry Bottom