>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

SoccerBet ExploreBet 3.0 za free

jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Porównałem sobie wyniki z Brazylii, całkiem ok, zupełnie podobne do typów z testowanego przeze mnie programu. Widzę brak ekstraklasy Szwecji, z Norwegii tylko 1 mecz dostępny. Liga i mecze nie spełniły kryteriów?
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
07-08.09.2016

Siła &gt;25

4-0-0 (+170) | YIELD +42.5%

Łącznie typy z wysokim prawdopodobieństwem typowane przez program

26-2-4 (+820) | YIELD +25.63%
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
09.09.2016

Siła &gt;25

5-0-3 (-59) | YIELD -7.38%

Łącznie typy z wysokim prawdopodobieństwem typowane przez program

31-2-7 (+761) | YIELD +19.03%
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Porównałem sobie wyniki z Brazylii, całkiem ok, zupełnie podobne do typów z testowanego przeze mnie programu. Widzę brak ekstraklasy Szwecji, z Norwegii tylko 1 mecz dostępny. Liga i mecze nie spełniły kryteriów?
Widocznie za mało danych odnośnie wymienionych przez Ciebie lig. W końcu to dopiero 20sta któraś kolejka rozgrywek :grin:
 
K 0

kristofix

Użytkownik
Z jakich danych korzysta program żeby generować typy? Nie chcę znać całego procesu, wzorów, współczynników itd. Interesuje mnie tylko co trzeba wpuścić do bazy żeby wypluł wynik.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Szkoda, bo witryna wyglądała dosyć ciekawie pod wzgledem wizualnym. Może jakaś większa aktualizacją się szykuje.
Witam, tak szykuje się aktualizacja ponieważ straciłem kontakt z moim dostawcą danych, więc muszę przebudować trochę strukturę danych. Potrwa to jakiś czas, o zmianach na pewno poinformuję na forum.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Cześć, obecnie jestem zawalony pracą ale planuję powrócić do projektu być może po nowym roku, do tego czasu chciałbym przygotować coś zupełnie nowego. Dlatego proszę Was o wypełnienie tej prostej ankiety tak abym mógł stworzyć program dopasowany do Waszych wymagań
Link do ankiety (kliknij tutaj)
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak jak obiecałem uruchomiłem nową wersję strony.
Przygotowałem zupełnie nowy algorytm w oparciu o rozkład Poissona.
Program cały czas jest rozbudowywany o nowe funkcje, mogą również występować drobne błędy. Zapraszam do darmowego testowania oraz proszę zgłaszać swoje uwagi i opinie co do działania programu.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Strona jest responsywna więc dopasowuje się do telefonów. Może w przyszłości zrobię prostą aplikacje na telefony, ale najpierw chcę dokończyć program.
 
jar4ek 0

jar4ek

Użytkownik
Mario wszystko ładnie fajnie, ale coś strona nie chce działać. Proszę powiedz mi czy ogólnie projekt dalej jest rozwijany, czy też projekt umarł śmiercią naturalną.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Nie mam już obecnie czasu na prowadzenie tego serwisu a szkoda żeby strona przestała działać. Dlatego mam dla Was ofertę kupna tej domeny wraz z działającą stroną. Możesz zrobić z tą stroną co tylko uważasz. Domena PewneTypy.pl jest na tyle ciekawą nazwą, że przyciąga uwagę swoją nazwą.
Strona idealnie nadaje się na:
Serwis z typami bukmacherskimi
Blog z typami bukmacherskimi
Analiza meczów z typami
 
Do góry Bottom