>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SOFORT

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
SOFOT AG
Co sądzicie o tej firmie? Dzisiaj zrezygnowałem z usługi tej firmy i wolałem skorzystać z Przelewów24. Bo dla mnie to jest niepoważne, jak firma prosi Cię o podanie swojego Loginu i Hasła do konta bankowego :?.
Nie wiem może jeszcze nie znam dzisiejszych standardów elektronicznych, ale dla mnie to przesada, żeby podawać takie osobiste dane obcej firmie.
Przecież może być tak, że ta firma będzie widniała na rynku 2-3 lata, uzyska dostęp do miliona kont bankowych, a później zwinie się z rynku bez Waszych pieniędzy ???? . To taki mój czarny scenariusz.
 
S 0

sebas

Użytkownik
;) a bank to Twoja rodzina, nie boisz się trzymać kasy w obcej firmie, :p sofort istnieje dłużej niż niektóre banki w Polsce. Nie boisz się używać internetu :/? wedle informacji oficjalnych nie zbierają żadnych danych, co potwierdzają certyfikatami więc luz ... Jakbym myślał tak jak Ty to bym już w skarpetach kasę trzymał, karty płatnicze wywalił i internet zdeinstalował, a o komórkach, tabletach, komputerach nie wspomnę :p
Może zacznij patrzeć przez kolorowe okulary ???? polecam!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tylko, że banki są chronione ustawami i innymi biurokratycznymi pierdołami. A podawać swój LOGIN i HASŁO do prywatnej firmy SOFORT to dla mnie delikatna przesada. To tak jakby totalnie obcej osobie oddać klucz do mieszkania, licząc tylko na jej uczciwość i dobre słowo. Proszę, nie porównuj instytucji bankowych do prywaciarzy wymagającymi login i hasło do Twojego osobistego konta w banku, deklarując uczciwość certyfikatami ???? .
Wolę pieniądze w skarpecie niż dać klucze do sejfu obcej osobie.
 
Do góry Bottom