>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spam usera @shingper&quot; w wątku o Ustawie hazardowej
https://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-664.html#post6427816
Ten sam w/w psychol niezgodnie z celem do jakiego służy pole uzasadniania przyznawanych punktów reputacji - wykorzystuje tę funkcję do wysyłania obraźliwych tekstów, co łatwo sprawdzić w moim profilu.
Wobec powyższego proszę o upomnienie/zbanowanie tego typa, któremu ewidentnie wali na dekiel a hejt względem mnie robi od czasu, gdy zgłosiłem Administracji forum jego nielegalne względem Regulaminu reklamowanie tego jego pożal się Boże forum...
Stoję na stanowisku, że takie patologie jak @shingper należy bezwzględnie eliminować z tego forum.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Proponuje &quot;raportowac&quot; jak wymaga tego sytuacja, a nie aby podłożyć komuś noge, czy sie odegrać. Wszyscy jesteśmy braćmi na tym forum, szkoda ze każdy nie ma takiego nastawienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zwracam się z prośbą do moderacji forum, o usunięcie spamu nagromadzonego w założonym przeze mnie wątku w dziale Systemy Bukmacherskie:
https://forum.bukmacherskie.com/f18/gra-na-typy-wspierajace-sie-146039.html
w ten sposób, że proszę o pozostawienie tam jedynie 3 moich merytorycznie odnoszących się do tytułu działu wpisów #1 ; #2 ; #14, bo wszystko inne nie ma nic wspólnego z bezpośrednim zainteresowaniem tam prezentowaną metodą &quot;Gra na typy wspomagające się&quot; a jest tylko zaśmiecającym wątek klasycznym spamem i hejtem.
EDIT:
dziękuję za błyskawiczną reakcję!
Pozdrawiam
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Proszę o przyjrzenie się założonemu wątkowi:
https://forum.bukmacherskie.com/f251/nie-system-a-sposob-do-testow-ruletka-146090.html#post6433198
Użytkownik na forum z dziesięcioma postami, oferuje &quot;niby za darmo&quot; rewelacyjny system na ruletkę, oczywiście przez PW. Istnieje wysokie ryzyko, że to próba sprzedaży, scam, na który ktoś może się nabrać.
Użytkownik nie wnosi tematem absolutnie nic konstruktywnego poza łamaniem regulaminu w formie obrażania innych użytkowników.
Szczerze przyznam ze durniejszego tekstu juz dawno nie czytalem, bar..an jestes i tyle
zamknij paszcze i won z postu skoro wiesz lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 24

stskop

Użytkownik
Mam pytanie, co złego jest w moich postach w stylu

Andora - Węgry - 1(+2.5) - 1.72 - Unibet - 580j

?

Usunięto mi z 5 postów, a do tego jak patrzę(po 3 latach od logowania ostatniego), to zamiast ~40 postów mam mniej niż 10? Czy to że jestem tutaj raz od święta oznacza że nie mogę mieć swojej własnej sygnatury z linkiem do bloga? Nie spamuję nigdzie, wydawało mi się że jestem całkiem normalny, jak widać chyba nie
Nikt nie może mieć linków do zewnętrznych stron w swojej sygnaturze, czy też nie może dodawać takich linków w nowych postach. Co do Twoich postów, to nie zostały usunięte, tylko po dodaniu trafiły do ręcznej akceptacji przez moderatora./Macko18
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chyba pora wprowadzić na forum kampanie anty trolingową.
Na początek prosty GIF, skierowany do osób, które odpowiadają trolom:
 
Do góry Bottom