>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Czy ktoś mógłby zrobić porządek z obywatelem tarki16?
Rozumie,że człowiek jest rozgorycZony wyrzuceniem z grona adminów,znawców itd itp ale nie musi za każdym razem wylewać swoich smutków na tym forum.
Jesli mu przeszkadza obecność na forum to nie musi sie tu zjawiać.
Ciągłe sianie fermentu w dziale tenisowym to raczej nie jest cel tego forum.
Proszę administracje o przeanalizowanie wpisów w/w i zastanowienie sie nad delikwentem bo oczy wysychają jak sie widzi jego wpisy
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Czy ktoś mógłby zrobić porządek z obywatelem tarki16?
Rozumie,że człowiek jest rozgorycZony wyrzuceniem z grona adminów,znawców itd itp ale nie musi za każdym razem wylewać swoich smutków na tym forum.
Jesli mu przeszkadza obecność na forum to nie musi sie tu zjawiać.
Ciągłe sianie fermentu w dziale tenisowym to raczej nie jest cel tego forum.
Proszę administracje o przeanalizowanie wpisów w/w i zastanowienie sie nad delikwentem bo oczy wysychają jak sie widzi jego wpisy
Mój drogi kolego, nie zostałem wyrzucony, tylko sam odszedłem i jeszcze byłem proszony na kolanach o zostanie, więc skończ waść z tymi kretynskimi postami
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W moim wątku https://forum.bukmacherskie.com/f18/system-na-dokladne-wyniki-w-5-meczach-45627-2.html?nojs=1#community
ponownie pojawił się wpis tego samego kretyna, który był już banowany pod kilkunastoma innymi nickami a który tylko po te je rejestruje na forum, aby zamieszczać fałszywe informacje o rzekomym braku gwarancji rozpisów systemów bądź o wirusach w podawanych przez mnie przydatnych programach.
Aktualny nick tego mądrego inaczej to Ocamposss
https://forum.bukmacherskie.com/members/ocamposss-u153968.html
a nie mam cienia wątpliwości, że jest to kolejne wcielenie usera @bukowina, po banie zarejestrowany jako @buks65 (też już zbanowany) a którego to tego typu &quot;akcje&quot; i hejt wobec mnie zaczęły się zaraz po tym, gdy kiedyś na forum wytknąłem mu lamerstwo i brak elementarnej wiedzy z zakresu bukmacherki.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Wow Ryan. Czego teraz oczekujesz ? Nie włączyłeś filtra dla dzieci ? Słowo kretyn jest powszechnie używane w naszym języku. Czasem użycie konkretnego słowa jest wskazane

Poczules się obrażony? Miałeś powód?

Jaki ? Ty normalny user forum będący tu od lat. Ja nie widzę żadnego takiego.

Tak jak napisałem to jest forum dla dorosłych. Na takim nawet nie ma takich tematów jak spam itd. Bo nikt nie wpadły nawet na podobny pomysł. Ten kto jest na nim dług I szanuje to że może pisać a nie tylko czytać.


Jeśli poczules się urażony przepraszam ale nie mam pojęcia dlaczego Ty miałeś się tak poczuć
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Niesamowite jest to, że osoba zbanowana może sobie założyć nowe konto i bez jakichkolwiek reakcji ze strony władz, korzystać z tego konta. Gratulacje dla Was!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom