>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Best Pairs (1) Polska - Toruń 25.03.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik




Już w najbliższą sobotę rozpoczniemy sezon żużlowy. Na początek SBP w Toruniu.

Składy na turniej w Toruniu:

City Team
1. Kai Huckenbeck
2. Tobias Kroner
15. Erik Riss

Fogo Power
3. Piotr Pawlicki
4. Bartosz Zmarzlik
16. Przemysław Pawlicki

Monster Energy Speedway Team
5. Greg Hancock
6. Chris Holder
17. Paweł Przedpełski

Trans MF Pro Race Team
7. Martin Smolinski
8. Leon Madsen
18. Mark Riss

Eko-Dir Speedway Team
9. Vaclav Milik
10. Szymon Woźniak
19. Maksym Drabik

Nice Racing
11. Krzysztof Kasprzak
12. Antonio Lindbaeck
20. Adrian Miedziński

Boll Team
13. Jason Doyle
14. Grigorij Łaguta
21. Max Fricke​

Ciężko przewidzieć w jakiej formie na początku są poszczególni zawodnicy. Jednak mając w pamięci ubiegły sezon to w walce o zwycięstwo powinny znaleźć się ekipy: Fogo Power , Monster , Boll Team i może Nice Racing.
Jak Wy widzicie otwarcie sezonu?

Zapraszam do dyskusji i podawania typów

Czas zacząć jeździł w lewo:cool:
 
H 13

harper

Użytkownik
Pamiętajcie że to nie wina STS że jest 12% podatku. Gdyby sts był bez podatku to tylko betka mogłaby konkurować ofertą na żużel. Betsafe niby spoko, ale tam się wyżej nie pogra (mi biorą 200zł maks), a w sts można spokojnie pograć dużo wyżej. Fakt podatek zabija, ale w obecnej sytuacji i wycofywaniu się bukmacherów to nie ma zbytnio alternatywy
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Pamiętajcie że to nie wina STS że jest 12% podatku. Gdyby sts był bez podatku to tylko betka mogłaby konkurować ofertą na żużel. Betsafe niby spoko, ale tam się wyżej nie pogra (mi biorą 200zł maks), a w sts można spokojnie pograć dużo wyżej. Fakt podatek zabija, ale w obecnej sytuacji i wycofywaniu się bukmacherów to nie ma zbytnio alternatywy
Owszem, stawka podatku to nie ich wina, ale marże już tak. Tną na kursach okrutnie. W długim okresie czasu wyjść tam na + to dopiero jest sztuka. Dla mnie to buk nie do grania, jak wszystkie ziemniaki zresztą ???? Jedyne co tam można nieraz pograć to jakieś pary na żużel, skoki, biathlon, których zawsze jest dużo więcej niż w necie.
Sorry za off top, później do usunięcia.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Stawka nie ich wina, ale sam lobbing miał jasny przekaz: wyrzucić wszystkich nielegalnych. Oczywiście z punktu widzenia Juroszka to lepiej dla jego biznesu. Z drugiej strony można było lobbować o mniejsze stawki podatkowe, wtedy gracze mieliby lepiej, ale Juroszkowi zostałaby konkurencja... trudno.
Boll Team - Fogo Power 2 @1,9 STS ✅✅
Idę nico odwrotnie niż buk, który faworyzuje Boll Team. Owszem oba mocne i wyrównane. Najwięcej okazji do jazdy miał Piotr Pawlicki. Co prawda nie były to jakieś zawody, głównie trening, ale zawsze to jakiś handicap na początku sezonu. A z tego co wiem prezentował się solidnie. Do tego Bartek Zmarzlik. Poprzedni sezon kosmiczny. Ogromny walczak, on nie odpuści nawet na początku sezonu. Z drugiej strony Doyle i Łaguta. Jason po kontuzji. Wczoraj dwa biegi w turnieju Warda i dwa zwycięstwa. Po kontuzji pewnie niewiele już zostało, ale do Łaguty to już nie jestem taki pewien. Mam jakieś wrażenie że on nie będzie tak ostro wchodził w sezon chociaż też oczywiście walczak jeden z lepszych. Mi się wydaje że delikatnie lepiej wygląda polska para i w tym kierunku idę. Są jeszcze rezerwowi odpowiednio starszy Pawlicki i Max Fricke. Max też fajny sezon 2016, ale osobiście wyżej cenię Przemka.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Wreszcie startuje sezon :grin: Na przetarcie Speedway Best Pairs. Zawody na pewno ciekawe ale z racji tego, że są to pierwsze oficjalne jazdy to ze stawką ostrożnie i można poszukać jakichś niespodzianek. Inna sprawa to co koledzy pisali wyżej - nie będzie niestety już grane na niektórych bukach więc trzeba liczyć na ofertę z For Beta lub grać ze złodziejskim podatkiem.

Vaclav Milik - Szymon Woźniak 1 @ 1,36
Betsson ✅
Kurs mały, grałem po ciut wyższym ale już niestety spadki. Myślę, że komuś może się przydać do mocniejszego dubla. Zestawienie tej pary jest nieco niezrozumiałe. Milik jest półkę wyżej niż młody Polak. Obaj jeźdźcy Sparty Wrocław dziś będą zdobywać punkty dla ekipy Eko-Dir Speedway Team więc razem będą zabierać sobie punkty. Czy pojadą ze sobą wszystkie 6-7 razy to wątpię, ponieważ na rezerwie jest kolejny &quot;Spartanin&quot; Maksym Drabik, który zapewne pojedzie za któregoś z nich i wg mnie zmieniany będzie słabiej spisujący Woźniak. Milik rok temu szalał, miał kapitalny sprzęt. Pierwsze poważniejsze ściganie w tym roku i zobaczymy jak to się wszystko prezentuję ale nie sądzę aby spuścił z tonu na tyle aby być słabszym od Szymona. W ubiegłym sezonie Czech jeździł kapitalnie w lidze gdzie z Woffindenem ciągnęli Wrocław, świetna postawa w SEC-u. Woźniak jest zawodnikiem w ekstralidze na 5-6 pkt około, Milik przy formie z ubiegłego sezonu to jest 10-11 oczek. Na tym opieram moją analizę bo na czym innym można oprzeć skoro sezon dopiero się zaczyna. Przy słabszej postawie Woźniak dostanie 3-4 biegi. Powinno wejść na gładko i chyba tylko jakiś kataklizm w postaci wypadków losowych może zepsuć ten typ ;)
Piotr Pawlicki - Bartosz Zmarzlik 1 @ 3,6 Betsson ⛔
Kurs z kosmosu. Wiadomo, że Zmarzlik na przestrzeni sezonu jest na tę chwilę lepszy zawodnikiem. Może nawet i sporo lepszym ale nie jest powiedziane, że dzisiaj zdobędzie więcej oczek i nie jest na tyle lepszy aby były aż tak duże rozbieżności w kursach. Jadą razem w ekipie Fogo Power, na rezerwie Przemo Pawlicki więc także solidny jeździec. Bardzo możliwe, że wskoczy za któregoś i jest wcale wykluczone, że będzie bo Zmarzlik. Obaj są innymi żużlowcami choćby pod względem jazdy na torze swoim i wyjazdach. Bartek w Gorzowie jest królem natomiast na wyjazdach traci sporo na wartości, natomiast Piter ostatnimi czasy na wyjazdach jeździ lepiej niż w Lesznie. Motoarena jakoś Bartkowi nigdy wybitnie nie leżała więc czemu nie spróbować po takim kursie? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom