>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Grand Prix (1) Nowej Zelandii - Auckland, 5 kwietnia 7:00

Status
Zamknięty.
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
A na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Bo tak naprawdę to wszyscy stali uczestnicy cyklu startują regularnie w kilku ligach, Smoliński jest chyba pierwszym zawodnikiem (jeśli się mylę to proszę o poprawkę, ale nie przychodzi mi do głowy żdne inne nazwisko zawodnika który by się zdecydował na taki ruch), który decyduje się na tak drastyczny manewr ograniczenia startów w wielu ligach w celu skupienia się na GP. Dopiero na przykładzie Niemca będzie można ocenić czy taki manewr się sprawdza i ma sens czy nie . I ja jestem ogromnie ciekawy tego jak będzie on jeździł w kolejnych rundach.
Na &quot;chłopski rozum&quot;. Kto będzie w lepszej formie w trakcie sezonu? Taki Woffinden, który startował będzie regularnie i co 2 dni w Polsce, Anglii i Szwecji, czy Smolinski, który będzie sobie jeździł w jedną sobotę w miesiącu w Niemczech i jedną środę w Danii (bo pierwszeństwo tam ma MJJ) ?? Nie mówię o treningach itp. bo to nie to samo co zawody ligowe. Moim zdaniem Martin ocknie się za 2-3 miesiące i zrozumie, że z tymi dwiema ligami za daleko nie zajedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom