>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (1) Słowenia - Krsko, 29 kwietnia 19:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Walka o miano Najlepszego żużlowca Świata rozpoczyna się w Słoweńskim Krsko. Chętnych do wygrania jest sporo ale kto na poczatku sezonu ma formę,żeby faktycznie być uznawanym za faworyta?
Na początku sezonu dobrze wygląda Zmarzlik , Doyle. Po drugiej stronie jest Hancock i Holder. Jednak liga, liga a GP swoją drogą i tu zobaczymy moc poszczególnych zawodników.
Dla przypomnienia w tamtym sezonie wyglądało to tak:


Jak Wy widzicie tegoroczne zmagania w cyklu Grand Prix? Kto dla Was jest faworytem? Kto pojedzie poniżej oczekiwań?​

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW.​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zmarzlik - Dudek 1 1,45
Doyle - Sajfutdinow 1 1,55
Vaculik - Janowski 1 1,40


=3,15⛔ iforbet

Póki co początek sezonu więc ciężko przewidzieć kto jak wejdzie w sezon. Ale ja gram na tych którzy już trochę mają jazdy i spisali się bardzo dobrze.
Zmarzlik już objechany w cyklu a Patryk będzie musiał zbierać doświadczenie podobnie jak w tamtym sezonie Bartek i Piotrek gdzie było widać od początku jak płacili frycowe. Tutaj uważam że będzie podobnie.
Doyle po kontuzji tak samo szybki i mocny jak przed nią. Emil powraca ale w jakim stylu? Co pokaże? Mieszane mam uczucia ale Australijczyka cenie wyżej.
Vaculik w Toruniu super występ. Jak tym razem będzie wyglądała przygoda w GP? Bardziej doświadczony więc myślę że będzie dobrze. Maciek po kontuzji powraca i początek sezonu będzie ciężki dla Niego. Sądzę że potrzebuje trochę czasu żeby wjechać się w sezon.

To tyle na początek.
Po losowaniu pól może coś jeszcze ciekawego się wymyśli.

Myślałem żeby grać przeciwko Holderowi w parze z Iversenem po 1,80 co sądzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 37,6K

bosky

Użytkownik
Pary niezłe, sam w podobnych nazwiskach szukałem okazji, tylko ja np. bardzo nie lubię grać 1,4 w żużlu (no chyba że wystawiają Pepe ze Zgardzińskim ???? ). Obyś wyszedł na tym dobrze, bo z typami w sumie się zgadzam, ale mimo wszystko ja spróbuję prawdopodobnie:
Vaculik - Dudek 1 1,7 ✅
Lindbeack - Iversen 2 1,85 w stsie ✅
(wiem wiem, naziemny podatek, ale może są te same pary w owym iforbet).
Koncepcja w zasadzie się nie zmienia, gramy obaj przeciwko Duzersowi, który &#39;jeździ jak pipa&#39; i na Vaculika, który zaczął dobrze sezon, ale jakoś ten kurs przyjemniej wygląda.. ;-)
PS: co do Iversena i Holdera. Tu również się zgadzam, że wszystkie znaki na niebie wskazują, że pierwszy ma dobre wejście w sezon, a drugi makabryczne. Jedno ale jest takie, że ich tendencje w stosunku do ligi polskiej są z doświadczeń z poprzednich lat zgoła odmienne. Holder klepie wszystkich w sobotę, w niedzielę już marnie, z kolei Iversen to bardzo solidny ligowiec, za to w GP poza jednym albo dwoma sezonami niczego większego nie zwojował. I generalnie w tej parze spodziewam się, że będzie +- równo. Tzn. Holder pojedzie lepiej niż dotychczas, a Iversen tak jak w Toruniu, czyli naokoło. Ładnie dla oka, ale wynik w okolicach półfinału i nic więcej.
Tylko takie luźne przemyślenia, bo na moje oko typy wyglądają dobrze i życzę powodzenia ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
H 1K

horosz

Użytkownik
Koncepcja w zasadzie się nie zmienia, gramy obaj przeciwko Duzersowi, który &#39;jeździ jak pipa&#39;
I ta ,,pipa&quot; robi płatny komplet w Ekstralidze i wygrywa Memoriał Edwarda J. gdzie formuła zawodów była identyczna jak w GP? Niech chcę się rozpisywać ale jaj i chłodnej głowy w ostatnim czasie brakuje komu innemu - z twojego gorzowskiego obozu dla podpowiedzi :twisted:
Teraz już trochę poważniej: Dudek sam mówił, że testował mnóstwo sprzętu a i zabrakło 1-2 sparingów żeby mieć pewność co do wszystkich jednostek. Nie krytykuje ww. typów bo fakt, że w GP czasem trzeba zapłacić frycowe ale jednak Patryk jest typem takiego zawodnika, któremu pasują takie długoformatowe zawody. Może się męczyć i nie wejść do półfinałów ale często gdy się dopasuje to jest nie uchwytny od samego startu. Dlatego Duzers&#39;a w swoim typowaniu pomijam badź pogram lekko po losowaniu pól.
Doyle : Sayfutdinow @ 1.50, iforbet
Pedersen : Holder @ 1.45 iforbet
AKO @ 2.175
Doyle jedzie świetnie i konsekwentnie. Nie widać po nim kontuzji a co najważniejsze odjechał już kilka spotkań w których zawsze dobrze się prezentował (Polska, Anglia). Emil wraca po latach i mimo ogromnego głodu jazdy w GP nie będzie to dla niego łatwe, tym bardziej na początku sezonu. Oprócz sparingów pojechał tylko w Memoriale gdzie w mocnej stawce nie wygrał żadnego biegu (8pkt).
Pedersendobrze prezentował się w ZG, i świetnie w Gorzowie. Od lat mówi i bardzo chcę wrócić na szczyt a ten sezon wygląda póki co nadspodziewanie dobrze. Nie powinno się oceniać po tak krótkim czasie ale mam przeczucie, że Dzik dobrze jutro pojedzie. Co by nie mówić - ten typ jest przeciwko Holderowi, który jest kompletnie bezbarwny. Aż trudno pomyśleć, że można tak stracić na animuszu jak i na samej sylwetce jazdy na przestrzeni lat. W tym roku nawet w Anglii nie przeskoczył poziomu 8 pktów. Po samej jego reakcji po meczu w ZG i krótkim ,,Sorry KS Toruń&quot; mam jakieś przeczucie, że to grubsza sprawa niż tylko sprzęt.
EDIT/ Lista startowa już znana: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/72528
Dzisiejszy trening ze względu na warunki pogodowe został odwołany. Na szczęście prognozy na dzień jutrzejszy są bardziej sprzyjające.
 
B 37,6K

bosky

Użytkownik
a widzisz, tu Cię mam bo to są jego własne słowa, które z resztą zacytowałem. ;-) fajnie, że zrobił płatny komplet, szkoda że u siebie i na Toruniu mimo wszystko w nie najlepszej formie. Ale z lokalnego antagonizmu warto było napisać parę słów, żeby ostudzić swoje emocje, rozumiem ;-)
Gwoli ścisłości, dla mnie Dudek to bardzo dobry zawodnik i życzę mu jak najlepiej. Źle w sezon nie wszedł, ale też już nie aż tak fajnie, jak np. kończył poprzedni. Memoriał wygrał, ale z bodaj 8 punktami po zasadniczej (popraw mnie jeśli się mylę), więc tutaj też bym nie szalał z tymi peanami nad nim. Nawiasem mówiąc jest wielu zawodników z topki, którzy również nie zaczęli oszałamiająco, więc to Grand Prix będzie swego rodzaju szansą dla wielu. Ale akurat co by nie mówić Vaculik zaczął sezon naprawdę kapitalnie, w dodatku Krsko to prawie jak Żarnovica i tutaj upatruję małego handicapu w stronę Słowaka ???? Oczywiście chcesz, to graj na Dudusia, nikt nie broni. Tylko pamiętaj, że czasami warto oddzielić w obstawianiu lokalny fanatyzm od szarej kalkulacji. A jeśli po zawodach okaże się, że Dudek jest wyżej sam przyznam Ci rację ;-)
Tak tytułem końca, komu brakuje chłodnej głowy to wiem, ale jaj - oświeć mnie, bo pękam z ciekawości ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
H 1K

horosz

Użytkownik
Oddzielam fanatyzm od szarej kalkulacji dlatego pomijam Dudka w obstawianiach jutrzejszego turnieju (mimo dobrego losowania, i podwójnego startu z pola A). Rozumiem również, że nie jest w rewelacyjnej formie ale to jest typ zawodnika, który potrafi wygrywać turnieje w silnej stawce.

Jeżeli chodzi o Vaculika - również wraca do Elity i trudno powiedzieć jak wystartuje. Jednak u bukmacherów jest troszkę niedoceniany. Może i warto spróbować grać jego wygraną po kursach w okolicach @ 13-15. Kto wie ? Ogólnie to dopiero jutro odkryją się wszystkie karty na stół a dopiero po 3-4 turniejach wyklaruje się czołówka i peleton pościgowy ????

Tak czy siak, tegoroczne GP będzie dla Nas mega ciekawe. Mam nadzieję, że Maciek ustabilizuje swoją formę i wtedy mamy bardzo silny team a i Marek C. będzie miał spokojniejszą głowę przy wyborach kadry na DPŚ. ????
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Emil - Piter 2 @ 2,35 Forbet⛔
Zagar - Lindgren 2 @ 2,05 Forbet✅
Pedersen,Iversen,Lindbaeck,Lindgren @ Pedersen 2,35 Forbet⛔


Piter na początku sezonu wygląda na szybkiego. Forbet jak dla mnie przesadził z kursem. O Lindgrenie nie wiemy nic, a o Zagarze jeszcze mniej. Dlaczego więc Zagar jest faworytem tego pojedynku? Zagar cały poprzedni sezon jechał piach, wyszły mu 3 ostatnie turnieje i to wszystko. Jedzie u siebie w Słowenii ale czy to jedyny argument by faworyzować Słoweńca? Rok temu przypomnę było w punktach 7-4 dla Lindgrena. Bet dla mnie bet 50 na 50 więc pobieram wyższy kurs. Co do ostatniego typu to Nicki zaimponował mi w Gorzowie na memoriale i w ZG. Jeśli tak będzie jechał dziś to spore szanse że siądzie. Po pozostałej trójce spodziewam się jutro zdobyczy w okolicach 6-7 punktów, szybki Nicki w wysokiej formie powinien być spokojnie przed nimi.

* Buki wystawiły dzisiaj bardzo dobre linie. Jako że początek sezonu i wiemy jedynie że nic nie wiemy to nie bawię się w kursy typu 1,45, bo dla mnie to zwyczajnie loteria i nie ma sensu takiego czegoś stawiać i do końca drżeć o wynik. Wolę się rozgrzewkowo zabawić wyższymi kursami i płaską stawką.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Najlepszy z Polaków: B.Zmarzlik - 2,25 ⛔iforbet

Najlepszy z: Sajfutdinow , Vaculik , Zagar , Skorja - Vaculik 2,45✅ iforbet

Z Polaków najlepiej na poczatku sezonu wyglada Bartek. Jest bardzo szybki i co ważne wychodzą mu starty a i po trasie umie mijać. Najgroźniejszy chyba będzie Piter Pawlicki ale u niego zawsze czegoś brakuje w którymś z biegów.

O &#39;&#39;Słowian&#39;&#39; jeśli się rozchodzi to wybieram Vaculika. Sajfutdinow coś wspominał,że jeszcze trochę brakuje mu objeżdżenia w poważniejszych zawodach. Jak wypadnie na tle elity? Vaculik wydaje się być mocniejszy niż w tamtym roku chociaż to dopiero początek sezonu więc nie ma też co za bardzo patrzeć na pierwsze starty. Ciut wyżej widzę Martina.


Na Zmarzlika i Dudka ta sama linia 9,5pkt? Trochę dziwnie. Jak grać to over Bartka i under Patryka takie moje zdanie.
Vaculik over 7,5 też warte pogrania uważam.

ps. Szkoda wielka że nie można łączyć 2-3 zdarzeń z under/over w jednym kuponie.
 
dzimi-pif-paf 7

dzimi-pif-paf

Użytkownik
N. Skorja under 1,5 @ 1,55 efortuna ✅
Krótko i na temat, kurs niski ale do jakiegoś dubla się nada, jeśli w biegu z ww. zawodnikiem nie przydarzy się jakiś defekt badz wykluczenie, to ta linia jest nieosiągalna.
 
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
Panowie, co stalo sie z szeroka gama zakladow na BET365?
Gdzie znajde inny anglojezyczny bet ,ktory oferuje szeroki wybor zakladow na Grand Prix?

UP. Oferta dodana
Bet 365 - Total Raiders Points
Nicki Pedersen over 8 - 1,90


Nicki chcialby wejsc w ten sezon z wysokiego C, a co za tym idzie jako ,ze jest to pierwsze GP ciezko wywrozyc cos wiecej.
Mysle ze bariera 8 punktow przez Nickiego zostanie pokryta.
Jedyna rzecza ,ktora nie do konca przekonuje w moim typie to starty 2x z Zoltego pola tylko czy aby na pewno jest to - ?
Przekonamy sie po 19:00 ???? (Nie ma padac)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tak to tylko zostawię w odpowiedzi na wszystkie typy przeciwko Emilowi. Rok 2009.
http://prnt.sc/f26jpn
Sajfutdinow over 7 @1,7 but364 ✅ główny typ spokojnie, linia zdecydowanie z dupy wzięta
Sajfutdinow wygra @13 but364 ⛔ szkoda tego półfinału, ale i tak ładnie bylo
Dla porównania iforbet linia 9,5, która jest zdecydowanie bliżej prawdy. Ja bym w Rosjaninie upatrywał jednego z faworytów i nie dałbym się zwieść temu, że nie jeździł zbyt dużo w tym sezonie. Tacy żużlowcy jak on nie potrzebują tygodni rozjeżdżania się.
Generalnie dużo fajnych typów widzę, więc nie będę pisał do każdego analizy, napiszę tylko ogólnie - niedoszacowani Emil i Nicki, linie na nich za niskie, kursy w h2h za wysokie. Nicki umie i lubi tu jeździć, najtrudniejszy bieg z pierwszego pola, Emil jw. Przecenieni w mojej opinii Vacul, Dudek, Zagar i w niektórych bukach Hancock, który nie dość, że chyba nie jest w optymalnej formie to w Krsko nigdy nie błyszczał. Idąc tym tropem:
Najlepszy z grupy słowiańskiej: Sajfutdinow @1,9 wszystko iforbet ⛔ (nie doceniłem Vacula)
Najlepszy z grupy anglosaskiej: Woffinden @2,55 ⛔ Tajski mocne rozczarowanie
Najlepszy w grupie skandynawskiej: Pedersen @2,25 ⛔ niestety nie miałem informacji, że rozstał się z mechanikiem
Pedersen over 8 @1,9 but364 (typ dostępny również w polskich bukach) ⛔
Hancock - Sajfutdinow 2 @1,85 STS ✅
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Hancock poniżej 9,5 @1,5 stsy ⛔ 10
Sajfudinov powyżej 7 @1,7 buty365 ✅ 12
Holder poniżej 7 @2,05 buty365 ✅ 6
Skorja ponizej 2 @1,50 buty365 ✅ 1
Pawlicki - Holder @1,32 stsy ✅ 7 - 6
Janowski poza 8 @1,28 forbuty ✅ 12m.
Pedersen awansuje 1/8 @1,90 sportbull ⛔ 14m
Holder nie awansuje 1/8 @1,80 sportbull 3j ✅ 13m.
Hancock nie awansuje 1/8 @3,5 sportbull 2j ⛔
Lindgren awansuje 1/8 @3,5 sportbull 2j ✅
Pedersen - Holder @1,80 sportbull 3j ⛔ 3 - 6
Dziś stawiam przeciwko Holder - Hancock. Hancock dziadeczek jak ruszy pierwszy ze startu to mknie po 3pkt, jak go prześpi to na trasie jedzie pasywnie, latka robią swoje. Holder też totalnie bez formy... Czyżby to koniec epoki Johnsa? Woffinden, Holder, Hancock, KK czy Dudek jeżdżą na nich i nie błyszczą...
Widzę spore value w awansie Lindgrena i braku awansu Hancocka stąd też stawka x2, przeciwko Holderowi nawet x3.
Jak na moje finał może być Pedersen, Pawlicki, Sajfudinov, Doyle.
Skorja po walce nie ma szans dziś na punkt, Janowski na Johnsach + kontuzja na progu sezonu też go nie widzę w półfinałach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 37,6K

bosky

Użytkownik
Tylko chciałem zauważyć w kontekście Skorji, że on rusza z pola B w 1 wyścigu. B nie jest najlepsze, ale też i nienajgorsze na namoczonej nawierzchni przy trzymającej kredzie, a takiego toru należy się spodziewać po opadach i na początku sezonu. Oczywiście, jeśli zrobi jajko po 1 starcie to potem już z górki. Ale jeśli Woffi strzeli spod taśmy a Skorja ustawi się za nim, może być po typie. Dlatego to chyba dość ryzykowna opcja, po 1,5.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Doyle wygra @5 ⛔
iforBet
Iversen - Lindbaeck @2.1 ⛔
iforBet
Kilku zawodników nie miało zbyt wiele okazji do startów w normalnych zawodach, więc pozostaje sporo niewiadomych. Dlatego trochę for fun to GP by rozpoznać delikatnie układ sił w tym roku. Doyle jedzie praktycznie to samo co rok temu. Jeden z głównych kandydatów do wygranej. Rok temu spisał się na tym torze bardzo dobrze. Jest 2-3 zawodników, którzy ostatecznie może będą lepsi od niego.
Drugi bet to para dla mnie z lekkim wskazaniem na Antonio, więc trzeba spróbować. Oczywiście Szwed nie miał dużo okazji do sprawdzenia się, dlatego nie ma co szaleć. Nie jestem pewien, że Iversen znajdzie się w TOP8, forma nie jest jakaś wybitna, a ubiegłoroczny wynik nie powala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom