>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (10) Słowenii - Krsko, 7 września 19:00

Status
Zamknięty.
C 407

cekaem

Użytkownik
Podpisuję się pod betem Raduli. Ode mnie jeszcze jeden zakładzik co do biegów.
Zagar wygra bieg 1 2.50 Bet 365
Od krawężnika Zagar , Hampel , Herbie i Madsen. Raz , że pierwszy bieg, a dwa , że z pierwszego pola. Uważam , że Zagar szczególnie w początkowej fazie zawodów może wykorzystać znajomość tego toru kiedy część zawodników będzie potrzebowała czasu na zapoznanie się. Kurs wygląda okazale , rywali niby mocni ale liczę , że Słoweniec nie zawiedzie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Matej Zagar - Tomasz Gollob typ 1 kurs 1.55 Expekt⛔
Dziś Zagar jedzie na swojej ziemi tor zna dobrze również forma w tym sezonie wysoka drugie miejsce w GP Danii oraz czwarte w GP Włoch w całym cyklu 7 miejsce czyli walka o obronę pozycji na przyszły sezon. Tomasz Gollob bardzo słaby sezon w Grand Prix. W lidze dobra jazda na torze w Toruniu. Dlatego dziś moim zdaniem Słoweniec powinien spokojnie zając wyższa pozycję.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Greg Hancock - Andreas Jonsson - 1 (9-3)
Jarek Hampel - Tomasz Gollob - 1 (16-16)
@1.91 Unibet ✅
Teraz już nieco spadło na Herbiego. Amerykanin jeden z faworytów do zwycięstwa w Krsko zestawiony z bezbarwnym Szwedem. Zbyt wiele po Andreasie bym się dzisiaj nie spodziewał. Według mnie powracający do dobrej formy Hancock (patrz ostatnio Szwecja) powinien spokojnie znaleźć się wyżej w klasyfikacji niż AJ. Przy odrobinie szczęścia Herbie może wygrać w Słowenii na co b365 daje fajny kurs 10.
Z kolei druga para bardziej ryzykowna mimo wszystko. Jarek bije się o medal IMŚ. Przeciwników ma godnych, ale forma jest stabilna. Przytrafiają mu się wpadki, ale teraz powinna być pełna mobilizacja, bo pojawia się szansa, by podgonić nieco Emila. Pytanie czy Tomek złapał wiatr w żagle. Gdyby nie półfinałowy mecz na MA nie miałbym żadnych wątpliwości, kto będzie lepszy. Niby coś się ruszyło ze sprzętem u Chudego, ma niezły numer startowy, ale generalnie u Tomka nie widzę motywacji w GP. Jarek typowany jest do finału w Krsko, a Golloba raczej tam nie zobaczymy.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Woffinden poniżej 11 @ 2,00 (bet365) ⛔ no patrzcie go, nie popsuł ;)
Niby Tai, lider klasyfikacji MŚ, ale wystarczy mu ciułać po kilka oczek by złoto zawisło na szyi. Linia dość wysoka, tor w Słowenii bliżej Anglikowi nieznany, do tego trema, jesienna wyspiarska chandra i tłumy wścibskich dziennikarzy na karku ;) Słowem kurs 2,00 do zagrania.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Darcy Ward - Greg Hancock 1 @ 1,75 Betgun ✅ ✅
A ja mam inne zdanie co do Hancocka. Według mnie będzie mu nawet ciężko dostać się do 8. Dlaczego? Fatalne losowanie. W Krsko 3 pole niemal zawsze było hamulcowym a on pojedzie z niego 2 razy. Z czego na początku wygląda to tak:
1 bieg (C) Zagar, Hampel, Madsen
7 bieg (D) Ward, NKI, AJ
11 bieg (C) Lindgren, Nicki, Vacul
Ciężko mu tu będzie solidnie zapunktować. Potem w 15 pewnie 3 albo 2 i to samo w ostatniej serii ale to może być za mało. A nawet jak się doczłapie do SF, to może mu przypaść znów 3 pole i dupa. Z tym numerem problemy mieli już pewniejsi zawodnicy niż Hancock, który wyglądał fenomenalnie w Daugavpils ale poza tym średnio. Szwecją bym się nie przejmował, bo akurat tam nigdy nie zawodził. Tor w Łotwie jest jednym z jego ulubionym, więc tak dobry wynik mnie nie zdziwił. W Krsko z kolei był tylko 1 raz w finale co mówi wiele. Jak tor będzie do walki, to Jankes będzie jak dziecko we mgle.
Z kolei Ward kapitalnie jeździ w GP od czasu powrotu po kontuzji i ja go widzę spokojnie w półfinałach, a nawet na podium. Zwłaszcza, że losowanie przynajmniej na papierze bardzo dobre. Najpierw dostaje pole B a za rywali ma Nickiego i Taia i Condę z A. Więc jak dobrze pójdzie to wpadnie 3 na najtrudniejszych rywalach. Potem pole A na NKI i właśnie Grega, więc z najgroźniejszymi rywalami będzie jechał mając lepsze pole i to na początku zawodów. Z kolei zewnętrzne pole łapie w drugiej częsci zawodów i to na łatwiejszych rywali. Idealna droga by zająć czołową lokatę po 20 biegach i powalczyć o finał.
jeszcze jeden typ za mniejszą stawkę:
Andreas Jonsson w półfinale? TAK @ 2,25 wzbmilenium/Betgun ⛔
alternatywnie AJ powyżej 7 punktów @ 1,90 Bet365 ⛔
Tutaj sprawa wygląda tak. Nie ma Emila, więc jeden pewniak do &quot;8&quot; mniej. Dodatkowo zawodnik z DK jest mierny i o SF nie ma co myśleć. Dodając do tego Drymla i Lidndbaecka to zostaje 12 zawodników. Musi więc pokonać tylko 4. Lindgren bez formy, więc to pierwszy kandydat. Vaculik może dawać oznaki lepszej jazdy w Elitserien ale przychodzi GP i chłopak puchnie. Madsen do objechania. Podobnie Kasprzak. A z czołówki też ktoś może mieć słabszy dzień. Aj zawodzi w GP. Jasne, ale zazwyczaj koło tej 8 się kręci. W obecnej sytuacji i przy takim kursie to moim zdaniem warto.
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
30 min. do GP. Ja mam takie typki:

Nicki Pedersen - Greg Hancock - 2 @1,90
Oboje są w podobnej formie. Wydaje mi się, jednak że to Amerykanin ostatnio złapał super formę od turnieju w &quot;Dauga&quot;, gdzie go wygrał. Ostatnio dorobek punktowy z Elitserien( 2 mecze ze Smederną) i Elit League oscylujący się koło kompletu! Ewidentnie się przełamał i jak sam zapowiada będzie walczył nawet o majstra. &quot;Power&quot; nie miał ostatnio natomiast nawet do jazdy w poważniejszych zawodach, co źle może wpłynąć na jego formę.
Martin Vaculik- Fredrik Lindgren 1 @1,60
Także podobna forma jak powyższej pary . Oboje mocno nadszarpnęli zaufanie polskich trenerów. W GP cienizna . Plus dla Słowaka, że potrafi jechać chociaż w lidze szwedzkiej, gdzie poprowadził Elit Vetlandę do finału . &quot;Fredka&quot; natomiast ostatnio właśnie przegrał swojej drużynie mecz z ... Elit Vetlandą. 5 pkt, to zdecydowanie za mało
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Na szybko taśma:
Darcy Ward - Tai Woffinden 2 @ 1,72.
Anglik jest w wybornej formie i brnie po swój pierwszy poważny sukces, czyli mistrzostwo św. &quot;Darky&quot; jest bardzo chimeryczny. W Szwecji ostatnio pociągnął swój zespół do małej porażki, a dzień później zawalił im mecz.
Leon Madsen- Antonio Lindbeck- 1 @ 1,55
Szwedzki zawodnik jakby odpuśił sobie wojaże w GP. W żadnych praktycznie zawodach nie pojechał dobrze. Z turnieju na turniej większa padaka. Natomiast Duńczyk będzie chciał się pokazać, co udowodnił we wcześniejszych rundach. Na pewno jest o wiele solidniejszy od &quot;Antona&quot; .
Ales Dryml - Aleksander Conda - 1 @ 1,50
Czech wraca do ścigania po kontuzji, ale jest dużo bardziej doświadczony i zaprawiony w bojach niż zawodnik z dziką kartą. Jeden ani drugi myślę, że nie przebiją bariery ok. 5 pkt, ale to Dryml zgromadzi więcej &quot;oczek&quot;.
Ako:4
Buk Expkt

⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Dawno takiej klapy, takiej padaki nie odwaliłem. Ostatnio, jednak dużo pecha mam. Bramy tracone w doliczonym czasie, teraz defekt Madsena na 2 msc. Trzeba się końcu podnieść. Tych co pobrali typy bardzo przepraszam, ale także ja na wszystko co pisałem, to stawiałem.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock - Nicki Pedersen 2 1,90 Betsafe ✅
Dlaczego tak? niby forma po stronie &quot;Jankesa&quot; jednak więcej chyba ma jazdy niż Nicki ale Nicki to można powiedzieć &quot;mały król&quot; tego toru. Zawsze spisywał się tutaj bardzo dobrze, wielokrotnie na podium. Raz chyba tylko nie był w półfinale i to było 11 lat temu a póżniej praktycznie zawsze był w finale. Losowanie po jego stronie dwa razy ma dzisiaj pole pierwsze. Więc pewnie będzie super start i jazda do mety. Nicki jedzie o medal ale i Greg się niespodziewane włączył do walki o medal. Stawiam w tej parze na Nickiego.
 
J 185

jkj

Użytkownik
No i co mam napisać po zawodach?

Gollob wrócił tak jak pisałem wszystko okazało się prawdą i sprawdzone. Mówił niejaki xPICCOLOx, który pojęcie niestety ma blade o żużlu, że Tomek ma GP głęboko ha no cóż za takie coś ja bym dał kolesiowi nic innego jak banika ???? za głupoty za to, że nie ma pojęcia o żużlu.Nie będę się pastwił ani chwalił bo nie o to chodzi, ale miałem sam być wywołany napisać po GP i piszę.Gollob dogadał się ze swoim sprzętem sam to mówił po kolejnym swoim biegu straszny handicap te jego nowe silniki znów jeździ jak za dawnych lat.Mam nadzieję,że xPICCOLOx nie wprowadził Was w błąd swoją niewiedzą i pograliście coś w stronę Tomka bo dziś nie można było nie wygrać dzięki niemu.Wspaniałe zawody, a co ważne Polacy w finale co bardzo cieszy.Argumenty sprawdzone cóż można iść do kasy.

Jutro kolejne zawody ale to już w innym temacie i może coś również się fajnego znajdzie.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Nie negowałem Twoich argumentów, bo nie było czego negować, po prostu argumentów nie podałeś. Twoim jedynym argumentem była wiara. Jedyne co negowałem to słowa które powiedziałeś, że Gollob się dogadał ze sprzętem i na potwierdzenie tego jest występ w Toruniu w ostatnim meczu. Co ma się nijak do dogadania ze sprzętem, bo Gollob na Motoarenie cały czas jeździ znakomicie. I tutaj nie było nic do dogadywania się. Jeśli chcesz komuś dawać &quot;banika&quot; to musiałbyś go dać połowie się tutaj wypowiadających. Bo jedyne typy jakie dzisiaj padały to były typy przeciwko Gollobowi. I prawdę mówiąc jakbym miał jeszcze raz typować pary z Gollobem to dałbym znów przeciwko niemu albo po prostu bym to odpuścił. Dzisiaj trafiłeś i gratuluję, tylko żebyś na tej wierze więcej kasy nie przeje*ał niż zyskał. Pozdr.
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Na koniec, Twoim jedynym argumentem w grze na Golloba jest Twoja wiara, że Gollob dobrze pojedzie. I tylko to. Nie ma zupełnie żadnych przesłanek aby coś się miało zmienić w postawie Golloba w GP. On ma ten cykl głęboko w poważaniu, bo tak już o nic nie walczy (a może i po tym sezonie zrezygnuje z GP). Teraz liczy się dla niego liga i niedzielny mecz w Czewie. Ale zobaczymy po zawodach, co wtedy powiesz.
Chyba jednak nie miał w dupie i co innego to było jak wiara, że ma GP w dupie? ????
Swoją drogą trochę dziwne, że po wyskoczeniu Woffindena, który idealnie wyczuł moment i miał dobrze ustawiony sprzęt, sędzia zarządził powtórkę, a w finale (w półfinale chyba też) Hampel był w ruchu i nic - normalnie poszło.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Niestety, ale dopóki któryś sędzia nie wywali Jarka z biegu za utrudnianie startu, nic się nie zmieni. Ta metoda jest bardzo skuteczna, a medal w tym sezonie więcej niż prawdopodobny. Nie mam nic do Jarka, kibicuję mu jak każdemu Polakowi, ale irytujące jest to, kiedy powtarza się bez sensu jeden bieg, a kolejny puszcza, choć to właśnie w nim czołgania aż w nadmiarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom