>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (10)Szwecja - Sztokholm, 23.09.2017

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed nami kolejna runda GP i znowu wiele zmian. W składzie zawodów rezerwowi: Kiledemand, Smoliński i Fricke. Dziwić może dzika karta dla Nilssona, skoro Thorssell ma udany sezon, ale my się bardziej interesujemy walką o medale z udziałem Janowskiego i Dudka. Ponadto Bartek Zmarzlik musi uważać, bo jest 7., a wcale nie ma pewnego utrzymania w cyklu. Dla Pitera to chyba ostatni moment, żeby zrobić dużo punktów i liczyć na wejście do ósemki.
Zapraszam do dyskusji
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dzisiaj Doyle pieczętuje tytuł, na podium nie widzę Polaków niestety :/
Ja dziś gram tak
Lindgren - Lindbaeck @1.45 Milenium ✅
Dobry sezon Fretki, a rok temu stał tutaj na podium, obaj panowie jadą u siebie z tą różnicą, że w tym sezonie równiejszy wydaje się Lindgren. Antonio strasznie nierówny, kto wie czego można się po nim spodziewać, przecież już wygrał jedne zawody w swoim kraju, ale czy dzisiaj stać go na powtórkę? Sztokholm to nie Malilla i myślę, że nawet nie zobaczymy Antona w ósemce.
Zagar - Sajfutdinow @1.6 Milenium ✅
Emil z każdym kolejnym startem w GP radzi sobie coraz lepiej i wydaje się, że powoli wraca do formy, dzisiaj naprawdę może zaskoczyć, bo złapał stabilizację. Matejowi z kolei brakuje tej równości, tu staje na podium w Teterow, a innym razem nieco zawodzi na dobrze znanym torze w Gorzowie. Rok temu był tu drugi i myślę, że dzisiaj powalczy, tym bardziej iż ostatnio coś się u Mateja ruszyło. Analizowałem biegi i obu panów widzę w ósemce, a kto wygra to zadecyduje walka na torze, widzę jednak przewagę po stronie Słoweńca.
Bez analizy widzę tez, ale nie gram, bo nie warto tyle zdarzeń kombinować:
Doyle - Zmarzlik @1.60
Sajfutdinow 1-8 @1.85
Vaculik 1-8 @1.60

Powodzenia!
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Niestety forBet ofertę ma jaką ma i trudno coś wybrać sensownego. Mimo wszystko udało mi się coś wybrać, z tym, że od razu trzeba zaznaczyć, że tylko singlami można to puścić.
Janowski w TOP8 - Nie @2.00 ✅
Maciek trochę pod formą. Ostatnio na Smoczyku w pewnym momencie jakby lepiej, ale mimo wszystko uważam, że to nie będzie jego dzień - tym bardziej mając z tyłu głowy jutrzejszy finał na Olimpijskim (oby, bo pogoda nie rozpieszcza)
Lindbaeck w TOP8 - Tak @2.05 ✅
Ten typ opieram tylko i wyłącznie od miejsca GP i od tego, że wg mnie dzisiaj za dużo jest niewiadomych i w sumie nie do końca wiadomo, kogo można uznać za faworyta zawodów.
Vaculik w TOP8 - Tak @1.90 ⛔
Martin ostatnio coraz pewniejszy. Dla kibiców z Gorzowa może trochę za późno, ale nie da się przejść obojętnie od jego zwyżki formy. Kurs jak dla mnie spoko, bo szczerze to oprócz Zagara właśnie w Słowaku widzę &quot;czarnego konia&quot; całych zawodów.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Kim Nilsson - Martin Smolinski 2 2.05 STS ✅
Ide w strone Martina. Ostatnio pokazuje zęba w tym GP i potrafi zbierać jakiś tam punkciki. Nilsson słabo wylosował trójke i pola ma trudne w pierwszej fazie turnieju 3,4,3,2,1. Forma wydaje mi się na plus w strone Niemca i troche wiekszę obycie w elicie zaprocentuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom