>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (2) Polska - Leszno, 28 kwietnia 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
FIM EUROPEAN SGP LESZNO




Lista startowa:


Bieg po biegu:


Wyniki z 2011 roku:

1. Nicki Pedersen (Dania) - 17 (1,2,3,2,1,2,6)
2. Tomasz Gollob (Polska) - 18 (3,w,3,2,3,3,4)
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 14 (3,3,2,1,1,2,2)
4. Jarosław Hampel (Polska) - 12 (1,1,1,3,3,3,0)
5. Greg Hancock (USA) - 14 (2,3,3,3,2,1)
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 11 (1,3,2,2,3,w)
7. Kenneth Bjerre (Dania) - 10 (w,3,1,3,2,1)
8. Rune Holta (Polska) - 9 (2,2,1,1,3,0)
9. Chris Holder (Australia) - 9 (2,1,2,2,2)
10. Janusz Kołodziej (Polska) - 8 (3,0,2,3,w)
11. Chris Harris (Wielka Brytania) - 7 (0,1,3,1,2)
12. Jason Crump (Australia) - 5 (3,2,0,0,0)
13. Andreas Jonsson (Szwecja) - 5 (0,2,1,1,1)
14. Damian Baliński (Polska) - 4 (2,1,0,w,1)
15. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 1 (1,0,0,0,0)
16. Artiom Łaguta (Rosja) - 0 (0,0,0,0,0)
17. Patryk Dudek (Polska) - NS
18. Maciej Janowski (Polska) - NS

Bieg po biegu:
1. Gollob, Holder, Lindgren, Harris
2. Kołodziej, Holta, Pedersen, Jonsson
3. Sajfutdinow, Hancock, Hampel, Bjerre (w)
4. Crump, Baliński, Lindbaeck, Łaguta
5. Hancock, Crump, Holder, Kołodziej
6. Sajfutdinow, Pedersen, Baliński, Gollob (w)
7. Lindgren, Jonsson, Hampel, Lindbaeck
8. Bjerre, Holta, Harris, Łaguta
9. Pedersen, Holder, Hampel, Łaguta
10. Gollob, Kołodziej, Bjerre, Lindbaeck
11. Hancock, Lindgren, Holta, Baliński
12. Harris, Sajfutdinow, Jonsson, Crump
13. Bjerre, Holder, Jonsson, Baliński (w)
14. Hampel, Gollob, Holta, Crump
15. Kołodziej, Lindgren, Sajfutdinow, Łaguta
16. Hancock, Pedersen, Harris, Lindbaeck
17. Holta, Holder, Sajfutdinow, Lindbaeck
18. Gollob, Hancock, Jonsson, Łaguta
19. Lindgren, Bjerre, Pedersen, Crump
20. Hampel, Harris, Baliński, Kołodziej (w)
Półfinały:
21. Hampel, Sajfutdinow, Hancock, Holta
22. Gollob, Pedersen, Bjerre, Lindgren (w)
Finał:
23. Pedersen, Gollob, Sajfutdinow, Hampel
Oferta Tobet:


 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 126

mj_bull

Użytkownik
Ostatnie GP w Lesznie, a chętnych kibiców brak. Z roku na rok, począwszy od pierwszych zawodów było coraz gorzej. Organizatorzy obniżyli ceny biletów o 20%. Ciekawe jaki efekt to przyniesie. Co do samych zawodów to mam kilka propozycji ze sportingbet. Mianowicie:

Hancock - Lindgren 1@1,2
Hampel - Andersen 1@1,3
Pawlicki - Ljung 1@1,1
AKO:1,72

Kursy nie porażają, sam staram się takie typy omijać, ale w tym przypadku zrobię różnicę. Hancock i Hampel powinni należeć do faworytów tego turnieju. Nie sądzę, żeby Lindgren i Andersen mogli im w jakimkolwiek stopniu zagrozić. Ljung to według mnie faworyt do zajęcia ostatniego miejsca. Nie ma co tutaj dużo pisać, ale to zawodnik na polską 1 ligę. Przemek w meczach w Lesznie jedzie bardzo przyzwoicie, myślę, że powalczy o udział w półfinałach. Jedzie na dobrze znanym sobie torze, a co najważniejsze śmiga i na przyczepnej i na twardej nawierzchni. Wywalczył tutaj medal IMP, więc myślę, że poradzi sobie z tremą.

K.Bjerre-N.Pedersen 2@1,6
A.Jonsson-E.Sayfutdinov 2@1,7
AKO:2,72

Zarówno Nicki jak i Emil poprawnie pojechali w pierwszym turnieju w Nowej Zelandii. W zeszłym sezonie GP Nicki zwyciężył w Lesznie, a Rosjanin zajął trzecią pozycję. Również w memoriale A.Smoczyka przed kilkoma tygodniami obaj zawodnicy wyglądali bardzo solidnie (Nicki 11 pkt., Emil 12 pkt. + zwycięstwo). W lidze polskiej też spisują się bez zarzutów (Nicki pierwsza średnia 2,55, Emil 7 miejsce ze średnią 2,4).
Jonsson nie jest jeszcze w dyspozycji, którą powinien reprezentować srebrny medalista ubiegłorocznego cyklu. W Nowej Zelandii zdobył zaledwie 4 pkt. Lepiej idzie mu w lidze, gdzie ze średnią 2,06/bieg zajmuje 14 pozycję. Szwed ma jednak ten problem, że często poprawnej dyspozycji z ligi nie potrafi przełożyć na GP. Bjerre to wielka zagadka. W lidze nie startuje, a w pierwszym turnieju w Auckland zajął 14 miejsce.

Ogólnie stawiam na finał :Hancock, Hampel, Nicki, Emil. Bardzo chciałbym aby dobrze zaprezentował się również i Gollob, ale zobaczymy jak będzie z jego formą. Do walki o czołowe pozycje włączy się też pewnie Crump i być może Pawlicki. Zapowiada się ciekawy turniej, oby nie przy pustych trybunach.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marfi 629

marfi

Użytkownik
Zakład na zwycięzcę:
Greg Hancok 5,50
Ależ kuszący kurs! Wydaję mi się, że ten sezon również będzie należał do 42-letniego zawodnika z USA. W zeszłym roku był tu dopiero piąty i z tego co pamiętam przegrał półfinał po świetnym biegu z Hampelem. W Nowej Zelandii wygrał w finale przed... Hampelem. I to w pięknym stylu. Jeżeli chodzi o formę w Enea Ekstralidze to Hancok w meczu z Wrocławiem zrobił 13 pkt, a z Częstochową 10. Hampel z Wrocławiem też 13, a z Częstochową 11. Hancok nie błyszczał szczególnie w drugim meczu, ale w GP to inny zawodnik. Więcej luzu i lepsze wyniki. Fakt, że trybuny będą za Jarkiem jakoś mnie nie przekonuje. Co do innych rywali to może tylko zagrozić chyba Sajfutdinow albo Gollob. Crump raczej nie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przemek Pawlicki-Hans Andersen: Pawlicki @1,65 Betsafe✅✅

Zdania o Andersenie nie zmienię już nigdy.W Grudziądzu w jedynym meczu który odjechali był najsłabszym zawodnikiem,a za rywali miał Staszewskiego,Jamrożego czy Rogowskiego.Zdobył 5 pkt w 4 startach,spasował się dopiero w ostatnim biegu który wygrał z PK.Pawlicki w lidze ma rywali zdecydowanie bardziej wymagających a zdobył po 10 pkt w dwóch odjechanych meczach w Lesznie.Jutro pojedzie bez presji na swoim torze,zdobył tu już medal IMP 2011.Dla mnie tylko jakiś upadek i wycofanie z zawodów może sprawić że młody Polak nie będzie wyżej od Bajkopisarza.

@MJ BULL
Nie wiem czy to przypadek czy zasugerowałeś się moimi triplem z SB ale również go polecam(jest u mnie w temacie od wczorajszego poranka;))
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Przemek Pawlicki TOP8 @3,0 bwin ⛔ ajj, jaka szkoda, było tak blisko...
Przyznam że taki kurs biorę w ciemno. Akurat o Przemku wiele już wcześniej zostało napisane i w zasadzie nic więcej dodawać nie trzeba a po takim kursie nie zagrać po prostu nie wypada :cool:. Krótko bo co tu więcej pisać, spróbować trzeba.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Przemyslaw Pawlicki - Hans Andersen 1 1,50
Jarosław Hampel - Tomasz Gollob 1 1,57

Tobet.

Pierwsza para,stawiam tu na Naszego juniora.Dla mnie Przemek to junior wiekiem jednak na torze prezentuje się już jak solidny senior. Na swoim torze napewno stać Go na dużo tzn.7-9pkt tak mi się wydaje. Prezentuje wysoką formę od poczatku sezonu po 10pkt w obu meczach w Lesznie. Tor czy będzie przyczepny czy twardy nie będzie miał dla Przemka wiekszego znaczenia. Hansio Lansio w I lidze może i będzie zdobywał po 10pkt i więcej jednak to tylko I liga. W GP czasami zdarza Mu się dobre biegi ale nie napewno całe zawody.
Druga para pojedynek bratobójczy. Stawiam na jarka który od poczatku sezonu jest w bardzo dobrej formie. U siebie na torze podobnie jak Przemek powinien śmigac aż miło. Tomek słaby występ ostatnio niby jakaś alergia ale ile w tym prawdy pewnie wie to tylko Gollob.Tomek do półfinału wejdzie ale później może być już różnie.
Ogólnie stawiam na gospodarzy toru i tyle.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Jak zwykle z niecierpliwoscią czekałem na typy bwin. Zawsze na GP wstawiają jako jedyni opcję &quot;awansuje do polfinałów&quot;
Takim sposobem mamy coprawda niskie kursy : od 1,12 do 1,3 na takich zaowdników jak Hampel, Pedersen, Sayfutdinov.. polecam serdecznie.
Bardzo ciekawy kurs na Lindbaecka. 3,0 wygląda bardzo ciekawie. W tym sezonie Antonio w niezlym gazie, wiec warto zagrać. W tamtym sezonie zdobyl w Lesznie tylko 1 pkt, jednak w tym sezonie ten zawodnik prezentuje zupelnie inna forme. polecam
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sajfutdinow over 8@1,80 Bet365⛔⛔7pkt,nie ma to jak testować nowy sprzęt na GP;)

Linia dość niska,bo żeby spokojnie awansować do półfinałów trzeba zrobić te 8-10 pkt.Czyli na dobrą sprawę ten bet można potraktować jako:Czy Emil awansuje do półfinałów? W Bwin mamy to po kursie 1,20..
Emil nie najlepiej wylosował,bo 2 razy pojedzie z 3 pola.Już w pierwszym biegu właśnie z tego pola będzie rywalizował z mistrzem i vice-mistrzem świata Hancockiem i Jonssonem. 2 pkt w tym biegu powinny dać początek dobrym zawodom w wykonaniu Emila.
----------------------
I drugi bet za drobne.Sam dość mocno wierzę w dobry występ Pawlickiego.Więc to kolejny bet z nim związany:

Wygra 3.bieg: Pawlicki @3,50 Bwin/B365✅✅

Od krawężnika pojadą Lindbaeck,Przemek,Lindgren i Bjarne. A więc rywale zdecydowanie w zasięgu Polaka.Jeśli założy na starcie Antonio to 3 pkt będą raczej pewne;)
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Posiada ktoś dostęp do statystyki pól startowych z SGP i SWC na torze w Lesznie?
2010

2011


Wczoraj na treningu tor dość przyczepny jak na zawody Grand Prix, gdzie zwykle jest beton.
Oby dziś było podobnie, a najlepiej jeszcze bardziej &quot;pod koło&quot;. ????
Hampel latał, dodatkowo na plus Crump, Nicki i Emil.​

http://i47.tinypic.com/2zdytth.png
Dziś gram tylko to [bonus 500 PLN za trafienie tych par + wygrana]​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Emil Sajfutdinov TOP4 2,40 Milenium ⛔
Emil od początku pokazuje znakomitą dyspozycję szczególnie w barwach Polonii czy to w spotkaniu z Falubazem czy w meczu w Gdańsku był liderem gości(mimo, taśmy to jednak on był liderem drużyny z Bydgoszczy). Tak na prawdę nie wyszedł mu tylko mecz przeciwko Polakom w Gorzowie oraz Grand Prix w Nowej Zelandii. Dzisiaj Grand Prix na &quot;Smoku&quot; gdzie Emil już w tym sezonie pokazał się ze znakomitej strony wygrywając memoriał Alfreda Smoczyka pokonując między innymi &quot;króla&quot; tego toru Jarka Hampela. Dzisiaj sądzę, że Emil wyjedzie w ostatnim biegu wieczoru a kto wie może wygra kolejne zawody w Lesznie w sezonie 2012. Warto zaznaczyć, że Emil przed rokiem był trzeci w Lesznie ustępując tylko Tomkowi i Nickiemu..
Nicki Pedersen TOP4 2,20 Totomix ⛔
To może być sezon Nickiego, może nie od razu złoto ale myślę, że srebro lub brąz jest w zasięgu byłego Mistrza Świata z Dani. Nicki od początku sezonu pokazuje wyborną dyspozycje. Tak na prawdę we wszystkich 3 spotkaniach swojej drużyny w Polsce był najjaśniejszą postacią i kibice oraz włodarze drużyny z Gdańska nie mają prawa mieć do niego jakichkolwiek pretensji. Również turniej w Auckland Nicki może zaliczyć do udanych bo przecież w przeciągu całych zawodów nie wyróżniał się a mimo to zajął bardzo dobre trzecie miejsce. Nicki to ubiegłoroczny triumfator zawodów w Lesznie więc ja stawiam na to, że dzisiaj Nicki będzie w finale po raz drugi w tym sezonie.
Chris Holder - Kenneth Bjerre 1 1,70 Bet365 ✅
Ta para to jedna dość duże ryzyko bo &quot;Keniio&quot; może jednak odpalić a i &quot;Chrispy&quot; nie jest w najwyższej formie. Jednak po wczorajszym treningu podobno Chris jest zadowolony, jest moc w motocyklu czuje się pewnie więc powinno być nie żle. W barwach drużyny z Torunia Holder spisuje się raczej dobrze, choć zawsze mogło by być lepiej a Kenneth jednak jeszcze w tym roku na Polskich torach nie miał okazji się ścigać i tutaj upatruje szansę na powodzenie tego typu. Obaj w Nowej Zelandii spisali się lekko mówiąc kiepsko. Choc Bjerre zaczął turniej dobrze jak na niego to póżniej coś się stało ze sprzętem bo defekt gonił defekt. Dzisiaj stawiam, że Chris będzie jednak wyżej aniżeli Kenneth Bjerre.
Przemysław Pawlicki - Fredrik Lindgren 1 1,70 Bet365 ⛔ szkoda..
Ostatnia para na dzisiejszą imprezę to pojedynek naszej młodej nadziei a zarazem dzikiej karty na dzisiejsze zawody z doświadczonym &quot;Fryderykiem&quot; ze Szwecji ???? Wszyscy pokładamy w Przemku nadzieje na światową karierę, że za kilka lat to on również będzie walczył o medale MŚ jak jego rówieśnicy z Rosji czy też Australii. Dzisiaj wystąpi przed swoją publicznością, na torze na którym się wychował więc publiczność na pewno będzie dopingować młodego Polaka. Fredrik to chyba niespełniony talent ze Szwecji, on po Jonssonie był kolejnym zawodnikiem w którym Tony Rickardsson widział swojego następce tymczasem Lindgren to taki ligowy średniak i zawodnik który rzadko kiedy &quot;odpala&quot; w GP. Jedyne co mnie martwi przy graniu na Przemka w tej parze to ubiegłoroczny występ Lindgrena na otwarcie cyklu Grand Prix który miał miejsce oczywiście na &quot;Smoku&quot;. Ja jednak zaufam Przemkowi i gram w jego stronę w tej parze
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Turniej dla naszych bardzo udany. Ciekaw jestem czy już ten turniej odpowiedział nam na pytanie czy ten &quot;Herbie&quot; będzie aż taki straszny również w tym sezonie.. Chce wrócić do sytuacji z biegu finałowego. Gwizdy w stronę Tomka były chyba tylko z tego powodu, że Grand Prix odbyło się w Lesznie.. Wku... strasznie podczas wywiadów bo pretensje od kibiców i Jarka jak by go tam przejechał. A ja tam widziałem, że Jarka lekko podniosło i to za nim Tomek mu podjechał. Zresztą mądre słowa &quot;Cegły&quot; obojętnie jaka by była para na torze to każdy by tak wjechał swojemu przeciwnikowi. Był rozpędzony tam była szybsza ścieżka i Tomek w nią wjechał ponieważ chciał być przed Jarkiem. Fakty są takie, że i Tomek i Jarek mogli ten finał wygrać ale i jeden i drugi popełniali takie błędy z tym wynoszeniem się tak szeroko jak by to był 4 bieg którejś z serii.. No nic straty do Grega odrobione i z Pragi myślę, że wyjedzie jeden i drugi z jakąś zaliczką nad Gregiem.

edit // Jarka chyba właśnie to zabolało, ze Tomek go pokonał i to w taki sposób po błędzie Jarka. Jarka poniosło. Szczerze ? kieruje te słowa do X_Design chyba chłopie nie widziałeś jak się wywozi w płot ???? Do płotu było tyle miejsca, że by się tam zmieścił minimum jeden zawodnik. Ale ja już się przyzwyczaiłem, że co by Tomek nie zrobił to jest ch*** itd a Jarek to Mistrz eleganckiej jazdy co pokazał w Aucklad nie zostawiając miejsca przy kredzie w półfinale. Również można było w tamtej sytuacji mieć pretensje bo gdyby chciał Tomka założyłby inaczej. A Wczoraj okazał się po raz drugi od Tomka na własnym owalu w Grand Prix.. I to co levy42 napisał jeśli na miejscu Tomka był by np Greg to uwierz mi chłopie, że wjechał by tak samo w wewnętrzną i co wtedy też cały &quot;Smok&quot; by gwizdał na Grega? oj nie wydaje mi się...
 
vde 119

vde

Użytkownik
Chris Harris :?
Holder zaskoczył strasznie, szkoda że nasi nie dowieźli &quot;podwójnego&quot; prowadzenia.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Wczoraj na treningu tor dość przyczepny jak na zawody Grand Prix, gdzie zwykle jest beton. Oby dziś było podobnie, a najlepiej jeszcze bardziej &quot;pod koło&quot;. ????
I było. Świetnie przygotowany tor, sporo walki na dystansie, żużel najwyższych lotów!

szkoda że nasi nie dowieźli &quot;podwójnego&quot; prowadzenia.
Chyba wiesz, komu w tej kwestii &quot;podziękować&quot;...

Gwizdy w stronę Tomka były chyba tylko z tego powodu, że Grand Prix odbyło się w Lesznie.. Wku... strasznie podczas wywiadów bo pretensje od kibiców i Jarka jak by go tam przejechał.
Wywiózł go w płot, skupił się tylko, żeby pokonać Jarka i dał się przewieźć Holderowi.
Swoją drogą - Gollob przegrywający - http://www.youtube.com/watch?v=3TJqIJBlDm8 (od 2:00)
Gollob wygrywający - &quot;sorry Jarek, to jest sport&quot;

I Mazurka wieczorem nie usłyszałem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom