>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2013 (4) Praga, 18 maja 19:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mitas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

18 maja 19:00 Marketa - Praga

Rok temu było tak:
  1. (64,25) Sayfutdinov, Crump, Jonsson, Lindbäck
  2. (64,14) Gollob, Hampel, Holder, Andersen
  3. (64,65) Hancock, Lindgren, B.Pedersen, Milík (Bjerre M)
  4. (64,28) Franc, Ljung, Harris, N.Pedersen
  5. (64,61) Sayfutdinov, Gollob, Bjerre, Ljung
  6. (64,21) Holder, N.Pedersen, Hancock, Jonsson
  7. (64,60) Crump, Harris, Lindgren, Hampel
  8. (64,84) Lindbäck, Andersen, B.Pedersen, Franc
  9. (65,11) Holder, Sayfutdinov, Lindgren, Franc
  10. (65,59) Gollob, B.Pedersen, Jonsson, Harris
  11. (65,72) Crump, N.Pedersen, Andersen, Bjerre
  12. (65,73) Lindbäck, Hancock, Ljung, Hampel
  13. (66,03) N.Pedersen, Hampel, Sayfutdinov, B.Pedersen
  14. (66,70) Andersen, Ljung, Lindgren, Jonsson (R)
  15. (66,03) Franc, Crump, Hancock, Gollob
  16. (65,60) Holder, Bjerre, Harris, Lindbäck
  17. (65,94) Hancock, Harris, Sayfutdinov, Andersen
  18. (66,17) Franc, Hampel, Jonsson, Bjerre
  19. (66,45) Crump, B.Pedersen, Holder, Ljung
  20. (66,21) N.Pedersen, Lindbaeck, Lindbäck, Gollob Semifinals
  21. (66,43) Crump, Hancock, Lindbaeck, Franc
  22. (65,92) N.Pedersen, Gollob, Holder, Sayfutdinov the Final
  23. (66,50) N.Pedersen, Crump, Gollob, Hancock

Wyniki i statystyka pól: 2010 / 2011 / 2012
Wyniki wszystkich zawodów SGP na Markecie
Relacje Live
:
Canal+ (godz. 18:30 - studio)
Kursy na zwycięzce Europy w firmie Tobet:
Emil Sajfutdinov 5.50
Jarosław Hampel 6.50
Chris Holder 7.00
Tomasz Gollob 7.00
Tai Woffinden 8.00
Nicki Pedersen 12.00
Greg Hancock 15.00
Matej Zagar 16.00
Andreas Jonsson 17.00
Niels K. Iversen 17.00
Antonio Lindbäck 25.00
Fredrik Lindgren 27.00
Martin Vaculik 30.00
Krzysztof Kasprzak 40.00
Josef Franc 100.00
Ales Dryml 150.00
Czy rozpędzony Emil Sajfutdinow wygra kolejny, trzeci z rzędu turniej Grand Prix? Nie jest bez szans, bo tor w Pradze był mu do tej przychylny. To tutaj wygrał swoje 1 GP. A może to Marketa będzie przychylna dla Tai&#39;a Woffindena i ten też wygra tutaj po raz pierwszy?
Oprócz młodych wilków napewno o końcową wygraną powalczą też weterani. Poobijani są Greg Hancock i Nicki Pedersen ale to w końcu odpowiednio: dwukrotny i trzykrotny zdobywcy głównej nagrody na Markecie. O trzeci triumf w Pradze powalczy też Tomasz Gollob.
Jeśli dodamy do tego lubiącego ten tor Jarosława Hampel, aktualnego IMŚ Chrisa Holdera czy Nielsa Iversena to mamy pełny obraz faworytów na ten turniej. A może po raz kolejny zaskoczy Zagar? Lub ktoś inny?
Zapraszam do dyskusji i podawania pewnych typów!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Tak jak napisałeś, ciężko będzie ugryźć ten turniej, bo faworyt na faworycie, a do tego nie wiadomo co z Jankesem i Nickim... Zapowiadają się fantastyczne zawody, bo Woffi i Emil fruwają aż miło, a Polaom ten tor zawsze ( no prawie zawsze ) leży. Czekajmy na losowanie, może coś się przejaśni, ale czekam na ten sobotni spektakl z niecierpliwością :).
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kto więcej punktów? Niels Kristian Iversen-Antonio Lindbaeck: Iversen @1,60 Unibet✅✅7-5pkt

Nie będę się tu wymądrzał,kto jest lepszy bo w tej stawce jaką mamy w tym roku w GP ciężko cokolwiek przewidzieć.Do czołówki z poprzedniego sezonu dołączyli Tajki i Matej.Można powiedzieć że trochę odstawali do tej pory AJ i Kasprzak,ale w przypadku Szweda mamy chyba koniec kryzysu.Kasprzak też zawsze może zaskoczyć,wszystko zależy od tego jak tata rozgryzie ustawienia na ten tor i czy będzie towarzyszył Krzychowi w parkingu.Z oferty którą do tej pory wystawiono ja wybrałem parę w której jeden zawodnik trzyma bardzo wysoki,równy poziom a drugi jest pogubiony i trójki przeplata zerami,ze wskazaniem na te drugie.Tor w Pradze to długi tor,liczy się przede wszystkim szybkość na dystansie(a nie tylko start i 1.łuk jak na tych sztucznych).PUK ten szybki sprzęt ma,to jest pewnik.Antonio szuka i znaleźć nie może na razie.
---------
Sajfutdinow wygra bieg 8 @2,15 Bet365✅✅

Od krawężnika pojadą: Dryml,Emil,Jonsson i Vaulik.Emil zakłada na starcie Czecha i może już spokojnie jechać po 3 pkt;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nicki Pedersen wygra 2 bieg 3,50 Sportingbet✅


Początek zawodów a Nicki z pola B. Patrząc na poprzednie alta to właśnie pole B i A były najlepszymi. Przy krawężniki Nicki będzie miał Kasprzaka po prawej Franca i przy bandzie Emila Sajfutdinowa. Jak widać rywal najgroźniejszy z pola A spokojnie do objechania na 1 łuku. Emil będzie miał niebywale ciężko bo dosyć że ma pole D to jeszcze Nicki przed Nim podejrzewam po wyjściu z pierwszego łuku. Jeśli Nicki nadal narzeka na ból ręki to napewno wszystko postawi na jedną kartę na początku zawodów. Czytałem że mówił iż będzie zadowolony z 6-8pkt bo wtedy nie straci dużo do czołówki. Pierwszy Jego bieg super pole nic innego jak tylko wygrać a kurs według mnie zawyżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Emil Sayftudinov-Chris Holder 2 @ 3,20 Tobet
Nie chce umniejszać szans Emila na wygraną w Pradze, bo jest w gronie faworytów ale w tym gronie także jest Crispy. Początkowo myślałem, że źle widzę ale upewniłem się i jest 3,20 na Holdera w tej parze. Crispy może na początku sezonu nie był w super formie ale teraz idzie to w górę wszystko. Czy jeździ w Poole czy Toruniu albo Motali, to nie robi mu różnicy, bo ostatnio wyniki świetne. Do tego kapitalny występ w Goeteborgu, gdzie przegrał tylko z Emilem. Moim zdaniem teraz jest szansa na rewanż, a kurs maksymalnie na Holdera powinien być w granicach 2,20 a tym czasem jest 3,20 więc pobieram z miłą chęcią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
tak tylko w Tobecie są dwa kursy na Holdera w tej parze (1,9 i 3,2). Nie zdziwię się jak dadzą zwrot tym co grają po 3,2 czy też 4,0 bo takowy był wyjściowy ;) To po prostu ich błąd i tyle.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob - Jarosław Hampel 2 1,90 Betsafe
Para Polska a takich się podobno nie powinno grać. Ja jednak zaryzykuje na Jarka ze względu na układ biegów i pola. Tomek jak zwykle fatalnie bo dwa razy z pola trzeciego do tego mocny 7 biegu w którym obaj pojadą z tym, że Jarek z pierwszego a Tomek z czwartego więc tutaj może wiele Jarek zyskać w tej parze. Ogólnie jutro widzę Jarka w finale tak jak i Emila. Są to zawodnicy w największym na chwile obecną gazie. Tomek jest najrówniejszy ale nie najmocniejszy i uważam, że jutro zakończy rywalizację przez losowanie w półfinale z podobnym wynikiem jak w Szwecji a Jarka zobaczymy w biegu finałowym stąd ten typ.
Nicki Pedersen - Niels K. Iversen 2 1,65 Betsafe
Drugi typ przeciwko Nickiemu który mimo poważnej kontuzji chce jechać. Zobaczymy z jakim skutkiem jutro pojedzie trzy krotny Mistrz Świata. Ja jednak na jakiś dobry wynik się nie nastawiam a jeśli chodzi o Iversena to forma jest i jutro znowu może być dobry wynik jak przed dwoma tygodniami. Losowanie w mojej ocenie lepsze niż Nickiego w dodatku w bezpośrednim pojedynku ma Pedersena po swojej prawej ręce. Uważam, że jutro Nickiego zabraknie w półfinale a Niels w nim pojedzie stąd gram w jego stronę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tomasz Gollob-Tai Woffinden 2 @ 2,03 Tobet✅3-19
W tym momencie wystawianie takiego kursu na Taia w jakiejkolwiek parze, jest moim zdaniem value. Tajski od początku lata, gdziekolwiek jeździ i nie ma dla niego znaczenia, czy wjeżdża na beton czy na kopę, bo po prostu jest w mega formie. Nie mówię, że Gollob jest w słabej formie, bo też tam gdzie jeździ, to robi swoje ale jednak jakoś tego błysku w jego wykonaniu mi brak jeszcze. Ten zakład zapewne rozstrzygnie się dopiero w biegach 21-23, gdyż nie dopuszczam myśli, by któregoś z nich zabrakło w 1/2 finału. Jeśli chodzi zaś o fazę zasadniczą, to obaj panowie jadą 2x z trzeciego pola czyli najgorszego z lat 2010-12, jednak łatwiej ma trochę Tai. Otóż jedzie z trzeciego pola w biegach 12 i 15:
12: Lindbaeck, Dryml, Tai, Nicki
15: Vaculik, Gollob, Tai, Kasprzak
Jak więc widać układ całkiem dobry by zdobyć nawet 6pkt, bo rywale nie są oszałmiający, a do tego będzie to już dość późna pora zawodów w miarę. Z kolei Gollob jedzie z trzeciego na otwarcie i będzie ciężko o punkty, bo po lewej ręcę Zagar i Puk, a po prawej Dryml, z którym powinien wygrać. Kolejny bieg z tego pola, to już bieg 11 i tam po lewej ręce Emil i Fred, a po prawej Holder więc kolejna trudna batalia.
Jak dla mnie w fazie zasadniczej wyżej powinien być Tajski, a co się zdarzy później to zobaczymy ale tak czy siak, to jednak Brytyjczyka widzę wyżej w sobotnich zawodach.
Matej Zagar-Antonio Lindbaeck 1 @ 1,45 Betsafe✅10-5
Obaj zawodnicy wylosowali tak, że 2 razy jadą z pierwszego pola. Zagar zaczyna zawody z numerem 1, a to oznacza, że będzie jechał w każdym pierwszym biegu kolejnych serii. Najpierw pierwsze pole i obok niego Puk, Gollob i Dryml czyli szansa nawet na trójkę. Ogólnie, to jak sobie liczyłem, że Zagar powinien w tym turnieju ujechać tak około 8-9pkt, a z kolei Lindbaecka, to bym widział na jakieś 5-7pkt czyli raczej szansę na awans do 1/2 mizerne przy takiej punktacji. Z resztą to są moje wyliczenia ale popatrzmy w jakich formach są obaj zawodnicy. Zagar od początku sezonu świetnie jeździ, czy to w barwach Startu, Belle Vue, czy też w GP. Miło się ogląda, jak ten zawodnik odzyskuje swoje miejsce w czołówce światowej. Antonio z kolei, po ubiegłorocznej końcówce zapewne miał duży apetyt ale póki co, to cienko mu idzie. W Gnieźnie to tragedia, w Szwecji ostatnio nieźle ale tydzień wcześniej dramat, w GP też nie lepiej, chociaż początek w Szwecji miał udany. Na ten moment, to jednak Zagar góruje nad &quot;Szwedem&quot; i dla tego gram na Słoweńca.
Chris Holder-Nicki Pedersen 1 @ 1,42 Betsafe⛔7-11
Crispy&#39;ego opisałem już przy okazji betu przeciwko Emilowi, chociaż tam już zwrot niestety... Crispy jak wiadomo jeden z faworytów do wygranej w Pradze, a przeciwko niemu Nicki, który zapewne będzie ledwo żył między biegami. Wiadomo, że na torze Nicki postara się zrobić wiele ale pamiętajmy, że jakiekolwiek upadki czy też inne zdarzenia działają tylko na jego nie korzyść więc naprawdę przed nim droga przez mękę. Skoro sam zapowiadał, że będzie zadowolony z 8-9pkt, to znaczy, że nie jest optymalnie i dlatego wybieram też Holdera w tej parze, bo on powinien zrobić swoje czyli zameldować się w 1/2, a potem powalczyć o finał i tam pudło.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock over 6 punktów 1,66 Bet365
A ja jeszcze typ może nie po za wysokich kursie ale warto w mojej ocenie. Wczorajsze losowanie nawet nie żle dla Grega ponieważ, mimo, że w swoim pierwszym biegu jedzie z Holderem to jedzie z pola A więc tutaj powinien zdobyć 2-3 punkty do tego w trudnym biegu 7 jedzie z pola B więc minimum ten 1-2 punkty powinien zdobyć. Bardzo łatwy ma bieg 16 mimo, że jedzie z pola D. Dwa biegi z pola trzeciego dość ciężkie ale w tym sezonie Greg jeszcze nie zdobył sześciu punktów i mniej więc liczę, że i w Pradze gdzie wygrał dwa lata temu minimum 7 punktów zdobędzie.
Przepraszam panowie że śmiecę , ale nie znam się tak dobrze na żużlu i chciałem zapytać co myślicie o: Emil - Gollob 1 @1.75 i Tai - Zagar 1 @ 1.66?? W bet365 :wink:
raczej dobre typy, i Emil i Tai w wyższej formie niż Tomek i Zagar. Z tym, że w innych bukach na pewno lepszy kurs na Emila znajdziesz
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sajfutdinow - Gollob. 1 1,80. Betsafe✅ to była peffka✅

Długo się zastanawiałem i szukałem pary wartej zagrania i wydaje mi się ze taką znalazłem. Emil bardzo dobre losowanie 2x jedzie z pola B które w Pradze bardzo dobrze niesie, natomiast Tomek 2x z pola C które w ostatnich latach było najgorsze. W bezpośrednim biegu Emil pole A Tomek C
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Umiejętności Emil ma, ale...czy nie zawiedzie głowa w pierwszym dużym turnieju po utracie ojca? Widzieliście wynik Emila ze Szwecji z minionego tygodnia? Przypadek? Hmm. Oby Wam weszło, ale ja odpuszczam &quot;Rasyjską Rakiete&quot;, bo chwila dekoncentracji na torze, moment zadumy nad tym co się stało i wynik może być zgoła odmienny. Spójrzcie jak długo po utracie taty zbierał się Tai Woffinden. Życzę Emilowi jak najlepiej, ale...jest sporo ale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witam
Czekam dziś na wielki spektakl, ale coś wypada zagrać.
Początek więc to dubel:
Puk - Fredka 1 za 1,60
Jarek - Hancock 1 za 1,50

w milenium po odliczeniu podatku mamy przyjemne 2,11

Fredka ma ewidentne problemy z wejściem w sezon i ligowy i GP. Duńczyk zupełnie inaczej, świetnie jeździ w lidze i chociaż w GP słabiej, to napewno lepiej od Szweda. Fredka koszmarnie wylosował, pierwsze trzy starty z zewnętrznych potem idzie na tor 1 , ale 5-6 punktów to max ( w zeszłym roku miał bodajże 5 ). Puk to ogarnie.
Druga para to Jarecki z Jankesem. Greg jest już zdrowy i można wsadziś między bajki argumenty, że będzie obolały. Bardzie widzę tu po prostu solidną formę Jarka, który kandyduje na pudło. Jankes też lubi ten tor, ale jednak jest bardzie startowcem, a na Markecie jest gdzie mijać. Finał dla Jarka, półfinał dla Grega.

i na sucho:
Najlepszy z Polaków - Hampel ( 2,10 ) w milenium
Lindgren w TOP8 ( nie ) za 1,42 w milenium
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Hancock powyżej 6 B365 @1,66
Greg naprawde kontuzjowany w Szwecji potrafił zdobyć 8 oczek. W ostatnich 3 latach nie zdarzyło mu się pojechać na poziomie mniej niż 7 oczek. Hancock 1 bieg z A jedzie z Holderem Vaculikiem i Lindbaeckiem 2/3 pkt jego. Drugi bieg trudny, ale pole B więc ma szanse ojechać chociażby 1 osobe. 3 i 4 bieg mega łatwe bo Iversen Kasprzak, czy Dryml Franc i Lindgren są do ogrania.
Franc wygra 2 bieg B365 @10
Rok temu zaskoczył i 3x wyskoczył jak Szczakiel spod taśmy, 3 wygrane kursy na niego wtedy też oscylowały około 10, przecież nikt się nie spodziewał, że ogra Golloba czy Crumpa. Kasprzak bez formy, Nicki ze złamaną ręką, do tego Emil po stracie ojca. O ile w Szwecji jeszcze o tym nie wiedział, to teraz sam na siebie narzuci presje wygranej. Warto spróbować.
Zagar wygra 5 bieg B365 @3,5
Fajny kurs. Po lewej ma Lindbaecka, który w tym sezonie cieniuje. To w sumie ten sam Tonino co rok temu, na początku sezonu. Jak pamiętamy bardzo, bardzo słaby początek, rewelacyjna końcówka. W tym roku tragicznie zaczął i nie wróże mu dziś wielkiej zdobyczy punktowej. Po prawej ręcę Kasprzak i Lindgren. KK słabiutki, Fredka jak reszta ze Szwedów, daleko w tyle od czołówki. Zagar w lidze mnie przyzwyczaił, że zaczyna od 0, później zdobywa 3czki.
Hancock wygra 16 bieg bwin @3,4
Lindgren... Dryml... Franc... ? Pytam się kto mu ma zaszkodzić? Ok Herbi ma 4 pole, ale to już będzie 4 kolejka, co ważniejsze to będzie 4bieg / 4 serii, czyli nie będzie to bieg po równaniu. Jakby to był np bieg 17 to miałbym wątpliwości, tak to o ile Franc nie będzie latał to Hancock powinien spokojnie wygrać.
Hancock - Pedersen @2,10 b365
Szukałem zakładu h2h przeciwko Nickiemu. W każdym buku, w każdej parze Nicki nie jest faworytem. Kursy 1,30 vs Rusek Hampel czy Gollob wg mnie nie warte gry. Vs Iversen czy Zagar po 1,50 też małe. Znalazłem vs Hancock i tu uwaga 2,10 na Amerykanina. Greg w tym sezonie gorzej, nie wszedł do 1/2 w Bydzi, słabo w Szwecji (ale tam jechał z kontuzją). Mocno obolały, silny wstrząs mózgu, ale to było 3tyg temu. Miał dużo czasu na regeneracje i uważam, że dziś będzie śmigał aż miło. Dziś mam nadzieje, że wróci stary dobry Greg.
Czemu szukałem betu przeciwko Pedersenowi? Dlatego, że nie codziennie zawodnik jedzie ze złamaną ręką! 1 bieg, tor równy jak stół wystrzeli spod taśmy i pojedzie do przodu. Potem z biegu na bieg będzie coraz ciężej, coraz gorzej. Utworzą się koleiny, zawodnicy będą jechali szerzej, Nicki jak będzie odczuwał ból będzie trzymał krawężnik, będą nasilać się bóle ręki. Bieg po biegu 12 i 13, a 6-8 minut przerwy to nie to samo co kilka biegów przerwy. Druga rzecz to jakiś mały kontakt w 1 łuku i może być po Pedersenie, zamknie gaz, byle by nie upaść. Jeśli nawet Nicki uzbiera 8 oczek i wejdzie do półfinału to nie liczyłbym, że po 2 godzinach turnieju Nicki w swoim 6 starcie, będzie miał Power by go wygrać.
Podsumowują uważam, że warto grać vs Nicki tym bardziej, że kurs 2,10 to mega kosmos wg mnie.
Uważałbym dziś grać przeciwko Jonssonowi, Zagarowi i Francowi. 2óch z nich mogą dzisiaj okazać się czarnym koniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
mstokopiczas Franc jedzie w 2biegu
J.Franc Total Poniżej(7.5)1.35
C.Holder Ponad(8.5)1.45
dubel 1,97
Holder po słabszym początku sezonu, powrócił do formy jakiej nas przyzwyczaił i notuje bardzo dobre wyniki w ligach i GP. Co ważniejsze pytałem sie Sportingbetu czy liczy sie 20 biegów czy półfinał i finał też.
Odp &quot;Zaklad bedzie roziczony po wszystkich wyscigach w jakich wystapi zawodnik. Jesli bedzie jechał w polfinale i finale one tez beda liczone.&quot; Dzieki czemu zakład wygląda jeszcze lepiej.
Jozef ponownie dostał dziką kartę. W tamtym roku zaliczył udany występ i zdobył 9p (co ciekawe zdobywał albo 3 albo 0 ). Jednak wtedy obsada GP była dużo gorsza,a większość swoich punktów zdobył na rywalach, którzy w końcowej klasyfikacji byli niżej od niego, szczególnie słaba postawa AJ i Jarka ( wyjątek bieg 15 i 3 mistrzów za plecami ).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ja pograłem taki oto dubelek:
Vaculik - Franc 1 @ 1,4 ✅
Holder - Jonsson 1 @ 1,4 ⛔
szkoda biegu w którym jechali bezpośrednio i Jonsson wyprzedził na ostatnich metrach Holdera
AKO: 1,96
⛔
Vaculik po słabszym początku sezonu, gdzie sam mówił że z jego sprzętem nie jest najlepiej zaczyna jeździć co raz lepiej z zawodów na zawody. W tym tygodniu w Szwecji po dwóch trójkach na początku meczu przywiózł zaledwie 1 punkt w następnych startach ale w zeszłej kolejce było 10+2. Mam nadzieję że ten zawodnik odbuduje formę z sezonu 2012, bo na prawdę fajnie patrzeć na jego jazdę jeśli jest w gazie. Franc w tamtym roku zaszalał w Pradze, ale myślę, że dziś już do takiego wyniku się nie zbliży. Po prostu wszystko się korzystnie ułożyło dla niego i Czech to wykorzystał. Ale dziś będą inne zawody i już tak kolorowo być nie musi.
Druga para to tak tak wspomniał pierzakrys, osiągający formę Holder i Jonsson, który ostatnio w lidze polskiej zaliczył komplet punktów. We wtorek w Szwecji 8+2 w 4 startach a więc także przyzwoicie. Jednak to co mnie skusiło aby zagrać przeciwko Adrenalinie to jego ubiegłoroczny występ w Pradze: (1,0,1,d,1). Poza tym tak jak wcześniej było napisane Holder to obecnie lepszy zawodnik i spokojnie jest w stanie wygrać rywalizację z Jonssonem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
mstokopiczas Franc jedzie w 2biegu J.Franc Total Poniżej(7.5)1.35 C.Holder Ponad(8.5)1.45 dubel 1,97
Po co podajesz cos czego widac ze nie zagrales skoro nie mozna grac dubla z takiego czegos ? ogarnijsie.pl
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bet365: Nicki Pedersen - Greg Hancock 2 @ 2,10 ⛔ jednak Nicki to kozak
Tak jak napisałem na wstępie, obaj zawodnicy potrafią się ścigać na tym torze. Może nawet Duńczykowi bardziej Marketa do tej pory pasowała. Ale to dziś nie ma znaczenia. Obaj są w ostatnim czasie kontuzjowani. Różnica jest w tym, że Herbie zapewnia już że wszystko z nim w porządku:

Przed Goeteborgiem myślałem, że wszystko jest ok. Po pierwszym treningu zdałem sobie jednak sprawę, że nie jest tak dobrze. Podczas zawodów zapłaciłem cenę za zbyt szybki powrót. Kiedy działa adrenalina wierzysz, że wszystko jest w porządku, jednak przed kolejne kilka dni byłem bardzo obolały i musiałem odpocząć. Teraz mijają dwa tygodnie. Wczoraj wznowiłem treningi i czułem się bardzo dobrze

a Nicki jedzie ze złamaną ręką. Ja rozumiem, że jest to twardziel jakich mało. Zaciśnie zęby i pojedzie 5, a może 6 biegów ale nie ma mowy by ten kontuzji nie odczuwał. W przypadku Grega to jednak nie było złamanie.
Pedersen sam mówił że celem na te zawody to zdobycie około 7-8 punktów, które pozwolą mu utrzymać kontakt z czołówką. Wątpię by się dziś spinał i za wszelką cenę walczył o finał, bo taka jazda w jego przypadku jest mocno ryzykowna. A kolejny upadek może oznaczać już koniec sezonu. Nie mówiąc już o tym że mam wątpliwości czy byłby w stanie. Sam mówi, że odczuwa ból i liczy na twardy tor. To o czymś świadczy. Osobiście wydaje mi, że odjedzie te zawody dość asekurancko by zdobyć parę punktów, a następnie zrobi sobie wolne do następnych zawodów GP.
Hancock natomiast nie powinien mieć problemów z awansem do półfinału, a po cichu upatrywałbym go nawet w roli faworyta jak nie do zwycięstwa, to chociaż do podium.
BTW, Zobaczcie co odwala Tai na treningu Widać że czuje się pewnie. Patrząc na samą formę to według mnie kandydat nr. 1 do zwycięstwa ✅ Problem jednak w tym, że jeszcze brak mu doświadczenia i objeżdżenia w najważniejszych biegach w takiej stawce. Ale gdy to &quot;pęknie&quot; to powinien w końcu przełożyć swoją formę na wyniki w GP.
 
M 32

molpl

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak - Martin Vaculik kurs 2.0 typ 1 Bet365
Stawiam dzisiaj na Kasprzaka, kiepski początek sezonu, ale chłop ma potencjał. ostatnio dobry wynik w Anglii. Obaj zawodnicy to niewiadoma, Vaculik bez formy a za Krzyśkiem przemawiają lepsze pola startowe po losowaniu. Kurs 2.0 pobieram
Takiego występu Krzycha to się nie spodziewalem ;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Josef Franc - Ales Dryml 1 1,60 Tobet
Jeszcze jeden typ na outsiderów (na papierze) jeśli chodzi o dzisiejsze zawody. Dlaczego gram na Josefa ? ponieważ przed rokiem zrobił na mnie kolosalne wrażenie pewnie i nie tylko na mnie (3,0,0,3,3) robi wrażenie jak na takiego zawodnika. Ostatnio wygrał co prawda w słabej stawce ale turniej na &quot;Markecie&quot;. Jeśli chodzi o Alesa nie wiem kiedy i z jakim skutkiem jeżdził w Pradze jednak to dzisiaj pewnie głównie nadzieje kibiców są pokładane w Josefie a jeśli dzisiaj będzie tak ostry jak Franz z filmu &quot;Psy&quot; to może i wygrać dzisiejsze zawody ???? :cool:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Józek Franc under 7,5 @ 1,35 Sportingbet ✅ 2 izzi ;)
Bez przesady linia na Hancocka 6 a na jakiegoś Franca 7,5 :?: Szkoda że kurs taki słaby ale zawsze. Na moje oko to linia przy tej wyrównanej stawce powinna wynosić maksymalnie 4. To co że jest zawodnikiem gospodarzy, nie robi nawet na mnie wrażenia wynik sprzed roku i 9 punktów bo obsada GP w ubiegłym roku a w tym to niebo a ziemia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom