>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Grand Prix 2013 (6) Gorzów, 15 czerwca godz 19.00

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nad hasłem, że GP w GWLKP jest nie do obstawiania, to się nawet nie warto pochylać. Ciekawie rozwija się dyskusja w kierunku Jankesa i ja przyznam stoję po stronei malkontentów. Zauważyłem, że większość userów, których szczerze cenię za wiedzę żużlową, już od conajmniej 3 GP szuka betów w stronę Grega. Idzie to dość tępo i chociaż nie twierdzę, że akurat dziś nie bęzie to ten dzień, że się przełamie, to generalnie sądzę, że czasy Jankesa już się kończą...
Dawid piszesz, że 1,40 z Iversenem to mało ?? Szanuję Twoje zdanie, ale według mnie na obecne okoliczności to jest akurat to, co można zaproponować. Jak ktoś gdzieś widzi szanse Jankesa, to pogra w jego stronę, ja sam poszukałem Duńczyka.
Pozdrawiam wszystkich normalnych :) i nienormalnych też ;-)
Miłego oglądania !

I jeszcze jeden ode mnie
PUK - EMIL za 1,85 w milenium - bez zbytnich argumentacji - forma, forma i jeszcze raz forma ostatnich dni.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob TOP4 2,11 Milenium
W końcu nie dwa razy z trzeciego. Przed rokiem forma była dużo słabsza a od czwartej serii &quot;czesał&quot; wszystkich jak chciał i gdzie chciał gdy się dopasował do nawierzchni.. ahh gdyby nie ten deszcz. Dzisiaj mamy nowy dzień i nowy turniej. Uważam, że Gollob szanse ma bo tak jak któs tutaj zauważył gdy tor w Gorzowie kiedys był inny czyli nie mocno przyczepny to Tomek robił na nim &quot;cuda niewidy&quot;. Dzisiaj tor pewnie będzie tylko lekko pod koło więc szansa dla Gollob duża. Trzymam kciuki za Kasprzaka bo to jego tor ale serce bije dla Tomka więc gram po takim kursie, że znajdzie się w biegu wieczoru.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Macie 12-13 zawodników, którzy w każdym momencie mogą wystrzelić i uważacie, że zawody są do obstawiania. Dobrym wyznacznikiem tego, czy było warto, będzie podsumowanie efektów waszego typowania i bilansu zysków i strat. Oczywiście róbcie sobie co chcecie i komentarze takie, jak ten:
się nawet nie warto pochylać
czy te:
to że Ty uważasz jakoby GP Gorzowa było jednym no betem nie oznacza, że musisz narzucać ten pogląd całemu forum.
Pewnie też nie do ogwlądania. Najlepiej to w ogóle odwołajmy!
zalatują mi dziecinadą. piszecie, że narzucam coś tej dyskusji, a sami rzucacie się na mnie nie pozwalając mi wyrazić swojej opinii. Poza tym proponuję przeczytać mój post jeszcze raz, założyć mocniejsze okulary, napić się kawy na przebudzenie i dopiero ponownie wrócić do dyskusji. Podałem swój typ, który obstawiłem za drobniaki, ponieważ widzę w nim pewne value. Czy duże? Kwestia dyskusyjna, bo kiedy mamy 12 zawodników zdolnych do zwycięstwa w zawodach kurs 9 nie powala, ale jest względnie odpowiedni do ryzyka. Kiedy zawodnicy teoretycznie słabsi mają swego rodzaju handicap w postaci sympatii do toru(a takich będzie dzisiaj co najmniej kilku), a czołówka jest groźna z zasady, obstawiać zwyczajnie nie warto. lepiej usiąść przy piwku przed telewizorem i pooglądać z zainteresowaniem ;-) a wy sobie oczywiście róbcie co chcecie, po zawodach nie zapomnijcie zrobić sobie bilansu plusików i minusików przy swoich typach ;-)

Pozdrawiam i życzę powodzenia mimo wszystko!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Najlepszy polski zawodnik: Tomasz Gollob @ 3,00 Expekt ⛔ oj Tomuś ...
Czekałem aż Exp zarzuci takim typem i się nie rozczarowałem. Dla porównania Milenium wyceniło taki zakład na 2,75 i wyżej wyceniło szanse Hampela i ... Kasprzaka :O No chyba kogoś powaliło. Gollob podczas polskich rund GP rzadko kiedy zawodzi. Ostatnie 3 rundy miał słabe, dwie ostatnie nawet bardzo słabe ale mnie to nie dziwi. Taka sama &quot;zwiechę&quot; miał rok temu i wcześniej i to już jest chyba normalka w jego wypadku. Niezbyt lubiane tory, do tego fatalne numery startowe i opady. Ta kombinacja była zabójcza dla lekko już stetryczałego Golloba. Ale dokładnie rok temu też już go skreślano i wyrzucano z cyklu i właśnie w Gorzowie miał lekkie przebudzenie, bo zakończył zmagania na 4 miejscu, choć gdyby nie deszcz w finale to w cuglach by wygrał. Niektórzy chyba zapominają jak Gollob potrafi jeździć w Gorzowie, gdy tego toru nie przygotowuje trener Paluch a jest on bardziej twardy i nie decyduje tylko start ...
Niech będę niepatriotyczny ale zupełnie nie zgadzam się z opiniami wszelakiej maści ekspertów SF i nie tylko, że to będzie polskie GP. Obawiam się, że w półfinale będzie 2 Polaków a w finale sam Gollob, a może nawet żaden. Są tutaj inni faworyci do zwycięstwa. Jedynym z Polaków jakiego widzę w tym gronie to właśnie Tomek i ew. Jarek. Także ten typ to dla mnie tak naprawdę h2h z Hampelem.
Kasprzaka nie biorę nawet pod uwagę w kontekście jazdy w finale. Kasper super pojechał w Cardiff czy Pradze ale tam tory były bardzo ciężkie. Chyba pamiętacie jakie były jaja z torem w Cardiff. Mimo że stadion ma zamknięty dach to tor był mocno obmoczony. W Pradze też było dużo opadów przed zawodami. To są idealne warunki dla Kaspera. Dziś będzie twardo. Może nie tak twardo jak podczas wczorajszego treningu ale napewno będzie znacznie bardziej ubite niż podczas zmagań ligowych. Wie o tym sam Kasprzak: Radykalnych zmian nie przewiduję, gdyż nie można tego owalu bronować. Wiadomo, tory na Grand Prix muszą być twarde. Wydaje mi się, że będzie podobnie. (...) Ja wolę takie bardziej przyczepne i dziurawe owale. Jeżeli chcę jednak być dobrym zawodnikiem, muszę radzić sobie na każdym rodzaju nawierzchni.
Zmarzlik zaliczył super debiut rok temu ale nie spodziewam się powtórki z rozrywki. Raz, że forma Bartka jest obiektywnie słabsza niż przed rokiem (choć akurat w ostatnich dniach notuje widoczny progres) a dwa że rywale już nie będą go tak lekceważyć. Zresztą nawet jakby zaskoczył i był w półfinale, to Tomka widząc w finale stawiam po prostu wyżej ... Według mnie spore value.
Alternatywnie można pobrać Gollob na podium też po 3,00.
Edit
Jednak się ogarnął. Co prawda strat nie wynagrodziła w całości ale zawsze to jakaś rekompensata ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom