>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2013 - dyskusja, typy

Status
Zamknięty.
majin33 211

majin33

Użytkownik
Bedzie loteria przez tytan tak jak to bylo z tlumikami. Kto sie w tym najszybciej odnajdzie ten bedzie wiodl prym. Ja stawiam na Nickiego, podobno ma straszne torpedy pod tylkiem i przygotowal sie do sezonu najlepiej w karierze. Podobno nie moze przebolec tego finalowego wyscigu w Toruniu gdzie (jego zdaniem i moim rowniez) Holder powinnien zostac wykluczony. Jezeli chodzi o turniej w Auckland to mozecie sie smiac, ale stawiam tutaj na kogos z dwojki Pedersen-Lindback. Murzyn trenowal najwiecej z calej stawki, to bedzie mialo niebagatelne znaczenie. Gollob podobno ma sajgon ze sprzetem, a Hampel ostro marudzi, ze malo trenowal, co zawsze u niego kiepsko rokuje. Mysle, ze namiesza tez standardowo Hancock. Holder po kontuzji to loteria. Tak na prawde wiecej bedzie mozna powiedziec dopiero po turnieju w Bydgoszczy. Pozdrawiam.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bedzie loteria przez tytan tak jak to bylo z tlumikami. Kto sie w tym najszybciej odnajdzie ten bedzie wiodl prym. Ja stawiam na Nickiego, podobno ma straszne torpedy pod tylkiem i przygotowal sie do sezonu najlepiej w karierze. Podobno nie moze przebolec tego finalowego wyscigu w Toruniu gdzie (jego zdaniem i moim rowniez) Holder powinnien zostac wykluczony. Jezeli chodzi o turniej w Auckland to mozecie sie smiac, ale stawiam tutaj na kogos z dwojki Pedersen-Lindback. Murzyn trenowal najwiecej z calej stawki, to bedzie mialo niebagatelne znaczenie. Gollob podobno ma sajgon ze sprzetem, a Hampel ostro marudzi, ze malo trenowal, co zawsze u niego kiepsko rokuje. Mysle, ze namiesza tez standardowo Hancock. Holder po kontuzji to loteria. Tak na prawde wiecej bedzie mozna powiedziec dopiero po turnieju w Bydgoszczy. Pozdrawiam.
Mam nadzieje, że informację pochodzą proste z teamu Golloba i Nickiego. Kurde pewnie sam Gaszyński Ci powiedział, że Tomek kupił 40 silników i połowy już nie ma bo to kompletne nie wypały które na tytanie nie działają. Nicki również jest &quot;skromny&quot; skoro mówi takie rzeczy a tak na prawdę testował te swoje &quot;torpedy&quot; w turniejach bez rangi a i w nich nie był nie omylny ;) . Bo tak samo mógłbym powiedzieć ja, że Gollob w Toruniu &quot;kręcił&quot; czasówki na poziomie rekordu toru... Więc nasze informacje są sprzeczne ???? Co do Hampela znasz widocznie jakoś super skoro wiesz, że trochę mniej pojeżdził to już jest po nim.. I pytanie na koniec rozumiem, że żeby porównać treningi Jarka z zeszłorocznych przygotować a tegorocznych wiesz ile jeżdził rok temu? ;) Ochłoń chłopie i trochę obiektywizmu.. ;) . Nicki może mieć swój sezon jeśli nie poszedł w złym kierunku ale pisanie o tym, że Gollob ma kłopoty ze sprzętem są trochę śmieszne bo nie wierze, że ktokolwiek poważny z jego otoczenia Ci to powiedział skoro odjechał facet dwa treningi w Toruniu ;)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jeśli miałbym coś obstawiać to tak jak już podajże Jarek Hampel powiedział:
Handicap mają zawodnicy, którzy nie trenowali w Europie czyli Herbie Hancock, Ward i Holder.
Z powyższej 3 problematyczne może być dla Warda to, że nie miał sporo czasu by sprawdzić sprzęt, przez problemy z wizą.
Warto też zwrócić uwagę, że kilku zawodników zaliczyło już dzwona, mam tu namyśli Jonssona i Pedersena. Nicki ma mocno obite żebra, AJ stłuczony kręgosłup - kość ogonową. Ten drugi na pewno będzie przeżywał męczarnie w samolotach, bo kilkanaście godzin lotu (strzelam niech mnie ktoś poprawi jak przesadziłem) da mu odczuć. Druga rzecz to jak wszyscy wiemy problemy Andreasa z lataniem, lot 2 godzinny np Polska - Szwecja to nie to samo co pół dnia w samolocie.
Wiem, że zawody odbędą się dobry tydzień później, więc problemów z aklimatyzacją raczej nikt nie będzie miał.
Reasumując pierwsze zawody to zawsze wróżenie z fusów, ale dla mnie faworytem jest Hancock, który na te zawody doleci z USA. Wysoko stawiałbym też Holdera, ale nie zapominajmy że on jest po ciężkiej kontuzji, więc jego przygotowanie fizyczne jest dla mnie zagadką.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Speedway Grand Prix klasyfikacja koncowa
Tai Woffinden Miejsce 1-3 @6 expekt
Kto wie co bedzie na koniec sezonu ? Narazie po takim Holderze nie mozna sie spodziewac, ze wygra. Gollobowi zycze jak najbardziej, ale jakos nie moge sie oprzec wrazeniu, ze beda turnieje gdzie beda problemy z awansem do polfinalu. Hancock slaby narazie. Pedersen w czolowce, ale narazie ciezko powiedziec co bedzie dalej. Wardowi oskarzonemu o gwalt nie zycze. Sajfutdinov poza Bydgoszcza juz tak dobry nie bedzie. Sezon dlugi i daleki a Anglik dobrze zaczal, wiec moze uda sie zalapac na podium.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Jeszcze nie ma tematu, a Sportingbet dał już pary na sobotę. Mi się sppodobał zakład
N.Iversen vs M.Vaculik @1,55
Puk zaczął sezon bardzo dobrze. W Anglii nie zawodzi. W polskiej lidze przyzwoicie. W GP do tej pory dwa razy lepszy od Martina. Vaculik w wywiadach przyznaje, że ma problemy sprzętowe i nie jest jeszcze tak szybki jak chciałby. Pomimo niskiego kursu widzę value.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na Iversena już tylko 1,35 .
Ja wypatrzyłem taką parę:

E.Sayfutdinov v T.Woffinden 2 2,10 Sportingbet

Taki kurs na Tajskiego który jest w mega gazie? Trzeba skorzystac i spróbować. Emil wiadomo problemy rodzinne i może nie być do końca psychicznie gotowy na te zawody,jednak nie da się wymazać na czas zawodów z głowy takiej tragedii. Dlatego upatruje tu słabszy występ Emila. Wiadomo w Bydgoszczy wygrał jednak ten tor zna jak mało kto i za bardzo mnie nie zdziwiła Jego wygrana. Tajski na jakim torze by nie jechał to spisuje się znakomicie dlatego polecam!

Chris Holder over9,5 1,70 Sportingbet

Tutaj bardzo fajna linia wystawiona na Crispiego który widać że powraca do swojej formy z tamtego roku. Problemy sprzetowe już za Nim dodatkowo widać już tą fajną agresywną jazdę wyginanie się na motocyklu więc jest optymistycznie nastawiony do tego typu.

Dobrze by było gdyby były już pola startowe itd ale mimo wszystko uważam,że warto już pograc bo kusy napewno polecą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom