>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Grand Prix (3) Łotwa - Daugavpils, 27 maja 18:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Tym razem gościmy w Daugavpils. Ważna informacja to taka,że nie pojedzie Nicki Pedersen który zmaga się z urazem po upadku w lidze duńskiej. W jego miejsce Peter Kildemand. Z dziką kartą zobaczymy Maksima Bogdanovsa.
Po dwóch konkurs cyklu SGP na prowadzeniu mamy Szweda Fredrika Lindgrena który ma 5 oczek przewagi nad Jasonem Doylem i 6 nad Martinem Vaculikiem. Dalej na miejscach 4 i 5 jest Patryk Dudek i Maciek Janowski po 22 oczka.
Póki co zawodzi Greg Hancock (15pkt i 10msc) , Piotr Pawlicki (14pkt i 11msc) , Chris Holder (12pkt i 12msc).
Jak będzie tym razem? Czy znający świetnie tor w Daugavpils Fredka to wykorzysta i powiększy swoją przewagę? Który z Polaków będzie najlepszy? Czy Hancock , Wofinden lub Holder zajadą do finału? Na te i kilka innych pytań poznamy odpowiedź w sobotni wieczór.

ZACHĘDAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW​
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Buki juz mnie wiecej ogaraniaja o co tu chodzi wiec ciezko powoli cos znalesc

T.Woffinden 1-8 @1.35✅
M.Vaculik 1-8 @1.5⛔
B.Zmarzlik 1-8 @1.4⛔
AKO: @2.49 sts


To są zawdonicy, ktorzy sa obok Doyla i Fredki w najlepszej dyspoczyji z calej stawki zdziwie sie jak ich nie bedzie w 8. Fredka po kursie 1.15 czy Doyla po 1.2 troche sie nie oplaca tym bardziej ze Fredce cos tam sie stalo w Poniedzialek w Anglii a Doyle wczoraj nie zachwycil mnie w SBP. O Bartka i Taia sie nie martwie wcale Martin jedynie potrafi zlapac ostatnio jakies wykluczenie itp ale wg mnie to są zawodnicy, ktorzy odstaja poziomem od reszty stawki.

Najlepszy z Polakow: Bartosz Zmarzlik @2.021 iforbet
⛔ Kraksa w wyscigu 17 troche usatwila sprawe, gdyby nie to bylaby szansa na polfinal.

Co tu duzo gadac aktualnie w najlepszej formie z naszych w ostatnich tygodniach i najlepsze losowanie gdzie Janos i Piotrek beda mieli problemy zeby wejsc do top 8. Jedynie Dudek moze cos tutaj napsuc ale Bartek jest w duzo lepszej dyspozycji.

Matej Zagar - Piotr Pawlicki 1 @1.85⛔
Fredrik Lindgren - Anotonio Lindbeak 1 @1.35✅ uff ????
AKO: @2.5 Unibet


Matej dzisiaj z numerem 1 a Piter z 12 takze duzo lepsze losowanie. Sloweniec ostatnio fajne wystepy w Szwecji i na pewno bedzie chcial zmazac plame po ostanim GP. Piotrek ostatnio to szkoda gadac. Co do Szwedow to nie ma co sie rozpisywac jesli Fredka jest zdolny do jazdy to spokojnie to wejdzie. Predator i jego forma pozostawiaja wiele do zyczenia

Emil Syafutdinov - Maksim Bogdanovs 1 @1,43✅
Tai Woffinden - Greg Hancock 1 @1.37✅
Fredrik Lindgren - Antonio Lindbeak 1 @1.29✅
AKO: @2.53 Betsson


Ja rozumiem ze to tor Maksima ale to jest niestety zawodnik pierwszoligowy. Emil to scisly top i bedzie bil sie dzisiaj conajmniej o polfinaly. Maksim jak zdobedzie 5-6 pkt to bedzie dobrze. Greg pomimo ze na tym torze osiagal swietne wyniki to wg mnie jest kompletnie bez formy w przeciwienstwie do Taia. Fredka jak wyzej podbijam kurs.

Jason Doyle under 13pkt/Dokladnie 13pkt @1.66 Ladbrokers✅

Piotr Pawlicki under 7pkt/Dokladnie7pkt @1.66 Ladbrokers
⛔

Chris Holder under 7pkt/Dokladnie 7pkt @1.66 Ladbrokers
✅

Jason jedzie dobrze ale linia mocno przesadzona. Ja tu widze kilku inncyh zawodnikow, ktorzy predzej zrobia ta linie. W takiej stawce to Jason zrobi w okolicach 10pkt tutaj wystarczy ze zlapie gdzies 2,2 i wchodzi.
Oboje Chris i Piter kompletnie bez formy. Chris to nawet 7 pkt w lidze nie robi ostatnio a co dopiero w GP. Piotrek ma beznadziejne losowanie i nie wroze mu dzisiaj dobrego wystepu tym bardziej ze jego forma pozostawia wiele do zyczenia.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam wszystkich
Proponuję tylko dziś pograć w totolotku żużel ,bo mają fajną promocję czyli bez podatku (kurs min 2)na dowoloną ilość zdarzeń.( wkład minimum 100 zł )
ZMARZLIK -LINDGREN 1 kurs 2 totolotek
Bartek jedzie wszędzie na wysokim poziomie .Lindgren jest dla mnie znakiem zapytania ,natomiast Zmarzlik w obecnej formie gwarantuje minimum półfinał.Przy takim kursie bez podatku połykam to grubo.
Promo tylko dziś więc warto ,pozdrawiam
kapszti // Dopisz coś więcej, bo to jest dział tematyczny. Do tego nazwy własne - kluby, zawodników - piszemy wielką literą.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Holder under 6,5 @ 1,57 STS ✅
Holder kompletnie bez formy. Nie widzę większych szans na półfinał. O 7 punktów również będzie mega ciężko.
Bogdanovs under 5,5 @ 2,25 STS ⛔
Linia dobrze wystawiona ale kurs z dupy, więc próbuję under bo czuje tutaj spore value. Jedyny argument jest taki że jedzie u siebie i to wszystko. W GP ciężko o punkty a NPLŻ a GP to przepaść.
Lindbaeck under 7,5 @ 1,70 STS ✅
Antonio również nie błyszczy. Raczej widzę go w dole stawki. Nie jest to ten Anton co rok temu.
Wygra bieg 3 - Zmarzlik @ 1,58 Forbet ⛔
Nie lubie grać tego typu zakładów no ale się skusiłem. W tym biegu jadą Zmarzlik, Pawlicki, Holder, Bogdanovs. Patrząc na formę Zmarzlika i formę pozostałej trójki, a także na pola w tym biegu jak i fazę zawodów (1 seria a więc raczej cieżko o mijanki) to nie widzę innej opcji niż 3 pkty Bartka.
Holder poza półfinałem @ 1,25 Forbet ✅
Kildemand poza półfinałem @ 1,25 Forbet ✅
Bogdanovs poza półfinałem @ 1,25 Forbet ⛔

Typy na podbicie kursu - ciężko mi sobie wyobrazić inny scenariusz.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Woffinden 1-8
Lindgren 1-8
Doyle 1-8

= 1,70 STS

Jak dla mnie najbezpieczniejsza opcja na dzisiaj. Nie wyobrażam sobie aby któregoś z nich miało zabraknąć w półfinale. Tai może i nie jeździ tak super jak w latach ubiegłych ale ciuła te pkt i rzadko kiedy zdarza mu się poważniejsza wpadka. Nie wygrywa wszystkiego jak leci ale te 2 miejsca zdobywa a to spokojnie wystarcza do osiągnięcia najlepszej ósemki.
Lindgren i Doyle rewelacja. Jeżdżą wszędzie i notują super wyniki. Nie tylko mają bardzo dobre starty ale co najważniejsze mają na tyle szybkie maszyny,że po trasie mijają rywali.

Sajfutdinow 1-8
Dudek 1-8

Iversen 1-8

= 4,46 STS

Tutaj już odważniej ale widzę w tym spore szanse powodzenia. Emil dobra forma. Dzisiaj dwa razy jedzie z pola A co daje nadzieję,na przynajmniej 5pkt już w tych dwóch biegach tym bardziej,że raz jedzie zaraz po równaniu.
Dudek zaskakująco wszedł do cyklu i nie widać po nim jakiegoś zagubienia. Co prawda dopiero 2 rundy za nami no ale wcześniej u Zmarzlika czy Pawlickiego było widać błędy w jeździe i sporo straconych pkt na trasie. Z Patrykiem jest inaczej dlatego duża szansa na półfinał.
Iversen bardzo często w Grand Prix wskakuje do tej ósemki. Później już bywa różnie ale to taki można powiedzieć stały bywalec półfinałów. Po trasie potrafi sporo i na to też liczę. Zaczyna z zewnętrznych pól ale plus taki,że w 2 i 3 serii startów jedzie dopiero w 3 biegach po równaniu więc już powinno być odsypane i możliwość mijania.


Sajfutdinow - Lindbaeck 1
Dudek - Pawlicki 1
Iversen powyżej 7,5

= 3,35 STS

wyżej opisani poszczególni zawodnicy.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Doyle over 10,5 w zasadniczej 1,80 sts
Jason to regularny zawodnik dobrze wjeżdzony w sezon, ostatnie tygodnie to dobre wyniki w 3 ligach i spokojny awans do finałów GP. Tor na Łotwie dobrze znany kangurowi śmigał na nim w lidze w barwach Orła, oraz w 2015 kiedy startował w GP. Ciekawe ułozenie pól w zawodach dwa razy z 1 pola w czerwonym kasku co może dać mu jakis handicap. Generalnie typ do gry facet jedzie po 3 final z rzędu..
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Lindgren jechal z kontuzja co bylo do przewidzenia. Jesli chodzi o Zmarzlika to kraksa w wyscigu 17 troche namieszala gdyby nie to bylaby szansa na polfinal. To jest sport stawka jest strasznie wyrownana. Do tego tor tragedia rownania do polfinalow to chyba przez dwie serie nie bylo. Takze loteria. Btw jest powod zeby sie cieszyc bo Polski podium. Dudka i Janosia mozna bylo sie spodziewac ale Piter to calkowite zaskoczenie ????
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Zmarzlik to nie w 17 a w 3 biegu przegrał te zawody gdzie był gorszy od Holdera i Bogdanowa. Nie wspominając o tym że startował z teoretycznie najlepszego pola
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Dlatego nie napisałem &quot;AKO&quot;. I nie trzeba solo, Holdera wrzuciłem do kuponiku z kopanej i stykło.
Iforbet nie umożliwiał zagrania tych typów w żadnej kombinacji. Po co dalej pisać bzdury.
Co do samych zawodów to wynik świetny, trójka Polaków na podium.
Do toru można mieć dużo zastrzeżeń, coś mówili iż sypnęli nową mieszankę, że polewaczka pogorszyła stan toru, że miała być dalej ulewa. Nie kupuję tych tłumaczeń, zaryzykowali zdrowie zawodników i to bardzo mocno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom