>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Grand Prix (4) Czech - Praga, 25 czerwiec 19:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Przed nami czwarta runda o miano najlepszego żużlowca Globu. Bardzo wyrównana poki co stawka. Prowadzi Woffinden i ma tyle samo pkt co Holder a tylko 1 oczko mniej ma niezniszczalny Greg Hancock. 3pkt do lidera traci Maciek Janowski co jest świetnym rezultatem. Poki co zawodzi Piotrek Pawlicki który dużo pkt traci na trasie po własnych błędach. Jak będzie tym razem? Kto okaże się najlepszy i wygra? Rekord toru należy to Tajskiego. Przed rokiem to właśnie on wygrał. Świetne 3miejsce wówczas zajął Magic Janowski. Nie można zapomnieć o Szwedzkim żużlowcu Toninio Lindbaeck który się rozpędza z turnieju na turniej i będzie bardzo groźny.

Zachęcam do dyskusji po podawania typów.​
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
@UP oczywiście, że nie spadną, bo AJ w Pradze daje radę + dobrze pojechał w meczu ligowym
Betsafe wystawił ofertę, udało mi się wyskrobać fajnego dubla.
Tai Woffinden - Bartosz Zmarzlik
Nicki Pedersen - Piotr Pawlicki
@2,03
Tajski król Pragi i okolic. Trzy zwycięstwa z rzędu, myślę że w tym roku może być podobnie, ale po tak nędznym kursie chyba nie będę próbował. Forma się zgadza, zarówno w lidze jak i GP wymiata. Co innego Bartek, który króluje w Gorzowie, ale po wyściubieniu nosa ze swojego toru bywa już różnie. Potencjał ogromny, ale jeszcze nie ten czas, o czym najlepiej świadczą dotychczasowe wyniki. Tym razem dochodzi jeszcze jeden porządny żużlowiec (Milik), więc tym bardziej będzie ciężej choćby o półfinał.
Nicki lekko przebudzony zaczyna wracać na dobre tory. Do tego jedziemy w Pradze, gdzie czuje się dobrze i regularnie wchodzi przynajmniej do półfinału. Chciałem grać h2h w parze z Kildemandem, ale bardzo nie lubię stawiać przeciwko Pająkowi, bo często psuje mi to kupony. Dlatego też wybrałem Pitera, który ciągle jeździ poobijany i nadal lekko odstaje od tej najlepszej grupy zawodników GP. Do tego nieznajomość toru - nie powinien mieć podjazdu do Nickiego.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Warto mieć na uwadze że jutro zapowiadają opady deszczu w Pradze więc jeśli odbędą sie zawody ze stanem toru może być różnie.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
moze ktoś tam pomyśli i przykryją na tą 1h tor

e: zobaczcie ze juz sie pogoda zupełnie zmieniła , jaki malutki opad ma być
 
maxx 14,5K

maxx

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra ‏@FalubazZG 3 min.3 minuty temu
Aktualna sytuacja w Pradze. 0,5 km od stadionu #CzechSGP
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Zuzel Czech Grand Prix
Najlepszy Szwedzki zuzlowiec w GP Praga
typ.Antonio Lindback
kurs.1,83
buk.SportingBet
25.06.2016 g.19.00
Analiza.
Powtornie ide w ten zaklad i po raz drugi stawiam,ze to Lindback bedzie najlepszym Szwedem w dzisiejszym turnieju.Fredrik Lindgren i Andreas Jonsson w tym sezonie jezdza bardzo nierowno_Obaju mieli niezly poczatek,ale ostatnio idzie im srednio i w lidze i w samym cyklu...W klasyfikacji generalnej Toninio ma 30 punktow i jest na 5 miejscu i jak sam mowi...w tym sezonie interesuje mnie pudlo na koniec cyklu...ambitne plany...Natomiast Jonsson to 11 miejsce i 22 punkty,a Fredka 12 lokata i 21 oczek.Jak na razie to wlasnie Lindback prezentuje rowna forme od poczatku sezonu,a nawet mozna zaryzykowac stwierdzenie,ze jedzie co raz lepiej...Jak dla mnie dzisiaj Lindback znowu bedzie najlepszym Szwedem w turnieju...
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Nicki Pedersen over +6 pkt @ 1,80 but365 ✅✅✅
Celuje w przebudzenie Dzikiego &lt; Tor po opadach - Dun na Markecie spisywał się dobrze zazwyczaj także niska linia.
Niels K Iversen over +6 pkt @ 1,70 but365 ✅✅✅
Puk nie jedzie w GP zachwycająco jak w lidze ale tak jak w przypadku Dzikiego wyjdzie dziś na prostą ???? Bez zbędnych analiz - Panowie dziś zaczynają brnąć do góry

edit1:
hahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahhahah ... no nie mogę! hahahhahahaahahhaha - przepraszam ale wiem wiem o tym hahahhaha lol ????
edit2:
Poprawione bo aż razi , nie przeczytałem postu - jeszcze raz przepraszam ????
edit3:
PuK mega fajnie i oby tak dalej. Ale Dzik mimo 8 pkt, które zdobył to nie przekonuje mnie ... MEGA MEGA się trudzi. Brak prędkości ... Co uratowało ten typ? To wiadomo --- ost. bieg z pierwszego pola oraz zawodnicy z którymi jechał --- oni także dziś nie śmigali za dobrze.
Jeszcze jedna kwestia - Piotruś Pan--- Ileż on stracił w tym cykl GP pkt. po trasie to się w głowie nie mieści ????????????
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Jaki wałek Harrisa z Iversenem bet365 dawal 1,20 na PUKa a ten w finale dał sie wyprzedzić na ostatnim okrążeniu.Ładnie to jest ustawiane hahaha ....
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Ja osobiscie nie gralem tego Iversena z Bomberem tylko Pedersena z Zagarem i tez fuksem weszło w ostatniej serii,ale zastanowiło mnie wystawienie pary Iversena z Harrisem dając podpuchę 1,20 na PUKA jakby wiedzieli ze Harris dobrze pojedzie po takiej padace jaką nam pokazuje coś tu nie grało ... tyle w temacie pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom