>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Speedway Grand Prix (4) Czechy - Praga, 10.06.2017 19:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Na prowadzeniu Patryk Dudek. Za nim Doyle który ostatnio ciut spuścił z tonu i Lindgren powracający po kontuzji. Maciek Janowski traci tylko 3 oczka a wydaje się mocny w tym roku. Niby Hancock i Holder dogadali się z maszynami więc może oni powalczą o finał?
W tamtym roku wygrał Doyle przed Gregiem Hancockiem. Z naszych najlepszy był Zmarzlik który uzbierał 13pkt.
Kto tym razem sprawi niespodziankę i wyskoczy z dobrą formą podczas sobotnich zawodów?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Patryk Dudek over 8.5, @ 1.70 STS.
Patryk w Falubazie, jak i Dackarnie miewa różne występy. Zazwyczaj źle zaczyna zawody, potem miesza w ustawieniach i jest różnie. Właśnie różnie... i tutaj można wymieniać turnieje gdzie w drugiej części zawodów odskakiwał od reszty. Patryk realizuje swój plan, żeby zawsze być w półfinałach i zawsze robić min. 10 pkt. Mam jednak wrażenie, że jutro będzie zdecydowanie lepiej. Miał już okazję startować w Pradze i to z orzełkiem na piersi a po dzisiejszym treningu powinien mieć już w głowie jakiś plan. Patryk pojedzie z ,,13&#39;&#39; to oznacza świetny numer startowy bo aż 2krotnie pojedzie z pola A, gdzie w tamtym roku aż 56 % startów wygrywali zawodnicy z tego najbardziej wewnętrznego pola. To może być jego dzień a już z pewnością linia jak najbardziej do pokrycia.
Dodatkowo:
Janowski : Pawlicki, @ 1.50 iforbet
Doyle :
Woffinden @ 1.80 iforbet
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Hancock over 8,5@ 1,91 fortuna ✅✅ bez problemu
Hancock ostatnio w coraz lepszej formie, chyba coś ruszyło do przodu, ostatnie występy w Pradze bardzo udane, rok temu nawet zwycięstwo. Myślę, że czas na przełamanie w GP. Warto spróbować po takim kursie.

Dudek vs Lindgren - 1 @1,6 fortuna
Iversen vs Zagar - 1 1,7
AKO 2,39 ⛔
( po podatku) zawalił Iversen, choć Zagar jak sądziłem nie był mocny
Dudek lider cyklu na przeciw Lindgrena, który miał świetny początek, ale złapał kontuzję i wydaję mi się, że już tak kolorowo nie będzie, ostatni turniej już to pokazał (fatalny występ Lindgrena). Dudek w turniejach indywidualnych ciągle pokazuje dobry, równy poziom. Druga para natomiast Iversen vs Zagar. Iversen w lepszej formie w tym sezonie, do tego bardzo dobry występ w tamtym roku. Stać go spokojnie na pierwszą 8, Zagar ostatnio w ZG raptem 4 pkt i to na swoich juniorach...
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
&lt;table class=&quot;&quot; id=&quot;modHistoryTemplateBetHistory&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;historyRow&quot; scope=&quot;row&quot;&gt;&lt;td class=&quot;betsport&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;betevent&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;sajfudniow -lindgren 1 1,65⛔ dałem ciała z tym słabym emilem ???? (((
hancook -pawlicki 1 1,8✅
ako -2,97 sportingbull
Ode mnie dziś taki dubelek .Emil zaczyna jechać powoli swoje i dziś powinien się liczyć natomiast Fredka wraca po kontuzji i nie wiadomo czego możemy się po nim spodziewać .Nie liczę na dobry występ Fredki.
Herbi świetne losowanie nr 1 .W ligach śmiga aż miło się na niego patrzy i rok temu fruwał w pradze .Pawlicki słabsze losowanie i będzie mu ciężko wejść do półfinału .
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Lindback over 3 @ 1,7 bet365 ✅
Przy tak wyrównanej stawce cyklu takie niskie linie trzeba po prostu pobierać. Predator dziś 2 razy startuje z pola pierwszego, w tym już w drugim biegu zawodów, gdzie co prawda ma mocnych przeciwników (Piter, Emil i Taj), jednak w początkowej części zawodów może być tak(choć nie musi!), że wewnętrzne pola będą miały przewagę. Rok temu w fazie zasadniczej pole A wygrywało aż w 11 biegach - w tym jedno zwycięstwo Szweda, gdzie ogółem zdobył 5 punktów. Aktualny sezon GP w wykonaniu Antona to wyniki na poziomie 2,6 i 4 punktów w zawodach cyklu, zatem nie jest to bajka, ale tak jak pisałem przy tej stawce uczestników tak niskie linie punktowe trzeba grać bez zastanawiania, bez pisania jakichś wyszukanych analiz. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ręce opadają. W ostatnim GP gram Zmarzlika 1-8 to nie wchodzi do półfinału. Dzisiaj tak samo gram Janowskiego i ten również nie wchodzi do półfinału. Żużel to jednak najbardziej czarny sport w dosłownym tego słowa znaczeniu . Wyniki często zależą od dyspozycji dnia lub przygotowania maszyn, a nie od umiejętności zawodników.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
No taka jest prawda. Moim zdaniem trzeba szukac jedynie najbardziej przegietych linii lub pomylek bukmacherow granie H2H Zmarzlik-Janowski itp itd to totolotek. Zaluje ze nie zdazylem zlapac linii 12pkt na Doyla w Ladbrokes bo mnie dziewczyna do sklepu pogonila ???? . Jak wrocilem to ujrzalem linie 9pkt ???? bo w takiej stawce to bardzo ciezko tyle punktow zrobic. Taka ciekawostka Herbie jako pierwszy w tym sezonie przekroczyl 12pkt w RZ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom