>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (4) Szwecja - Goeteborg, 26 maja 19:00

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Unibet nieźle fiksuje, jak zobaczyłem poniższy kurs szczęka mi opadła i pomimo ogólnie negatywnego nastawienia co do zarobku na GP nie mogłem nie zagrać:
Jonsson TOP 8 @1,72 unibet ???? ✅ izzi
Coby nie mówić o formie Ejdżeja mimo jednorazowej nawierzchni na Ullevi to przed własnymi kibicami zrobi wszystko co w swojej mocy aby chociaż te półfinały osiągnąć. Rozkład pól nie najgorszy, w pierwszym biegu te 2 pkt jest w stanie przywieźć, w drugim liczę na trójeczkę po cichu. Ogólnie obojętnie co bym napisał po takim kursie grzech nie zagrać, dla porównania w bwin mamy na to zdarzenie 1,30 (że o naziemnym 1,25 w WZB nie wspomnę)... To chyba mówi samo za się.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
No i kolejne GP.Zawody te mają to do siebie że są nieprzewidywalne,i co chwile są jakieś niespodzianki.Ale myślę że znalazłem na dziś kilka dobrych opcji:

1. Lindback - Bjerre kurs: 1.6 buk:Tobet
ZWROT
Chyba każdy widzi w jakiej formie jest Bjerre,jednym słowem tragedia.W parze z Lindbackiem który dobrze radzi sobie na tym torze,i jeździ ostatnio całkiem fajnie,Bjerre jest bez szans.

2.Lindgren - Bjerre kurs:1.75 buk:Tobet
✅

Lindgren ostatnio co raz lepiej w lidze polskiej,w chwili obecnej prezentuje o wiele lepszą formę niż Bjerre.

3.Zakład nie liczący półfinałów i finałów,liczą się wyniki po 20 wyścigach.

Pedersen - Hancock (-0.5) kurs:2 buk:Tobet ✅

Pedersen w niesamowitym gazie,Greg solidnie ale to nie to samo co sezon temu.Dzisiaj patrząc na pola startowe i przeciwników,wydaje mi się że to Pedersen ma lepsze pola i łatwiejszych przeciwników.Uważam że powinien po 5-ciu startach mieć więcej oczek niż Hancock.Warto zaryzykować po takim kursie.

Dzisiaj omijam typy na Polaków,ponieważ boje się o formę Golloba po ostatnim wypadku,Hampel powinien pojechać na tyle dobrze aby dotrzeć do półfinału ale różnie mu ostatnio idzie.
Pozdrawiam
Edit:
Co by nie było to i tak dzisiejsza skuteczność bardzo dobra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tomasz Gollob Top 8 @ 1,50 Unibet ⛔ 11 miejsce w sumie to jestem zadowolony że nie był w półfinale
Greg Hancock Top 8 @ 1,20 Unibet ✅ 2 miejsce
Kurs na Golloba bardzo przyjemny, wiem zaliczył dzwona w Szwecji. Ale jeśli nie będzie dzisiaj w półfinale to nie będzie Mistrzem Świata, ba nie zdobędzie nawet medalu. Zainwestował przed tym GP sporo kapsy w sprzęt także myślę że półfinał to minimum ile musi dzisiaj zrobić. Do tego dokładam też tap8 dla Grega Hancocka. Herbie jest w takiej formie że brak półfniału praktycznie jest niemożliwy. Sprzętowo miażdży rywali, na torze w Goeteborgu zawsze spisywał się dobrze, zresztą jak na każdym torze tymczasowym.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie. Chris Holder - Emil Sajfutdinov Żużel - Międzynarodowe - Swedish SGP
Typ.1
Kurs.1,60
Bukmacher.Tobet
Data.26.05.2012 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj zostanie rozegrany turniej Grand Prix Szwecji na torze w Goeteborgu.Ja wybralem do typowania w tym turnieju pare zawodnikow Chris Holder - Emil Sajfutdinov.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Chris Holder na ktorego dzisiaj stawiam,ze wygra ten pojedynek i stanie w dodatku na podium.Jak wszyscy wiemy Holder znajduje sie ostatnio w super formie ,swietne mecze w Polsce,Szwecji i Anglii a czego efektem jest 6 miejsce na chwile obecna GP z dorobkiem 35 punktow.Natomiast jego rywal z pary Emil Sajfutdinow jest na miejscu 8 z dorobkiem 25 punktow.Holder dotychczas zdobyl w turniejach nastepujace ilosci punktow...4,19 i 12...natomiast Sajfutdinov 8,7 i 10...Tak wiec widac,ze Holder pokpil sprawe w pierwszych zawodach a teraz jedzie juz dobrze,a Rosjanin na swoim stalym srednim poziomie...Patrzac na numery startowe wylosowane to Rosjanin nie mial tutaj szczescia i wylosowal naprawde trudne biegi...Tak wiec wszystko przemawia za Australijczykiem i dodam ,ze w parku maszyn bedzie jego klubowy przyjaciel Ward a wiec bedzie mu sluzyl swoim doswiadczeniem i przypomne,ze ostatnie Grand Prix w Goeteborgu zakonczylo sie nastepujaco 2011 - 1.Chris Holder, 2.Greg Hancock, 3.Antonio Lindbaeck, 4.Janusz Kołodziej.Mysle,ze po takim kursie warto zaryzykowac.Polecam.
 
C 2

conte

Użytkownik
Greg Hancock - Jarosław Hampel kurs: 1.76 Betsafe✅
Hampel w Goeteborgu dotychczas spisywał się bardzo źle. Amerykanin z kolei jest jak zawsze w wysokiej formie, a w GP nie zwykł zawodzić. Tor pasuje mu znacznie bardziej niż będącemu w lekkim kryzysie Hampelowi. Niby Jarek ma handicap w postaci lepszych pól startowych, ale jak wspomniano wyżej, na sztucznych torach bardzo ciężko jest wnioskować w oparciu o dane z wcześniejszych turniejów. W każdym razie, jeżeli pola startowe będą stanowić taki handicap jak w ubiegłych latach, Jarek ma dużą szansę na awans do półfinałów. Ale Amerykanin jest znacznie pewniejszy, i o klasę lepszy. Awans do ósemki to minimum dla Hancocka, a w ewentualnej półfinałowej potyczce dałbym mu znacznie większą szansę na awans do finału, gdyż jest bardziej doświadczony, ma pewniejszy sprzęt i po prostu lepiej się spisuje na tym obiekcie, jak i generalnie na sztucznych torach. Naprawdę warto &quot;zaryzykować&quot; po takim kursie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
GP Szwecji żużel 19:00

Harris awansuje do półfinału ???? jednak dramat ten zawodnik
7,00

Bwin

Ogromne value jak dla mnie patrzac na pola z ktorych startuje Bomber. Forme powoli odzyskuje, ostatnio w Szwecji dobry wystep i dwucyfrowka. Wole zagrac po takim kursie niz kombinowac go h2h bo znajac Anglika albo wystrzeli i pojedzie rewelacyjnie albo poprzywozi same zera.

Najlepszy Duńczyk
Nicki ✅
1,45

Expekt

Nie wiem kto ma mu zagrozic, przeciez nie Bjarne ani Hansio. Jedyne zagrozenie to Bjerre ktory ma nawet dobre pola ale forma tragiczna. Jak ktos sie boi to na zabezpieczenie w bwinie 8,00 na Kenia.

Dla zabawy piknikowa stawka bo grube granie GP sensu nie ma...
Crump-Holder
Hampel-Gollob
Harris-Ljung ????
ako 5,18
Expekt
O Holderze pisalem, trudne pola startowe po zawsze po lewo ma mocnego przeciwnika i nie wroze mu udanego GP, Crump to Crump klasa sama w sobie.
Jarek w formie, Gollob po upadku raczej nie mogl sie skupic na przygotowaniu do GP w 100%, niby zainwestowal sporo w sprzet ale bez przesady, na tym poziomie kazdy ma dobre motocykle.
Bombera gram ze wejdzie do polfinalow i uargumentowalem to. Ljung to bedzie dla mnie outsider dzisiejszych zawodow, slaba forma, upadek we wtorek po ktorym błąkał sie po klinikach. Nie wroze nic dobrego.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Expekt

Jarek w formie, Gollob po upadku raczej nie mogl sie skupic na przygotowaniu do GP w 100%, niby zainwestowal sporo w sprzet ale bez przesady, na tym poziomie kazdy ma dobre motocykle.
Ciekawa teoria, ze Jarek ma formę ????, rozumiem, że pod uwagę bierzesz jego wtorkowy występ w Szwecji? Bo chyba nie ostatni mecz ligowy przeciwko drużynie z Gdańska (3,3,3,2,0). Bo jeśli bierzesz pod uwagę ostatnią kolejkę ligową to chyba warto rzucić okiem na to co Tomek robił na dystansie w Tarnowie? ; ) Nie mówię, że typ nie wejdzie bo Tomek sam nie wiem w jakiej dyspozycji jest po tym upadku. Ale twierdzenie, że jest bez formy jest sprzeczne co pokazują wyniki GP gdzie chyba jako jedyny jest najrówniejszym zawodnikiem. Nie gram przeciwko Tomkowi nigdy, ale nawet jak bym nie był jego wielkim fanem, nie grał bym tej pary bo Jarkowi po prostu do formy z zeszłego sezonu po prostu brakuje bardzo dużo. Gdy on jest w optymalnej formie to na &quot;Smoku&quot; nikt mu nie podskoczy nawet w tak wysokiej formie Nicki Pedersen. Wielu na pewno przed każdym turniejem spisywało Tomka na straty bo w lidze jeżdzi średnio, ale jak dotąd w każdym turnieju pokazał się z super strony i dzisiaj liczę, że ponownie to uczyni choć może być to trudno jeśli tor do walki nie będzie, bo starty w tym sezonie to on ma tragiczne.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Greg Hancock (USA) 1.55 vs Chris Holder (AUS) 2.30 bwin ✅
Greg w dalszym ciagu jest w wysmienitej formie jesli chodzi o GP, jego atamowe starty, lepszy uklad torow i przeciwnikow powinien spokojnie zapewnic mu zwyciestwo w tej konfrontacji. Holder mimo wszystko nie jest dla mnie najwyzsza klasa swiatowa zawodnika.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
GP Szwecji żużel 19:00

Harris awansuje do półfinału
7,00

Bwin

Ogromne value jak dla mnie patrzac na pola z ktorych startuje Bomber. Forme powoli odzyskuje, ostatnio w Szwecji dobry wystep i dwucyfrowka. Wole zagrac po takim kursie niz kombinowac go h2h bo znajac Anglika albo wystrzeli i pojedzie rewelacyjnie albo poprzywozi same zera.

Najlepszy Duńczyk
Nicki
1,45

Expekt

Nie wiem kto ma mu zagrozic, przeciez nie Bjarne ani Hansio. Jedyne zagrozenie to Bjerre ktory ma nawet dobre pola ale forma tragiczna. Jak ktos sie boi to na zabezpieczenie w bwinie 8,00 na Kenia.

Dla zabawy piknikowa stawka bo grube granie GP sensu nie ma...
Crump-Holder
Hampel-Gollob
Harris-Ljung
ako 5,18
Expekt
O Holderze pisalem, trudne pola startowe po zawsze po lewo ma mocnego przeciwnika i nie wroze mu udanego GP, Crump to Crump klasa sama w sobie.
Jarek w formie, Gollob po upadku raczej nie mogl sie skupic na przygotowaniu do GP w 100%, niby zainwestowal sporo w sprzet ale bez przesady, na tym poziomie kazdy ma dobre motocykle.
Bombera gram ze wejdzie do polfinalow i uargumentowalem to. Ljung to bedzie dla mnie outsider dzisiejszych zawodow, slaba forma, upadek we wtorek po ktorym błąkał sie po klinikach. Nie wroze nic dobrego.
Bez urazy, ale kiedy ostatni raz Harris pojechał rewelacyjnie? Przecież to jest typowy naleśnik i jeździ w GP tylko ze względu na to, że jest Anglikiem i dostaje dzikie karty ???? Ile on już jeździ w GP? Pewnie z 5 sezonów będzie, a tylko raz mu się udało normalnie w nim utrzymać ????
Ja to mam wątpliwości, czy on się nadaje w ogóle do jazdy w Polsce na poziomie 1 ligi.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bez urazy, ale kiedy ostatni raz Harris pojechał rewelacyjnie? Przecież to jest typowy naleśnik i jeździ w GP tylko ze względu na to, że jest Anglikiem i dostaje dzikie karty Ile on już jeździ w GP? Pewnie z 5 sezonów będzie, a tylko raz mu się udało normalnie w nim utrzymać Ja to mam wątpliwości, czy on się nadaje w ogóle do jazdy w Polsce na poziomie 1 ligi.
Po pierwsze pisze ze jest to value a nie pewniak. Po drugie pisalem ze dobry wystep w Szwecji nie w GP tylko w lidze bo nie wiem jaki sens ma porownywania wynikow sprzed roku... Po trzecie jesli Bomber to nalesnik to jak nazwac Ljunga, Bjarne czy Bjerre w obecnej formie ? Fredka i Jonasson sa w zasiegu, licze na jakis slabszy wystep faworyta do 1-8 i mamy Bombera w polfinalach.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Po trzecie jesli Bomber to nalesnik to jak nazwac Ljunga, Bjarne czy Bjerre w obecnej formie ?
Też naleśniki. Wszyscy wiemy, że przez głupie przepisy w naszej lidze to w obecnym sezonie w GP jeździ 9-10 najlepszych i kilku ogórków z łapanki ????

edit: Harris widzę po 3 startach trzyma swój poziom ????
To już jest trochę parodia, oby w końcu zrezygnowali z dzikusa dla niego, bo on zwyczajnie się nie nadaje do GP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vde 119

vde

Użytkownik
Ciekawe GP, Holder nieźle mijał po długiej rywali, jest w fenomenalnej formie w sumie to bardziej jemu należało się to drugie niż Gregowi ale to jest żużel.
PS: Ostatni bieg w wykonaniu Bombera i jego &quot;cieszynka&quot; po zwycięstwie powala ! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom