>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Speedway Grand Prix (5)Dania - Horsens, 24.06.2017

Status
Zamknięty.
H 1K

horosz

Użytkownik
Lindgren : Zmarzlik, @ 1.75 iforbet
Bardzo szybko rzuciło mi się w oczy i moim zdaniem świetny kurs na takie wydarzenie.
Wydaje mi się, że Bartek powoli odbudowuje się sprzętowo jak i mentalnie - może troszkę ciśnienie zeszło i to wyjdzie mu na plus. Jego ostatnie kilka występów, od czasów GP w Pradze to same dwucyfrówki (2 x w Gorzowie, 2 x w Szwecji plus dobry występ w reprezentacji). Wczoraj również świetna postawa, równa jazda i 13 pktów w Częstochowie. Myślę, że każdy zauważy tutaj powtarzalność, która jest kluczem do sukcesu w całym żużlu a w GP głównie (patrz - Patryk Dudek). Czas się przełamać i wejść do półfinału w Horsens. W tamtym roku zabrakło mu jednego oczka aby to uczynić, teraz będzie lepiej. Wierzę. !
Jeżeli chodzi o Lindgrena to po kontuzji nie jest powtarzalny i nie imponuje jakąś mega szybkością, szczególnie na trasie gdzie jest bezradny. Moim zdaniem wróci do swojego poziomu w GP (5-8 pkt) i nie widzę go jutro w półfinałach. Przed rokiem w Horsens męczył się totalnie, zdobywając 2 oczka.
Ogólnie kilku zawodników (Iversen, Zagar, Hancock, Holder) wraca na swoje tory i będą walczyć o punkty. Szykuje się twarde ściganie. Oby bez kontuzji.
Swoją drogą - ciekawa jest kwestia ewentualnego występu Doyle. Trudno mi uwierzyć, że jest w stanie pojechać... przekonamy się już niedługo. ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Lindgren : Zmarzlik, @ 1.75 iforBet

Bardzo szybko rzuciło mi się w oczy i moim zdaniem świetny kurs na takie wydarzenie.

Wydaje mi się, że Bartek powoli odbudowuje się sprzętowo jak i mentalnie - może troszkę ciśnienie zeszło i to wyjdzie mu na plus. Jego ostatnie kilka występów, od czasów GP w Pradze to same dwucyfrówki (2 x w Gorzowie, 2 x w Szwecji plus dobry występ w reprezentacji). Wczoraj również świetna postawa, równa jazda i 13 pktów w Częstochowie. Myślę, że każdy zauważy tutaj powtarzalność, która jest kluczem do sukcesu w całym żużlu a w GP głównie (patrz - Patryk Dudek). Czas się przełamać i wejść do półfinału w Horsens. W tamtym roku zabrakło mu jednego oczka aby to uczynić, teraz będzie lepiej. Wierzę. !

Jeżeli chodzi o Lindgrena to po kontuzji nie jest powtarzalny i nie imponuje jakąś mega szybkością, szczególnie na trasie gdzie jest bezradny. Moim zdaniem wróci do swojego poziomu w GP (5-8 pkt) i nie widzę go jutro w półfinałach. Przed rokiem w Horsens męczył się totalnie, zdobywając 2 oczka
I do tego dokładam:

Holder - Kildemand 1 1,60✅ forbet

Holder powoli powoli powraca na dobrą ścieżkę. Widać u niego już szybkość. Zaczyna mijać na trasie i fajnie walczyć więc kolejny półfinał bardzo możliwy. Kildemand wiecej słabszych biegów zalicza niż tych lepszych i w tak mocno obsadzonym GP strasznie się męczy. Dodatkowo warto przypomnieć sobie ubiegły rok i świetny występ Crispiego.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
holder -bjerre 1,8 zwrot
woffinden- hancook 1,8 ✅
ako 1,8 bez podatku grając dziś za minimum 100 zł - totolotek
Holder nie specjalnie mnie przekonuje w tym tygodniu ,ale wylosował nr 1 i rok temu 2 po pięknej jeździe więc daje go z pewnością z bjerre ,który nic tu nie zrobi. Bjerre fatalne losowanie nr 16 i dwa razy z 4 pola .
Wofinnden jest w gazie i super wylosował w przeciwieństwie do herbiego. Wydaje mi się że przy obecnych warunkach i polach startowych Herbi nie wejdzie nawet do ósemki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
????Vaculik - Iversen 1 1,50 żenujący poziom Vaculika⛔
Woffinden - Janowski 1 1,45⛔
Zmarzlik - Pawlicki 1 1,55✅

= 3,37 ⛔forbet

Vaculik na poczatku zaczyna z zewnetrznych i te dwa pierwsze starty będą dla niego ciężkie. Później przechodzi na wewnętrzne i ma dwa razy pole A. Iversen 2x pole D. Forma po stronie Słowaka i dzisiaj widzę go w półfinale a Iversenowi będzie o to ciężko. NIby coś drgnęło i PuK wygrywa pojedyncze biegi ale jednak nie ma tej powtarzalności.
Tai 2x A a Maciej 2xC. Ogólnie znowu słabe losowanie Janowskiego i będzie miał problem z dobrym wynikiem. Tajski jeździ dobrze. Brakuje tego czegoś żeby wygrywać ale walka o finał pewnie dzisiaj będzie.
Bartek potrzebuje takiego mega kopa żeby wreszcie zajechać do finału i tam powalczyć bo zawsze minimalnie brakowało. Dzisiaj ku temu szansa. Losowanie wydaje się dobre bo 2x B . Piter w lidze a Piter w GP to troszkę inni zawodnicy. W lidze ostatnio słabiej i zobaczymy czy to inne podejście troszkę do zawodów czy faktycznie ma chwilową zadyszkę. Dzisiaj 2x D. Ogólnie forma po stronie Bartka i dzisiaj bardzo na niego liczę.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Kildemand w TOP 8 - NIE @1.47 ✅
Hancock w TOP 8 - TAK @1.37 ⛔
Woffinden w TOP 8 - TAK @1.25 ✅

Pająk w półfinale? Bez jaj. Z czym? Z taką jazdą? No nie ma takiej opcji. W Lesznie ogony, w Szwecji może trochę lepiej ale generalnie nie widzi mi się Duńczyk w półfinale. Nawet w Rybniku w czwartek Emil odpalił, a ten dalej swoje magiczne 2+1.
Ale z kolei nie wyobrażam sobie, żeby Grega i Taia zabrakło w półfinałach. Jeden i drugi w mega wysokiej formie. Hancock ciągnie za sobą wózek o nazwie &quot;Get Well&quot; i naprawdę super jazda gdzie tylko się pojawi. Tajski też fajnie się prezentuje. Miewa słabsze występy ale liczę, że dzisiaj stanie na wysokości zadania i razem z Maćkiem awansują do finału.
EDIT:
Jednak tak jak RADULA niżej napisał, nie poszło to w AKO a dopiero teraz to chciałem puścić. Mój błąd.
Natomiast zdania nie zmieniam i nawet jako single do dołożenia do jakiegoś innego typu super sprawa.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kildemand w TOP 8 - NIE @1.47
Hancock w TOP 8 - TAK @1.37
Woffinden w TOP 8 - TAK @1.25

@2.51 iforBet

Pająk w półfinale? Bez jaj. Z czym? Z taką jazdą? No nie ma takiej opcji. W Lesznie ogony, w Szwecji może trochę lepiej ale generalnie nie widzi mi się Duńczyk w półfinale. Nawet w Rybniku w czwartek Emil odpalił, a ten dalej swoje magiczne 2+1.

Ale z kolei nie wyobrażam sobie, żeby Grega i Taia zabrakło w półfinałach. Jeden i drugi w mega wysokiej formie. Hancock ciągnie za sobą wózek o nazwie &quot;Get Well&quot; i naprawdę super jazda gdzie tylko się pojawi. Tajski też fajnie się prezentuje. Miewa słabsze występy ale liczę, że dzisiaj stanie na wysokości zadania i razem z Maćkiem awansują do finału.
Możesz to połączyć i zagrać w ako...??
Bo mi odrzuca i nie mogę.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Bjerre - Lindbaeck 2 @ 2.25 sts ✅

Obok takiego kursu przejść obojętnie nie mogę. Po losowaniu Kenio nie może być zadowolony zaczyna od zewnętrznych pól, dwa razy jedzie z czwartego, a dla niego start to klucz do wygrywania biegów, a na tym krótkim torze będzie o to ciężko. Wiadomo Antonio z formą nie szaleje, ale miał lepsze losowanie, zaczyna od wewnętrznych pól. W tamtym roku nieźle jechał na tym malutkim torze. Widzę tu większe szanse Antonio, a kurs nie pozwala mi tego nie zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 1K

horosz

Użytkownik
Możesz to połączyć i zagrać w ako...??
Bo mi odrzuca i nie mogę.
Mi też odrzuca podobne kombinacje na tego typu zakłady :?
Tak samo jak nie mogę połączyć tego :-|
1. Lindgren under 9.5 @ 1.50
2. Holder over 6.5 @ 1.67
@ 2.505
Tak samo jak na zawodników najlepszych z grupy nie mogę zrobić AKO. Lipa straszna. :zoltakartka:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Też kombinowałem na różne sposoby. Np Lindgren poniżej 9,5 i Zmarzlik awans do połfinału i też lipa. Jedynie jako single mozna grać a szkoda wielka by wychodziły by piękne ako do grania.
Dobrze,że można łączyć h2h i przyjmuje ;)
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Greg Hancock over 9,5 1,70 ⛔
Piotr Pawlicki over 8,5 2,00 iforBet
⛔

Greg wyraźnie ostatnio podłapal formę a Greg w formie jest w stanie pokonać każdego. Ostatni występ w GP to aż 18 punktów, w lidze 11+1 w Gorzowie oraz 11 z Falubazem. Hancock jest juz spasowany ze swoim motocyklem i wydaje mi się, że może tutaj powalczyć nawet o zwycięstwo. Rok temu w Horsens był 5, ale uzbierał 14 punktów co jest jednak dobrym wynikiem. Hancock musi gonić w generalce, wiadomo że GP to dla niego priorytet i liczę, że pokaże na co go stać.
Pawlicki moim zdaniem ostatnio zaliczył progres i wygląda naprawdę nieźle. Jakby po udanym początku sezonu zgubił formę, jednak teraz chyba ją odnajduje. W lidze to 10+2 we Wrocławiu, płatny komplet u siebie z Czewą. Niby w Rybniku tylko 5+2, ale weźmy pod uwagę dwa wykluczenia, czyli z ukończonych biegów mógł maksymalnie wyciągnąć 9. Mam wrażenie, że Pawlicki może być dzisiaj najlepszym z biało-czerwonych a GP Dani może być dla naszego zawodnika całkiem udane.

Piotr Pawlicki w ósemce 1,90 ⛔
Najlepszy z Polaków Piotr Pawlicki 4,00 iforBet
⛔
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Antonio Lindbäck over 5.5 @1.85 STS ✅
Ostatnim razem linia na Antona była bodajże 3.5, a Szwed już po dwóch biegach miał sprawę załatwioną. Myślę, że dzisiaj też te kilka punktów zdobędzie, no bo czemu niby nie? Faktycznie do formy Szweda sprzed chociażby roku, gdzie był czarnym koniem cyklu, daleko, ale uważam, że Antonio jakiś poziom utrzyma i te 6 punktów przynajmniej dowiezie. Pola ma korzystne, bo zaczyna z wewnętrznych, myślę że na trasie także u Szweda źle nie będzie co wielokrotnie udowadniał. Nie widzę Szweda w ósemce, ale dla mnie taka linia jak najbardziej do gry.
Bieg 17 H2H Holder vs Lindgren 1 @1.75 STS ✅
A ja spróbuję jeszcze szczęścia w takiej formie, nie lubię grać Holdera bo to nieobliczalny zawodnik w dwie strony niestety, ale tym razem mu zaufam. Jedzie najbliżej kredy i myślę że w tym biegu się nie zbłaźni. Bieg bardzo mocny bo jedzie jeszcze Greg i Sajfutdinow i na takim torze start może ustawić nam bieg od początku. Lindgren postraszył trochę stawkę na początku sezonu, ale ostatnio obniżył nieco loty, w zeszłym roku też nie zachwycił w Horsens, imo Holder ma wszystkie atuty po swojej stronie, żeby w tym biegu przyjechać przed Fretką.
W singlach of kors, bo tego nie da się łączyć :p
@Edit: W miarę lekko :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Tai Woffiden - Jason Doyle 1 @1.46
Jason Doyle - Fredik Lindgren 2 @1.94

Nordicbet
Z tego co widze to tylko ten bukmacher (betsson, betsafe etc) ktory wystawia kursy przeciwko Jasonowi, koles ma czternascie srub w prawej stopie, ktora jest bardzo wazna do balansu cialem szczegolnie na tak techniznym torze. Nie oszukujmy sie powinien zdobyc 2-3 pkt na a nawet jak jakims cudem zcisnie zeby to Tajski jest obecnie w takiej formie ze jest jednym z kandydatow do wygrania dla mnie ten typ jest z kategorii lokat. Co do Fredki to nie jest jeszcze w takiej formie jak przed kontuzja ale stac go na 8-10pkt a obok takiego kursu przejsc obojetnie nie moge.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Jason Doyle o 8,5 2,05 sts ✅ niezbyt popularny typ z tego co widzę dzisiaj, przy czym chciałbym podkreślić słowa byłych zawodników, które były mi znane od początków mojego obstawiania - żużel to nie jest taki sport, w którym jeśli boli to jedzie się gorzej. Ba, wręcz przeciwnie! Wlasnie m.in. dlatego jeszcze bardziej się upewniam żeby grać dziś na Doylea. Pewnie w ruch pójdą mocne przeciwbólowe, ale jedno jest pewne - Kangur dzisiaj nie będzie za bardzo kombinował, nie będzie jechał z marszu po poprzednich zawodach. Podejdzie ze świeża głowa i może tutaj naprawdę ładnie powalczyć. Przykładów potwierdzających moje słowa jest na pęczki, naprawdę nie trzeba daleko szukać. Jedno ale jest takie, ze rzeczywiście najdrobniejszy upadek spowoduje ryzyko wypadnięcia Doylea z rywalizacji. Tylko ze to jest jedyny minusik przy tym typie.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
żużel to nie jest taki sport, w którym jeśli boli to jedzie się gorzej. Ba, wręcz przeciwnie!
Jesli gleba jest w trakcie zawodow kiedy jest adrenalina to i moze, natomiast po kilku dniach kiedy juz ma sie trzy plytki i czternascie srub to juz raczej gadasz gluopty mowiac ze jak sie czuje bol to sie lepiej jedzie. Na zuzlu nie siedzi sie na motorze w jednej pozycji, trzeba balansowac byc &quot;gibkim&quot;, miec to flow a jak sie czuje bol i tym bardzi jedna z czesci ciala nie jest sprawna to sie jedzie ja mlodzik zaraz po zdaniu licencji. Twoj argument na over Doyla jest mocno zyczeniowy ale zawody zweryfikuja.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Matej Zagar 5,5 typ: powyżej 1,70 efortuna ✅ po 3 seriach 1,3,3 Matej na takim torze czuje doskonale
U mateja coś drgnęło do przodu. W szwecji dużo punktów , w czwartek z Gorzowem 9 pkt przy dobrej jeździe także coś powoli idzie. Matej lubi sztuczne przyczepne tory a ta linia nie jest jakoś bardzo wygórowana. Starczy nawet 2,2,1,1,0 a to nie jest jakiś wielki wyczyn. Matej ma cos jeszcze do udowodnienia po ostatniej fali krytyki i dziś jest w stanie osiagnąć jakis dobry wynik.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Na zuzlu nie siedzi sie na motorze w jednej pozycji, trzeba balansowac byc &quot;gibkim&quot;, miec to flow a jak sie czuje bol i tym bardzi jedna z czesci ciala nie jest sprawna to sie jedzie ja mlodzik zaraz po zdaniu licencji. Twoj argument na over Doyla jest mocno zyczeniowy ale zawody zweryfikuja.
Na żużlu bardzo potrzebna jest prawa noga, stopa, która umiejscowiona jest na haku. Niektórzy zawodnicy stylem jazdy potrafią odciążyć tę nogę ale Doyle to tych nie należy. Więc wszystko może się dzisiaj wydarzyć. To jest rywalizacja a nie trening i jazda pojedyńcza. Tu czasem będzie trzeba ,,docisnąć&quot; prawą nogę, nagle zmienić kierunek jazdy... i tu mogą się pojawić problemy. Sam mam pewne wątpliwości co do autralijczyka ale cóż - niedługo się przekonamy ????
PS. Doyle do prezentacji wyszedł o kulach. Ciekawe co na to ,,lekarz zawodów&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Ale ja absolutnie nie neguje tego, ze prawa noga jest bardzo ważna. Tylko ze on miał 5 dni na namysł, konsultacje. Myśle ze wie co zrobił, ze technicznie był w stanie jechać. Z reszta... ????
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Z reszta poki co masz racje bo po dwoch startach 3,2. Jesli dojedzie cale zawody w taki sposob to wielki szacun dla niego. Koles wyszedl o kulach do prezentacji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom