>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (5) Wielkiej Brytanii - Cardiff, 9 lipca 18:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Kolejna runda. Tym razem przenosimy się na Wyspy. Większość zawodników bardzo lubi tu się ścigać. Z Dziką kartą pojedzie Daniel King. Jak wypadnie? W Anglii prezentuje się dość dobrze. Do faworytów oczywiście kolejny raz należą: Woffinden , Hancock. Dobre wyniki notuje tu Holder a Pedersen ostatnio w Szwecji objechał świetne zawody i ciekawe jak zaprezentuje się w tak mocnym towarzystwie. Doyle zwycięzca ostatniej rundy Grand Prix również powalczy o finał bo w tym roku ma naprawdę wysoką formę. Lindbaeck bardzo szybki i walczący na trasie tu też może wiele ugrać.
Co do Polaków? Kto może liczyć na półfinał? Ciężko wskazać. Każdy z naszych ma jakieś tam problemy jeden większe drugi mniejsze.

Tabela po 4 rundach cyklu:


Zachęcam do dyskusji i podawania typów
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Jason Doyle over 9, BET365, @2,37 ✅✅✅

Dzisiaj wybieram typ na Jasona Doyla, który notuje ostatnimi czasy świetne wyniki. Zwyciężył w Pradze oraz w każdej lidze notuje świetne wyniki - jeździ regularnie, często, jak to można powiedzieć jest ,,w gazie&quot;. Cardiff jest dość specyficznym torem, gdzie w tamtym roku 15 wyścigów wygrano w pola A, natomiast w pola D nie wygrał nikt. Jason start z pola najbardziej zewnętrznego ma w biegu 12 gdzie startuje z Kingiem, Lindgrenem oraz Harissem - więc myślę, że i tutaj urwie punkty. Pozostałe biegi jak wiadomo trudne bo to jest GP ale przy obecnej formie Doyla 10 punktów jest jak najbardziej w zasięgu. Kurs 2,37 jest dodatkowym bodźcem zachęcającym do grania takiego wariantu.

Dodatkowo:

Piotr Pawlicki vs Danny King BET365, @1,53
Antonio Lindback vs Matej Zagar BET365, @1,53

= @2,35 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Buk365, kto lepszy:
Chris Harris - Andreas Jonsson -&gt; Andreas Jonsson, @2.00
Tutaj gram trochę na czuja. Harris wiadomo, jak jeździ w GP i wątpie, żeby odpalił dzisiaj tak, jak w poprzednim turnieju, gdzie zajechał do finału. Jonsson z kolei w GP jeździ równo, dość solidnie, w każdym pojedynczym turnieju dorzucając kolejne oczka do klasyfikacji (28-20 dla AJ). Myślę, że dzisiaj Jonsson będzie już w pełni sił (żadnego pewnego info nie znalazłem) po tym, jak odpuścił sobie ligę w czwarek w Rybniku i okaże się lepszy od Harrisa.
/14:21. e: Za SF: &quot;36-letni zawodnik w niedzielę podczas meczu PGE Ekstraligi upadł na tor i, choć obyło się bez złamań, nie występował potem w meczach ligi polskiej i szwedzkiej przed Grand Prix w Cardiff. - Czuję się dobrze. Po prostu potrzebowałem kilku dni, by być w pełni sił. Już w poniedziałek lekarz zdecydował, że powinienem odpocząć. Mam nadzieję, że to zaprocentuje - tłumaczy Jonsson.&quot; Ze zdrowiem powinno być wszystko ok.
// ✅ ✅ 8-1 dla AJ, nic wiecej nie dodam, o kontuzji nie moze byc mowy
Niels Kristian Iversen - Nicki Pedersen -&gt; Niels K. Iversen, @1.72
Podobnie jak wyżej, przeciwko Pedersenowi, który w tym sezonie kompletnie nie jest tym Nickim z poprzednich lat (no może poza ligą duńską, gdzie nie ma rywali), w Polsce lipa, w GP uciułał tylko 32 oczka, co daje mu aktualnie 9. miejsce. Iversen natomiast w ligach prezentuje się fajnie, w GP jest już trochę gorzej, bo ma tylko 30 punktów i 12 miejsce, jednak moim zdaniem jest aktualnie w lepszej dyspozycji, niż Pedersen i dziś może zaskoczyć na GP w Cardiff.
//Iversen parodysta dzisiaj, sam się przewraca ⛔ ⛔
Danny King under 4, @2.05 (z podpórką na remis)
Ja wiem, że u siebie, ale kogo miałby objechać? Harrisa? Pawlickiego? Jonssona? Iversena? Zagara? Pedersena? Co tu dużo pisać, wydaje mi się, że stawka zbyt wyrównana w tym roku, aby ktoś z dzikiej karty coś powalczył.
//zaskoczył, 7 ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jonsson poniżej 4 @2,87 but365 ⛔ 8
Jonsson poniżej 6 @1,83 ladbrokes ⛔ 9
Gdyby nie był kontuzjowany zagrałbym tylko linię poniżej 6. Skoro jednak jest po dzwonie ze wstrząsem mózgu to gram też linie poniżej 4. Umówmy się AJ na torach tymczasowych od 2 lat nie błyszczy, Cardiff też mu nigdy nie leżało. Trzeba mieć motor co trzyma obroty do tego być trzeba być szybkim ze startu.
Jest jedno ryzyko, że może wygrać wyścig nr 4 to wtedy zakład po jednej serii już praktycznie na minus. Jeśli jednak w 1 swoim starcie założy go Pedersen bądź Iversen to o kupon będę spokojny, biegi nr 7, 10 i 16 to max 1 oczko co może zdobyć. Bieg 17 teoretycznie bardzo łatwy, bo Pawlicki i Harris, ale jest to bieg po równaniu jeszcze z pola C...
2-3 oczka (jeśli nie wyskoczy z pola A w swoim 1 starcie) to max co zrobi dziś Andreas. Odpuścił wtorek Szwecje, czwartek bardzo ważny mecz w Rybniku, to nie sądzę by w sobotę szalał na torze.
Wychaczyłem też kilka złych linii ustawionych przez but365 (który to już raz w tym sezonie?)
Zagar powyżej 7 @1,90 but365 ✅ 8
Ja bym linię ustawił na poziomie 9 oczek, a nie 7. Okej nie błyszczy w ligach, ale na sztucznych 260-280 metrowych torach jest szybki. Jest sprytny w I łuku, walczy do końca. Linia za niska temu trzeba to pobrać.
Janowski powyżej 8 @2,70 but365 ✅ 11
Tutaj typowa podpucha. Magic z linią 8 oczek jest okej, nawet ja bym ustawił ją na poziomie 9. Tutaj oddsmaker próbuje nas zrobić w konia i sugeruje nam żebyśmy grali jego under, nic bardziej mylnego, Maciek dziś wjedzie do półfinałów.
Iversen powyżej 8 @1,80 but365 ⛔ 3
Kolejna za niska linia. PUK jest królem tego toru, jest bardzo szybki i nie martwiłbym się o ten zakład. Pierwszy start z pola C, ale łatwa obsada, później już będzie tylko lepiej.
Kildemand powyżej 7 @2,15 but365 ⛔ 4
Kolejna perełka na dziś, znowu za niska linia. Cardiff i GP to priorytet dla Peter&#39;a, w Lesznie mu nie idzie, ale tutaj sobie powetuje słabe starty. Coś czuje, że może dzisiaj namieszać, półfinał to minimum wg mnie.
Pedersen poniżej 8 @2,20 but365 ✅ 5
Coś tam w Danii pojechał, coś tam pojechał w Szwecji, ale ja tam w niego nie wierze. Jest cieniem zawodnika chociażby z zeszłych 2 lat. Helen mu nie pomaga w parkingu, on zaślepiony miłością tego nie widzi i zwala wyniki na motory. Nie tędy droga Nikuś. Okej zacznie od 2-3 oczek, ale później będzie miał pod górkę, trudne 3 ostatnie serie.

Zmarzlik poniżej 10
@2 ladbrokes ⛔ 13
Bartek nie ma doświadczenia takiego jak Janowski. Tor krótki, do tego sztuczny, to nie dla Zmarzlika. Jeśli chcemy by zaczął punktować na wysokim poziomie w każdym GP musimy mu dać jeszcze 1 sezon. Narazie płaci frycowe. Dzisiaj będzie podobnie, nie oczekujmy od niego cudów na takim torze.

Woffinden powyżej 13
@1,83 ladbrokes ✅ 15
Uważam, że po 5 seriach będzie miał ich już około 12nastu. U tego buka liczą się wszystkie starty z 1/2 i finałem. Musiałaby się stać katastrofa by Taj nie przekroczył tej linii. Wyjątkowo niska, bo biorąc ewentualnie 6-7 startów to spokojnie do przekroczenia.
Iversen - Pedersen @1,87 betsyfe ⛔ 3 - 5
PUK zdecydowanie lepiej się prezentuje w Cardiff, Nicki w jakiej jest formie wszyscy wiemy.

Lindgren
- Jonsson @1,61 ladbrokes stawka x2 ⛔ 2 - 9
Kontuzja AJ, gramy przeciwko niemu.
Holder - Zmarzlik @1,83 ladbrokes ⛔ 6 - 13
Holder solidny w Cardiff, Bartek jeszcze dużo musi się nauczyć. Brakuje mu doświadczenia na takich arenach i zimnej głowy. Chris te h2h spokojnie ogarnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
LOKATA!!!
Danny King nie awansuje do półfinału @1,25 sportingbet
✅✅✅
mam nadzieję, że skorzystali

Bierzcie i betujcie to wszyscy. Lokata 25%, takiej w banku nie dostaniecie. Jak kolega wyżej napisał, zaskoczeniem będą więcej niż 4 punkty Kinga, a półfinał? Musiałby objechać Harrisa, AJ, Pitera, a z pozostałych 12 żużlowców pięciu musiałoby się nie stawić na zawody. Akurat nie mam pod ręką hajsu, więc nie mogę ładować grubo, ale Wam polecam. Kto się boi, to zawsze warto rzucić choć stówkę, będziecie mieli na wódkę, żeby wypić moje zdrowie. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zaklad dnia!
Fredrik Lindgren vs Peter Kildemand (H2H)
Typ: Peter Kildemand
Kurs: 2,10

Bardzo ciekawa para. Jeden w tym roku jedzie wyraznie ponad stan, zas drugi totalnie doluje. Ostatnio w Polsce Peter przeszedl juz samego siebie. I nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze w kolejnych zawodach w Szwecji pojechal na torze silnej Indianerny swietny mecz. Licze tez troche na zmeczenie Lindgrena, ktory ostatnio objechal pol Europy i to musi sie dac we znaki, nawet po dniu przerwy. Akurat ta para jest o tyle ciekawie zestawiona, ze w Cardiff obaj zawsze jada bardzo solidnie. Widze jednak po stronie Petera spore value. Jest on po prostu lepszym zawodnikiem i jesli dobrze wejdzie w zawody to powinien osiagnac satysfakcjonujacy rezultat.
Piotr Pawlicki vs Danny King (H2H)
Typ: Piotr Pawlicki
Kurs: 1,53

Piotr mial ostatnio w Szwecji bardzo niecodzienny wypadek. Wydaje sie jednak, ze jego skutki nie byly tak grozne jak pierwotnie myslano i dzisiaj powinien spokojnie pojechac swoje. Wiadomo, ze w tym roku nie idzie mu tak dobrze jak wszyscy by tego oczekiwali. Jednak nie da sie ukryc, ze jedzie o wiele lepiej niz wskazuja na to same wyniki. Jesli zachowa nieco chlodniejsza glowe i dopisze odrobina szczescia to stac go na spokojny awans do polfinalow (co powinno miec miejsce w KAZDEJ z poprzednich rund...). King sensacyjnie wygral IM Anglii, ale nawet w slabej BEL nie jest jakis rewelacyjny. Bedzie to zdaje sie jego debiut w SGP (wczesniej byl tylko rezerwowym, ktory nie wyjechal nawet na tor). Nie udzwignie tego.
Chris Harris (suma punktow)
Typ: Chris Harris - powyzej 4
Kurs: 1,53

Niski kurs podyktowany dobrym wynikiem w poprzednim turnieju. Do tego solidne wystepy w BEL i atut wlasnej publicznosci. Chris potrafi sie spinac na pojedyncze turnieje, a wobec odpadniecia z eliminacji do SGP dobre wyniki w cyklu pozostana jedyna szansa Bombera na pozostanie w cyklu (chocby jako DK).
Danny King (suma punktow)
Typ: Danny King - ponizej 4
Kurs: 2,05

Spora linia jak na takiego zawodnika w tak silnym cyklu. Co prawda jest paru ludzi z wlasnymi problemami (AJ, Piter, Kildemand), ale nawet bez nogi powinni go zjesc.
Chris Holder vs Jason Doyle (H2H)
Typ: Chris Holder
Kurs: 1,61

Pojedynek dwoch Kangurow. Poczatkowo chcialem isc w strone Doyle, ktory ostatnio ma forme wyraznie zwyzkujaca (przy pewnym braku wyrazu ze strony Chrisa), ale chlodny przeglad wynikow z lat minionych, a nawet tegorocznych SGP na sztucznych torach nie pozostawia watpliwosci: Doyle z reguly slabo sobie radzi na sztucznych torach (z malymi wyjatkami). W zeszlym roku pojechali nastepujaco:
2015: Holder 18 pkt (2 miejsce) vs 7 pkt Doyle
Do tego Holder parokrotnie wygrywal w Cardiff, a takze wjezdzal do finalow i stawal na podium. Nie ulega watpliwosci, ze Cardiff to jeden z ulubionych turniejow Chrispiego. Ten tor jest budowany rokrocznie z duza powtarzalnoscia co do geometrii i zachowania nawierzchni w trakcie zawodow.
W tym sezonie byly juz dwie rundy na sztucznych torach:
Warszawa: Holder 12 pkt vs 5 pkt Doyle
Horsens: Holder 13 pkt vs 7 pkt Doyle
Jedyne co mnie niepokoi to to, ze pierwotnie chcialem isc w strone Doyla, a czesto ta pierwsza mysl jest po prostu najlepsza. Zobaczymy.
/Następnym razem słuchać intuicji. Następnym razem...
Niels K. Iversen vs Nicki Pedersen (H2H)
Typ: Nicki Pedersen
Kurs: 2,00

Ostatnio w Szwecji Nicki pojechal koncertowo. Po absencji w Unii Leszno licze na podraznienie i solidne przepracowanie tych dni. Co prawda obaj w tym roku nie zachwycaja w cyklu, ale sa w tym bardzo rowni sobie. Odnosze wrazenie ze oprocz samej formy sportowej to Nicki ma wiecej szczescia (patrz Horsens). Przy takim kursie warto sprobowac Pedersena.
Bartosz Zmarzlik (suma punktow)
Typ: Bartosz Zmarzlik - powyzej 8
Kurs: 2,15

Bartek ostatnio slabiej, a to co zrobil w Szwecji to jakis obraz nedzy i rozpaczy. Ratuje go nieco postawa Emila i Taia, ktorzy pojechali podobna nedze, a wiec tam musial byc jakis glebszy problem. Bartek ma podobny problem co Piotr - jazda lepsza niz wynik (w SGP). Placa mlodzi frycowe i choc za kazdym razem powinni byc przynajmniej w polfinalach to ostatecznie slabo to wychodzilo. To moze byc turniej powrot - zgadzam sie z Cegla. I tak jak on wspomina glownie o Pedersenie tak ja widze tutaj takze Bartka. Medale sie oddalaja, a przeciez taki byl cel tego swietnego zawodnika. Dzisiaj musi byc dobrze, a skoro tak to 9 punktow w zasadniczej jest koniecznoscia.
* * * Kolejność podanych typów jest umyślne * * *
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom