>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (7)Szwecja - Malilla, 12.08.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Powracamy do wielkiego ścigania. Kto na torze w Szwecji okaże się najlepszy? Czy ktoś z pierwszej trójki? Przecież to tor Janowskiego i Dudka oni tu jeżdżą w lidze. Podobnie zresztą Lindgren który przed własną publicznością będzie mega zmotywowany. Doyle bardzo mocny. Wydaje się że Sajfutdinow może być groźny. Z dziką karta pojedzie Linus Sundstroem który może kilka pkt urwać zawodnikom ze stałego grona. Jak wy uważacie? Który z Polaków będzie najlepszy?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW
 
B 37,6K

bosky

Użytkownik
Przecież to tor Janowskiego i Dudka oni tu jeżdżą w lidze. Podobnie zresztą Lindgren który przed własną publicznością będzie mega zmotywowany.
przy czym trzeba zaznaczyć, że Dackarna u siebie nie powala, a Dudek już szczególnie ???? to tak tylko tytułem wstępu.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
napiszę to tak : tor w Malili jest świetny do ścigania.Większośc żużlowców uwielbia się na nim ścigać podobnie jak w polskim toruniu .Jest wiele ścieżek do wyprzedzania i możliwości .Każdy przyjezdny praktycznie dobrze się tam czuję więc miejscowa dacarna ma właśnie problem. Oby więcej takich torów .
Oby nie było dużych opadów ...
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
przyjezdni w tym sezonie:
Piotr Pawlicki (1,3,3,3,2) 12
Chris Holder (1,3,1,0) 5
Tai Woffinden (2,2*,3,3,3) 13+1
Linus Sundström (1*,1*,3,0) 5+2
Antonio Lindbäck (2,2,1*,1,1) 7+1
Jason Doyle - zastępstwo zawodnika
Bartosz Zmarzlik (3,3,3,3,0) 12
Martin Vaculík (3,0,3,2,1) 9
Matej Žagar (3,1*,1,2,1*) 8+2
Puk, Emil, Pająk - mecz przed nimi
 
B 37,6K

bosky

Użytkownik
Zmarzlik - Dudek 1 1,70 sts
Taka moja perełka dzisiaj. Zawodnicy na dwóch różnych biegunach. Zmarzlik zadziwia prędkością motocykla i coraz większym rozsądkiem w akcjach ofensywnych, Dudek raczej broni się nerwowo ostatnio. W klasyfikacji generalnej to samo - Dudek w mocnej defensywie. Dodajmy do tego, że jego wyniki w Malilli nie powalają, natomiast Bartek prezentuje się bardzo dobrze.. Oraz, że drugą połową sezonu w GP Bartek w zeszłym roku zagwarantował sobie brąz. Krótko mówiąc, którykolwiek Dudek dzisiaj nie będzie, wierzę w wygraną Bartka.
ps: prognoza pogody się zmieniła, zapowiadane jedynie siąpienie ok. 19 i to by było na tyle.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
L. Sundstroem powyżej 4,5 - 1,95 forbet ⛔
Szwed dzisiaj dostaje możliwość sprawdzenia się z najlepszymi żużlowcami globu. Jak mu to wyjdzie? Uważam,że kilka pkt urwie stałym uczestnikom. W Gorzowie pokazuje się z dobrej strony a tutaj bardzo prestiżowe zawody. Mi wychodzi +/- 6-7pkt jeśli nie będzie jakiś wykluczeń , defektów.
E. Sajfutdinov powyżej 9,5 - 1,80 forbet ⛔
Rosyjska rakieta powraca chyba. Zaczyna wszystko trybic u Emila a wtedy jest on bardzo groźny. Dzisiaj jak dla mnie jest to zawodnik który powinien znaleźć się w finale. Zaczyna z zewnętrznych a później przechodzi na 3 ostatnie serie na wewnętrzną. Nie tylko dobrze startuje ale i po trasie potrafi zrobić fajne show.
Pi. Pawlicki poniżej 7,5 - 1,95 forbet ✅
Dzisiaj będzie on najsłabszym z naszych. Nie miał dobrego losowania. Jak już trafia pole A (bieg 19) to jedzie na Emila i Maćka Janowskiego.Jedynie bieg 15 który może wygrać a tak będzie bardzo ciężko o coś więcej jak 3miejsce.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Tai Wofinden - F.Lindgren 2 2,5 forbet ✅✅✅ analiza fatalna
Ja idę dziś ogólnie przeciwko Tajowi. Jakoś mnie nie przekonuje ostatnio swoja jazdą .Nie widzę w nim tego błysku i chęci wygrywania jak kiedyś.Typ trochę instynktowny .Dochodzi kiepskie losowanie i trudny już sam początek zawodów z pola D.Próbowałbym jeszcze -nie awansuje do półfinałów 2,7 iforbet .Ogólnie to szukałem jakiegoś wysokiego kursu przeciwko tajskiemu i wypadło mi na fredkę ????
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Dziś bedą raczej trudne mokre warunki i trzeba próbować w zawodników którzy lubują się w takiej nawierzchni
Matej Zagar 1-8 1,75
Niels Kristian Iversen 1-8 1,85
Fredrik Lindgren 1-4 2,50
Analiza za chwile
 
kiszki 132

kiszki

Użytkownik
Kursy Fortuna.
Doyle J. - Woffinden T.
Typ: 1
Kurs: 1.50
Wynik: 12-5
Sajfutdinov E. - Lindback A.
Typ: 1
Kurs: 1.55
Wynik: 6-2

Lindgren F.
Typ: over 8,5
Kurs: 1.67
Wynik: 14

AKO: 3.88
Stawka: 2/5 j

Postaram się krótko opisać każdy z typów.
Jason Doyle to w tym sezonie terminator. Jedzie praktycznie wszędzie czy w pełni zdrów czy z kontuzją. Po zeszłorocznym pechu i utracie tytułu przez kontuzje w tym sezonie za wszelką cenę chce zdobyć co by nie mówić zasłużony tytuł. Jest liderem klasyfikacji przejściowej i nie widzę powodów aby dziś to prowadzenie stracić (chyba, że komplet zrobi Maciek Janowski a Jason 4 pkt mniej to wtedy mi to odpowiada ???? ).
Daję Jason&#39;a w parze z Wofindenem, który niby w tym sezonie jedzie dobrze ale nie ma błysku. Trzy tygodnie temu przed swoją publicznością wielki faworyt a nie dał rady awansować nawet do półfinału. Z tego co pamiętam to w tym sezonie ani razu nie awansował to finału a Jason to myślę &quot;pewniak&quot; do tego biegu.
Rosjanin Sajfutdinov ostatnio regularnie dobre występy. Ostatnie dwa GP w Horsens i w Cardiff ponad dwucyfrowe wyniki i mam nadzieję, że dziś podtrzyma ten trend. W lidze w Lesznie jako jedyny osiągnał dobry wynik w meczu z Gorzowem i powinien to kontynuować. Tor nadający się do walki, do licznych mijanek w Emil to potrafi.
Szwed Lindback jedzie u siebie i na pewno liczy na bardzo dobry wynik. Ostatnio forma zwyżkowa choć w ostaniej kolejce w Ekstralidze tylko 4 punkty we Wrocławiu ale to mógł być wypadek przy pracy. Nie mówię, że Szwed nie awansuje na półfinału ale na moje to jest max na co go dziś stać a Emila widzę obok Doyle&#39;a w finale.
Na koniec do AKO stawiam na Fredkę Lindgrena, początkowo chciałem go zagrać, że będzie w półfinałach ale w Fortunie nie ma takiej możliwości. Można tam zagrać miejsca 1-6 ale po kursie 1.55 i wydaję mi się, że lepiej jest zagrać u tego bukmachera jego over 8,5 po kursie 1,67 bo żeby awansować do półfinału na spokojnie to trzeba mieć 9 pkt i nie interesuje mnie jego miejsce półfinale i typ będzie na plus. Ostatnie mecze Lindgrena w polskiej lidze to wyniki dwucyfrowe zarówno w Zielonej Górze jak i Grudziądzu i na to liczę dziś. Ciekawi mnie na czym dziś pojedzie ponieważ wspomniane ostatnie wyniki raz były na GM a raz na GTR.
Żużel to żużel i różnie może co pokazał ostatni mecz w Lesznie ze Stalą Gorzów ale liczę na plus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom