>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Speedway Grand Prix (8)Polska - Gorzów, 26.08.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

W tym roku w Gorzowie sporo zmian na liście startowej. Zabraknie Pedersena , Hancocka , Iversena i rezerwowych cyklu Kildemanda i Fricke. Za nich zobaczymy :
Martin Smolinski za Grega Hancocka
Vaclav Milik za Nielsa Kristiana Iversena
Michael Jepsen Jensen za Nickiego Pedersena

Aktualna lista rezerwowych SGP 2017:
#25 Peter Kildemand (Dania)
#84 Martin Smolinski (Niemcy)
#46 Max Fricke (Australia)
#225 Vaclav Milik (Czechy)
#52 Michael Jepsen Jensen (Dania)
#29 Andrzej Lebiediew (Łotwa)

Bez wątpienia faworytem do wygrania jest Bartek Zmarzlik który na tym torze potrafi zdziałać cuda. Z dziką kartą pojedzie Krzysztof Kasprzak i ciekawe jak on wypadnie na swoim torze. Trzeba mieć na uwadze zawsze groźnego Doyla i ostatnio dobrze dysponowanych Lindgrena czy Lindbaecka. Zagar tor również zna dobrze i tutaj może pokusić sie o niespodziankę. Z naszych zawodników każdy ma szanse na awans do TOP8.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW​
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
wchodzę dziś na totolotka i widzę zakład :
Kto najlepszy z polaków :
zmarzlik- 1,55
janowski- 2,6
dudek- 3,2
kasprzak - 4,5
pawlicki -6
MARŻA - 59 % i do tego podatek 12%
i podobnie na win ,1-3, 1-6 albo i mniej
nieźle oszukują !!!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
To co dzisiaj warto grac w stronę Zmarlika , Doyla , Janowskiego? wydaje mi się że ta trójka będzie dzisiaj wysoko.
Doyle powyżej 10,5 - 1,67 ⛔
M.Janowksi powyżej 9,5- 1,75 ⛔
F.Lindgren powyżej 8,5 - 1,62✅
ch.Holder powyżej 4,5 - 1,67⛔
M.J.Jensen powyżej 4,5 - 1,85 ✅
w forbet
Wydaje mi się,że są to linie które warto pograć. Lindgren dzisiaj do półfinału powinien wjechać. Holder i Jensen linie są niskie i może że Australijczyk ma bardzo przeciętny sezon to tak na prawdę 2-3 biegi i może załatwić tą linie. A Jensen jeździ w ostatni czasie dobrze a tor zna bo tu też jeździł więc i na niego probuję.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
wchodzę dziś na totolotka i widzę zakład :
Kto najlepszy z polaków :
zmarzlik- 1,55
janowski- 2,6
dudek- 3,2
kasprzak - 4,5
pawlicki -6
MARŻA - 59 % i do tego podatek 12%
i podobnie na win ,1-3, 1-6 albo i mniej

nieźle oszukują !!!
W Iforbet:

Zmarzlik - 1.65
Dudek - 4.15
Janowski - 4.25
Kasprzak - 7.5
Piter - 11

Trochę różnica. Niezłe żarty sobie mix robi ????
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
#1Vaculik over 8,5 1,90
#2Sayfutdinow - Kasprzak 1 1,75
#3Dudek - Woffinden 1 1,90
#4dwóch Polaków na podium 3,20
Długo się wahałem, bo wychodziło mi, że każdy zawodnik zdobędzie sporo punktów co oczywiście jest niemożliwe, ale potem dokalkulowałem słabszych rezerwowych i zacząłem mieć przekonanie co do typów.
#1 Vaculik wygląda bardzo solidnie w ostatnim czasie. Nie wiem czy to wystarczy do podium (nie sądzę), ale 8 oczek to taka jego przeciętna, przy czym trzeba doliczyć własny tor i dziury w obsadzie. Dodatkowo Słowak już wygrywał GP w Gorzowie i nawet pomimo nienajlepszych występów na Jancarzu w tym roku wygląda mi bardzo groźnie dziś.
#2 Emil jest ostatnimi czasy torpedą, Krzysztof również załapał coś z silnikami, ale on nawet w poprzednim lepszym sezonie GP nie zwojował. Jeździ lepiej niż w ostatnich miesiącach, tylko że wyniki na które w tej chwili spoglądamy to mecz z Częstochową u siebie oraz liga angielska. Nie jest to miarodajny wyznacznik w kontekście GP.
#3 Duzers nieco lepiej ostatnio. Dodatkowo on to zawsze był mocny gaźnik w Gorzowie. Analogicznie napiszę - Kasprzak może mieć koszmarny sezon, a w Lesznie i tak zawsze trochę punktów zrobi. Jeśli wygra to będzie to sensacja, ale jego podium mnie absolutnie nie zdziwi. Woffinden, no cóż.. Jest jedynie przeciętny, zwłaszcza w kontekście tego co robił w poprzednich latach. Jancarz mam wrażenie ani mu nie piekli, ani nie grzeje.
#4 No i tutaj mamy hicior, ryzykowny co by nie mówić. Ale chciałbym zauważyć, że mamy na podium naszego reprezentanta już któreś GP z rzędu. Dudek, Zmarzlik i Janowski vs kulawy Doyle, wciąż nie tak solidny Vaculik, chimeryczni Lindgren i Lindbeack. Kolejni w kolejce następni Polacy. Ja tam wierzę w polskie podium dziś.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
#1Vaculik over 8,5 1,90
#2Sayfutdinow - Kasprzak 1 1,75
#3Dudek - Woffinden 1 1,90
#4dwóch Polaków na podium 3,20
Długo się wahałem, bo wychodziło mi, że każdy zawodnik zdobędzie sporo punktów co oczywiście jest niemożliwe, ale potem dokalkulowałem słabszych rezerwowych i zacząłem mieć przekonanie co do typów.
#1 Vaculik wygląda bardzo solidnie w ostatnim czasie. Nie wiem czy to wystarczy do podium (nie sądzę), ale 8 oczek to taka jego przeciętna, przy czym trzeba doliczyć własny tor i dziury w obsadzie. Dodatkowo Słowak już wygrywał GP w Gorzowie i nawet pomimo nienajlepszych występów na Jancarzu w tym roku wygląda mi bardzo groźnie dziś.
#2 Emil jest ostatnimi czasy torpedą, Krzysztof również załapał coś z silnikami, ale on nawet w poprzednim lepszym sezonie GP nie zwojował. Jeździ lepiej niż w ostatnich miesiącach, tylko że wyniki na które w tej chwili spoglądamy to mecz z Częstochową u siebie oraz liga angielska. Nie jest to miarodajny wyznacznik w kontekście GP.
#3 Duzers nieco lepiej ostatnio. Dodatkowo on to zawsze był mocny gaźnik w Gorzowie. Analogicznie napiszę - Kasprzak może mieć koszmarny sezon, a w Lesznie i tak zawsze trochę punktów zrobi. Jeśli wygra to będzie to sensacja, ale jego podium mnie absolutnie nie zdziwi. Woffinden, no cóż.. Jest jedynie przeciętny, zwłaszcza w kontekście tego co robił w poprzednich latach. Jancarz mam wrażenie ani mu nie piekli, ani nie grzeje.
#4 No i tutaj mamy hicior, ryzykowny co by nie mówić. Ale chciałbym zauważyć, że mamy na podium naszego reprezentanta już któreś GP z rzędu. Dudek, Zmarzlik i Janowski vs kulawy Doyle, wciąż nie tak solidny Vaculik, chimeryczni Lindgren i Lindbeack. Kolejni w kolejce następni Polacy. Ja tam wierzę w polskie podium dziś.
Emil torpedą ostatnio? ⛔ Poniosło Cię.. Emil ostatnio bez formy kompletnie jest..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom