>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Grand Prix (8) Włochy - Terenzano, 11 sierpnia 20:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
FIM FOGO ITALIAN Speedway Grand Prix



Informacje, aktualności z GP
Lista startowa:


Wyniki z 2011 roku :
1. Andreas Jonsson (Szwecja) - 17 (3,2,1,2,1,2,6) + 1. miejsce w finale
2. Greg Hancock (USA) - 15 (1,0,3,3,1,3,4) + 2. miejsce w finale
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 17 (2,3,1,3,3,3,2) + 3. miejsce w finale
4. Kenneth Bjerre (Dania) - 12 (0,2,3,3,2,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Jarosław Hampel (Polska) - 12 (3,3,2,0,3,1)
6. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 11 (1,2,3,1,3,1)
7. Janusz Kołodziej (Polska) - 10 (3,1,2,2,2,0)
8. Matej Zagar (Słowenia) - 9 (3,3,0,2,1,0)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 7 (2,0,d,2,3)
10. Jason Crump (Australia) - 6 (0,0,3,3,0)
11. Chris Harris (Wielka Brytania) - 6 (1,3,1,1,0)
12. Chris Holder (Australia) - 6 (2,2,2,0,0)
13. Tomasz Gollob (Polska) - 5 (0,1,2,0,2)
14. Rune Holta (Polska) - 5 (1,1,0,1,2)
15. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 3 (2,0,0,0,1)
16. Nicki Pedersen (Dania) - 3 (0,1,1,1,0)
17. Mattia Carpanese (Włochy) - NS
18. Guglielmo Franchetti (Włochy) - NS

Bieg po biegu:
1. Zagar, Zetterstroem, Sajfutdinow, Bjerre
2. Kołodziej, Holder, Hancock, Gollob
3. Hampel, Lindbaeck, Harris, Pedersen
4. Jonsson, Lindgren, Holta, Crump
5. Lindbaeck, Jonsson, Kołodziej, Zetterstroem
6. Hampel, Bjerre, Gollob, Lindgren
7. Harris, Sajfutdinow, Holta, Hancock
8. Zagar, Holder, Pedersen, Crump
9. Crump, Gollob, Harris, Zetterstroem
10. Bjerre, Kołodziej, Pedersen, Holta
11. Sajfutdinow, Holder, Lindbaeck, Lindgren (d)
12. Hancock, Hampel, Jonsson, Zagar
13. Hancock, Lindgren, Pedersen, Zetterstroem
14. Bjerre, Jonsson, Harris, Holder
15. Crump, Kołodziej, Sajfutdinow, Hampel
16. Lindbaeck, Zagar, Holta, Gollob
17. Hampel, Holta, Zetterstroem, Holder
18. Lindbaeck, Bjerre, Hancock, Crump
19. Sajfutdinow, Gollob, Jonsson, Pedersen
20. Lindgren, Kołodziej, Zagar, Harris
Półfinały:
21. Lindbaeck, Jonsson, Sajfutdinow, Zagar
22. Hancock, Bjerre, Hampel, Kołodziej
Finał:
23. Jonsson (6), Hancock (4), Lindbaeck (2), Bjerre (0)
Całe zawody na YT:
http://www.youtube.com/watch?v=LVFCptlpOkc&amp;amp;feature=related
  • 2010: Tomasz Gollob, Chris Harris, Greg Hancock, Nicki Pedersen

  • 2009: Tomasz Gollob, Hans Andersen, Nicki Pedersen, Grzegorz Walasek


Klasyfikacja generalna:

Oferta z Tobet:

Zapraszam do dyskusji i podawania własnych typów z uzasadnieniem.​
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Speedway Grand Prix (8) Włochy - Terenzano, 11 sierpnia 19:00
Chris Harris - Nicolas Covatti H(0 - 2.5) tobet @1,72
Harris vs najsłabszy zawodnik jaki wystąpi w tegorocznym gp. Chyba słabszy od Byuana nawet. Żółtodziób z Włoch nie ma żadnych szans z vice mistrzem Anglii. Wiadomo, że Harris jeździ słabo w tym sezonie, ale na 4-5 oczek nabitych na Ljungach, Lindbaeckach, Andersonach go stać. Włoch jak zdobędzie 1 punkcik po walce to będzie sukces. Ja daje mu 1pkt zdobyty jedynie na jakimś w,d. Wg mnie tobet da zarobić.
Edit: // Handi zmienione już na -3,5
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Jak bedą znane nr startowe i tabela biegowa to proszę o wrzutkę, możliwe iż skuszę się na jakiś typ na jedynego Polaka w Gp w tym momencie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jonsson - Crump 1 @ Jonsson - Lindgren 1
Sayfutdinow - Lindgren 1 @ Sayfutdinow - Crump 1
AKO @ 2.52 lub 2.66 w Betsson przy zamienionych parach
W Terenzano ma być jutro bez deszczu, czyli pewnie tradycyjnie tor na mega beton. Normalnie takich kursów bym nie ruszał, ale w takim wypadku powyższy dubel wygląda mi bardzo fajnie. Proste założenie. Crump i Lindgren na betonie nie jeżdżą. W Terenzano żaden z nich nie był nawet w półfinale(!). Ponadto forma Szweda jest mocno średnia. W GP co prawda zawsze prezentuje się lepiej niż w ligach, ale wątpię by przy tylu kandydatach do &quot;8&quot; znalazł się jutro w 1-8. Z drugiej strony mamy specjalistów od twardszych torów. AJ tutaj wygrał rok temu i był dwukrotnie pewnie w półfinałach. Emil nie jechał w 2010 ale w 2009 i 2011 zdobywał po 11 pkt po serii zasadniczej i pechowo odpadał w półfinale. Obaj też w dobrej formie w ostatnim czasie. Nie czekam na losowanie, tylko pobieram od razu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nicki Pedersen - Greg Hancock 1 1,70 Betsafe ⛔
Nicki nie spuszcza z tonu. Duńczyk zapowiada walkę o tytuł i uważam, że ma na to wielką szanse. W Terenzano ma zamiar zbliżyć się do Grega. Nicki ostatnio miał trochę wolnego, ponieważ we wtorek nie było ligi szwedzkiej. Za to tydzień temu w Gdańsku zdobył komplet punktów, a i zapomniałbym o lidze duńskiej gdzie zdobył podobno w tygodniu 12 punktów. Greg niby też złapał lekką zwyżkę formy, ponieważ w niedziele zdobył 11 punktów dla Unii a we wtorek 14 w Lesznie. Wylosował Greg nawet nie żle bo pojedzie jutro dwa razy toru B. Z tym, że z czwartek pola pojedzie z Crumpem, Nickim i Emilem gdzie nie zdziwię się jak przywiezie 0. A Nicki na gorszych torach pojedzie póżniej gdzie na pewno będzie mógł się napędzić gdzieś pod bandą, choć Nicki ma super stary w tym roku, lepsze aniżeli Greg. Stawiam w tej parze na byłego trzy krotnego Mistrza Świata.

Jason Crump - Emil Sajfutdinov 2 1,90 Betsafe
✅
Podobnie jak Jacques gram przeciwko Jasonowi. Nie przekonuje mnie facet, od operacji zanotował średni występ w Chorwacji i jeden bardzo dobry w lidze gdzie zdobył komplet punktów. W Bydgoszczy i Toruniu to już kiepski wynik jak na niego. Dwa razy w Bydgoszczy pokonał go Mikołaj Curyło.. wiadomo liga to liga a Grand Prix to Grand Prix ale jednak.. Jason odjechał 3 turnieje Grand Prix we Włoszech i ani razu nie było go w finale, Emil w 2010 miał kontuzje podczas tych zawodów a rok temu zdobył 12 punktów i odpadł w półfinale, podobnie było w sezonie 2009 z tym, że odpadł z 11 punktami na koncie. Emil jest w super formie, pokazuje to w lidze od dobrych trzech-czterech tygodni. To wszystko powoduje iż gram w kierunku Emila który mam nadzieje, że nie będzie popełniał takich błędów jak w Gorican a na pewno będzie wysoko.

Jak bedą znane nr startowe i tabela biegowa to proszę o wrzutkę, możliwe iż skuszę się na jakiś typ na jedynego Polaka w Gp w tym momencie.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Zgodnie z listą startową można coś pograć bo widać po statystykach jak mocno faworyzuje 1 pole startowe.

Póki co na sucho same win bez kursów: AJ w 1 biegu, Vaculik w 10 i Greg w 11, choć może być różnie z Gollobem z 4.

No i coś z 4 bo też nie najgorsze pole: Nicki w 12 biegu i być może Crump w 15

Winner heat 1 - Andreas Jonsonn @1,70 ⛔
Winner heat 11 - Greg Hancock @1,83 ✅
Winner heat 12 - Nicki Pedersen @2,00 ⛔
Winner heat 15 - Jason Crump @1,80 ⛔

bet365


Do tego z SB peffki:

F.Lindgren - G.Hancock 2 1.35 ✅
H.Andersen - T.Gollob 2 1.15 ✅
A.Lindback - N.Covatti 1 1.05 ✅

AKO: 1,63 ✅✅✅
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rzadko grywam GP, ale wpadł mi w oko jeden bet. Nie spodziewałbym się dziś niczego po Hansie Andersenie. Typowo nie pasuje mi do dzisiejszych zawodów, zawody IMŚ są często loteryjne, zatem elaboraty wielozdaniowe tutaj nic nie muszą udowadniać. Dla mnie zawodnik maksimum średni, bez polotu. W bet365 zestawiony z Harrisem, który jest niesamowitym walczakiem + od jakiegoś czasu stałym bywalcem w cyklu GP. W tobecie na Anglika z Duńczykiem jest 1.65 i to jest kurs, którego bym nie ruszał. Bet365 oferuje natomiast kurs 2 na Bombera zatem grzechem jest tego nie wziąć. Dla fanów surebetów - 5% czystego zysku ;)
Harris v Andersen @ 2
Bet365
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Greg Hanckock - Chris Holder 1 1.75 Tobet
✅
W normalnych warunkach nie grabym tego betu, ale wobec ostatnich wypadków i toru w Terenzano warto zagrac.
Herbie nie zwykł zawodzic w GP zawsze jedzie nieźle, albo dobrze. Terenzano wyraźnie mu odpowiada i dzisiaj półfinał to minimum, a ja widze go w finale i to nawet na 1 miejscu. Ostatnio był drugi za AJ. Dzisiaj czas wygrac i powiekszyc przewage w generalce.
Holder to przyszły mistrz świata i w tym sezonie to pokazuje, ale crash w Gorican wyraznie odbił sie na jego formie. Co prawda zapowiadał, ze dzisiaj bedzie walczył na cąłego, ale widac po ostatnich wynikach, ze jednak nie wszystko jest w porzadku, a w GP nie ma łatwych biegów. W dodatku na batonie jaki sie szykuje bedzie mu ciezko wyprzedzac czyli wykorzystywac swoje najwieksze atuty - zmysł i spryt. Po przegranym starcie dzisia nawet Ljungi czy Hansiory mogą być nie minięcia.
Jak dla mnie bardzo fajny kurs i dość pewny typ.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zwycięzca 8 biegu Hancock @2,10 Bet365 ⛔ 2
Andersen z 1 to żadne zagrożenie, Vaculik z 3 teoretycznie najgorszego pola też nie powinien mu zagrozić. MŚ nie zwykł przegrywać biegów z takimi przeciwnikami. Dla porównania Tobet daje tylko @1,61 na ten zakład.
Zwycięzca 15 biegu Crump @1,80 Bet365 ⛔ 2
15 bieg i 4 pole Crumpa. Myślę, że już będzie odsypane to nie będzie bieg po równaniu, więc Crump może się napędzić po zewnętrznej. Za przeciwników ma Argentyńczyka i Ljunga z Lindbaeckiem, więc nie widzę tu innej możliwości niż zwycięstwo kangura.

Lindbaeck poniżej 7
@1,83 Bet365 ⛔ 8
Po pierwsze nie wierzę, że powtórzy wynik z zeszłego roku. Chłopak po dobrym początku nieco się opuścił. Dzisiaj pechowe losowanie, zaczyna z 3 pola po lewej ręce będzie miał swoich rodaków Fredkę i AJ, czyli max 1 pkt zrobi. 2 start i 4 pole i znowu Holder i Nicki, jedynie 1pkt na Keniu może zdobyć. 3 bieg znowu 3 pole i jedzie z Tomkiem, który chyba dziś nie zawiedzie i Hancockiem, znowu max 1pkt na Bjarne. W optymistycznym wariancie, 3 biegi 3pkt, co powoduje że może zdobyć max 3 pkt w ostatnich 2 swoich gonitwach. O ile z Argentyńczykiem i Ljungiem ma szanse wygrać, to nie sądzę by powiózł za swoimi plecami Crumpa, Emila, Vaculika. Może jedynie ojechać Harrisa w biegu 19, co i tak daje mu 6pkt. Wg mnie warte zagrania.

Hansio Lansio poniżej 7
@2,10 Bet365 ✅ 4
7 pkt na Hansia to jest jakieś nieporozumienie. Linia za wysoka o przynajmniej o 2pkt. Niby w Grudziądzu zaczął coś tam jechać, ale jak ktoś na poziomie I ligi ledwo przekracza linie 7-8 oczek to jak ma to zrobić w GP? W Anglii obniżył loty, wg ten zawodnik w gp to jest jakieś nieporozumienie. 1 wyścig to powalczy o 1 punkcik, w drugim starcie ma pewny 1 pkt, a może zawalczyć o 2 z Vaculikiem. W 3 starcie też nie sądzę by wygrał, z Nickim. Z Ljungiem i Harrisem powalczy o 1 punkcik. 16 bieg 3 pole, z Bjerre i Bjarne walka o 2pkt, ale nie jest tutaj faworytem, szczególnie z tego pola. Po 4 biegach będzie miał od 3 do 5pkt. Ostatni bieg najtrudniejszy bo z Crumpel Gollobem i Holderem. Czy zdobędzie w nim przynajmniej 2pkt? Na pewno nie.
Chris Harris - Nicolas Covatti H(0 - 2.5) tobet @1,72 ✅ 8 - 3
Harris vs najsłabszy zawodnik jaki wystąpi w tegorocznym gp. Chyba słabszy od Byuana nawet. Żółtodziób z Włoch nie ma żadnych szans z vice mistrzem Anglii. Wiadomo, że Harris jeździ słabo w tym sezonie, ale na 4-5 oczek nabitych na Ljungach, Lindbaeckach, Andersonach go stać. Włoch jak zdobędzie 1 punkcik po walce to będzie sukces. Ja daje mu 1pkt zdobyty jedynie na jakimś w,d. Wg mnie tobet da zarobić.
Edit: // Handi zmienione już na -3,5
Edit 2 // teraz jest już -4,5
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ja dzisiaj chyba po raz pierwszy odwiedziłem STS, bo, ku mojemu zdziwieniu, wystawili w parze zdecydowanie najsłabszego w stawce turnieju... Covattiego.
Ljung-Covatti 1 1,35 Nie wiem co by się musiało stać, aby ten zakład nie wszedł, teoretycznie Ljung może zaliczyć wykluczenie w bezpośrednim starciu, ale podejrzewam, że on nie skończy tego turnieju cały czas w ogonie. Ma niezly układ pól startowych, w dalszej fazie zawodów może się odrobinę odsypać, a on swój pierwszy bieg jedzie obok kredy. Łatwo powinno wejść.
Vaculik - Harris 2 1,98
Harris 2x A, w dodatku w gonitwach 5 i 12, z kolei Słowak dwukrotnie przyatakuje z drugiego pola. Statystyki i czysto żużlowa pamięć podpowiada, że już lepiej jechać spod bandy, niż zostać wypchniętym na zewnątrz przy równym starcie z pierwszym polem z drugiego. Tyle od strony pól startowych, jest jeszcze inna sprawa. Harris walczy o byt angielskiego żużla, niby wszyscy wiemy o sky, niby nie ma kto inny z Wysp w cyklu jechać, ale to jednak mobilizacja, aby w końcu coś pokazać. Harris terenzano w miarę lubi, Vaculik zaś miał już swoje 5 minut w Gorzowie, ostatnio sam przyznał, że kolejne GP już nie będą takie same. Każdy wie, że trzeba się jego obawiać, zaś on sam walczy tutaj tylko o prestiż i możliwość pokazania się z dobrej strony. Sądzę, że to nie będzie najlepszy występ Martina, Bomber z kolei śmiało może pokusić się o półfinały. Zapewne będzie na styku, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma. ;-)
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Jako że siedzie z córką na rękach to dziś krótko:
Andreas Jonsson - Jason Crump
Rodzaj zakładu:1-2
Twój typ: 1 1.80
Chris Harris - Hans Andersen
Rodzaj zakładu:1-2
Twój typ: 1 1.65
Greg Hancock - Chris Holder
Rodzaj zakładu:1-2
Twój typ: 1 1.75
Ako: 5,20
Tak jak koledzy napisali, Crump na twardym nie pojeździ, Andersen w jakiej formie jest to każdy widzi natomiast Holder po upadku nie zasuwa tak jak potrafi, może dziś na przeciw-bólach pojedzie dobrze, ale nie spodziewam się rewelacji. Greg startowiec na twardym powinien czuć się jak ryba w wodzie, Harris i Jonsson lubią ten tor co widać po wynikach. Do tego dorzucam nielubianego przez ze mnie Golloba który według mnie ma szanse wygrać te zawody, w Terenzano nie było na niego mocnych w sezonie 2009, 2010 . Dzisiaj może się przełamać szczególnie że ostatnie zawody w Gorican i Zielonej Górze napawają optymizmem. Kurs na Chudego - 6,00 w Tobecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Emil Sayfutdinov-Antonio Lindbaeck 1 @ 1,60 Tobet⛔ do czego to doszło, żeby Czarny dymał Emila i mnie przy okazji...

Zwariowali w Tobecie z tym kursem na Emila... Rozumiem, że pierwszy bieg trudny i to z 3 pola ale Toninho będzie dwa razy jechał z tego najgorszego pola, do tego forma zawodnika z Brazylii jest naprawdę cienka. O ile w I lidze w Polsce dobrze jeździ, o tyle GP i Szwecja to cienizna straszna. Emil za to łapie formę i jeździ z zawodów na zawody, co raz lepiej. Dzisiaj powinien poszaleć we Włoszech, do tego dwa razy jedzie z dobrego czwartego pola więc punktów powinien napykać. Jak liczyłem to Emil do półfinału wejdzie z około 9pkt, a Toninho będzie miał spory problem by się w nich znaleźć i uważam, że ten zakład można śmiało polecić każdemu.

I jeszcze dwa value na wygrane biegów:

Vaculik wygra bieg 3 @ 3,70 Tobet⛔

Dziwnie wysoki kurs na Słowaka ale biorę, co mi tam... Jedzie z czwartego pola, które jest po pierwszym polu najlepsze. Tyle, że obok ma Bjarne, który z trzeciego sobie raczej nie poradzi i powinien jego spokojnie założyć. Jeśli uda mu się również Holderem, to zostanie teoretycznie najsłabszy Ljung i jego może wyprzedzić również, chociaż Szwed ma niby lepszy tor. Moim zdaniem jak na taki kurs, to warto zaryzykować, bo szansę oceniam dość wysoko.

Emil Sayfutdinov wygra bieg 6 @ 3,20 Tobet✅

W biegu 6 faworytem jest niby Gollob ale czy aż takim, żeby dawać na niego 1,8?... Na Emila kurs zdecydowanie wyższy i warto zaryzykować. Emil pierwszy bieg cholernie trudny, do tego z trzeciego cienkiego pola więc możliwe, że będzie miał 0 na początek, a więc drugi bieg będzie dla niego cholernie ważny w kontekście całych zawodów. Pole czwarte obok Ljung i Fred, a więc zawodnicy od niego słabsi i jedynie zostaje Gollob ale tutaj może być już walka na trasie, tak więc ja w to wchodzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom