>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (9) Wielkiej Brytanii - Cardiff, 25 sierpnia

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
FIM FOGO BRITISH Speedway Grand Prix




Informacje, aktualności z GP
Lista startowa:
Będzie dodana po losowaniu
Wyniki:
1. Greg Hancock (USA) - 20 (2,3,1,3,3,2,6) + 1 miejsce w finale
2. Nicki Pedersen (Dania) - 16 (3,2,3,2,t,2,4) + 2 miejsce w finale
3. Chris Holder (Australia) - 15 (0,1,3,3,3,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 13 (0,2,3,3,2,3,w) + 4 (w) miejsce w finale
5. Kenneth Bjerre (Dania) - 11 (1,3,2,3,2,t)
6. Andreas Jonsson (Szwecja) - 10 (2,2,1,1,3,1)
7. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 9 (2,3,0,2,1,1)
8. Jason Crump (Australia) - 8 (3,0,2,2,1,0)
9. Janusz Kołodziej (Polska) - 7 (2,3,2,0,0)
10. Tomasz Gollob (Polska) - 7 (3,0,1,1,2)
11. Chris Harris (Wielka Brytania) - 6 (1,0,3,1,1)
12. Jarosław Hampel (Polska) - 5 (1,1,w,0,3)
13. Scott Nicholls (Wielka Brytania) - 5 (0,2,0,2,1)
14. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 5 (1,1,2,1,w)
15. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (3,0,0,0,0)
16. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 2 (2)
17. Rune Holta (Polska) - 1 (0,1,w,0,0)
18. Ben Barker (Wielka Brytania) - NS

Bieg po biegu:
1. Crump, Zetterstroem, Harris, Nicholls
2. Gollob, Hancock, Bjerre, Holta
3. Pedersen, Kołodziej, Hampel, Sajfutdinow
4. Lindbaeck, Jonsson, Lindgren, Holder
5. Kołodziej, Nicholls, Holta, Lindbaeck
6. Bjerre, Sajfutdinow, Holder, Harris
7. Zetterstroem, Pedersen, Lindgren, Gollob
8. Hancock, Jonsson, Hampel, Crump
9. Pedersen, Bjerre, Jonsson, Nicholls
10. Harris, Lindgren, Holta (w), Hampel (w)
11. Holder, Kołodziej, Hancock, Zetterstroem
12. Sajfutdinow, Crump, Gollob, Lindbaeck
13. Holder, Nicholls, Gollob, Hampel
14. Hancock, Pedersen, Harris, Lindbaeck
15. Sajfutdinow, Zetterstroem, Jonsson, Holta
16. Bjerre, Crump, Lindgren, Kołodziej
17. Hancock, Sajfutdinow, Nicholls, Lindgren (w)
18. Jonsson, Gollob, Harris, Kołodziej
19. Hampel, Bjerre, Zetterstroem, Lindbaeck
20. Holder, Woffinden, Crump, Holta (Pedersen - t)
Półfinały:
21. Sajfutdinow, Hancock, Jonsson, Crump
22. Holder, Pedersen, Zetterstroem, Bjerre (t)
Finał:
23. Hancock, Pedersen, Holder, Sajfutdinow (w)
Całe zawody na YT:
http://www.youtube.com/watch?v=1mBg6wxrUck

Klasyfikacja generalna:

1 Greg Hancock USA 111
2 Nicki Pedersen Dania 101
3 Jason Crump Australia 97
4 Chris Holder Australia 94
5 Emil Sajfutdinow Rosja 84
6 Tomasz Gollob Polska 83
7 Fredrik Lindgren Szwecja 77
8 Andreas Jonsson Szwecja 70
9 Antonio Lindbaeck Szwecja 62
10 Jarosław Hampel Polska 46
11 Chris Harris W.Brytania 46
12 Peter Ljung Szwecja 44
13 Hans Andersen Dania 43
14 Martin Vaculik Słowacja 42
15 Kenneth Bjerre Dania 41
16 Bjarne Pedersen Dania 41
Oferta z Tobet:
Zapraszam do dyskusji i podawania typów​
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock - Jason Crump 1 1,70 Betsafe ✅

Greg widać, że znowu złapał formę. Crump jest trzeci w klasyfikacji generalnej ale mnie ten facetów wcale nie przekonuje w tym roku. Niby Cardiff to jego tor, ponieważ wygrywał tutaj najwięcej razy. Ale Jason będzie musiał się jeszcze ostro na męczyć, żeby ten brązowy medal zdobyć bo Chris jak dla mnie spisuje się na chwile obecną lepiej. Greg to zwycięzca zeszłorocznego turnieju w Cardiff to tutaj objął rok temu prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Nadal to nie jest ten sam Greg co rok temu, ale jest skuteczny szczególnie w Polsce i Grand Prix, bo ostatnie występy dla Piraterny w Szwecji na pewno nie cieszą zbytnio włodarzy z Motali. Jason to chyba w tym sezonie jako priorytet uważa Grand Prix bo nawet Pani Półtorak ani włodarze z Vetlandy nie mogą być do końca zadowoleni z postawy &quot;kangura&quot;. Jason kiedyś w lidze był dużo skuteczniejszy, a miało to miejsce właśnie w jego Mistrzowskich sezonach gdy jeżdził dla drużyny z Wrocławia. Teraz ten facet mnie nie przekonuje i stawiam w tej parze jutro na Grega chociaż zwycięstwa życzę Nickiemu..
Tomasz Gollob - Chris Holder 2 1,50 Betsafe ✅

Serce boli ale tak trzeba.. Tutaj w tej parze nie widać nawet światełka dla Tomka. Losowanie kiepskie ponieważ dwa razy pojedzie z pola C. Do tego fatalne występy z reguły w Cardiff. Tak na prawdę w Cardiff raz był szybki było to oczywiście w 2010 roku gdy wygrał serię zasadniczą.. Tamtego dnia zawody wygrał właśnie Holder który aktualnie jest w dużo wyższej formie niż Tomek i przede wszystkim tor w Cardiff jest jego jednym z ulubionych. Jechał tutaj dwukrotnie i dwukrotnie stał na podium. Tomek ostatnio w Polsce bardzo, bardzo średnio a Chris był pierwszoplanową postacią Unibaxu w Gdańsku. We wtorek w Szwecji Tomek nie jechał, a Chris średnio ale tak jak powiedziałem w Cardiff Tomek pewnie niczego nie zwojuje, być może jutro znowu będą półfinały bez Polaków a Chris powinien bez problemów awansować do najlepszej ósemki wieczoru. W tej parze stawiam na Holdera.
Martin Vaculik - Krzysztof Kasprzak 1 1,40 Tobet
⛔
I ostatnia para na jutrzejszy turniej. Krzysztof dowiedział się pewnie wczoraj o tym, że pojedzie w Cardiff więc jakoś super się nie przygotował chociaż w wywiadach mówi często, że do Grand Prix chciałby wrócić, więc jutro idealna okazja by pokazać się szefom BSI. Martin to jednak zawodnik na chwilę obecną o wiele wyższej formie szczególnie sprzętowej niż Polak. Jechał w trzech turniejach gdzie dwukrotnie znalazł się w finale. Cardiff to takie miejsce gdzie takie młode wilczki jak Martin właśnie szaleją więc uważam, że finał jutro w jego wykonaniu jest bardzo realny. Natomiast Kasprzak pewnie pojedzie na poziomie 5 punktów chociaż losowanie również jak dla niego nie korzystne. A nawet jeśli zrobi te 5-6 punktów to będzie to zdecydowanie za mało, żeby być lepszym niż Martin. W bezpośrednim biegu również pole lepsze ma Martin. Jutro myślę, że dla nas nie będzie to szczęśliwe Grand Prix dlatego w tej parze stawiam na Słowaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ljung-B.Pedersen: Ljung @2,30 Unibet⛔⛔5x &quot;zero&quot; w wykonaniu Ljunga i po zawodach,nie oglądałem tego więc nie bardzo wiem jak skomentować

Miałem już nie grać tych egzotycznych graczy na tym poziomie,ale znów skusił mnie jeden z typów.Oczywiście zawodnicy na podobnym poziomie,czyli 1.ligi w Polandii.Ostatnio nawet spotkali się bezpośrednio w Gnieźnie:

13. Bjarne Pedersen - 11 (1,2,2,3,0,3)
5. Peter Ljung - 9+1 (3,2,2,w,2*)

Raz spotkali się pod taśmą i pojedynek ten wygrał Ljung,który generalnie nie zawiódł w tym meczu.Pedersen najskuteczniejszy w Starcie,ale w kluczowym momencie dał się przywieźć na 1:5.

We wtorek obaj zawodnicy jechali w Szwecji:

6. Peter Ljung - 11+2 (3,w,2*,2,3,1*)
3. Bjarne Pedersen - 8+1 (2,1*,2,3)

Występy statystycznie podobne,Bjarne nawet trochę poszalał i wygrał 14.bieg w Vetlandzie z parą Crump/Vaculik..

W środę Pedersen pojechał w lidze duńskiej:

1. Bjarne Pedersen - 11 (3,0,2,2,2,2)

Na własnym torze wygrał ledwie 1 bieg,a później przegrywał z Hansiem,Kildemandem,Karpovem i... Thomsenem-młodziutkim chłopakiem z ekipy gości.

Jeszcze z tygodniowych wojaży Bjarne wspomnieć trzeba poniedziałek w UK i mecz w Wolverhampton:

1.Bjarne Pedersen - 4+1 (2,0,1*,1)

W parze jechał z młodym Auty&#39;m który był zdecydowanie lepszy od Duńczyka.Pedersen-lider Birmingham dwa razy dał się zrobić na 5-1 w tym raz parze Wells/Klindt..

Jutro oczywiście będzie nowy dzień,nowe zawody,inni rywale..Ale Pedersen już do czegoś nas przyzwyczaił w cyklu GP.I nie spodziewam się po nim jakiegoś przebłysku.Ljung co prawda potrafi przywieźć 5 razy 0 jak w Gorican,ale potrafi też wygrywać biegi w GP.Jest typowym startowcem i na to liczę w konfrontacji z Duńczykiem który ani startów nie wygrywa,a na dystansie to już go nawet Argentyńczycy wyprzedzają ????
---------------
I drugi becik też przeciwko Pedersenowi:

Kasprzak-B.Pedersen: Kasprzak @1,75 Tobet✅✅

Krzysiu jutro wstydu nie przyniesie,bez presji zrobi 5-7 pkt a to będzie na pewno więcej niż Bjarne..
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
M.Vaculik 1-8 Milenium kurs 2,10 --- No dwa biegi 0 -0 wystarczył by 1 punkt tragedia
Nie wiem dlaczego ale Milenium ustawiło Vaculika na 10 pozycji do zwycięstwa Fortuna na 8 z kursem 1-6 1,75 a STS na 8 1-8 z kursem 1,75 wiec jak widać Milenium dało kurs spory na +. Co do zawodnika Vaculik w klasyfikacji zajmuje odległą 14 pozycje z 42 punktami dosłownie przedostanie. Tylko On jechał dopiero w 3 turniejach w Gorzowie wygrywa Gorican zajmuje miejsce 9 Terenzano zajmuje 4 pozycje i gdyby nie upadek miał okazje powalczyć o 1. Myślę, że gdyby startował od początku GP na pewno byłby w 6 pierwszych zawodników. W lidze widziałem go z Włókniarzem gdzie zdobył komplet punków i byłem pod wrażeniem niby to tylko Włókniarz ale czuło się, że gość wie po co ma jechać . Liczę, że po ostatnim upadku ma nie dosyt, że zwycięstwo mu mignęło koło nosa i będzie walczył 1-8 mi wystarczy ale jak wbije wyżej to też mi to nie przeszkadza.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Wydaje mi się, że granie przeciwko Gollobowi będzie dziś rozsądnym rozwiązaniem.
Ja pobrałem dwa bety z Fortuny, gdzie kursy ( przynajmniej z rana ) były nader przyjemne

Holder - Gollob 1 za 1,60 ✅

Wszystko napisał Toretto, nic tylko się podpisać. Jedynie co można dodać to tyle, ze wśród ekspertów angielskiej telewizji Crisspy jest wymieniany jako faworyt numer 1 do wygrania zawodów

Emil - Gollob 1 za 1,65 ✅

Emilowi Cardiff pasuje. Fakt, jeździ w tym sezonie dość w kratkę, ale jak jeździ Tomek.... ?. Dodatkowo w mojej ocenie znaczenie ma również sytuacja w Bydgoszczy, bo skoro Emil może odejść, to z pewnością w końcówce sezonu na każdych zawodach będzie kręcił dobre wyniki, żeby się wypromować i podbić cenę. Tak więc ewidentnie rosjaninowi zależy, a Tomkowi co z przykrością można stwierdzić zależy już średnio.


Oczywiście wersje singlowe lub do dubla , bo łączyć nie można.

Dodatkowo:

Hancock - AJ 1 za 1,60 ✅

Jankes złapał rytm, dodatkowo miał świetne losowanie. Ja wiem, że w zeszłym roku jedynka nie jechała, ale amerykanin to z pewnością zmieni. AJ ostatnio w dużą kratę, w GP jedzie 2-3 starty a potem gaśnie, dodatkowo pojawiły się jakieś dziwne kłopoty ze sprzętem , pozatym Cardiff średnio mu leży. Amerykanin bije się o mistrza i musi solidnie zapunktować

Vaculik - Fredka 1 za 1,65 ⛔

Tu też zacny kurs. Obecna dyspozycja plus fakt, że Martin ma wyjątkową frajdę z udowadniania stałym uczestnikom swoją wyższość powoduje, ze idę w jego kierunku.

Dodatkowa, dość pewna informacja jest taka, że łokieć Andersena nie wygląda za ciekawie... Fortuna nie wystawiła go H2H, więc nie ma z kim pobrać, ale nie sądzę by dziś coś pojechał


no i nieźle się zakończyło - cieszy postawa Tomka, rewelka Kasper ! Ogólnie w koncu fajne zawody i jest co oglądać
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
@Cibeles
Skąd znasz takie brednie o odejściu Emila z Bydgoszczy? Uważasz,że jak Polonia ma chwilowe problemy finansowe to jej lider odejdzie do innego klubu? Brednie wyssane z palca! dzięki i bez napiny.pzdr
Co do samego występu i typu na Emila jak najbardziej.Buki nie doceniają go w tych zawodach.Sugerują się zapewne ostatnimi słabszymi występami w lidze ale to raczej celowe z powodu KSM.Natomiast co do meczu z Częstochową to ja bym ich wszystkich za to spotkanie pozamykał.Tyle.pozdro!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Po zobaczeniu oferty jedynym pytaniem jakie sobie zadaje to... gdzie jest haczyk? Bardzo niska linia punktowa na Emila, tylko 8 oczek ma zdobyć? Przecież tor mu leży doskonale, bo rok temu był w wielkim finale. Ostatni mecz ligowy zdecydowanie nic nie wskazuje, bo jak wiadomo IMŚ to jedno, a rozgrywki drużynowe to drugie. Ja bym wystawił linię conajmniej punkt albo i dwa wyżej także grzechem jest nie skorzystać z takiej okazji jaką wystawia bet365. Nie grywam GP, ale obok czegoś takiego nie mogę przejść obojętnie.

Sajfutdinov over 7 @ 1.66
Bet365
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
@Cibeles

Skąd znasz takie brednie o odejściu Emila z Bydgoszczy? Uważasz,że jak Polonia ma chwilowe problemy finansowe to jej lider odejdzie do innego klubu? Brednie wyssane z palca! dzięki i bez napiny.pzdr

Co do samego występu i typu na Emila jak najbardziej.Buki nie doceniają go w tych zawodach.Sugerują się zapewne ostatnimi słabszymi występami w lidze ale to raczej celowe z powodu KSM.Natomiast co do meczu z Częstochową to ja bym ich wszystkich za to spotkanie pozamykał.Tyle.pozdro!
--------------------------------------------------
Stary a gdzie ja napisałem, że odejdzie ??? Użyłem słowa &quot; może&quot; a Ty się denerwujesz :). Oczywiście życzę Polonii jak najlepiej chociażby jeszcze za stare czasy zgodowe pomiędzy naszymi klubami, ale sytuacja jest niewesoła jak przyznasz, a po drugie nienawidzę takiego zachowania jak Wasi żużlowcy odstawili z Częśtochową

A merytorycznie rzeczywiście, nie wiem czemu akurat w Walii buki tak nisko oceniają Emila - no cóż pozostaje wierzyć, że dla nas to dobrze i zarobimy !
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Gollob poza finałem @ 1.25
Szwecja - Dania @ 1.25
ako 1.56 Unibet
izzi:jupisdfgdfg:????
Może na początek ub.sezon :
Tomek zajął 10.miejsce, więc nawet w półfinałach go nie było, a jak wiadomo ubiegłoroczny &gt;&gt;&gt; tegoroczny.
Formą nie zachwyca w żadnej z lig, mało tego w żadnej z lig nie jest liderem swojego zespołu... Sprzęt bardzo przeciętny, więc i występy takie same.
Niby &quot;Gollob zawsze może zaskoczyć&quot;, ale wątpię, żeby &quot;zaskoczył&quot; akurat w Cardiff, bo to nie Gorzów, ani Bydgoszcz... 10. 5. i 7.miejsca w poprzednich latach, więc teraz nie powinno być lepiej, a wręcz przeciwnie.
Szwedzi : Lindback, Jonsson, Ljung i Lindgren
Dania : N.Pedersen, B.Pedersen, H.Andersen
a więc : Bambo - 6, AJ - 9, Fredka - 8, Ljung - 4
Nicki - 11, Bjarne - 4, Hansio - 6
tak mniej więcej widzi to Bet365, czyli 27 : 21 dla Szwedów, a wcale nie zdziwi mnie jak Bambo lub Fredka &quot;odpalą&quot; , a Nicki potraci &quot;na literkach&quot;.
Poza tym przewaga zawodnika, więc do dubla z Gollobem idealne.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Hancock - Crump 1.65 milenium ✅
Obaj zawodnicy często na tym torze wypadali bardzo dobrze. Teraz jednak skłaniam się do zagrania na Herbiego. Amerykanin ostatnio może nie w świetnej, ale solidnej i równej formie czego nie można powiedzieć o Jasonie. Australijczyk jeździ dla mnie nieprzekonująco. Losowanie też wydaje się korzystniejsze dla Hancocka.

Holder - Gollob 1.45 milenium ✅
Popieram typy kolegów wyżej przeciwko Tomkowi. Nigdy nie jeździł dobrze w Cardiff nawet gdy był w bardzo dobrej dyspozycji. Teraz Gollob ma swoje kłopoty i w GP jeździ w kratkę. Holder nie jest już tak kosmiczny jak na początku sezonu, ale wciąż utrzymuje dość wysoką formę + dwukrotnie był tutaj w finale. Nie widzę w tej parze za wiele szans dla Golloba.

Harris top 8 1.75 milenium ⛔
Gdzie jak gdzie, ale u siebie Chris nigdy nie zawodzi i jest zawsze liczącym się zawodnikiem( no niby rok temu wypadł słabo, ale był w tak katastrofalnej dyspozycji, że to nie było zaskoczenie). Półfinał to dzisiaj absolutne minimum, a śmiem twierdzić, że Anglik może pokusić się o coś więcej.
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
Hancock - Gollob 1.40 Tobet ⛔
Hancock walczący o mistrza świata, 10 punktów przewagi nad Nickim Pedersenem to bardzo mało, a do końca zostały jeszcze 4 turnieje. Forma Tomka w lidze dramatyczna, na sztucznych torach jazda fatalna z małymi wyjątkami, ale na taki wyjątek nie ma co liczyć dzisiaj. &quot;Herbi&quot; zawsze solidny, a w Cardiff radził sobie zazwyczaj dobrze, więc nie widzę żadnych szans dla Tomka w walce ze zmotywowanym Hancockiem
Gram jeszcze Holder - Gollob, oczywiście na Holdera✅, o tym typie wszystko zostało już napisane.
Szkoda defektu Grega, mimo wszystko Tomek się odrodził w drugiej części zawodów.
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Po zobaczeniu oferty jedynym pytaniem jakie sobie zadaje to... gdzie jest haczyk? Bardzo niska linia punktowa na Emila, tylko 8 oczek ma zdobyć? Przecież tor mu leży doskonale, bo rok temu był w wielkim finale. Ostatni mecz ligowy zdecydowanie nic nie wskazuje, bo jak wiadomo IMŚ to jedno, a rozgrywki drużynowe to drugie. Ja bym wystawił linię conajmniej punkt albo i dwa wyżej także grzechem jest nie skorzystać z takiej okazji jaką wystawia bet365. Nie grywam GP, ale obok czegoś takiego nie mogę przejść obojętnie.

Sajfutdinov over 7 @ 1.66
Bet365
po meczu z Czewą pisało na różnych stronach ,że Emil jechał z poparzonymi palcami , w szwecji zdobył 1pkt/4... tu jest haczyk
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
po meczu z Czewą pisało na różnych stronach ,że Emil jechał z poparzonymi palcami , w szwecji zdobył 1pkt/4... tu jest haczyk
w Szwecji to on szału w tym sezonie nie robi, GP to inna sprawa,

ja pobrałem Emila z Toninho po 1.45 w STS, aczkolwiek też żadnej gwarancji nie ma, bo jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, to i może z nim przegrać, tyle że Emil to twardziel więc liczę dziś na finał
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
wszyscy wiemy jak ostatnio Gollob słabo jedzie.Opuszcza spotkania ligi szwedzkiej.Jest to najbardziej nietypowy gracz .Jest najbardziej nieobliczalny.Wszyscy wiemy ze ma najtwardszy i najbardziej zacięty charakter spośród całej 16-stki.Gram zuzle od pietnastu lat i zawsze sobie powtarzam .NIE GRAJ PRZECIWKO GOLOBOWI !!!
Wszystko ale to wszystko jest dziś przeciwko Golobowi.A z doswiadczenia wiem ,ze to sie zawsze odwrotnie z nasza tezą potoczy.Dlatego kursy:
z herbim 3,2 z holderem 3,55 z nickim 3,55 z sajfudinowem z crumpem 2,7,z a.j 2,4 są wielka okazją.GOLLOB jeśli tylko będzie bardzo chciał to pojedzie wspaniale .Miał czas na przemyślenia i dziś powróci i z takich ludzi jak wy którzy graja przeciwko niemu po kursach mniejszych niż 1,5 to smiać mi się chce bo wygrywacie żałosny zysk a możliwość przegrania ogromna.Gollob to zawodnik który koncentruje sie na GP i juz ostatnio łapałam goloba na becie po kursie 101 a w finale kurs był na niego 2,4 także miałem z czego zabezp.Podobnie ostanio w zielonej górze kurs na goloba był 4 z protasem lub aj.
Liczę dziś na solidną jazdę pana Tomka pełna werwy i ok 12-14 pkt
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
witam
wszyscy wiemy jak ostatnio Gollob słabo jedzie.Opuszcza spotkania ligi szwedzkiej.Jest to najbardziej nietypowy gracz .Jest najbardziej nieobliczalny.Wszyscy wiemy ze ma najtwardszy i najbardziej zacięty charakter spośród całej 16-stki.Gram zuzle od pietnastu lat i zawsze sobie powtarzam .NIE GRAJ PRZECIWKO GOLOBOWI !!!
Wszystko ale to wszystko jest dziś przeciwko Golobowi.A z doswiadczenia wiem ,ze to sie zawsze odwrotnie z nasza tezą potoczy.Dlatego kursy:
z herbim 3,2 z holderem 3,55 z nickim 3,55 z sajfudinowem z crumpem 2,7,z a.j 2,4 są wielka okazją.GOLLOB jeśli tylko będzie bardzo chciał to pojedzie wspaniale .Miał czas na przemyślenia i dziś powróci i z takich ludzi jak wy którzy graja przeciwko niemu po kursach mniejszych niż 1,5 to smiać mi się chce bo wygrywacie żałosny zysk a możliwość przegrania ogromna.Gollob to zawodnik który koncentruje sie na GP i juz ostatnio łapałam goloba na becie po kursie 101 a w finale kurs był na niego 2,4 także miałem z czego zabezp.Podobnie ostanio w zielonej górze kurs na goloba był 4 z protasem lub aj.
Liczę dziś na solidną jazdę pana Tomka pełna werwy i ok 12-14 pkt
Chciałbym abyś miał rację i wole być kasę w plecy, żeby dzisiaj on znowu pokazał co to znaczy żużel. Bo jak oglądam te &quot;Ciepłe kluchy&quot; Hancock co jak ze startu nie pójdzie to jest już d.. blada na dystansie to mi się nie dobrze robi. Ale fakty są takie jakie są tylko w tym magicznym sezonie 2010 był mocny w Cardiff pozostałe sezony to jednak bezbarwna jazda Tomka w Cardiff. Na medal liczą już nie liczni w tym co prawda ja, ale dzisiaj musiałby odrobić coś do &quot;Kangurów&quot; a o to będzie bardzo trudno. Co do psychiki mocnej Tomka, tutaj też się nie zgadzam. Powodem jego obecnej formy jest wypompowanie z niego kasy przez Brygidę ale także właśnie kłopoty rodzinne. To co mówisz, że miał czas, żeby przemyśleć hmm ja uważam, że on właśnie za dużo teraz myśli o problemach z rodziną i nie pracuje nad motocyklami. Kasy może już tyle nie mieć w tym roku ale jednak uważam, że tunerzy takiego zawodnika jak on by tak nie oszukiwali. Bo skoro od Jana nie bierze tylko Tomek ale kilku z czołówki bodajże Jarek to coś jest nie tak. A i tak na marginesie jeśli go tak szanujesz i innych to pisz ksywy czy nazwiska z dużych liter ;)

Greg Hancock win 1 bieg 2,13 Sportingbet ⛔
Jeszcze jeden typ ode mnie. Pierwszy bieg dnia, oprócz Emila myślę, że brak zagrożenia. Więc jeśli na dojeżdzie do 1 łuku Greg będzie równo z Emilem to raczej nie da już nic zrobić Emilowi w tej fazie zawodów i wygra bieg. A Emil jedzie z czwartego toru więc zobaczymy. Wiadomo to jest loteria ale po takim kursie na prawdę warto zagrać. Bet365 i Tobet mają dużo niższe kursy.
tyle to na Kasprzaka jest..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Scott Nicholls - Hans Andersen 1 @ 1,72 Unibet
Scott dwa czerwone to powinno być istotne, jedzie u siebie to jest mega walczak, ja go widzę nawet w półfinale. Andersen bardzo przeciętny w GP w tym roku, zaryzykuję stwierdzenia to najgorzej jeżdżący zawodnik w całej stawce.

Greg Hancock - Tomasz Gollob
1 @ 1,35 Unibet
Szwecja - Dania
1 @ 1,25 Unibet
Hancock przed Galopem to chyba formalność, Polak jak wiemy bardzo przeciętnie w ostatnich tygodniach. Herbie ubiegłoroczny triumfator, ostatnio wszędzie solidnie punktuje. Jest w formie powinien spokojnie wyprzedzić Galopa.
Szwecję z Danią opisał Obserwator, chyba się w tym zgadzam wobec kontuzji Bjerre (dobrze mu tak za to co zrobił z Hampelem, &quot;kto pod kim dołki kopie..&quot;) raczej nic nie zwojuje. Praktycznie to tylko Nicki może tam zapunktować, bo dwa pussiaki Bjarne i Hansio lansio to jadą taką padakę w tym roku że oczy bolą. Szwedzi mają Jonssona który mam nadzieję że w końcu pomyśli i w odpowiednim momencie się przełoży. Do tego Bambo jest w mega formie ostatnio i może półfinały spokojnie ogarnąć, Fredka w ligach jeździ słabo ale w GP potrafi urwać. Ljung gorzej niż Bjarne i Hansio lansio nie pojedzie. Przekreślić ten typ może tylko Pedersen jakby wygrał i zdobył ponad 20 punktów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Antonio Lindbäck @ Hans Andersen 2 2,95 betsafe
Z Hansem to jest tak, że jak już wydaje się wracać do czołówki, to zaraz notuje &quot;audicę&quot;. Dodatkowo jest mocno poobijany, po dzwonie z Elite League ale mimo to gram ten typ z dużą nadzieją.
Betsafe tutaj za bardzo się kieruje ostatnimi wynikami z Włoch. A przecież Terenzano a Cardiff to dwa różne światy. O ile czołówka GP jeździ na poziomie wszędzie, o tyle &quot;dół&quot; już niekoniecznie. A tory brytyjskie to konik Andersena.
Hans jeździ z różnym szczęściem w Polsce czy w Szwecji, ale w Anglii prezentuje równy poziom. Co więcej, tor w Cardiff to chyba ulubione miejsce, bo tutaj notował zawsze dobre występy, nawet jak cały sezon &quot;dupił&quot;. W 2010 i 2011 był w finałach, a we wcześniejszych dwóch latach dwa razy pewnie w półfinałach.
Toninho pojechał super zawody na betonie w Terenzano (jak zawsze) ale geometria toru w Cardiff i jego nawierzchnia, zupełnie nie są pod jego styl jazdy. Na sztucznych torach on po prostu jeździć nie potrafi. Był 16 w Kopenhadze i 12 w Geoteborgu (choć Hans był jeszcze niżej xD). Rok temu temu w Cardiff był 15, a w Kopenhadze 14.
W Tobecie 2,15.
Co do Golloba, to Gorican widzę Was niczego nie nauczyło ???? i ciągle gracie przeciw. Niby macie rację i trudno sobie wyobrazić Tomka w finale (a Herbie to faworyt) ale czy warto grać po takich kursach przeciwko Gollobowi? Ja bym uważał, bo po treningu Gollob po raz pierwszy od dawna, był uśmiechnięty, więc kto wie czy dziś nie zaskoczy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom