>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway of Nations 2018 (2-9.06)

Status
Zamknięty.
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +10
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Na SF piszą ze ten junior Stella tez mam kontuzje. W koncu wychodzi na to że Berge pojedzie bo chyba sam Bellego nie wystartuje.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Sts
Cook Lindbaeck 2 @1,7✅
Cook under 9,5 @1,67✅
Dlaczego daje przeciwko Cook ? Jak jezdzi w tym roku dobrze i jedzie u siebie, a to dlatego ze jest jeszcze Lambert, ktory robi bardzo dobra robote w tym roku i nie zależne jest to ze jest pod numerem 3 tutaj rezerwa bo musi byc bo ma do 21 lat.Moze od wystąpić w kazdym biegu od poczatku i według slow trenera wydaje mi sie ze i Cook i lambert dostaną tyle samo szans dlatego wychodzi mi mniejsza liczba startów licząc ze Tajski jest nie zagrozony i under oraz przegrana ze Szwedem .
Sts
Covatti under 8,5 @1,75✅
Castagna over 1,5 @1,75✅
Nie rozumiem faworyzowania tak argentynczyka Covattiego bo zdobywa pkt we francji np gdzie zuzel jest amatorski a Castagna daja mała linie 1,5 pkt, a tak samo jezdzi sobie w turniejach o mistrzostwo Włoch i dobrze sobie radzi, więc taka linia mnie śmieszy i uwazam ze warto ja zagrac.
Mega izi swirki
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
To podobno nie był taki duży uraz jak początkowo pisał na swoim fb - kilka tygodni. Widocznie czuje się dobrze, teraz, po początkowych nieudanych biegach dobra jazda i walka z Doyle.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Sceptycznie podchodziłem do tych zawodów, ale ten regulamin przysparza naprawdę sporo emocji. Do tego super tor w Manchesterze. Jeśli tylko tor we Wrocławiu pokaże się z dobrej strony to w weekend możemy mieć świetne ściganie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
1,9 WIN POLSKA 1 dzień fortuna ⛔

W tym składzie, Janowski u siebie, Dudek we Wrocławiu dobrze jeździł w meczu Falubazu ze Spartą no nie widzę szans na inny wynik niż nasz pewny WIN. Tak się zastanawiam i dochodzą do wniosku, że ten kurs jest bardzo atrakcyjny. Ja się spodziewałem max 1,60. Jeszcze do tego Max w rezerwie, który jedzie również u siebie. Jeśli czegoś nie wiem to mnie wyprostujcie, ale dla mnie typ dnia.

Rosja - Australia
kto lepszy : Australia @ 2,70 fortuna ⛔

Dziwi mnie ten kurs. Ewidentnie widać, że Jason wraca do formy. Do tego ma w parze gościa, który co tydzień trenuje na Olimpijskim. Sam czasem bywam na treningach i widzę jak Fricke potrafi być szybki. Uważam, że Australia może dziś wygrać z Rosją. Oczywiście obiektywnie trzeba powiedzieć, że Rosja też ma Wrocławianina Czugunowa, ale w rezerwie. Ma Łagute, który we Wrocławiu bardzo dobrze w meczach ligowych jeździł, ale uważam, że Fricke będzie chciał dziś pokazać Światu, że tutaj jest szybki. Nie szaleje ze stawką, ale spróbuje w tej parze zwycięstwa Australii.
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
1,9 WIN POLSKA 1 dzień fortuna

W tym składzie, Janowski u siebie, Dudek we Wrocławiu dobrze jeździł w meczu Falubazu ze Spartą no nie widzę szans na inny wynik niż nasz pewny WIN. Tak się zastanawiam i dochodzą do wniosku, że ten kurs jest bardzo atrakcyjny. Ja się spodziewałem max 1,60. Jeszcze do tego Max w rezerwie, który jedzie również u siebie. Jeśli czegoś nie wiem to mnie wyprostujcie, ale dla mnie typ dnia.

Rosja - Australia
kto lepszy : Australia @ 2,70 fortuna

Dziwi mnie ten kurs. Ewidentnie widać, że Jason wraca do formy. Do tego ma w parze gościa, który co tydzień trenuje na Olimpijskim. Sam czasem bywam na treningach i widzę jak Fricke potrafi być szybki. Uważam, że Australia może dziś wygrać z Rosją. Oczywiście obiektywnie trzeba powiedzieć, że Rosja też ma Wrocławianina Czugunowa, ale w rezerwie. Ma Łagute, który we Wrocławiu bardzo dobrze w meczach ligowych jeździł, ale uważam, że Fricke będzie chciał dziś pokazać Światu, że tutaj jest szybki. Nie szaleje ze stawką, ale spróbuje w tej parze zwycięstwa Australii.
Mam zupełnie inne zdanie na temat dzisiejszych zawodów. Każdy medal będzie dużym sukcesem a złoto będzie naprawde bardzo dobrym wynikiem. Kurs nie jest wart ryzyka gdy popatrzymy kogo mamy za rywali. Bardzo silna Rosja, Anglia z Woffindenem i dwoma równymi parowymi którzy mogą się w razie potrzeby zmieniać, do tego Doyle i Lindgren którzy też na pewno będa &quot;kraść&quot; punkty.
Nie bez powodwu BSI odstąpiła od DPŚ w którym byliśmy bezkonkurencyjni, w razie słabszego dnia jednego zawodnika reszta nadrabiała. W przypadku parowych MŚ, jeden słabszy dzień jednego zawodnika może pogrzebać wszystko, a weźmy pod uwage defekty/upadki/taśmy/wykluczenia które tutaj również mogą się zdarzyć. Formuła zawodów więc też na pewno nie ułatwi nam sprawy, dwa dni jazdy + finał w którym może sie zdarzyć wszystko. Na pewno nie obstawiałbym zwyciestwa Polski - chociaż będe mocno trzymał kciuki ????
Z oferty sts.pl wybrałem takie o to zdarzenia - preferuje typy na dzisiejsze zawody z racji tego, że jutro na pewno będzie jeszcze trudniej i bardziej nieprzewidywalnie - każdy dzisiaj pozna kąty/ścieżki i nawierzchnie, chociaż sts oferuje odrazu bety dwudniowe.
Polska - Rosja 2 kurs 2,75 na pewno jest bardziej wart gry, tym bardziej, że nawet wejście tego typu nie przekreśla naszych szans na złoto z racji jutrzejszych zawodów. Osobiście tego nie pogram, nie lubie grać przeciwko Naszym ale kurs zacny. ✅
Rosja - Szwecja 1 kurs 1,75 ✅
To już na pewno zagram. Artiom i Emil są w lepszej formie niż Lindbaeck i to zrobi różnice.
Z par H2H wybieram
Jepsen Jensen - Lindbaeck 1 kurs 1,6 ✅
Ilość pkt drużyny w 1. turnieju
Sts wystawił bardzo cięzkie linie na poszczególne zespoły. Zawody będa bardzo równe i wszystko może rozstrzygnąć się o jeden punkt.
Mimo to stawiam na Rosja 21,5+ po kursie 1,75 - licząc &quot;pewną&quot; wygraną ze Szwabami 5-1 pozostaje im do zdobycia 17 pkt co nie jest chyba mega wynikiem mając jeszcze 5 biegów w zapasie. ✅
Szwecja 21,5- po kursie 1,7. Wszyscy wygrać nie będa, uważam, że w dniu dizisjeszym Niemcy, Dania i Szwecja nie będą się aż tak liczyć i pogubią punkty. ✅
Ciekawą linia punktową którą oferuje Nam STS jest linia wystawiona na Niemcy. 9,5 pkt. Przegrywając nawet wszystko po 5-1 uzbierają 6 pkt, czy będą w stanie ukraść jeszcze 4 pkt, żeby pokryć tą linie? Czemu Kai albo Martin nie mieliby np pokonać Cook&#39;a albo Lamberta z Anglii, ewentualnie Lindbaeck&#39;a? Kurs 1,85. ✅
Nie wiem jak to wszystko się ma do zasad STS typu - zdarzeń nie można ze sobą kombinować. By najmniej będe się kręcił koło powyższych typów i postaram się skleić z nich jakieś AKO.
Pozdrawiam i z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
1,9 WIN POLSKA 1 dzień fortuna

W tym składzie, Janowski u siebie, Dudek we Wrocławiu dobrze jeździł w meczu Falubazu ze Spartą no nie widzę szans na inny wynik niż nasz pewny WIN. Tak się zastanawiam i dochodzą do wniosku, że ten kurs jest bardzo atrakcyjny. Ja się spodziewałem max 1,60. Jeszcze do tego Max w rezerwie, który jedzie również u siebie. Jeśli czegoś nie wiem to mnie wyprostujcie, ale dla mnie typ dnia.

Rosja - Australia
kto lepszy : Australia @ 2,70 fortuna

Dziwi mnie ten kurs. Ewidentnie widać, że Jason wraca do formy. Do tego ma w parze gościa, który co tydzień trenuje na Olimpijskim. Sam czasem bywam na treningach i widzę jak Fricke potrafi być szybki. Uważam, że Australia może dziś wygrać z Rosją. Oczywiście obiektywnie trzeba powiedzieć, że Rosja też ma Wrocławianina Czugunowa, ale w rezerwie. Ma Łagute, który we Wrocławiu bardzo dobrze w meczach ligowych jeździł, ale uważam, że Fricke będzie chciał dziś pokazać Światu, że tutaj jest szybki. Nie szaleje ze stawką, ale spróbuje w tej parze zwycięstwa Australii.
Ten 2 typ to samobójstwo , to jak jeździ Fricke i w jakiej jest formie pokazały w Manchesterze . Sorry ale na własnym torze pojechać taka zenade ? Tutaj będzie to samo . Ruskie ich zniszczą
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wczoraj lipa kompletna. Koledzy mieli rację. Myślałem, że jednak Dudek wchodzi po tym GP w Pradze na wysokie obroty, a niestety kiepsko to wyglądało. Janowski we Wrocławiu też bardzo słabo...
Na dziś już bez większych kombinacji :
Polska - Dania @ Polska 1,86 ✅
Uważam, że po tak fatalnym wczorajszym występie nie mogą dziś pojechać znów takiej lipy.
Dania wczoraj pojechała lepiej niż się spodziewałem i zdobyła aż 20 pkt. Nie sądzę, aby utrzymali dzisiaj taką formę. Polska dziś będzie bardzo zmotywowana, stadion, wczorajsza lipa i chęć pokazania, że jednak podium zgarną...Byłby lekki obciach jakby im się nie udało być w TOP3.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Czy mógłby ktoś potwierdzić, że mam dobre informację, bo tak patrzę na kurs na zwycięstwo Polaków 10! i kompletnie go nie rozumiem. Przeczytałem zasady tych zawodów i wychodzi na to, że wystarczy Polakom wyprzedzić Danię i zająć 3 miejsce, a potem wygrać tylko 2 wyścigi i wygrywają całe zawody? Jeśli tak, to kursy rzędu 10 to kompletne nieporozumienie.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Wczoraj lipa kompletna. Koledzy mieli rację. Myślałem, że jednak Dudek wchodzi po tym GP w Pradze na wysokie obroty, a niestety kiepsko to wyglądało. Janowski we Wrocławiu też bardzo słabo...
Na dziś już bez większych kombinacji :
Polska - Dania @ Polska 1,86
Uważam, że po tak fatalnym wczorajszym występie nie mogą dziś pojechać znów takiej lipy.
Dania wczoraj pojechała lepiej niż się spodziewałem i zdobyła aż 20 pkt. Nie sądzę, aby utrzymali dzisiaj taką formę. Polska dziś będzie bardzo zmotywowana, stadion, wczorajsza lipa i chęć pokazania, że jednak podium zgarną...Byłby lekki obciach jakby im się nie udało być w TOP3.
A co ja Ci wczoraj napsialem że to samobojstwo się nie pomyliłem , szkoda bo dałem win Rusków wczoraj a minimalnie brakło . Dziś z Twoim typem ewentualnie mogę się zgodzić , ale w top 2 Polaków nie będzie jedyne miejsce jakie mogą zająć to 3 . Skoro Dudek wczoraj nie jechał to dzisiaj nie będzie nagłej zmiany
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A co ja Ci wczoraj napsialem że to samobojstwo się nie pomyliłem , szkoda bo dałem win Rusków wczoraj a minimalnie brakło . Dziś z Twoim typem ewentualnie mogę się zgodzić , ale w top 2 Polaków nie będzie jedyne miejsce jakie mogą zająć to 3 . Skoro Dudek wczoraj nie jechał to dzisiaj nie będzie nagłej zmiany
Doceniam, że możesz się z moim typem zgodzić. To dla mnie spora nobilitacja ???? )))
Czy ja gdzieś napisałem, że Polacy będą w TOP 2 ? ???? )))
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Czy mógłby ktoś potwierdzić, że mam dobre informację, bo tak patrzę na kurs na zwycięstwo Polaków 10! i kompletnie go nie rozumiem. Przeczytałem zasady tych zawodów i wychodzi na to, że wystarczy Polakom wyprzedzić Danię i zająć 3 miejsce, a potem wygrać tylko 2 wyścigi i wygrywają całe zawody? Jeśli tak, to kursy rzędu 10 to kompletne nieporozumienie.
No masz rację, dlatego z jednej strony zasady są dziwne bo przykładowo 1 miejsce zdobywa np. komplet 60 pkt po 2 dniach, a w finale przegrywa, a z drugiej oczywiście to większa atrakcja i walka do samego końca zawodów.
Tylko akurat tu nie chodzi o Danię, bo jeżeli racja, że nie oni nie zaliczą ponownie takiego występu to czego akurat my mamy mieć to miejsce, a nie Australia czy nawet Szwecja? Racja, że kurs 10 to przesada ale według mnie Polska raczej nie znajdzie się w pierwszej trójce, a jak się znajdzie to spokojnie może to wygrać.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Doceniam, że możesz się z moim typem zgodzić. To dla mnie spora nobilitacja ???? )))
Czy ja gdzieś napisałem, że Polacy będą w TOP 2 ? ???? )))
Niee ;) spokojnie bez stresu . Takie jest moje zdanie bo wczoraj to przesadziłeś z tymi typami ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom