>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway of Nations 2018 (2-9.06)

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Polska @9 STS ⛔
Szwecja @18 iForbet ⛔

Niestety, dużo nie zabrakło. Głupota Dudka i też IMO Cieślaka, który wcześniej powinien postawić na Drabika.

Oba za drobne, ale przechodząc do meritum - już wczoraj się powstrzymywałem przed obstawianiem, bo w tej formule, przy takiej wyrównanej stawce widziałem, że będą tu działy się rzeczy niesamowite. I tak rzeczywiście było. Co więcej, dziś może być jeszcze ciekawiej. We Wrocławiu przed zawodami ma popadać, a więc warunki pogodowe będą zupełnie inne. Tor będzie przykryty, ale jak to będzie wpływało na motocykle chyba nikomu nie muszę mówić. W związku z tym warto szukać wysokich kursów - jeśli rzeczywiście spadnie trochę deszczu i obniży się temperatura, to szybki znowu powinien być Janowski. Kurs 18 na Szwecję?! Lindgren śmiga, wystarczy że Anton dziś dojedzie na zawody (wczoraj jechał za niego jakiś kevlar) i już może być nieźle. Brytyjczycy mocni, ale jednak Lambert w kluczowym momencie może zawieść. A pamiętajmy, że tu sprawę rozstrzygną pojedyncze wyścigi.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Właśnie teraz to rozkminiłem, załóżmy, że do finału wejdzie Wielka Brytania z Rosją.. tajski odjedzie, emil z artiomem za nim a na koncu lambert i wtedy kto wygyrwa? do tej pory było, że w takeij sytuacji Rosja a nie będzie tutaj przypadkiem decydować liczba punktów wcześniejszych?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Rosja win @2,20 sts✅✅✅
Rosjanie takiej okazji nie przepuszcza , nawet jesli Woffinden pojedzie tak jak wczoraj to watpie iz Lambert bedzie w stanie powtorzyc wczorajsze wyniki to jednak zdecydowanie poziom nizej niz Emil Sajfudinow a Laguta jest w świetnej formie i napewno nie bedzie chcial byc gorszy od Woffindena dlatego widzę tu przewage Rosjan . Z racji tego iz Polska raczej nie ma szans na zwycięstwo to walka rozegra sie miedzy Rosjanami a Wielka Brytania. Powiem szczerze , ze liczylem na więcej ze strony Szwedow ale Lindeback zecydowanie odstaje i tu jest pies pogrzebany. Tak jak mowilem według mnie Rosja dzisiaj nie przepusci okazji .
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Popieram typ na Rosje. Artiom mega szybki, Emil troche slabiej ale dzis moze byc tylko lepiej. ✅
Poza tym ode mnie:
Polska - Szwecja 1 kurs 1,70 sts.pl ✅
Pobieram ten zaklad, gorzej niz wczoraj Nasi nie pojada. Lindgren szybki ale Antonio slaby i dzisiaj zapewne sie to nie zmieni.
Dania 17,5+ kurs 1,86 sts.pl ⛔ (Jepsen Jensen i daleko daleko nic....)
Dwoch rownych zawodnikow powinno spokojnie pokryc ta linie. Wczoraj 20 pkt, dzisiaj mysle ze moze byc podobnie.
Doyle - Janowski 2 kurs 1,92 sts.pl ⛔
Wczoraj Doyle 13-9 z Janowskim ale kazdy kto ogladal widzial ze Maciek sie w polowie zawodow pogubil i bylo 0,1,0. Gdyby utrzymal forme z trzech pierwszych biegow uzbieralby spokojnie kolo 15.
Pozdrawiam i z fartem!
 
M 27

mlody160

Użytkownik
Mam pytanie. Jeżeli obstawiłem h2h: Dania - Australia na 1, to czy nie powinno mi rozliczyć tego zdarzenia na &quot;+&quot; ? Drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów, a w bezpośrednich pojedynkach było 4:2 (wczoraj) i 3:3 (dzisiaj) na korzyść Danii. Ktoś mi wyjaśni?
Mam pytanie. Jeżeli obstawiłem h2h: Dania - Australia na 1, to czy nie powinno mi rozliczyć tego zdarzenia na &quot;+&quot; ? Drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów, a w bezpośrednich pojedynkach było 4:2 (wczoraj) i 3:3 (dzisiaj) na korzyść Danii. Ktoś mi wyjaśni?
Prosze o usunięcie - błędny dział
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom