>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spokojny zysk

titan 442

titan

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Portland Trailblazers
Typ: NO Pelicans -3.5 @1.94 1xbet
1j
✅0.94j
Nareszcie mam czas skrobnąć jakąś analizę. NBA Play-Offs to zdecydowanie jest czas kiedy ta liga zyskuje dla mnie priorytet. Ligi piłkarskie już na finiszu, nic się nie dzieje. Tenisowe turnieje na clayu dopiero się zaczynają. Z NBA oglądam co sie da, ale akurat te dwa teamy nie były pokazywane o racjonalnej porze, więc opieram się na skrótach, mojej ogólnej wiedzy o tych zespołach i tym co wyczytałem na stronkach poświąconych NBA. Na papierze wygląda to na korzyść Pelicans, bo mają mniej więcej remis w obwodzie. Rondo w wersji Playoffs zyskuje wiele, a Holiday jest w życiowej formie. I o dziwo to ta dwojka wygrała z teoretycznie lepszymi obwodowymi Portland. McCollum wrzucił jeszcze pare trójek, ale Lillard bardzo kiepsko. Jeśli chodzi o wysokich to zarówno papier jak i boisko są na korzyść Pelicans. Davis jest nie do zatrzymania, co wiadomo nie od dzisiaj, a Mirotic rzuca trójki jak szalony. Pelicans wyraźnie przegrali ławką w pierwszych dwóch meczach, to trzymało Portland w grze do końca. Ale teraz na własnym parkiecie i ławka powinna funkcjonować lepiej. Spodziewam się, że jak nie będzie im szło to i tak Davis ich pociągnie. Dlatego trochę niezrozumiały jest dla mnie tak niski handicap - 3.5 punkta. Moim zdanim powinno być conajmniej 5/6 punktów. Może bukmacherzy liczą na przełamanie Portland. Ale jak na razie Pelicans są po prostu lepsi, w dodatku mają przewagę własnego parkietu, a co za tym idzie, sędziów. Jak gdzieś można to próbowałbym także over rzutów osobistych Davisa i może też jego over punktowy.
 
titan 442

titan

Użytkownik
Goffin - Dimitrov
Typ: Goffin -1.0 gem @1.96 1xbet
1j
⛔1j
Kursy wyrównane bo H2H dla Dimitrova, ale jednak idę w stronę Goffina. Żaden z dotychczasowych meczów między tymi graczami nie był na clayu. Dimitrov nawierzchnię ziemną traktuje z małym priorytetem, wystarczy spojrzeć na liczbę gier na tej nawierzchni w zeszłych sezonach. Wyniki też jakieś nieszczególne. Startuje tylko w serii gier wiosennych, a w innym terminach jeśli może wybrać inną nawierzchnię to tak czyni. Goffin z kolei dużo chętniej wybiera turnieje na nawierzchni ziemnej, jest tam bardziej ograny, lepiej się czuje i lepiej ta nawierzchnia pasuje do jego raczej mało agresywnego stylu gry.
 
titan 442

titan

Użytkownik
Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers
Typ: Indiana Pacers -2.0 @2.01 1xbet
1j
ZWROT
Milwaukee Bucks - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics +5.0 @1.95 1xbet
1j
⛔1j
Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors @2.04 1xbet
1j
⛔1j
 
titan 442

titan

Użytkownik
Bautista - Karlovic
Typ: Karlovic +3.0 gemy @1.87 Pinnacle
1j
⛔1j
Jeden mecz tych panów na ziemi w zeszłym roku. 2:1 Karlovic po samych tie-breakach. Ostatni mecz Karlovica to także 2:1 po samych tie-breakach. To serwisant, nawet na ziemi gra prawie same tie-breaki. Różnice w wygranych gemach w jego meczach są zwykle w przedziale 1-2, bo to same 7:6,6:7,7:6. Tutaj dostajemy handicap +3 gemy po fajnym kursie, w dodatku na zawodnika który prowadzi w H2H.
 
Do góry Bottom