>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sponsporshipy pokerowe.

P 12

polak13

Użytkownik
Pomoże mi ktoś ?Mam pewien problem o tuż zarejestrowałem się na ltdpoker i nie wiem czemu ale ja ur się w 1990 a w ta kolumna do wpisywania daty ur jest tylko do 1988.
A tak pozatym to o co chodzi w tym id number i zdjęcie tego trzeba wysłać?czy to czasami nie o dowód chodzi ?jak nie to mógłby mi ktoś wytumaczyć a byłbym wdzięczny.\
Już tego że zweryfikowałem adres email a nie ma koło kolumny z tym haczyka to nie zamierzam wspominać.Wypowie się ktoś kto miał tam kont i wypełnił wszystkie szczegóły ? ?
Z góry bardzo dziękuję,i pozdrawiam.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
babka powiedziala mi ze jestem wiarygodny i tylko wszystko sprowadzilo sie do oczekiwania na bezposrednia wplate od nich na netellera ale tu przeciagaja na maxa i to na pewno nie tylko mi ale innym uzytkownikom , a zupelnie sie nie spotkalem z tym zeby support takie poteznego portalu nie odzywal sie przez 2 tygodnie ;/
heh, musiałem się wtrącić, napisałeś portalu, wiesz co to wogóle portal?
coś takiego jak yahoo.com, które odwiedzają miliony ludzi codniennie.
Pokerinside.com to nie jest żaden porta, mylisz pojecia
sorry za OT
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Ja sponsoruje graczy którzy są w stanie udokumentować swoje wyniki... Jak jest ktoś dobry to zapraszam, oferuje sponsory do 100$!!!
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Witam posiadam oferte dla dobrych graczy, ktorzy udokumentuja swoje wyczyny✅ Na prawde jest ona dobra nie bede tu umieszczał info, prosze o kontakt ludzi chetnych zarobienia $ w ciagu kilkunastu minut, wszystko jak najbardziej legalne gg 8867933:spokodfhgfh:
 
C 3

cinek

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć czy LTDpoker wogule ejszcze działa? Przez bardzo długi czas czekałem aż potwierdza moje konto na PaddyPower, wkońcu przestaelmw ogule sprawdzać, a teraz widze ze jest ono potwierdzone (tracked) ale nie moge złapać livechata...
 
C 3

cinek

Użytkownik
Możesz podać jakieś przykłady? Niestety sponsorshipy ze stron które podane są w tym temacie są na roomy w których posiadam konto...
 
Do góry Bottom