>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sport w moich oczach

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Śląsk - Wisła Kraków
14# Śląsk @ 2.21
15# over 2.5 gola w meczu @ 1.91

buk: bah

Na przeciwko siebie stają zespoły, które na dzień dzisiejszy prezentują różne formy. Wisła, która miała udany początek sezonu w ostatnich spotkaniach trochę spuściła z tonu i ich gra wygląda przeciętnie. Swoje niezadowolenie wyraził nawet prezes krakowskiego klubu pisząc, że nie podoba mu się taki style grania. Ramirez po takich słowach na pewno musi się mieć na baczności, bowiem kilka porażek z rzędu może sprawić, że pożegna się z Krakowskim klubem. Inaczej jest we Wrocławiu. Gospodarze mieli katastrofalny początek sezonu i mówiło się, że trener Urban jest na wylocie. Od kilku tygodni Śląsk spisuje się bardzo dobrze, a w spotkaniach u siebie niema sobie ostatnio równych. Może się powtórzę, któryś raz z kolei, ale ten zespół potrzebował czasu aby wszystko zaczęło funkcjonować. I nic w tym dziwnego bowiem sprowadzając tylu graczy latem nie da się zrobić aby w przeciągu dwóch tygodni rozumieli się bez słów. Wszystko przyszło w odpowiednim momencie dla trenera Urbana i nic w tym dziwnego,że dziś gramy ich zwycięstwo. W bardzo dobrej dyspozycji są Robak z Piechem, którzy się uzupełniają w ataku. Środek pola również wygląda bardzo dobrze, a trener ma do dyspozycji swoich najlepszych graczy - Pich, Madej, Riera, czy też Kosecki. W obronie również wygląda to coraz lepiej. O Śląsku pisze się ostatnio w samych superlatywach, ale nic w tym dziwnego bowiem ich gra w końcu wygląda bardzo dobrze. Kolejnym typem są gole na to spotkanie. Śląsk zaraz obok Górnika to dla mnie overowa ekipa. Dziś liczę na przynajmniej dwa/trzy trafienia w ich wykonaniu. Wisła również będzie miała swoje okazje i zapewne coś ukuje. Na koniec chcę dodać, że Wisła nie wygrała we Wrocławiu od 2011 roku, w kolejnych sześciu meczach wyjazdowych przegrywała pięć razy i raz remisowała,a w dzisiejszym spotkaniu w zespole gości zabraknie Patryka Małeckiego (po zabiegu), Juliana Cuesty, Frana Veleza i prawdopodobnie także Vullneta Bashy. Gospodarze dziś bez Michała Maka, Kamila Dankowskiego, Bobana Jovicia czy Adama Kokoszki. Mam nadzieje, że przerwa reprezentacyjna nie wybiła z rytmu gospodarzy i dziś po raz kolejny zademonstrują swoją siłę.
16# 20:45 Atletico - Barcelona
powyżej 6.5 kartek w meczu @ 1.93
buk: unibet

Spodziewałem się nieco wyższej linii na to spotkanie, ale ta po takim kursie jest jak najbardziej do gry (wczoraj było 2.05). Na przeciwko siebie stają drużyny, które w tym sezonie biją się o mistrzostwo Hiszpanii. Lepiej sezon zaczęła Barcelona, która kroczy od zwycięstwo do zwycięstwa. Gorzej wygląda tu u gospodarzy, którzy muszą wygrywać aby dotrzymać kroku rywalom. Jestem również zdania, że Atletico jak i Barcelona nie są w najlepszej dla siebie dyspozycji, a ich niektóre wygrane są po prostu wymęczone. Dlaczego kartki?. Już nie raz te spotkania pokazywały, że emocji, fauli i dziwnych akcji w tych meczach po prostu nie brakuje. Jestem zdania, że dziś będzie podobnie. Będzie to kolejne ciężkie spotkanie, które głównie może toczyć się w środku pola. Na pewno smaku temu meczu doda gol strzelony przez jedną z drużyn. Trzeba dodać, że sędzią tego spotkania będzie Pan Lahoz, który jak wspomniałem parę dni temu nie oszczędza zawodników pod względem kartek oraz nie wdaje się w żadne dyskusje z zawodnikami. Dziś będzie to dla niego kolejny sprawdzian bowiem ciężko sędziuje się hity kolejki. Mam jednak nadzieje, że nie zostanie on głównym aktorem dzisiejszego wieczoru, a kartkami będzie sypał po równo z każdej ze stron.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17# 15:30 Zagłębie - Górnik
over 2.5 gola @ 1.82
buk: bah


Zabrzanie zagrali co prawda z Piastem słabo, ale wciąż są przecież tym rewelacyjnym beniaminkiem, który nie raz potrafił zaskoczyć. Lider Ekstraklasy jest najskuteczniejszą drużyną w lidze i powinien w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola, a w swoim składzie ma tylu zawodników, że spokojnie są w stanie strzelić jednego gola czy nawet więcej. Trener Brosz ma do dyspozycji wszystkich graczy oprócz Wolsztyńskiego, który dalej leczy uraz. Zagłębie również może pochwalić się wysoką formą. To dwa zespoły, które na swym koncie mają najmniej ligowych porażek. Komplet oczek może zadecydować o tym, kto będzie mógł spędzić kolejny tydzień na pozycji lidera. W ekipie gospodarzy zabraknie Dziwniela i Starzyńskiego i to może mieć dzisiaj duże znaczenie. Mam nadzieje, że w końcu zobaczymy kilka bramek w tej kolejce, a obie ekipy nas nie zawiodą.

16:15 Girona - Villarreal
18# over 10.5 rzutów rożnych @ 2.00
19# Girona over 5.5 rzutów rożnych @ 1.76
20# Girona over 6.5 rzutów rożnych @ 2.45

buk: unibet

Girona jak na beniaminka spisuje się przeciętnie, lecz ten zespół stara się grać otwarty futbol, a dzięki takiej grze nabije bardzo dużo rzutów rożnych. W spotkaniach u siebie jest ich naprawdę bardzo sporo, spójrzcie sami: z Barceloną 9, z Sevillą 8, z Atletico 6, z Malagą 2. Girona skoro potrafi nabić z Barcelona czy Sevillą tyle rożnych, to dzisiaj nie powinni mieć problemów z nabiciem przynajmniej siedmiu. Villarreal jest daleki od swojej wysokiej formy, więc tym bardziej jest to dobra okazja dla gospodarzy aby mogli poszukać dzisiaj niespodzianki.

20:45 Betis - Valencia
21# over 2.5 gola @ 1.63
buk: bah


W tym spotkaniu o bramki nie powinno być trudno. Oba zespoły rozpoczęły sezon w bardzo dobrym stylu po zmianach szkoleniowców, a gospodarze jak i goście ostatnio imponują formą strzelecką. Betis w ostatnich czterech spotkaniach strzelił aż jedenaście bramek, o jedną bramkę więcej strzelili Nietoperze, którzy w tym sezonie wyglądają na solidną drużynę. Kolejnym argumentem dlaczego dziś padną bramki jest to, że Betis jak i Valencia mają trochę problemów obronie przez co również tracą bramki. Betis w ostatnim spotkaniu stracił ich aż cztery, a Valencia w dwóch ostatnich również tyle samo co rywal. Podsumowując obie ekipy mają spory potencjał w ataku co przekłada się na tyle bramek, jeśli dołożymy do tego przeciętną grę w obronie obu ekip to dziś wieczorem powinniśmy zobaczyć kilka bramek.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Pogoń
22# Cracovia @ 2.45
23# Cracovia DNB @ 1.73

buk: bah

Prawda jest taka, że Cracovia w tym sezonie przechodzi samą siebie. Miała być walka o puchary, a na dzień dzisiejszy jest walka żeby złapać wiatr w żagle i odbić się od dna. Teraz Probierz i jego drużyna miała kolejne dwa tygodnie na poprawę wszystkiego, a szczególnie grę w obronie bo ta jest dramatyczna. Pasy w końcu muszą zaskoczyć i myślę, że dziś będzie to ten moment przełamania. Probierza na pewno cieszy fakt, że do składu po kontuzjach powracają ważni gracze, a dzięki temu trener ma większe pole manewru. Portowcy również w tym sezonie nie zachwycają. Zmiana trenera na początku sezonu nie wiele dała, bowiem goście dalej grają bez większego pomysłu, a dziś będą musieli radzić bez Adama Frączczaka. Bez formy wydaje się być Murawski, który to ostatnio częściej wchodzi z ławki niż gra od pierwszych minut. W grze Pogoni jest tyle samo do poprawy co u gospodarzy. Cracovia jeszcze w tym sezonie nie wygrała przed własną publicznością, ale dziś jest do tego dobra okazja, bowiem Pogoń nie zachwyca i jest jak najbardziej do ogrania.
24# 21:00 Las Palmas - Celta Vigo
powyżej 2.5 gola @ 1.74
buk: bah


Kolejne spotkanie w którym spodziewam się goli. Celta Vigo nie może zaliczyć początku sezonu do wymarzonego. Stracona masa punktów na pewno nie zadowala trenera Unzue, który w tym sezonie powinien powalczyć o coś więcej niż tylko o środek tabeli. Lepszymi statystykami na pewno nie może się pochwalić Las Palmas, które przegrało trzy ostatnie spotkania. Obie drużyny w tym sezonie mają spore problemy w defensywie i to powinno nam zwiastować gole. Celta w tym spotkaniu będzie musiała radzić bez najlepszego strzelca Gomeza, który musi pauzować za kartki. Na pewno jest to strata, ale Unzue ma w swoich szeregach kilku graczy, którzy są w stanie zastąpić kolegę z drużyny. Myślę, że jutro zobaczymy otwarty futbol, a obie drużyny nas nie zawiodą pod względem skuteczności.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
25# 20:45 Real Madryt - Tottenham
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.86
buk: bah


To starcie na prawdę zapowiada się wyśmienicie. Obie drużyny po dwóch kolejkach mają po komplecie punktów i dzisiejszy pojedynek może przybliżyć jedną z drużyn do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Nie wiedziałem co wybrać na to spotkanie, ale typ na rzuty rożne wygląda całkiem przyzwoicie. Obie ekipy w tym sezonie w ofensywie nie zawodzą. Może Real nie strzela zbyt dużo goli, ale stwarza sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych w których zawodzi skuteczność. Tottenham w tym sezonie wydaje się być mocny i coraz to bardziej doświadczony. Czy Anglicy będą w stanie w tym sezonie sprawić sensację?. Myślę, że tak, bowiem mając w składzie takich zawodników jak Kane, Alli czy Eriksen są w stanie powalczyć z każdym. Przejdźmy jednak do rzutów rożnych. Real w tym sezonie w spotkaniach domowych nabija ich całkiem sporo, a gdy wynik jest niekorzystny to rzucają się na rywala niczym lew na swoją ofiarę. Spójrzcie sami ile nabili sami rzutów rożnych w ostatnich pięciu spotkaniach domowych: Espanyol 10, Betis 12, APOEL 9, Levante 13, Valencia 13. To są naprawdę kosmiczne wyniki. Jeśli dołożymy do tego rzuty rożne Tottenhamu, który mam nadzieje nie będzie się w tym spotkaniu tylko bronił, to linia powinna pokryć się i to dość szybko. Ostatnie pięć meczy wyjazdowych Tottenhamu pod względem rożnych: Huddersfield 7, APOEL 6, West Ham 3, Everton 3, Newcastle 7. Na początku spotkania nie spodziewam się zbyt szalonego tempa, ale zapewne będzie to wzajemne badanie się. Gol strzelony przez jedną z drużyn sprawi, że mecz na pewno stanie się jeszcze bardziej efektowny i ciekawy. Pozostaje nam poczekać do godziny 20:45 i obejrzeć ten świetnie zapowiadający się spektakl.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
26# 20:45 Chelsea - AS Roma
Chelsea @ 1.59
buk: Bah

&#39;&#39;Walka o fotel lidera&#39;&#39;

Gospodarze chyba popadali w mały dołek. O ile porażkę z Manchesterem City nie można uznać za niespodziankę, to ostatnią porażkę z Crystal Palace już tak. Nie chcę wiedzieć co działo się w szatni po porażce w tym spotkaniu. Forma Chelsea jest daleka od idealnej, ale i tak spróbuję dzisiaj pograć ich zwycięstwo. Londyńczycy jak na razie świetnie radzą sobie w meczach Ligi Mistrzów. Drużyna Antonio Conte najpierw wysoko pokonała Karabach (6:0), a następnie okazała się lepsza na wyjeździe od Atletico Madryt wygrywając (1:2), po naprawdę bardzo dobrym meczu. Dziś jest dobra okazja aby zamazać plamę po dwóch ligowych porażkach i wrócić na właściwe tory. Chcę dodać, że Conte bardzo dobrze zna drużynę gości, bowiem prowadząc Juventus mierzył się z nimi nie raz w lidze. Roma w weekend rozegrała bardzo trudne spotkanie z Napoli, w którym uległa skromnie 0:1. Włosi jednak nie są chłopcami do bicia i dziś zapewne postawią się Londyńczykom. Obie drużyny do tego spotkania przystąpią osłabione. Antonio Conte nie będzie mógł wziąć pod uwagę N’Golo Kante, Victora Mosesa oraz Danny’ego Drinkwatera. Do składu powinien wrócić Morata, lecz nie wiadomo czy dostanie szansę gry od pierwszych minut. W zespole gości zabraknie Emerson, Patrick Schick, Rick Karsdorp oraz Konstantinos Manolas. Niepewny jest także występ Kevina Strootmana oraz Stephana El Shaarawy’ego. Dwaj zawodnicy rzymian opuścili ostatni mecz z Napoli. Tak naprawdę przed sezonem zastanawiałem się jak będzie wyglądać Chelsea na dwóch frontach PL i LM. Bo jak na razie wygląda to dość nieźle. Komplet punktów w grupie oraz mała starta do liderów w lidze napawa optymizmem przed tym długim sezonem. Chelsea jest dzisiaj stawiana w roli faworyta i nic w tym dziwnego, bowiem wygrana gospodarzy przybliży ich do szybkiego awansu z grupy i to nawet z pierwszego miejsca.
Przypuszczalny skład Chelsea:
Courtois
Ruediger Luiz Cahill
Zappacosta Fabregas Bakayoko Alonso
Willian Hazard

Morata
Kontuzjowani:
Kante, Drinkwater, Moses
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -

Przypuszczalny skład Romy:
Alisson
B.Peres Fazio J.Jesus Kolarov
Nainggolan De Rossi Strootman
Florenzi Dzeko Perotti

Kontuzjowani: Emerson Palmieri, Schick, Defrel, Manolas
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębie - Piast
27# Zagłębie @ 1.74
28# over 2.5 gola 1.81
buk: Bah

Zagłębie Lubin pokazało swoją moc w ataku w spotkaniu z Górnikiem. Miedziowi byli zespołem lepszym, a na boisku było widać doświadczenie, które posiadają starsi zawodnicy od młodzieży z Zabrza. Stokowiec będąc kolejny sezon trenerem Zagłębia w końcu pokazuje na co go tak naprawdę stać. Władze zaufały mu i teraz jest tego efekt. Latem do tego klubu sprowadzono kilku kluczowych graczy, którzy teraz się wyróżniają. Mowa oczywiście o Świerczoku, Pawłowskim, Kopaczu czy też nawet o Matuszczyku. W ostatnim spotkaniu dobre zawody rozegrali po bokach Balic oraz Gouldan. Po raz kolejny pobieram ich wygraną, bowiem na dzień dzisiejszy są zespołem, który prezentuje równy i przyzwoity poziom. Tego nie można powiedzieć o zespole gości, którzy po zmianie trenera dalej nie potrafią odnieść zwycięstwa i niewiele zmienili w swojej grze. Wygrane gości na pewno przyjdą, ale nie w spotkaniu z Zagłębiem. Dalej w słabej dyspozycji jest Vassiljev, gdzie przed sezonem były pokładane duże nadzieje wobec tego zawodnika. Przyjezdni bez Jakuba Szmatuły (dyskwalifikacja za czerwoną kartkę), Gerarda Badii, Sasy Żivca, Konstantina Vassiljeva (urazy) oraz Urosa Koruna (pauza za żółte kartki). Znaki zapytania stoją przy nazwiskach Patryka Dziczka, Aleksandra Sedlara i Martina Bukaty. Fornalik musi działać cuda, bo jeszcze się okaże, że jego przygoda z Piastem szybko się zakończy. Zagłębie powinno wygrać to spotkanie o ile nie zlekceważy swojego słabszego przeciwnika.

20:30 Górnik Zabrze - Korona
29# Górnik Zabrze @ 2.00
30# BTS @ 1.68
buk: bah

Czy Górnik przegrał pechowo w Lubinie?. Myślę, że nie, ale na pewno zabrakło postawienia kropki na &#39;&#39;i&#39;&#39; ze strony Zabrzan. Cieszy na pewno fakt, że Górnicy dalej strzelają gole ze stałych fragmentów gry. To jest ich najmocniejsza strona ofensywna, bowiem dawno nie widziałem tak mocnych i precyzyjnych rzutów wolnych wykonywanych przez Kurzawę. Słabo wypadała obrona, a Górnik po błędzie Wieteski mógł w Lubinie przegrywać od pierwszej minuty, lecz swojej szansy nie wykorzystał Świerczok. W Zabrzu trochę zablokował się nam Angulo, który ma coraz mniej okazji do strzelenia gola, a sam nie potrafi sobie za dużo wypracować. Słabo wypada Wolsztyński, któremu przydał by się również odpoczynek. Myślę, że Brosz wróci do zwycięskiego składu i dziś na prawej obronie znowu zobaczymy Ambrosiewicza. W tym spotkaniu nie będzie mógł zagrać Suarez, a więc w jego miejsce powinien wskoczyć wysoki Szeweluchin. Korona podobnie jak Górnik jest mocna w spotkaniach domowych. Na wyjeździe niestety wygląda to trochę gorzej, ale to dalej mocny i solidny zespół. Korona do Zabrza przyjedzie trochę osłabiona, bowiem nie zagrają Michał Gardawski, Nabil Aankour i Ken Kallaste. W Zabrzu po raz kolejny spodziewany jest komplet widzów, i jak widać apetyt na mecze jest tam ogromny. Myślę, że Górnik po ostatniej porażce i niezłym meczu szybko się otrząśnie. Gości są jedną z najsłabszych drużyn grających na wyjeździe i jestem zdania, że gospodarze będą w stanie to wykorzystać. Kolejnym typem jest BTS, a to dlatego, że obie drużyny mają cały czas problemy w defensywie, dlatego w tym spotkaniu powinny również paść bramki po obu stronach.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zagłębie z Górnikiem za wczorajsze spotkania powinny sobie przybić piątkę. Tyle na temat wczorajszych spotkań...
Lecimy dalej...
31# Dubel:
15:30 Sandecja - Cracovia 2X @ 1.53
18:00 Pogoń - Termalica 2X @ 1.81
AKO: 2.77
buk: bah
Trochę nie rozumiem tak wysokich kursów na Cracovię i Termalicę. Pasy w ostatniej kolejce pewnie wygrały z Pogonią 3:0 i dzięki tej wygranej mogą przyjść w końcu lepsze czasy dla zespołu z Krakowa. Jak pisałem w poniedziałek, Probierz w końcu ma do dyspozycji coraz to więcej zawodników, którzy wracają po kontuzjach i od razu widać tego efekt. Jednak czy wygrana z Pogonią była przypadkowa pokaże to spotkanie z nieobliczalną Sandecją. Gospodarze w tym sezonie przypominają mi trochę Termalicę z pierwszego sezonu w ekstraklasie. Ten zespół walczy i swoją walecznością uzbierał już trochę punktów. Gospodarze w bramce mają nieobliczalnego Gliwę, który już wielokrotnie ratował swój zespół od utraty gola. I to jest jeden z najsilniejszych punktów zespołu Sandecji. Jestem jednak zdania, że Cracovię stać na wywiezie przynajmniej jednego punktu. W spotkaniu z Pogonią pokazali swoją siłę i mam nadzieje, że teraz będzie podobnie.
Podobnie jest w spotkaniu Pogoni z Termalicą. Gospodarze są daleko od swojej idealnej formy. Kibice mają już dość tak słabych wyników. Myślę, że kolejna porażka może doprowadzić, że grunt pod nogami Skorży zacznie się palić. Termalica to bardzo nie wygodny rywal i przekonali się o tym choćby piłkarze Lechii czy Śląska. Goście jednak po przyjściu trenera Bartoszka nie odżyli, a zespół dalej ma problem ze zdobywanie bramek i jakichkolwiek punktów. Na wyjeździe nie wygrali od siedmiu spotkań, ale mecz Pogonią może to zmienić. Oba zespoły prezentują obecnie podobny i słaby poziom, i jestem zdania, że Termalica podobnie jak Cracovia jest w stanie wywieźć przynajmniej jeden punkt z boiska rywala.


32# 18:30 Valencia - Sevilla
Valencia @ 1.88
buk: bah
Nietoperze z meczu na mecz coraz to bardziej mnie zaskakują. Ta drużyna jeśli utrzyma obecną formę, to stanie się poważnym rywalem dla Barcelony, Realu i Atletico o miejsce 1-4. W ostatniej kolejce pewnie pokonali na wyjeździe Betis 3:6 i dzięki tej wygranej wskoczyli na drugie miejsce w tabeli. Marcelino robi świetną robotę i w końcu jest to trener, który być może przywróci blask ekipie Nietoperzy. Tym razem pobieram ich wygraną. Sevilla w ostatnim czasie ma małe problemy, a gra na wyjazdach nie jest ich najmocniejszą stroną. Potwierdziły to ostatnie spotkania ligowe oraz wtorkowy meczy w Lidze Mistrzów, gdzie ulegli w Moskwie 5:1!. Goście z pewnością w jakiś sposób odczują to spotkanie w nogach, a spotkanie na Mestalla będzie dla nich sporym wyzwaniem. Marcelino ma pomysł na drużynę Valencii, a trafione transfery min. takie jak Kondogbia sprawdzają się w 100%. W świetnej formie jest Zaza, który został piłkarzem września i ma na swoim koncie już siedem trafień. W całym zespole widać pełne zaangażowanie i determinację. Widać, że piłkarze jak i trener są głodni sukcesów, a te z tak dobrą i widowiską grą przyjdą i to dość szybko. Będę rozczarowany jak gospodarze w tym spotkaniu nie zdobędą trzech punktów.

Co do spotkania Barcelona-Malaga. To warto zwrócić uwagę na to, że z powodu problemów zdrowotnych Roberto i Cenka Gönena w meczu z Barceloną na Camp Nou zadebiutuje trzeci bramkarz Málagi Andrés Prieto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Celta Vigo - Atletico Madryt
33# Celta DNB @ 2.57
34# Celta z remisem @ 1.70

buk: Bah

Dzisiaj pod lupę biorę jedno spotkanie z LaLiga, gdzie poszukam niespodzianki w Vigo. Los Colchoneros nie zachwycili w ostatnim spotkaniu z Barceloną oraz w wtorkowym spotkaniu z Karabachem. Goście mają duży problem ze strzelaniem bramek bowiem okazji do ich zdobycia nie brakuje. Dobrze spisuje się za to obrona Atleti, lecz tu nie powinno być zdziwienia bo ta prezentuje równy poziom od kilku sezonów. Simeone w tym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z Koke i Yannick Carrasco. Obaj zmagają się z drobnymi urazami. Nie wiadomo co z Nicolás Gaitánem, który również narzekał na uraz. Atletico w tygodniu ćwiczyło ustawienie następujące ustawienie: Jan Oblak - Juanfran, Stefan Savić, Diego Godín, Lucas Hernández - Ángel Correa, Gabi, Thomas, Saúl Ñíguez - Antoine Griezmann, Kévin Gameiro. Celta od początku sezonu przechodzi przez wyboistą drogę. Gospodarze potrafią rozegrać bardzo dobre spotkanie w którym brakuje postawienia kropki nad &#39;&#39;i&#39;&#39; i ostatecznie tracą punkty oraz tak jak tydzień temu pewnie wygrać z Las Palmas 2:5. Pod nieobecność najlepszego strzelca Gomeza, sprawy w swoje ręce wziął w końcu Aspas, który zaliczył trzy trafienia. Zmiana pozycji i gra bliżej dziewiątki od razu dała efekt w postaci bramek. Mam nadzieje, że jego seria w końcu się rozpocznie bowiem od początku sezonu nie potrafił się wstrzelić w bramkę rywali notując zaledwie jedną asystę. Celta z pewnością niema problemu ze zdobywaniem goli, bo tych strzelili w czterech ostatnich spotkaniach aż 16 co jest imponującym wynikiem. Celta możę się pochwalić tym, że dobrze wygląda ich gra ze stałych fragmentów gry, dzięki którym zdobyli już pięć goli. Unzue niestety ma mały problem w defensywie bo ta nie przynosi ostatnio oczekiwanych efektów przez co Celta traci trochę bramek. 13 goli straconych i 2 czyste konta. To bilans Celty z dotychczasowych ośmiu kolejek LaLiga. Jestem jednak zdania, że Celta przy obecnej dyspozycji oraz przy tak dobrej grze w ofensywie jest w stanie sprawić niespodziankę przed własną publicznością. Atletico nie zachwyca co pokazały ostatnie mecze tej drużyny, a skuteczność może mieć spore znaczenie w dzisiejszym spotkaniu, a pod tym względem lepiej wyglądają gospodarze.

Kadra Celty na mecz z Atlético:
Bramkarze
: Sergio Álvarez, Iván Villar;
Obrońcy: Hugo Mallo, Andreu Fontàs, Jonny Castro, Sergi Gómez, Gustavo Cabral;
Pomocnicy: Nemanja Radoja, Pablo Hernández, Pione Sisto, Stanislav Lobotka, Jozabed Sánchez, Andrew Hjulsager, Daniel Wass, Emre Mor, Brais Méndez;
Napastnicy: Maximiliano Gómez, John Guidetti, Iago Aspas.
Kadra Atlético na mecz z Celtą:
Bramkarze:
Miguel Ángel Moyá, Jan Oblak;
Obrońcy: Diego Godín, Filipe, Stefan Savić, Šime Vrsaljko, Lucas Hernández, Juanfran, José Giménez;
Pomocnicy: Thomas, Saúl Ñíguez, Augusto Fernández, Gabi, Nicolás Gaitán;
Napastnicy: Antoine Griezmann, Fernando Torres, Ángel Correa, Luciano Vietto, Kévin Gameiro.


35# 17:00 Tottenham - Liverpool
over 2.5 gola @ 1.73
buk: bah


Niedzielne popołudnie wygląda na prawdę przyzwoicie i tak naprawdę ciężko zdecydować się, który mecz oglądać. W szlagierowym spotkaniu 9. kolejki Premier League poszukam goli. Tottenham jak i Liverpool to zespoły, które w tym sezonie walczą w LM i obie pokazały się w tygodniu z bardzo dobrej strony oraz zespoły, które chcą namieszać w lidze. Tottenham przed sezonem już zapowiadał, że w tym sezonie walczy o mistrzostwo, jednak żeby tak się stało musi wygrywać takie spotkania jak to dzisiejsze. O gole Tottenhamu nie powinniśmy się martwić, bowiem w świetnej formie jest ich napastnik Kane, który zalicza przynajmniej jedno trafienie w każdym spotkaniu. W zdobywaniu goli pomagają mu Alli oraz Eriksen, a cała trójka rozumie się bez słów. Pochettino ma powody do radości bowiem do gry gotowi są Ben Davies oraz Georges-Kevin Nkoudou. Danny Rose może natomiast zacząć mecz na ławce rezerwowych. Pomału do pełni zdrowia wracają również Erik Lamela i Mousa Dembele. Liverpool w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko United, był zespołem lepszym lecz nie potrafił umieścić piłki w siatce, a miał do tego kilka świetnych okazji. Swoją moc pokazali w spotkaniu z Mariborem aplikując rywalowi aż siedem goli. Tak wysoka wygrana na pewno poprawił nastroje piłkarzy. Mam nadzieje, że w tamtym spotkaniu nie wystrzelali się na kolejne spotkania i dziś strzelą minimum jedną bramkę. Na Wembley nie zobaczymy Sadio Mane, Adama Lallany i Nathaniela Clyne&#39;a. Do podstawowego składu najprawdopodobniej wrócą jednak Simon Mignolet i Joe Gomez. Mam nadzieje, że dzisiejszy hit nas nie rozczaruje, a piłkarze dadzą nam sporą dawkę emocji. Myślę, że w tym spotkaniu remis nie zadowoli żadną z drużyn i obie ekipy powalczą o trzy punkty.

Przewidywane składy
Tottenham
: Lloris; Alderweireld, Sanchez, Vertonghen; Trippier, Davies; Dier, Winks; Eriksen, Alli; Kane
Liverpool: Mignolet; Gomez, Matip, Lovren, Moreno; Henderson, Wijnaldum, Can; Coutinho, Firmino, Salah


36# 18:00 Wisła - Legia
Wisła DNB @ 1.97
buk: BAH


Krakowianie niespodziewanie wygrali 2:0 w meczu z grającym ostatnio coraz lepiej Śląskiem. Wiślacy na pewno potrzebowali tego zwycięstwa przed spotkaniem z Legią, a wygrana ta poprawi nastroje w okół klubu oraz w drużynie. Można powiedzieć, że gospodarze są uzależnieni od gry Carlitosa, który staje się takim Messim w zespole Krakowskiej Wisły. Wisła jednak to nie tylko Carlitos, tu pochwały należą się dla większości zespołu, któremu nie brakuje zaangażowania. Ramirez nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z Małeckiego oraz Veleza. O dobrej atmosferze nie można mówić w zespole Legii. Legia mimo zwycięstwa nie zaprezentowała się dobrze. Wokół klubu nie ma dobrej atmosfery, a do rezerw został przesunięty Nagy. Wydaje się, że trener Jozak znalazł w końcu swoją jedenastkę i ta powinna być podobna do tej co w meczu z Lechią. Do pełni formy powrócił natomiast Krzysztof Mączyński, lecz dzisiaj nie będzie miał łatwego życia. Pomocnik zarzekał się bowiem, że nie trafi do Legii, a latem dość szybko zmienił klub. Jozak nie będzie mógł skorzystać z Miroslava Radovicia, Jakuba Czerwińskiego oraz Artura Jędrzejczyka. Dzisiaj spodziewam się spotkania w którym zobaczymy dużo walki i mocnych starć w środku pola. Mecz może być naprawdę brzydki. Wisła to jedna z pięciu drużyn, która nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania na własnym stadionie trzy razy wygrywając i remisując z Jagiellonią i Lechią. Poszukam dlatego zwycięstwa gospodarzy, którzy wyglądają nieco lepiej od Legii i są w stanie w końcu wygrać z odwiecznym rywalem. W niedzielny wieczór przy Reymonta spodziewany jest komplet, co jeszcze dodatkowo zmotywuje zawodników krakowskiej Wisły.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
38# 19:30 Numancia - Malaga
Numancia @ 2.30
buk: bah


Malaga w tym sezonie przechodzi samą siebie. Zespół ten obecnie w lidze okupuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem jednego punktu. Malaga odniosła aż osiem porażek i zremisowała tylko Athletic Bilbao 3:3. Goście w tym momencie mają jedno w głowie, zacząć wygrywać w lidze i uciekać jak najdalej od strefy spadkowej. Nie chcę pisać, że dzisiejsze spotkanie zostanie przez nich odpuszczone, ale ten zespół ma poważniejsze problemy niż Puchar Króla. Numancia jest w odwrotnej sytuacji. Gospodarze to obecnie ósma drużyna Segund Division. W spotkaniach u siebie mają naprawdę przyzwoity bilans. 5-0-1, oraz w bramkach 12-4. W ostatniej kolejce przegrali u siebie z Granadą, która w tym sezonie walczy o awans do Primera Division. Podsumowując, gospodarze są na pewno w komfortowej sytuacji gdzie spokojnie mogą podejść do tego spotkania i sprawić niespodziankę. Choć nie wiem czy wygrana z tak słabą Malagą będzie tu sensacją. Na koniec chcę dodać, że goście nie wygrali na wyjeździe od jedenastu spotkań, a w ostatnich siedmiu nie strzelili nawet gola. Numancia wygląda tu na faworyta tego dwumeczu i ja to pobieram,
39# Dubel
19:30 Cartagena - Sevilla over 2.5 gola @ 1.49
20:30 Real Saragossa - Valencia over 2.5 gola @ 1.65
AKO: 2.46
buk: Bah


W obu spotkaniach poszukam bramek. Sevilla w ostatnim czasie nie zachwyca nas swoją formą i dziś jest to dobra okazja do odbudowania morali jak i atmosfery w drużynie. Goście na pewno nie wyobrażają sobie odpadnięcia już w tej rundzie, a zapewne powalczą do końca o ten puchar. Gospodarze nie mają nic do stracenia i zapewne postarają się wykorzystać słabszą dyspozycję gości.
W drugim spotkaniu Valencia jest w gazie i udowadnia nam to w każdym ligowym spotkaniu. Nietoperze zapewne i dziś będą chcieli potwierdzić swoją wysoką formę pokonując rywala, a w ofensywie w ostatnich tygodniach wyglądają znakomicie.
40# 21:30 Cadiz - Betis
over 2.5 gola @ 1.99
buk: Bah


Kolejne spotkanie gdzie spodziewam się kilku bramek. W spotkaniach Betisu w ostatnich tygodniach pada naprawdę sporo bramek. Dlaczego dziś nie miało by być podobnie? Obie ekipy do tego spotkania przystąpią w odmienionych składach, a więc będzie chęć pokazania się trenerowi jak i kibicom. Betis oprócz dobrej formy, również dobrze wygląda w ataku. Trzynaście bramek strzelonych w czterech spotkaniach ligowych jest dobry wynikiem jak na ligowego średniaka. Obie drużyny już kilka razy stawały na przeciw siebie i tam goli również nie brakowało.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 UE Lleida - Real Sociedad
41# Real Sociedad @ 1.41
42# over 2.5 gola @ 1.66
buk: Bah

Wracamy do typowania Pucharu Króla. Dzisiaj pobieram zwycięstwo i bramki w spotkaniu Realu Sociedad. Goście słabszy okres gry mają już raczej za sobą. A dowodem tego powinny być wygrane z Alaves 0:2 oraz w Lidze Europy 0:6 z Vardarem. W ostatni weekend zaledwie zremisowali z Espanyolem 1:1, ale dzisiejszy rywal nie powinien raczej postawić tak ciężkich warunków, pomimo, że jest w niezłej dyspozycji i obecnie zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli. Patrzyłem na powołania to w składzie gości powinniśmy zobaczyć min. Inigo Martineza, Prieto, Illarramendi, Canales, Carlos Vela, Januzaj czy też Oyarzabal. Większa połowa tych graczy to zawodnicy pierwszej drużyny. Widać, że trener już w pierwszym spotkaniu chce rozstrzygnąć losy awansu do kolejnej rundy. W tak mocnym składzie o gole jak i zwycięstwo Realu Sociedad powinniśmy być spokojni.

43# 20:30 Girona - Levante
over 2.5 gola @ 1.96
buk: Bah


Kolejne spotkanie gdzie wybieram Typ na bramki. Girona obecnie nie za dobrze sobie radzi w La Liga, ale w jakiś sposób próbuje stawiać się swoim rywalom. Mowa tu o wygranej z Deportivo 1:2 czy też remisie z Celtą zakończony wynikiem 3:3. Gospodarze strzelają dużo goli jak na beniaminka, i dziś tych goli również się spodziewam w ich wykonaniu. Zespół Levante jest podobny do swojego dzisiejszego rywala, który szuka sensacji w Pucharze Króla, a w lidze zdobywa punkty jak tylko się da. Obie drużyny znają się bardzo dobrze z pojedynków w Segunda Division i tam jak spojrzymy na statystyki to goli nie brakowało. Myślę, że dziś będzie podobnie, że obie drużyny będą szukać swoich szans na zdobycie bramek, a okazji na pewno nie zabraknie.



 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
44# 18:00 Śląsk - Pogoń
Śląsk @ 2.16
buk: Bah
&#39;&#39;Mecz na przełamanie&#39;&#39;


Śląsk, który był na fali wznoszącej teraz nagle zaczyna spadać i wracać do tego co prezentował nam na początku sezonu. Po przerwie reprezentacyjnej w tej drużynie znowu coś pękło i od dwóch kolejek nie potrafią odnieść zwycięstwa. Dzisiaj mam nadzieje, że się to zmieni bowiem przyjeżdża do nich najsłabsza drużyna ligi. Pogoń nie potrafi odnieść zwycięstwa od kilku spotkań, ale nic w tym dziwnego skoro w drużynie brak osób, które powinny odpowiednio zmotywować piłkarzy. W między czasie doszło do jednej zmiany w sztabie. Trenera przygotowania fizycznego. Paolo Terziottiego zastąpił Rafał Buryta. Skorża natomiast dostał duży kredyt zaufania, bowiem wdraża nowy pomysł, który został w pełni zaakceptowany przez pana prezesa. Oby tylko nie było za późno z tymi pomysłami. Zaufanie stracili natomiast kibice, którzy mają dość tego wstydu i tych porażek. Portowcy w każdej kolejce szukają punktów, lecz nie na wiele to się zdaje, gdyż w zespole brakuje świeżości, a zespół ma duży problem ze zdobywaniem goli. Śląsk musi się otrząsnąć i wrócić do tego co prezentował trzy tygodnie temu. Dziś jest do tego najlepsza okazja aby wrócić na właściwe tory i zacząć z powrotem serię zwycięstw. Gospodarze powinni wystąpić w swoim najsilniejszym zestawieniu czyli w składzie powinni się znaleźć min: Robak, Pich, Chrapek, Piech, Kosecki. Zabraknie Riery, który musi pauzować za kartki. Podsumowując, obok takiego kursu na zwycięstwo gospodarzy nie można przejść obojętnie. Obie drużyny są w dołku z którego chcą się jak najszybciej wydostać, i ja tu jednak widzę schody do góry po stronie Śląska, który wygląda solidniej i pewniej, a w spotkaniach u siebie potrafią odnieść wysokie zwycięstwa.
45# 20:30 Lech - Wisła
Lech @1.63
buk: Bah


Piłkarze Lecha jak i Lechii dali nam w ostatniej kolejce niezłe show. Oby tego show nie zabrakło również w Poznaniu. Kolejorz ostatecznie zremisował w Gdańsku 3:3, ale nie był zespołem gorszym.Z pewnością sporo planów trenera Bjelicy pokrzyżowały kontuzje w pierwszej połowie spotkania. Chorwat musiał dokonać dwóch zmian. Lech ma to do siebie, że po porażce ze Śląskiem szybko się obudził i w ofensywie wygląda naprawdę dobrze. To dzisiejszego wieczora może być decydujące, a to dlatego, że Wisła jest uzależniona od Carlitosa. Niestety tak to wygląda, nikt po za Carlitosem nie potrafi wziąć ciężaru gry na siebie i poprowadzić Białą Gwiazdę do zwycięstwa. W spotkaniu z Legią, Wisła miała większe posiadanie piłki, miała kilka okazji do wyrównania, lecz po raz kolejny zabrakło skuteczności. W tym sezonie nie widziałem ich jeszcze aby wygrali pewnie z dużą ilością bramek. Inaczej to wygląda w Poznaniu, gdzie po za Makuszewskim gole strzelają min. Gajos, Trałka, Gytkjaer czy Situm. Kolejorz w tym spotkaniu jest bez względnym faworytem i jeśli straci punkty, to tylko przez zlekceważenie przeciwnika albo słabszą dyspozycję dnia.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
46# 18:00 Cracovia - Termalica
Cracovia @ 2.18
Buk: Bah


W ubiegły weekend piłkarze Pasów zremisowali z Sandecją Nowy Sącz 1-1, a tak naprawdę powinni odnieść zwycięstwo w tamtym spotkaniu. Cracovia może nie była stroną dominującą ale miała wszystko pod kontrolą. Jak widać powrót niektórych graczy do składu po kontuzji zaczyna przynosić powoli efekt. Teraz tylko potrzeba zwycięstw, a te powinny nadejść. Dzisiaj trener Probierz ma wszystkich graczy do dyspozycji oprócz Damiana Dąbrowskiego. Ekipa Macieja Bartoszka podejdzie do dzisiejszego starcia podbudowana wygraną z Pogonią Szczecin. Bartoszek w ostatnim spotkaniu przeprowadził kluczowe zmiany, które dała pożądany efekt. Dalej uważam, że zespół Niecieczy to niewygodny rywal, a zespół Pasów wie o tym najlepiej gdyż nie potrafi wygrać ze Słonikami od czterech spotkań. Goście dzisiaj bez Vladislavsa Gutkovskisa niezdolni do gry są Przemysław Szarek i Bartłomiej Smuczyński. Dla gospodarzy to spotkanie nie będzie należało do łatwych, ale uważam, że powinni sobie poradzić. Cracovia ma słaby bilans spotkań u siebie, lecz niema to znaczenia. Zespół ten zaczyna wracać do żywych, a powrót podstawowych graczy do składu są dla Probierza jak respirator.

47# 20:30 Sandecja - Górnik
BTS @ 1.70
buk: Bah


Zacznijmy od tego, że jeśli Zabrzanie dzisiaj odniosą zwycięstwo to po raz kolejny wskoczą na fotel lidera przeskakując w tabeli Lecha, który wczoraj zremisował. A więc motywacja ze strony gości na to spotkanie jest podwójna. Zabrzanie nadal są w niezłej formie i choć ostatnio tracili punkty grali w tych meczach dobrze podobnie jak ich rywale. Obie drużyny mają problemy w defensywie i to jest widoczne gołym okiem w każdym ligowym spotkaniu. Oba zespoły potrzebują już przerwy zimowej aby naprawić tą słabą grę w defensywie, która pod koniec sezonu może być kluczowa. Sandecja jak i Górnik natomiast mogą się pochwalić tym, że w ofensywie wyglądają bardzo dobrze. W spotkaniach Górnika pada najwięcej bramek w tym sezonie, a liderami zespołu stali się Angulo i Kądzior. Nie można zapominać o Żurkowskim, który wyrasta nam na gwiazdę. Sandecja również nie próżnuje, a w ostatnich czterech spotkaniach strzelali minimum po jedną bramkę, dlatego dzisiaj spodziewam się przynajmniej po jednej bramce dla każdej z drużyn. Co do absencji, to pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca Sandecji – Aleksandara Koleva. Po stronie gości zabraknie Wolsztyńskiego oraz nie wiadomo co z Tomkiem Loską. Do składu powróci Suarez. Na koniec chcę dodać, że Zabrzanie do tego starcia podejdą natomiast nieco zmęczeni. We wtorek rozegrali bowiem pierwsze spotkanie w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski.
48# Dubel:
18:30 Atletico - Villarreal 1 @ 1.59
20:45 Athletic - Barcelona over 2.5 gola @ 1.56
AKO: 2.48
buk: Bah


Dyspozycja Rojiblancos jest daleka od oczekiwań wszystkich, dlatego po raz kolejny nie spodziewam się szalonego tempa w ich wykonaniu. Gospodarze jak będą mieli wygrać to spotkanie to zrobią to z pewnością minimalnie, tak jak w meczu z Celtą. W tygodniu czeka ich bardzo ważne spotkanie w Lidze Mistrzów, które muszą wygrać. Dziś zapewne nie będą się tak forsować, ale żeby dotrzymać kroku Barcelonie, Realowi i Valencii muszą zatopić Żółtą Łódź Podwodną. Gospodarze jednak miło nie wspominają spotkań z Villarreal. Na przestrzeni ostatnich trzech sezonów wygrali tylko jedno z sześciu spotkań. Statystyki jednak dzisiaj nie grają. Atletico musi wejść poziom wyżej i dziś zagarnąć trzy oczka.
W drugim spotkaniu spodziewam się goli. Jest to kolejny bardzo ważny test dla Barcelony jak i trenera Valverde. W tym sezonie Athletic wydaje się słabszy, i być może jest to spowodowane odejściem trenera Valverde. Nie zapominajmy jednak, że to dalej solidna drużyna, która potrafi zaskoczyć rywala. Barcelona również mniema przebłyski. Potrafi rozegrać nudny mecz i wygrać go 2:0, bądź wspiąć się na wyżyny i odpalić swoje najlepsze atuty. Bez formy dalej jest Suarez, które w niektórych momentach przechodzi samego siebie. Dzisiaj zabraknie Iniesty, który nabawił się po raz kolejny urazu, a w jego miejsce powinien wskoczyć Denis Suarez. Dalej nie przekonuje mnie Deulofeu i czekam z niecierpliwością na powrót Dembele. To spotkanie na pewno nie będzie do jednej bramki, Athletic powinno coś strzelić, a Barcelona z pewnością odpowie tym samym. Spodziewam się kilku bramek w tym meczu.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Girona - Real Madryt
49# over 10.5 rzutów rożnych @ 1.94
50# over 11.5 rzutów rożnych @ 2.40
51@ over 12.5 rzutów rożnych @ 3.03
Buk: Bah


Na przeciw siebie stają drużyny, które w tym sezonie są jak maszynki do nabijania rzutów rożnych. Jak zobaczyłem w tygodniu to spotkanie to od razu pierwsza myśl jaka mi przyszła to gram tu tylko rzuty rożne. Girona jako beniaminek stara się grać odważnie, bowiem nic nie mają do stracenia, a celem jest utrzymanie się. W spotkaniach u siebie potrafią nabić sporo rzutów rożnych: 8 z Villarreal, 9 z Barceloną, 8 z Sevillą, 2 z Malagą, 6 Z Atletico. Jak widzicie Girona z topowymi drużynami potrafi atakować i nie obawia się rywala. Dziś myślę, że będzie podobnie, że gospodarze będą chcieli sprawić sensację. Realu Madryt nie trzeba nikomu przedstawiać. Królewscy nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów bowiem swoje spotkania wygrała Barcelona i Valencia. Królewscy zapewne rzucą się na swojego rywala, ale również muszą uważać na kontry rywala. Real Madryt również w tym sezonie jest maszynką do rzutów rożnych, ale nic w tym dziwnego, ten zespół zawsze stwarzał sobie masę sytuacji podbramkowych, a gdy nie potrafił zamienić ich na gola, to rywal ratował się wybiciem min. na rzut rożny. Królewscy przyjadą do Girony osłabieni, bowiem nie zagrają Navas, Luca, Carvajal, Kovačić i Bale. Te osłabienia będą chcieli wykorzystać gospodarzy, którzy na pewno postawią się Królewskim.
15:30 Jagiellonia - Zagłębie
52# Zagłębie DNB @ 2.63
53# over 2.5 gola 2.06
buk: Bah

Spotkanie gdzie spodziewam się goli. Jagiellonia do dzisiejszego rywala traci zaledwie tylko trzy punkty, wygraną w dzisiejszym spotkaniu pozwoliła by doskoczyć do przodujących rywali. Liczę na bramki ponieważ tylko w jednym z meczów domowych w tym sezonie Jagiellonia nie strzeliła gola. Gospodarze nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów ponieważ powtórzenie sukcesu z poprzedniego sezonu będzie coraz bardziej się oddalać. Lubinianie w każdym spotkaniu wyjazdowym prócz jednego tracili też przynajmniej jedną bramkę. Ten zespół jednak bardzo dobrze wygląda w ofensywie, a to dzięki świetnej formie Świerczoka, który ma już na koncie osiem trafień. Do kolegi z klubu można dołączyć Pawłowskiego, który się odrodził w naszej lidze czy też Jagiełło. Goście dzisiaj po raz kolejny przystąpią do tego spotkania bez Filipa Starzyńskiego i Daniela Dziwniela (kontuzje). Zabraknie też Konrada Forenca. Jagiellonia pomimo tych braków dalej sobie świetnie radzi. Przed nami świetnie zapowiadające się widowisko, które powinno przynieść trochę goli.

18:00 Legia - Arka
54# over 2.5 gola @ 1.85
55# Arka DNB @ 3.98

buk: Bah

Legia w spotkaniu z Wisłą jakoś nie zachwyciła. Dwa celne strzały i skromne zwycięstwo 1:0 jakoś mnie nie przekonują aby dziś zagrać ich zwycięstwo dlatego idę w stronę goli. Arka jest niepokonana od sierpnia a zespół dość niespodziewanie notuje zwyżkę formy. Swój pokazał siły pokazali w ostatnim spotkaniu z Jagiellonią, a od kilku tygodni kroczą od remisów po zwycięstwa. Arka do dzisiejszego spotkania przystąpi bez żadnych kontuzji, a więc jest to kolejna dobra wiadomość dla trenera Ojrzyńskiego. Legia nadal w ofensywie nie gra najlepiej, a dowodem tego są skromne wygrane i porażka z Lechem 3:0. Do składu mistrza Polski powrócili już Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec i Maciej Dąbrowski. Jednak te powroty nie przemawiają za Legią. Wojskowi dalej grają słabo i dziś będą mieli sporo problemów aby pokonać Arkę, która jest w stanie sprawić niespodziankę w Warszawie.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
LIPIEC 2017 Skuteczność kuponów: 52,5% ✅ Zysk/Strata: 225,56 ⛔Yield: 59,35 % ⛔
SIERPIEŃ 2017 Skuteczność kuponów 54% ✅ Zysk/Strata: 10,4 ✅ Yield: 2,81 ✅
WRZESIEŃ Skuteczność kuponów 43% ⛔ Zysk/Strata 60,9 ⛔ Yield: 8,4 ⛔
Podsumowanie Październik 2017
Podane Typy: 55
Wygrane: 26
Przegrane: 29
Zwrot: brak
Skuteczność: 47% ⛔
Jednostki postawione: 550
Jednostki zwrócone: 506,6
Zysk/Strata: 43,4 ⛔
Yield: 7,89 ⛔
Kolejny miesiąc na minus. Nie wróży to nic dobrego dla tematu jak i dla osób, które tu zaglądają i korzystają z typów. Niema jednak co załamywać rąk. Wracamy 1 Listopada z mocnym pie.....
do usłyszenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
1# 20:45 Tottenham - Real Madryt
over 11.5 rzutów rożnych @ 1.80
buk: Bah


Parę tygodni temu zagrałem ten sam Typ KLIK i dzisiaj go powtarzam. Jest to mecz, który powinien przybliżyć jedną z drużyn do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, które teoretycznie powinno dać słabszego rywala w dalszej fazie. Spodziewam się spotkania podobnego do tego co na SB. Koguty wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowane, bowiem w pierwszym spotkaniu nie byli wiele słabsi od rywala, a mecz życia rozegrał Lloris. Nie wiadomo czy od pierwszych minut zagra Kane, który dostał powołanie na to spotkanie. Real popadł nam w mały dołek. Ich problemem jest skuteczność, która zawodzi w każdym meczu. Jednak na takie spotkania jak to dzisiejsze potrafią się zmotywować. Przejdźmy do rzutów rożnych. Real to maszynka do ich nabijania o czym pisałem w niedziele przed spotkaniem z Gironą KLIK. Na wyjeździe może nie nabijają ich tak dużo jak w spotkaniach domowych, ale średnia 8 rzutów rożnych w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach jest bardzo dobrym prognostykiem. Tottenham nie wygląda gorzej, gdyż ich średnia jest równa 7 rzutów rożnych na ostatnich pięć spotkaniach domowych. Jeśli oba zespoły wyjdą na to spotkanie z ofensywnym nastawieniem, to over powinien pokryć się bardzo szybko. Tak było w pierwszym spotkaniu i liczę, że dziś będzie podobnie.
Kadra na mecz z Tottenhamem:
Bramkarze:
Casilla i Moha
Obrońcy: Vallejo, Ramos, Nacho, Marcelo, Theo i Achraf
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco i Ceballos
Napastnicy: Cristiano, Benzema, Lucas Vázquez oraz Mayoral
Nieobecni:
Kontuzjowani:
Navas, Luca, Carvajal, Kovačić i Bale
Decyzją trenera: Varane
Gracze Tottenhamu dostępni na starcie z Realem Madryt:
Bramkarze:
Lloris, Vorm i Gazzaniga
Obrońcy: Trippier, Rose, Alderweireld, Vertonghen, Sánchez, Foyth, Aurier, Davies i Walker-Peters
Pomocnicy: Lamela, N’Koudou, Dier, Sissoko, Dembélé, Alli, Eriksen i Winks
Napastnicy: Son, Kane oraz Llorente.
Niedostępni: Wanyama.
Przewidywane składy:
Tottenham: Lloris - Alderweireld, Davinson, Vertonghen - Aurier, Winks, Dembele, Davies - Alli, Son, Eriksen
Real: Casilla - Hakimi, Ramos, Nacho, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kross - Isco, Benzema, Ronaldo
2# Dubel
20:45 Napoli - Manchester City BTS @ 1.44
20:45 Szachtar - Feyenoord 1 @ 1.40
AKO: 2.02
Buk: Bah


Pod Lupę wziąłem spotkania grupy F. Faza grupowa wchodzi powoli w decydującą fazę i dzisiejsze spotkania mogą być kluczowe dla niektórych drużyn. W tej grupie są to zespoły Napoli i Szachtaru. Włosi obecnie maja trzy punkty straty do drugiego Szachtaru i sześć do Manchesteru City. Dzisiejsza porażka teoretycznie może przekreślić ich szanse awans nawet z drugiego miejsca. Gospodarze jednak to solidna ekipa w SerieA, która przy pomoc Insignie, Callejona, Mertensa, Hamsika czy Zielńskiego wygląda w ofensywie bardzo solidnie. Dzisiejsza strzelona bramka przez gospodarzy powinna być tylko kwestią minut. City obecnie jest w mega formie strzeleckiej. W ostatnich pięciu spotkaniach strzelili 16 goli, co daje nam bardzo dobrą średnią. Guardiola zapowiada walką o trzy punkty, a do swojej dyspozycji ma największe działa.
Feyenoord to obecnie najsłabsza drużyna w grupie F. Jednak w pierwszym spotkaniu postawili się ekipie Szachtaru i prawie doprowadzili do niespodzianki. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby Ukraińcy dzisiaj zlekceważyli swojego rywala, mając tak naprawdę awans w swoich nogach i głowach. Szachtar niema problemu ze zdobywaniem goli, i myślę, że dziś spokojnie osiągniecie swój cel aplikując rywalowi minimum dwie/trzy bramki.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3# 21:05 Lazio - Nice
Lazio @ 1.50
buk: Bah


Jak już ktoś wspomniał w dziale Ligi Europejskiej gospodarzom tak naprawdę wystarczy remis aby awansować do dalszej fazy. Wątpię jednak w to żeby włosi grali tutaj na remis, lecz jestem zdania, że po raz kolejny będą chcieli udowodnić swoją siłę, a zwycięstwo nad swoim rywalem teoretycznie zapewni im awans z pierwszego miejsca w grupie, które potem może mieć spore znaczenie. Rzymianie są w świetnej formie co pokazały ostatnio wyniki ligowe jak i te w LE, a rotacje w składzie przynoszą obecnie oczekiwany efekt. Lazio dziś bez Immobile, bez Di Gennaro, Felipe Andersona, Dusana Basty, Wallace`a i Simone Palombiego. Jednak trener Simone Inzaghi ma w ich miejsce również dobrych graczy. W ataku zobaczymy Felipe Caicedo, który ma być wspierany przez Naniego. Do obrony powróci Luiz Felipe i Patric, a odpocznie sobie Bastos i Radu. W pomocy od pierwszej minuty szansę otrzyma Alessandro Murgia i Jordan Lukaku. Francuzi przyjeżdżają do Włoch kompletnie bez formy. Nicea przegrał pięć spotkań z rzędu i nie zapowiada się na to aby dziś mieli coś ugrać w Rzymie. W dodatku goście również przyjeżdżają lekko osłabieni, gdyż na boisku nie zobaczymy min. Cardinale, Marlona, Le Bihana, Seriego, Saint-Maximina i Cypriena. Kurs na Lazio może nie jest zbyt wyśmienity, ale do jakiegoś dubla nadaje się idealnie.
Prawdopodobne składy:
Lazio:
Strakosha; Patric, de Vrij, Luiz Felipe; Marusic, Parolo, Murgia, Lulic, Lukaku; Nani, Caicedo
Nicea: Benitez; Souquet, Dante, Le Marchand, Jallet; Walter, Tameze, Mendy, Lees-Malou; Plea, Balotelli​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
4# 18:00 Korona - Śląsk
over 2.5 gola @ 1.81
buk: Bah


W ostatniej kolejce obie drużyny rozstrzelały swoich rywali i zasłużenie odniosły zwycięstwa. Śląsk u siebie pozbawił punktów Pogoń wygrywając 3:0, natomiast Korona, która przyzwyczaiła nas do efektownej gry w spotkaniach domowych dość niespodziewanie rozbiła na wyjeździe Lechię 5:0. Dzisiaj również spodziewam się goli, bowiem obie ekipy dość nieźle wyglądają w ofensywie. Korona u siebie na pewno spisuje się lepiej niż w spotkaniach wyjazdowych, na dodatek ich bilans bramkowy w meczach domowych również jest korzystny. Śląsk natomiast ma problemy w spotkaniach wyjazdowych i obecnie jest najsłabszą ekipą pod tym względem. Wrocławianie tracą bardzo dużo goli, a na dodatek mało ich strzelają. W ostatniej kolejce po raz kolejny przebudził się Robak i dziś również liczę, że Marcin pokaże swój kunszt strzelecki. W zdobywaniu goli na pewno pomagać mu będą Kosecki, Piech czy też Chrapek. W ekipie gości nie zagrają min. Boban Jovic, Adam Kokoszka, Kamil Dankowski. Nie wystąpi również Sito Riera (kontuzja). Zagadką pozostaje obecność Roberta Picha (grypa). U gospodarzy od dłuższego czasu z kontuzja zmaga się Radek Dejmek oraz Nabil Aankour . Zagrać powinni za to Ivan Jukić z Jackiem Kiełbem. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i obie prezentują podobny poziom piłkarski. Brakuje tylko systematyczności w postaci zwycięstw, dlatego myślę, że dziś z pewnością nie zabraknie zaangażowania i przede wszystkim goli.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
5# 13:00 Valencia - Leganes
Valencia @ 1.52
buk: Bah

&#39;&#39;Podtrzymać passę zwycięstw przed przerwą reprezentacyjną&#39;&#39;
Faworytem tego spotkania może być tylko jedna ekipa i jest to gospodarz dzisiejszych zawodów. Valencia wyśmienicie weszła w ten sezon, notując jeden z lepszych startów w swojej historii. Nietoperze to obecnie druga siła La Liga, a to wszystko dzięki wielkim zmianom na początku tego sezonu. Marcelino robi świetną robotę i na efekt nie trza było długo czekać. W kapitalnej formie znajduje się Włoch Simone Zaza, a jutro do składu powróci Dani Parejo, który nie zagrał w ostatnim spotkaniu z powodu zawieszenia. Leganes niespodziewanie też dobrze zaczęli ten sezon. Goście byli niepokonani od siedmiu spotkań, lecz tą świetną passę przerwała w ostatniej kolejce Sevilla. Nie wydaje mi się żeby gości mieli się włączyć do walki o europejskie puchary, jest to zespół, który sezon zakończy w środku tabeli. Jutro zapewne postawią ciężkie warunki Nietoperzom, ale przy tak dobrej dyspozycji gospodarzy, Valencia powinna odnieść kolejne pewne zwycięstwo. Na koniec chcę dodać, że Valencia w końcu poprawiła grę i bilans w spotkaniach domowych. W całym poprzednim sezonie Valencia przegrywała u siebie aż siedem razy, w obecnych rozgrywkach straciła punkty dotąd tylko raz remisując z Atletico Madryt. Kurs warto pobierać dopóki jest jeszcze w miarę przyzwoity. Dla osób, które posiadają więcej pieniążków polecam zagrać Valencia do przerwy/koniec meczu po kursie @ 2.11. Nietoperze w obecnych rozgrywkach i spotkaniach domowych, na pięć spotkań cztery razy prowadzili do przerwy, a remis zanotowali tylko w spotkaniu z Atletico.

20:30 Górnik Zabrze - Lech Poznań
6# over 2.5 gola @ 1.85
7# BTS @ 1.70
Buk: Bah


&#39;&#39;Mecz o mistrza jesieni&#39;&#39;​
Mecz o mistrza jesieni. Co tydzień być może piszę to samo, ale w spotkaniach Zabrzan pada jak dotąd najwięcej goli. Obie ekipy w ostatnim czasie wyglądają solidnie w ofensywie, a gospodarze mają dalej spore problemy w obronie, gdzie regularnie tracą minimum jedną bramkę na mecz. Zabrzanie w ostatnim spotkaniu zagrali dwie różne połowy. Pierwszą najgorszą w całej rundzie, a w drugiej chyba po ostrej reprymendzie trenera pokazali się znowu z najlepszej strony. Swój potencjał pokazał Angulo, który strzelił zwycięskiego gola, a kolejną asystę dołożył Kurzawa. Kolejorz natomiast rzutem na taśmę zremisował z Wisłą z Krakowa 1:1. Lech był w tamtym spotkaniu lepszy, a brak skuteczności zdecydował tylko o remisie. Kolejorz w tamtym spotkaniu oddał aż 26 strzałów na bramkę rywala. Wynik imponujący, ale nic w tym dziwnego, gdyż Lech mając dobrych ofensywnych graczy po prostu straszy rywali w ataku. Spodziewam się naprawdę bardzo dobrego widowiska, gdyż obie drużyny są w mega formie. Do tego powołania do kadry powinny jeszcze bardziej zmotywować niektórych piłkarzy. Górnik jak i Lech przystąpią do tego spotkania w najsilniejszych składach,a więc bramek i emocji nie powinno zabraknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
8# 18:00 Pogoń - Legia
Legia DNB @ 1.63
buk: BaH


O tym, że piłkarze Pogoni mają problemy ze zdobywaniem goli jak i punktów piszemy co tydzień. Czy teraz po zmianie trenera coś w końcu ruszy w Szczecinie?. Ciężko powiedzieć bowiem do większych zmian personalnych nie doszło, a drużynę poprowadzi asystent Rafał Janas. Często jednak bywa tak, że nowa miotła potrafi podziałać cuda, ale na dzień dzisiejszy nowy trener nie miał zbyt dużo czasu na wprowadzenie nowych zmian w taktyce czy przy stałych fragmentach gry. Legia jest tu wyraźnym faworytem, a zespół choć nie wydaje się być jeszcze w pełni formy, to zdobywa bramki i punktuje. Po średnim początku, Legia zaczyna powoli wracać do żywych, a to dzięki bramkom Niezgody, który zdecydowanie wygrywa rywalizację z Armando Sadiku. Do formy wracają Guillerme (nie zagra w z powodu zawieszenia) oraz Krzysztof Mączyński z Michałem Kucharczykiem. W dobrej dyspozycji wydaje się też być Malarz, który staje się pewnym punktem w bramce Legii. Dzisiaj zagram ostrożnie, bowiem tak jak wspomniałem wyżej, nowa miotła w postaci trenera potrafi zdziałać cuda, lecz Legia, która się odradza powinna i tak to spotkanie wygrać.
9# 18:30 Real Sociedad - Eibar
Real Sociedad @ 1.55
buk: Bah


Eibar przegrywało u siebie z Levante już 0:2, ale w drugiej połowie zagrało zdecydowanie lepiej, strzeliło dwie bramki i zremisowało 2:2. Goście jednak to już nie ta sama ekipa co roku temu, gdzie potrafi postawić się dużo lepszym drużynom i mało brakowało a byśmy ich zobaczyli w Lidze Europy. W tym zespole brakuje czegoś, co sprawiło by, że goście znowu stawiali by czoła najlepszym. Eibar przegrało cztery ostatnie spotkania wyjazdowe z rzędu i zaraz obok Malagi jest najsłabszą drużyną pod tym względem. Drużyna Eusebio nie ma ostatnio dobrej passy, ale u siebie nadal potrafi grać dobrze. Dziś do składu powrócą na pewno Zurutuza i zawieszony ostatnio Illaramendi. A więc druga linia gospodarzy po raz kolejny będzie wyglądała bardzo mocno. W ataku zapewne zobaczymy trójkę Juanmi, Oyarzabal oraz Williana Jose, którzy są odpowiedzialni za zdobywanie bramek. Gospodarze to dalej mocna ekipa, która w tym sezonie pomimo chwiejącej się formy powinni sobie poradzić z dużo słabszym rywalem.
20:45 Real Madryt - Las Palmas
10# powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.90
11# gospodarze powyżej 7.5 rzutów rożnych @ 1.92
buk: Unibet


W spotkaniach Realu ostatnio cały czas widzę rzuty rożne. To, że Królewscy są daleko od swojej idealnej formy to chyba już widzą wszyscy. Zidane musi potrząsnąć mocno zawodnikami w szatni, bowiem za niedługo może być za późno na przebudzenie. Skupmy się jednak na rzutach rożnych. Real Madryt ma problem ze zdobywaniem goli, ale nie ze stwarzaniem sobie sytuacji. Po stracie gola w spotkaniu z Tottenhamem zespół dostał nagle kopa, który zdecydowanie ożywił grę Królewskich. Po dwóch ostatnich blamażach, dziś gospodarze będą chcieli udowodnić swoją wyższość dlatego od pierwszych minut rzucą się na swojego rywala. Przy takim obrocie sprawy nie powinno zabraknąć okazji do zdobycia gola oraz rzutów rożnych. Real nabija ich u siebie całkiem sporo: 5,9,10,12,9,13,13. Ta statystyki są miażdżące, dlatego z nabiciem przynajmniej ośmiu rzutów rożnych nie powinni mieć problemu. Goście zapewne będą chcieli w jakiś sposób wykorzystać niemoc Królewskich i poszukają na SB sensacji. Ostatnie dwa mecze zespół z Wysp Kanaryjskich wspomina miło gdyż udało mu się zremisować 2:2 i 3:3. Goście na pewno poszukają swoich szans gdyż nie mają nic do stracenia. W rzutach rożnych nie są taką samą maszynką jak Real, ale trzy/cztery powinni nabić. Gdyby udało im się zdobyć gola jako pierwszym mecz z pewnością by się jeszcze bardziej ożywił. Na to liczę.!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom