>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sport w moich oczach

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
53#
19:00 Alaves - Valencia
over 6.5 kartek @ 2.35
buk: Unibet

54#
19:00 Alaves - Valencia
czerwona kartka @ 2.70
buk: BaH


Kolejne spotkanie w Pucharze Króla gdzie wybieram typ i kurs na kartki. Nietoperze wygrali pierwsze spotkanie 2:1 i to oni są bliżej awansu. Nie zapominajmy jednak, że Alaves to drużyna, która potrafi się postawić dużo lepszym zespołom by ugrać dla siebie korzystny wynik. Strzelenie jednej bramki, która może dać im awans jest w ich zasięgu. Przejdźmy do kartek. W pierwszym spotkaniu padło ich aż sześć i myślę, że dzisiejsza linia zostanie pobita. Sędziuje Pan Alfonso Alvarez Izquierdo, który według statystyk na jednej ze stron ma średnią 5,79 kartki na mecz. Obie drużyny w ligowych zmaganiach zbierają średnią 3/4 kartki na mecz. Myślę, że ta linia będzie przekroczona i po raz kolejny zobaczymy dużo fauli, agresywnej gry.
Co do czerwieni, to Alaves ostatnio zbiera je regularnie. W każdym z ostatnich trzech spotkań ujrzeli przynajmniej jedną czerwoną kartkę. Czemu dzisiaj nie miało by być podobnie, skoro walczymy o półfinał?
55# Dubel
21:30 Real Madryt - Leganes over 9.5 rzutów rożnych @ 1.61
21:00 Arsenal - Chelsea over 9.5 rzutów rożnych @ 1.53
AKO: 2.46
buk: BaH


Na dubel wybrałem rzuty rożne. Real w tym sezonie jest maszynką u siebie jeśli chodzi o nabijanie rzutów rożnych. Bardzo często wybierałem w ich domowych spotkaniach tą opcję, gdyż zespół, który wykręca średnio 7 rożnych na mecz, to obok takiego typu nie można przejść obojętnie. Dodam, że Leganes potrzebuje jednej bramki aby tutaj o coś powalczyć i doprowadzić przynajmniej do dogrywki. Goście nie nabijają tyle rzutów rożnych co ich rywal, ale jeśli przetrwają ataki Realu w pierwszych minutach nie tracąc przy tym gola, to są w stanie dorzucić od siebie 3/4 rożne, a wtedy over nam się pokryje.
W bezpośrednich spotkaniach Arsenalu z Chelsea oglądamy sporą ilość rzutów rożnych. Spójrzcie sami: 14,18, 6,9,11. Średnia z ostatnich 5 meczów bezpośrednich 11,6. Obie drużyny zaszły już tak daleko, że niema mowy o odpuszczaniu tego Pucharu. Z pewnością strzelony szybko gol ożywił by tutaj widowisko i emocje (wynik pierwszego spotkania 0:0). Spodziewam się wyrównanego meczu, który nie będzie się tylko toczył w środku pola ale również pod bramkami obu drużyn, a to oprócz goli powinno nam przynieść oczekiwane rzuty rożne.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
56#
21:30 Barcelona - Espanyol
over 6.5 kartek @ 2.60

57#
czerwona kartka @ 2.95
58#
goście powyżej 4.5 kartek @ 2.23
buk: Unibet

To mogą być naprawdę gorące Derby Barcelony. Pierwszy mecz skończył się niespodzianką w postaci wygranej Espanyolu 1:0. Goście zrobią wszystko aby taki wynik dwumeczu dowieźć do samego końca. Dlatego spodziewam się w ich wykonaniu ostrej i brzydkiej gry tak jak to miało miejsce tydzień temu. Espanyol już w tamtym spotkaniu powinien kończyć mecz w dziesiątkę, lecz sędzia tamtego spotkania podarował sobie wyciągnięcie czerwonej kartki dla jednego z graczy Papużek. Barcelona z pewnością będzie kontrolowała przebieg meczu szukając sobie szans i okazji do zdobycia gola. Wracając do kartek to gracze Barcelony również potrafią pokazać charakter i odgryźć sie tym samym co ich rywal. Gospodarze z pewnością musza uważać na kontrataki, gdyż nie wierzę żeby Espanyol poszedł tutaj na wymianę ciosów.
Sędzią tego widowiska będzie Pan Mateu Lahoz, który idealnie pasuje do kartek w tym meczu. średnia 5,2 kartki na mecz jest dobrym prognostykiem przed tym spotkaniem. Myślę, że sędzia będzie miał sporo pracy, a goście poszukają wszystkich sposobów aby tylko zatrzymać swojego rywala.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
60#
16:15 Valencia - Real Madryt
over 5.5 kartek @ 1.62
61#
over 6.5 kartek @ 2.26
62#
over 10.5 rzutów rożnych @ 1.70
buk: bah


Tak naprawdę to nie wiedziałem z której strony ugryźć ten mecz, lecz moim zdaniem znalazłem kilka ciekawych propozycji. Po raz kolejny spróbuje pograć kartki. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie pod względem walki o miejsca 2-4. Valencia w tym sezonie zaskoczyła wszystkich swoją dobrą dyspozycją, lecz w ostatnich dniach znowu wdaje się mała zadyszka. Porażka z outsiderem Las Palmas i awans do półfinału Pucharu Króla dopiero po karnych daje tutaj do myślenia. Real zawodzi na całej linii. Po wysokiej wygranej z Deportivo wydawało się, że zespół ten chyba kryzys zażegnał. Lecz niestety nie, porażka z Leganes u siebie i odpadnięcie z krajowego Pucharu sprawiło, że Real tak naprawdę walczy o Ligę Mistrzów oraz o wicemistrzostwo. Obie drużyny biją się o miejsca 2-3, które dają bezpośredni awans do Ligi Mistrzów. Dlatego jutro nie ma mowy o odpuszczaniu, wszyscy wyjdą na boisko zmobilizowani na 200%, aby udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Spodziewam się dużo walki w środku pola, nieprzyjemnych zagrań oraz złośliwych fauli. Gdy spojrzymy na statystyki to w ostatnich bezpośrednich pojedynkach kartek padało całkiem sporo: 9,7,7,5,2. Na dodatek to spotkanie po sędziuje kolejny mój ulubiony sędzia pod względem kartek
Javier Estrada Fernández, który ma średnią 5 kartek na mecz.Tak jak wspomniałem spodziewam się dużo agresji na boisku, a dobrze wiemy, że obie ekipy w swoich składach mają zawodników, którzy nie odpuszczają i na dodatek potrafią pokazać swoje rogi.
Kolejną propozycją są rzuty rożne. Odnośnie Realu to pisałem o nich parę dni temu, że jest to maszynka w tym sezonie. Na dodatek jeśli mecz nie idzie po ich myśli, to są w stanie nawet sami pokryć tą linię. Valencia z pewnością jutro nie będzie się bronić, dlatego liczę przynajmniej na 4/5 rzutów rożnych w ich wykonaniu.
63#
13:00 Deportivo - Levante
BTS @ 1.75
buk: bah

Spotkanie drużyn, które na gwałt potrzebują punktów. Spodziewam się wyrównanego spotkania w którym przynajmniej każda z drużyn strzeli po jednej bramce. Gospodarze grają u siebie dość ofensywnie co widać także po ilości bramek straconych. Lecz nic w tym dziwnego bowiem Deportivo jak najszybciej chce uciec od strefy spadkowej. Levante jest w podobnej sytuacji. Może nie strzelają tyle bramek co ich rywal, ale z pewnością jutro będą chcieli wykorzystać słabą grę w obronie gospodarzy oraz ich ofensywny styl grania.
64#
20:45 Villarreal - Real Sociedad
Villarreal @ 2.09
buk: bah

Real Sociedad raczej nie będzie w stanie zatopić Żółtej Łodzi Podwodnej. Chyba nikt się nie spodziewał tak słabej gry w wykonaniu zespołu gości i tak odległego miejsca w tabeli w połowie sezonu. Ich rywal natomiast łapie wiatru w żagle i wie, że będąc w tak dobrej formie są w stanie przegonić nawet Real Madryt. Gospodarze w spotkaniach domowych tracą bardzo mało goli, a przy tak dobrze grającej defensywie goście mogą mieć ciężko strzelić nawet jednego gola. Mam nadzieje, że gospodarze po raz kolejny udowodnią w tym sezonie swoją moc i pokażą, że do końca sezonu powalczą o miejsca 2-4.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
65#
12:00 Leganes - Espanyol
BTS @ 2.26
buk: BaH


Leganes w środku tygodnia dokonała niemożliwego eliminując z Pucharu Króla Real Madryt. Teraz czas powrócić do zmagań ligowych by potwierdzić swoją dobrą dyspozycję. Espanyol nie miał tyle szczęścia na Camp Nou i musiał uznać wyższość Barcelony przegrywając 2:0. Dziś zdecydowałem się na BTS. Leganes dość regularnie zdobywa u siebie bramki, a nawet gdy wynik jest dla nich nie korzystny to potrafią się wspiąć na wyżyny i odrobić straty. Mi jednak starczy jedno trafienie w ich wykonaniu. Goście natomiast w ostatnich dwóch spotkaniach doznali srogich porażek z Barceloną i Sevillą, lecz przed tymi dwoma meczami punktowali dzięki zdobytym golom. Dziś liczę, że ten zespół pokaże charakter i pomimo, że nie jest faworytem to strzeli przynajmniej jedną bramkę.

66#
18:30 Sevilla - Getafe
Sevilla @ 1.53
buk: BaH


Przyjście Montelli do Sevilli wyszło gospodarzom tylko na dobre. Po porażce 3:5 z Betisem nie widać już śladu, a zespół wyraźnie się rozkręca, Sevilla w ostatnim czasie gra bardzo dobrze, a wygrana 3:1 z Atletico jest tylko tego potwierdzeniem. Dziś przyjeżdża do nich Getafe zespół z którym Sevilla ma korzystny bilans. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów ponieważ wczoraj swoje spotkania wygrali Real i Villarreal. Liczę na pewną wygraną gospodarzy.

67#
20:45 Barcelona - Alaves
BTS - NIE @ 1.69
buk: BaH


Przyjście Valverde sprawiło, że Barcelona poprawiła swoją grę w obronie. Wcześniej nie potrafili tego dokonać Guardiola oraz Enrique, a Barcelona regularnie traciła bramki. Teraz jest inaczej, 9 straconych goli to obok Atletico najlepszy wynik. Do tego jeśli dopiszemy świetną grę Ter Stegena, który jest w imponującej formie to gospodarze po raz kolejny powinni zachować czyste konto. Do składu powrócił Umtiti, którego po raz kolejny zobaczymy z Pique. Na lewej obronie być może zobaczymy Digne, a Valverde da odpocząć Albie przed ciężkim spotkaniem z Valencia. Na prawej jest duże pole manewru Semedo, Sergi Roberto czy też może Vidal. Na koniec chcę dodać, że gospodarze w spotkaniach domowych stracili tylko cztery bramki, a skuteczność gości w spotkaniach wyjazdowych jest mizerna - tylko sześć bramek.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
ROK 2017
LIPIEC 2017 Skuteczność kuponów: 52,5% ✅ Zysk/Strata: 225,56 ⛔Yield: 59,35 % ⛔
SIERPIEŃ 2017 Skuteczność kuponów 54% ✅ Zysk/Strata: 10,4 ✅ Yield: 2,81 ✅
WRZESIEŃ 2017 Skuteczność kuponów 43% ⛔ Zysk/Strata 60,9 ⛔ Yield: 8,4 ⛔

PAŹDZIERNIK 2017 Skuteczność kuponów: 47% ⛔ Zysk/Strata 43,4 ⛔ Yield: 7,89 ⛔
LISTOPAD 2017 Skuteczność kuponów: 59% ✅ Zysk/Strata: 54,02 ✅ Yield 11,49 ✅
GRUDZIEŃ 2017 Skuteczność kuponów: 35% ⛔ Zysk/Strata: 198,9 ⛔ Yield 29,25 ⛔

Podsumowanie Styczeń 2018

Podane Typy: 68
Wygrane: 28
Przegrane: 39
Zwrot: 1
Skuteczność: 42% ⛔

Jednostki postawione: 680
Jednostki zwrócone: 582,1
Zysk/Strata: 97,9 ⛔
Yield: 14,39 ⛔


Słabo to wygląda żeby gość z zielonym nickiem po raz kolejny zaliczył miesiąc na minus. Prawda jest taka, że był to kolejny mizerny miesiąc. Już na początku stycznia zaliczyłem serię samych wtop z której było ciężko się wydostać. Myślałem, że nowy rok będzie dla mnie łaskawszy, ale niestety nie udało się wejść z buta. Do końca miesiąca zostały 3 dni, ale już dziś stawiam podsumowanie. Jak będzie w Lutym?. Czas pokaże...​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
1#
20:45 Real Sociedad - Deportivo
Real Sociedad @ 1.53
2#
over 2.5 gola @ 1.55
buk: BaH


Na przeciwko siebie stają drużyny, które w tym sezonie spisują się poniżej swoich oczekiwań. Dotyczy się to szczególnie gospodarzy, którzy zamiast walczyć o europejskiej puchary teraz musza uciekać jak najdalej od strefy spadkowej. Dzisiejsze spotkanie może być dla Realu przełomowe bowiem Deportivo obok Las Palmas ma jedną z najsłabszych obron w lidze, gdzie stracili dotąd 45 bramek. Jednak jest to dalej groźny zespół, który potrafi ugryźć swojego rywala. Goście dziś jednak bez Andone, Sidnei oraz Borgesa. Real Sociedad w tym sezonie miał swoje przebłyski, jak choćby z Barceloną, grali nieźle, lecz podobnie jak u ich dzisiejszego rywala zawodziła obrona. Dla jednych jak i drugich jest to mecz z gatunku must-win, lecz pomimo tego idę w stronę gospodarzy, którzy w składzie z Willian Jose, Januzaj, Prietto, Illarra powinni sobie poradzić z dzisiejszym rywalem. Na koniec chcę dodać, że u gospodarzy nie zobaczymy Zurutuzy, Carlosa Martineza, Pardo i Bautisty. Dla osób, które mają więcej pieniędzy na koncie polecam wygraną Realu+2.5 gola w meczu po kursie 1.93.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3#
13:00 Eibar - Sevilla
BTS @ 1.72
4#
Eibar DNB @ 1.77
buk: BaH


W kilku słowach. Eibar potwierdza swoje aspiracje na europejskie puchary tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Dziś podejmują Sevillę, która ma w nogach 90 minut spotkania z Leganes i myślę, że goście bardziej skupią się na rewanżu niż na dzisiejszym spotkaniu (o ile się nie mylę to jeśli Sevilla zagra w finale z Barceloną, a ta zdobędzie mistrza, to ekipa Sevilli bezpośrednio zagra w LE). Wracając do ligi, to Sevilla nie jest mistrzem wyjazdów i ciężko im o zdobywanie punktów na boiskach rywali. Gospodarze mają tylko cztery punkty straty do dzisiejszego rywala, a więc to spotkanie może mieć duże znaczenie na koniec sezonu.

4#
16:15 Betis - Villarreal
over 2.5 gola @ 1.70
buk: BaH


W ostatnim czasie w spotkaniach Betisu i Villarrealu pada najwięcej bramek (wystaczyć spojrzeć na statystyki) i myślę, że dziś również zobaczymy ich kilka. Villarreal w tym sezonie wygląda bardzo solidnie, a piąte miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Betis dzisiaj bez skrzydłowego Joaquina, który w tym sezonie zdobył cztery bramki i zanotował pięć asyst. Nie zagra również Sanabria i Feddal. Mam jednak nadzieję, że tak poważne braki nie przeszkodzą gospodarzom w zdobywaniu goli.
5#
18:30 Alaves - Celta
Celta DNB @ 1.85
buk: bah


Tego spotkania miałem nie ruszać, ale jak zobaczyłem braki kadrowe w ekipie gospodarzy to grzech nie zagrać. Alaves tydzień temu postawił trudne warunki Barcelonie i niewiele brakowało a doszło by do niespodzianki. Gospodarze nieźle się spisują w defensywie i to jest ich wielki atut. Dziś jednak Alaves bez Wakaso, Duarte czy też Burgui. Celta złapała wiatru w żagle, dzięki któremu zaliczył trzy zwycięstwa z rzędu. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i nikt nie pauzuje, a do swojej formy strzeleckiej powrócił Aspas i Gomez. Unzue ma powodowy do zadowolenia, i pomimo, że dzisiejsze spotkania nie będzie należało do łatwych to stać gości na zdobycie trzech punktów.
Bez analizy.
6#
16:00 Leicester - Swansea
BTS @ 1.91
buk: bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Getafe - Leganes
7#
Getafe @ 1.91

8#
BTS @ 2.30
9#
over 2.5 gola @ 2.60
buk: BaH
Leganes przyjechało po swoje i im się udało. Getafe dwa słupki i zmarnowane okazje, szkoda.

Pierwsza myśl była podobna do tej co wczoraj w spotkaniu Eibar-Sevilla. Leganes ma 90 minut w nogach, muszą odrobić straty z pierwszego meczu i raczej będą się bardziej skupiać na rewanżu niż na dzisiejszym spotkaniu, a więc pasuje tu win gospodarzy. Na dodatek gdy zobaczyłem kursy na bramki to pomyślałem - biorę to!. Getafe w spotkaniach domowych jest bardzo mocne, a do tego strzela bramki i regularnie punktuje. Jest to zespół bardzo waleczny podobnie jak ich dzisiejszy rywal. Gospodarze mają tylko pięć punktów straty do szóstej Sevilli, a dzisiejsza wygrana tylko przybliży ich do rywala. Co do Leganes to bardziej interesuje ich rewanż z Sevillą. Jeśli udało by im się awansować do finału to będą jedną nogą w europejskich pucharach (jesli zagrają w finale z Barcelona i ta wygra PK i Ligę). Kolejnymi typami są gole. Leganes strzela co mecz regularnie przynajmniej jedną bramkę, to samo tyczy się graczy Getafe, którzy w spotkaniach domowych potrafią zaaplikować rywalowi więcej niż jedną bramkę. Co do absencji to w obu drużynach niema większych osłabień.
16:15 Espanyol - Barcelona
10#
over 6.5 kartek @ 1.62
11#
goście powyżej 2.5 kartki @ 1.63
buk: Unibet

W przeciągu czterech tygodni przed nami trzecie derby Barcelony. Ostatnie dwa spotkania były na szczeblu Pucharu Króla, a tym razem zaglądamy do spotkania ligowego. Być może będę się powtarzał co do typu, ale będzie to kolejne spotkanie w którym zobaczymy dużo walki, chamskich zagrań oraz złośliwości. Niestety czasami piękna gra i dobry futbol schodzą na drugi plan i czuję, że tym razem będzie podobnie. Przed drużyną gości bardzo ciężkie spotkanie, tym bardziej, że Barcelona ma za sobą trudny mecz z Valencią. Przejdźmy do typów. W ostatnich dwóch spotkaniach sędziowie pokazali łącznie 17 kartek, w pierwszym meczu dziewięć w drugim było ich osiem. W każdym z tych spotkań piłkarze Barcelony zobaczyli kolejno 4 i 5 kartoników. Chcę dodać, że Umtiti i Suarez są zagrożeni zawieszeniem. za kartki.Sędzią tego pojedynku będzie Gil Manzano. Bardzo kontrowersyjny sędzia, który nie oszczędza zawodników pod względem kartek. Jego średnia to pięć kartek na mecz. Jest to na pewno kolejny plus tego meczu jeśli chodzi o podane Typy. Na koniec chcę dopisać, że obie ekipy nie oszczędzają się na boisku, i obie mają w składzie graczy, którzy potrafią dać w kość rywalowi, dlatego spodziewam się po raz kolejny brzydkiego spotkania.
bez analizy
12#
17:30 Liverpool - Tottenham
over 10.5 rzutów rożnych @ 1.96
buk: bah
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Las Palmas - Malaga
13#
over 5.5 kartki @ 2.08
14#
czerwona kartka @ 3.35
buk: Unibet


Kolejne spotkanie w którym pójdę w stronę kartek. Na przeciwko siebie stają dwie najsłabsze drużyny LaLiga. Malaga zdobyła obecnie 13 punktów, a ich rywal Las Palmas 14. Obie drużyny tracą do bezpiecznego miejsca 6-7 punktów, a więc jest to mecz, który dla jednej z drużyn może dać nadzieje na utrzymanie się. Wybieram kartki ponieważ spodziewam się dużo walki na boisku i poświęcenia aby tylko ugrać dla siebie korzystny wynik. Gdy spojrzymy na ostatnie pojedynki obu drużyn to sędziowie mieli co robić. Na ostatnie pięć spotkań sędziowie pokazali łącznie trzy czerwone kartki oraz 20 żółtych co daje nam średnią cztery kartki na mecz. Dzisiejsze spotkanie będzie trochę inne niż te wcześniejsze ponieważ stawka tego meczu jest bardzo wysoka. Sędzią tego pojedynku będzie młody Ricardo De Burgos Bengoetxea, który obecnie ma średnią 4 kartki na mecz. Myślę, że piłkarze dadzą wiele powodów sędziemu aby ten miał co gwizdać. Odnośnie czerwonej kartki to liczę, że w końcu się pojawi.

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17#
18:00 Azoty Puławy - Górnik Zabrze
over 57.5 pkt @ 1.85
buk: BaH


Od 2014 oba kluby dają dobry popis jeśli chodzi o zdobyte bramki. Dziś nie może być inaczej gdyż oba kluby biją się o 3. miejsce w ligowej tabeli.
04.10.17 SL Górnik Zabrze Azoty-Puławy 36 : 34
19.03.17 SL Górnik Zabrze Azoty-Puławy 36 : 34
11.11.16 SL Azoty-Puławy Górnik Zabrze 34 : 26
17.11.15 SL Górnik Zabrze Azoty-Puławy 36 : 39
06.09.15 SL Azoty-Puławy Górnik Zabrze 38 : 28
02.08.15 CF Górnik Zabrze Azoty-Puławy 30 : 32
18.04.15 SL Azoty-Puławy Górnik Zabrze 38 : 32
12.04.15 SL Górnik Zabrze Azoty-Puławy 30 : 33
13.12.14 SL Górnik Zabrze Azoty-Puławy 36 : 31
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Valencia - Barcelona
18# BTS @ 1.48
19# Kondogbia żółta kartka @ 2.60

20# Parejo żółta kartka @ 1.85
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze
21# BTS @ 1.68
22# over 2.5 gola @ 1.89
buk: BaH


W końcu wracamy z naszą ekstraklasą. W tej kolejce raczej skupie się na bramkach niż na podawaniu zwycięzców spotkań. Przejdźmy do samego typu. Zdecydowałem się na BTS ponieważ Górnik do Płocka przyjeżdża dość mocno osłabiony. Brosz nie może skorzystać z usług Wieteski i Suareza, obaj pauzują za kartki, a także kontuzjowanego Koja. W tej sytuacji na boisko wybiegnie kilku debiutantów. Jednym z nich ma być Paweł Bochniewicz. Być może szansę dostanie też ledwie 18-letni Adrian Gryszkiewicz, który rozgrywał dobre spotkania w sparingach. Gości w ataku przystąpią z kolejną zmianą. Obok Angulo zobaczymy prawdopodobnie Urynowicza, który rozstrzelał się nam podczas zgrupowań. Nie wiadomo jednak co z Matuszkiem i Kurzawą, którzy narzekają na drobne urazy. Co do gospodarzy to w obecnym sezonie mieli swoje przebłyski szczególnie przed przerwą zimową, gdzie widać było, że zespół Brzęczka złapał właściwy rytm i pokonał min. Wisłę Kraków, Legię czy Arkę. Płocczanie to dalej nieobliczalna drużyna, która pokazała jesienią, że potrafi się postawić każdemu. W spotkaniach sparingowych swoja moc odpalił Kante. Ciekaw jestem czy tak regularnie będzie strzelał teraz w lidze?. Co do absencji u gospodarzy to nie zagra na pewno Kamil Sylwestrzak (wystawiony na listę transferową), i to by było na tyle. Gospodarze będą się chcieli zrehabilitować za porażkę 4:0 w Zabrzu, gdzie zagrali katastrofalnie. Dużo osób zadaje sobie pytanie na czy Zabrzanie utrzymają tempo z jesienni i dalej będą się bić o czołówkę tabeli. Trochę odpowiedzi poznamy jutro o 18:00.
bez analizy
20:30 Zagłębie - Legia
23# BTS @ 1.82
buk: BaH
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
24# Dubel
16:15 Malaga - Atletico 2 @ 1.60
18:30 Leganes - Eibar 2X @ 1.40
AKO: 2.24
buk: bah

18:30 Leganes - Eibar
25# Eibar DNB @ 1.80
buk: BaH
Czy ten dubel ma szansę wejść?. Myślę, że tak. Malaga po ostatniej porażce z Las Palmas jest pierwszym poważnym kandydatem do spadku z La Liga. Szkoda, że zespół, który wcześniej potrafił rywalizować z najlepszymi spadł aż tak nisko. Gospodarze są w dużym kryzysie i nie potrafią się z niego wykaraskać. Nie wyobrażam aby Atletico miało dziś tu stracić punkty. Racja, że ich gra nie jest imponująca i często widzimy wymęczone 1:0 czy 0:1, ale to wszystko przez skuteczność gości, która wygląda mizernie. Nie będę zdziwiony jak dziś po raz kolejny goście wymęczą to zwycięstwo. W drugim spotkaniu idę w stronę Eibar. Zespół ten potwierdza swoje aspiracje do gry w europejskich pucharach. Fajnie, że taki klub potrafi powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu. Leganes tydzień temu wymęczyło remis w spotkaniu z Getafe, a w środku tygodnia mają za sobą 90 minut w spotkaniu z Sevillą gdzie ulegli 2:0. Gospodarze to dalej groźna i nieobliczalna drużyna, a szczególnie w spotkaniach u siebie, jednak coś w tej drużynie pękło i nie wyglądało to za dobrze w ostatnich dwóch spotkaniach. Wierzę jednak, że Eibar, które w spotkaniach wyjazdowych nie spisuje się najlepiej po raz kolejny pokaże swój ofensywny futbol dzięki, któremu ustrzeli kilka bramek. Na koniec chcę dodać, że Leganes dziś bez prawego obrońcy Zaldua, natomiast gości bez Sergi Enricha.

18:00 Cracovia - Śląsk
26# BTS @ 1.73
buk: bah


Spotkanie drużyn, które przed sezonem miały walczyć o coś więcej niż tylko o pierwszą ósemkę. Podobnie jak wczoraj dzisiaj również spodziewam się goli. Cracovia w zimowej przerwie mocno zmieniła skład i pewnie trochę czasu zajmie dojście do właściwego rytmu i zgrania. Do klubu dołączyli min. Deniss Rakels, Antonini Culina i Nicolai Brock-Madsen, a trener nie będzie mógł skorzystać z Damiana Dąbrowskiego. Zespół z Krakowa w spotkaniach u siebie prezentuje dość ofensywny futbol i myślę, że Probierz będzie chciał wykorzystać braki w składzie gości. Trener Urban nie może skorzystać z Adama Kokoszki, Łukasza Madeja, Michała Maka, Djordje Cotry, Bobana Jovicia oraz Jakuba Koseckiego (urazy). Jak widzimy Urban po raz kolejny ma problem z zestawieniem obrony, lecz klubowi ma pomóc Tim Rieder, który został sprowadzony zimą. Śląsk jednak ma niezłą siłę ataku z Robakiem i Piechem na czele, a więc być może Wrocławianie pokuszą się o pierwszą wygraną na wyjeździe w tym sezonie?. Tak jak wspomniałem w tej kolejce nie typuję zwycięzców i spokojnie będę się przyglądał klubom.

20:30 Lechia - Wisła
27# over 2.5 gola @ 1.88
buk: bah


Biała Gwiazda wystąpi po raz pierwszy pod wodzą nowego trenera. W sparingach Joan Carillo przegrał tylko raz, lecz gra Wisły jest dla nas dalej wielką niewiadomą. Dziś będzie to jeden z pierwszych sprawdzianów ekipy gości, którzy w tym sezonie mieli swoje wzloty i upadki. Niestety nowy trener nie może skorzystać z wszystkich zawodników, a lista kontuzjowanych jest bardzo długa. Nie zagrają min.Paweł Brożek, Vullnet Basha, Zoran Arsenić, Ivan Gonzalez, Kamil Wojtkowski, Fran Velez oraz Zdenek Ondrasek (wszyscy kontuzjowani).
Gdańszczanie, którzy mają wysokie aspiracje niestety nie potwierdzają tego na boisku. Biało-Zieloni spisują się poniżej oczekiwań i odległe 11. miejsce w tabeli jest sporym zaskoczeniem. Oba zespoły mają kim straszyć w ataku dlatego też wybrałem over bramkowy. Pojedynek Paixao-Carlitos zapowiada się dziś wybornie. Nie wiemy w jakiej formie są obie drużyny, bowiem sparingi czasami nie odzwierciedlają tego, ale myślę, że nie będzie to nudny wieczór.​
bez analizy
16:00 Swansea - Burnley
28# Swansea @ 2.48
buk: bah
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Celta - Espanyol
29# Celta @ 1.85
buk: Bah


15:30 Nieciecza - Korona
30# BTS @ 1.65
buk: bah
18:00 Arka - Lech
31# BTS @ 1.90
buk: bah


32# Dubel
15:15 Newcastle - Manchester United 2 @ 1.65
17:30 Southampton - Liverpool 2 @ 1.75
AKO: 2.94
buk: BaH


Dziś suche typy bez żadnej zbędnej analizy aby użytkownik nadtyper nie musiał tego czytać i niepotrzebnie się denerwować(o zdrowie trzeba dbać). Jeśli komuś się jeszcze nie podobają wpisy do spotkań, które podaje to pisać śmiało w temacie albo dla tych wstydliwych walić na PW.
Smacznego.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Po udanym piątku i sobocie, niedziele była tragiczna.

18:00 Piast - Jagiellonia
33# over 2.5 gola @ 1.97
bah
34 Dubel
21:00 Chelsea - West Bromwich @ 1 1.37
21:00 Deportivo - Betis @ over 2.5 gola 1.58
AKO: 2.18
bah
35# Dubel

21:00 Chelsea - West Bromwich over 2.5 gola @1.72
21:00 Deportivo - Betis BTS @1.50
AKO: 2.58

Bah




 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dzięki za 25 tys wejść do tematu. Sam jestem w szoku, że tyle ludzi tu zagląda pomimo tak słabych typów i skuteczności...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Juventus - Tottenham
36# BTS @ 1.99
37# remis @ 3.01
bah
20:45 Basel - Manchester City
38# City win + 1.5 gola w meczu @ 1.44
bah


Promo od Fortuny
Po przerwie zimowej wraca Liga Mistrzów! Z tej okazji Fortuna przygotowała dla wszystkich Klientów specjalną promocję.
Tylko dziś nagradzamy zakłady postawione live!
Co trzeba zrobić, by zgarnąć nagrodę?
Wystarczy w dniu 13.02.2018 do godz. 23:59 postawić zakład live za minimum 10 zł brutto, a następnego dnia na Twoim koncie pojawi się 10 zł w postaci punktów FKP.
Zakład promocyjny może być zawarty na dowolne wydarzenie, z dowolnym kursem, jako SOLO, AKO lub Maxikombi.
Prawda, że proste?
Pospiesz się! Promocja trwa wyłącznie dziś!
Zapraszamy do gry i życzymy wysokich wygranych!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom