>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Sportingbet. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą rozpocząć grę u tego bukmachera.
Co sądzicie o Sportingbet?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Fajny buk, rejestrnąłem sie wczoraj w nocy. Podobają mi się jego kursy 1,903 ???? no i wpłacanko kartą jest lol. Kursy mogą być-nie drażniłem jeszcze supportu :p .
Narazie nie wpłacałem kasy-ale jak będzie jakaś fajna promocja to 100zł zarezerwowane jest ;)
 
G 0

gempel

Użytkownik
Witam

Raz sie zdarzyło ,że musiałem pisac reklamacje ,bo wynik zdarzenia byl pozytywny na moja korzysc , buk zdarzenie potraktował jako lose, ale reklamcje szybko uwzgledili reklamacje na korzysc.
 
W 0

wenerz

Użytkownik
właśnie się zarejestrowałem.. miałem mały problem z rejestracją karty... połączyłem się czatem z doradcą i w 1min sprawa załatwiona!!! brawo!!! poza tym szybka i łatwa wpłata pieniędzy za pomocą karty visa electron - pieniądze na koncie w 1 min!!
na razie duzy plus... pozdr
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Niestety w kwestii wpłat poprzez MB Sportingbet jest daleko za murzynami w tej kwiestii. Obecnie każdy liczący się buk ma automatycznie zatwierdzane wpłaty poprzez MB. Jednak w SP takie wpłaty zatwierdzane są ręcznie. Przez co czas oczekiwania za pojawienie się tych pieniędzy sięga kilku godzin.
 
podcinaczpl 0

podcinaczpl

Użytkownik
Sportingbet to dla mnie najlepszy buk . Przelew zrobiłem w niedzielę , a we wtorek już pieniążki były na koncie . GORĄCO POLECAM!!!!!!!! ???? ???? ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
A pewnie że mi płacą, Zadowolenie graczy jest dla mnie największa zapłatą :jezora: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora: :jezora:

Chwalił GB i będzie chwalił, bo tylko popsuli się pod względem wpłat ale reszta pozostaje bez zmian. :jezora: :jezora: :jezora:

Co do Sportingbetu dla mnie buk OK ;)
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
odjeli mi kase z konta po kilku dniach bo &quot;zle rozliczyli&quot; 3 zł ale to też kasa zwłaszcza że moje ostatnie 3 zł z konta ;/ ????
 
Do góry Bottom