>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sportingbet - opuszcza polski rynek z dniem 1.04.2017

al_capone 29K

al_capone

Gangster
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
ano lekkie zlodziejstwo
Juz kombinuja i nie potrafia odblokowac strony i beda liczyli i pewnie kombinowali z weryfikacja by ludzie nie wyplacili
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma oficjalnego stanowiska firmy, ale jeśli dostosowują stronę dla polskich klientów to można snuć domysły, że w tym bukmacherzy normalnie można będzie grać od 1 kwietnia.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Aż mi się przypomniał Janek Wójcik po IO w Barcelonie..
&quot;zmieniamy szyld i jedziemy dalej&quot;
Przecież proponują darmowe spiny od 29 marca do 2 kwietnia.. więc chyba planują zostać na dłużej.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Zebyscie sie nie zalogowali i pieniedzy nie wyslali do kogos na konto .... ja nie wierze w nowe strony z dnia na dzien za bardzo
 
N 0

niespotykany

Użytkownik
Pewnie będzie można grać na tym Sportingbull do 1 lipca kiedy nie nastąpi blokada strony. Napisałem do działu bukmachera o poszerzenie oferty tenisowej i koszykarskiej na handicapy oraz over/under. Jedna główna linia trochę biednie wyglada. Zobaczymy co odpiszą.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Hmm ja widzę handicapy na tej stronie... chyba że mówisz o wszystkich, a nie tylko o tych, które zrównują kursy. Bo tego pierwszego to brak.
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Hahaha ten sportingbull to ***** - pograłem tam dzień wypłacałem ale przegrałem i teraz limit 5 z ł na zakład ???? )) Ludzie nie wpłacajcie tam żadnych pieniedzy!!!!
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Mam jedno pytanie... Na Betssonie sytuacja jest podobna, ale ja wchodze przez przegladarke Tor i ona loguje sie przez inne państwa i moge grać tylko czy pozniej nie bedzie problemow z wyplatami jesli moj adres jest w Polsce ?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Narobili się z tym byczkiem, ale po rozum do głowy nie poszli.
Polacy nie będą wpłacać przez przelewy24 czy kartą, a przez Skrill i Neteller
A tam opłata 4,9% za depozyt, druga opłata 4,9% za wypłatę, co przy wygraniu jakiś pieniądzy może wyjść nawet więcej niż u legalnego.
A jeszcze trzeba oddać do Skrilla 24 zł za przelew kasy do banku.
Ten numer nie przejdzie, bo bardziej opłaca się grać legalnie u legalnego
 
Do góry Bottom