>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sportingbull okrada ludzi

G 0

gonczi1986

Użytkownik
Witam was wszsytskich.
Postanowiłem założyć temat aby podzielić się moją przygodą, zdecydowanie niemiłą z psuedofirmą sportingbull. Otoz ta firma nie chce wyplacic moich uczciwie wygranych 1100zł. Co gorsza sami nie wiedzą co pisać; przy probie zalogowania się wyskakuje komunikat, że nie potwierdzili mojego wieku(przez 3 dni nie potrafili zweryfikować mojego dowodu osobistego) i ,że 3 razy wpisałem zle hasło w zwiazku z czym konto zostaje zawieszone. Pozniej zas po interwencji na czacie otrzymalem email takiej tresci:
Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z naszym regulaminem:
4.9. Sportingbull pozwala tylko na jedno konto na gracza, a szczegóły każdego konta są przechowywane i sprawdzane w naszej baize codziennie. Wszelkie otwarte konta lub operujące pod tym samym kodem pocztowym/danymi personalnymi/adresem IP/urządzeniem i uznane powiązanymi z istniejącymi kontami zostaną poddane kontroli, która może skutkować natychmiastowym zamknięciem konta wraz z anulowaniem wszelkich zakładów według uznania Sportingbull. Powiązane konta mogą oznaczać te będące w posiadaniu tej samej rodziny lub te które zostaną uznane przez Sportingbull jako bardzo podobne pod względem stylu gry. Sportingbull zastrzega sobie prawo do przeprowadzania dodatkowego dochodzenia w jakich okolicznościach te konta były wykorzystywane i może odzyskać wygrane lub zwroty od graczy w zależności od swojego wyroku co do zasadności używania tych kont. Wszelkie nowe rejestracje są monitorowane aby mieć pewność, że nie ma miejsca duplikowanie kont tak więc prosimy o stosowanie się do tych warunków.
Decyzja o zamknięciu konta jest decyzją ostaeczną i nieodwołalną.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami.
Wszystko o dostępie do Sportingbull na www.loginsbull.com
Serdecznie pozdrawiam,
Gabriela
Sami jak widać nie umieją zająć stanowiska za co mają mi ukraść kasę, ten zapis w regulaminie jest idiotyczny; co ja jeden z pod kodu pocztwoego tylko mogę grać. Dodam , że nie wykorzystałem żadnej promocji tak więc z ich strony zwykłe złodziejstwo i tyle. Czy orientuje się ktoś gdzie mozna na nich napisać skargę??
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Chcesz pisać na nich skargę, jak w Polsce nie można u nich grać? To jest nielegalny bukmacher w naszym pięknym kraju i z tego co mi się zdaje wszedł jako zamiennik dla Sportingbeta...
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Powiedziałbym że bezczelnosci i robienia z klienta debila raczej. Sam miałem nieprzyjemnosc tam grać nie wyplaicli mi 14k bowiem za dużo wygrałem w kasynie (pomimo zweryfikowania dowodem a później rachunkiem i selfie), dam znać bo.tez będę chciał ich zaskarżyć a jak się nie uda to skutecznie zniechęcić przyszła klientele ;) Ogólnie to z tego co zauważyłem mimo selfie nie chcą gnoje wypłacać (bet-at-home, unibet), wiedzą doskonale o ustawie w naszym kraju i ze.moga robić co chcą bo nie bardzo komu jest się poskarzyc
 
G 0

gonczi1986

Użytkownik
A jaką konkretnie ma??Na stronie widnieje, że posiada licencję wydana przez władze curacao ale czy to jest o samo co to?? https://www.curacao-egaming.com/ napisałem do nich emaila czy sa mocdoawca bulla kilka dni temu, ale jak dotad nikt nie odpisal. Z tego co również widze ten licencjodawca przyznal licencje takim znamienitym firmom jak 1xbet więc czarno widze odzyskanie moich pieniędzy
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
&quot;Powiązane konta mogą oznaczać te będące w posiadaniu tej samej rodziny lub te które zostaną uznane przez Sportingbull jako bardzo podobne pod względem stylu gry&quot;.
Czyli o każdym tak mogą powiedzieć. &quot;Uznaliśmy, że twój styl gry jest bardzo podobny do gracza XY. Przykro nam, zabieramy kasę i zamykamy konto&quot;.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Bez sensu zupełnie. A już konkretnym kurestwem jest prośba o dodatkowe dokumenty a mimo to nie wypłacenie środków i depozytów. NIgdy chyba bukmacherzy nie byli tak pseudoprawilni wobec Polaków jak od czasu wejscia tej kulawej ustawy.
gonczi ja też kontaktowałem się z ta firmą w linku w swojej sprawie i tak jak Ty nie otrzymałem do dzisiejszego dnia odpowiedzi...
NIE GRAJCIE W SPORTINGBULL!!!
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Bez sensu zupełnie. A już konkretnym kurestwem jest prośba o dodatkowe dokumenty a mimo to nie wypłacenie środków i depozytów. NIgdy chyba bukmacherzy nie byli tak pseudoprawilni wobec Polaków jak od czasu wejscia tej kulawej ustawy.
gonczi ja też kontaktowałem się z ta firmą w linku w swojej sprawie i tak jak Ty nie otrzymałem do dzisiejszego dnia odpowiedzi...
NIE GRAJCIE W SPORTINGBULL!!!
Żeby nie było, że to najazd na Sportingbulla - dokładnie taki sam zapis znajduje się w regulaminie STS. Ministerstwo Finansów (jeszcze to platformowe) to zaakceptowało.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Zastanawia mnie tylko fakt, że wątek ten z pewnością nie przeszedł niezauwazony adminom oraz modom tego forum. Z tego co zauważyłem potrafili rozwiązać problemy niektórych userow, dysponują wiedzą gdzie należy się udać dalej gdy firmy lecą w kulki. Każda szanująca się firma miała również swojego przedstawiciela tutaj na forum. Czy przedstawiciel firmy sportingbull mógłby zabrać głos jeśli tubjest bądź któryś z userow wyższych ranga??
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Panowie jak sytuacja?
Mnie to dzis spotkalo, zagralem pare zakladow i konto zablokowane, 3000zl zabrane
Pieprza, ze niby konto powiazane z innymi i ze niby ten sam numer komorkowy juz widnial w bazie danych
Dodam, ze weryfikacja przeszla ok, pierwszy raz tam gralem i nigdy wczesniej nie probowalem, grane przez nowa komorke z nowym internetem wzietym na abonament wiec nie ma mowy o zadnym dublowaniu IP
Jawne zlodziejstwo!
Cos dzialaliscie w tej sprawie? Nie zostawie tak tego napewno chocbym mial wszedzie gdzie sie da zrobic im antyreklame ze screenami z poczty oraz z czatu
 
bfred 292,2K

bfred

Użytkownik
Ja w kwietniu ubiegłego roku ugrałem u nich 1000 zł i limit 2-4 zł na zakład???? Śmieszny buk.
 
O 0

omoria

Użytkownik
Witam dzisiaj dostałem wypłatę z sportingbull przelew dostałem od firmy (PAYDIRECT.PL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL.PIŁSUDSKIEGO 33 LOK. 308
05-120 LEGIONOWO ) bez łatki że to hazard dostałem bonus od nich 222% do wpłaty polecam 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 20 sierpnia 2019 15:45 przez omoriaWitam dzisiaj dostałem wypłatę z sportingbull przelew dostałem od firmy (PAYDIRECT.PL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
UL.PIŁSUDSKIEGO 33 LOK. 308
05-120 LEGIONOWO ) bez łatki że to hazard dostałem bonus od nich 222% do wpłaty polecam 
Podaj linka gdzie mogę sie do nich zarejstrowac ?
 
Do góry Bottom