• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Sportingbull - złodzieje, zamknięcie konta po wpłacie

Temat na forum 'Bukmacherzy Internetowi' rozpoczęty przez Stefan69, Październik 6, 2017.

Więcej tematów od Stefan69
    1. Stefan69 Guest

Stefan69
      Reputacje:
      0
      UWAGA NA SPORTINGBULL - Złodziejstwo w biały dzień

Konto założyłem z polecenia jednego z użytkowników. Zarejestrowałem się, wpłaciłem 100 Euro, chciałem wypłacić 10 Euro. Otrzymałem maila z weryfikacją konta.
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przesłałem wszystkie potrzebne dokumenty, o to co otrzymałem w odpowiedzi:

"
      Dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość.

Pragniemy poinformować Pana o zamknięciu Pana konta ze względu na naruszenie postanowień naszych Ogólnych warunków handlowych:

1.4 Strona Sportingbull przeznaczona jest dla klientów biorących udział w rekreacyjnych grach i zakładach. Jeśli uznamy, że zakłady wnoszone są w innym celu lub strona ta jest wykorzystywana w inny sposób, niż zakłady rekreacyjne, w tym, między innymi, do oszustwa, zmowy, arbitrażu lub dopasowanych zakładów, Sportingbull zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia lub unieważnienia zakładów, lub zamknięcia konta klienta bez uprzedzenia. W podejmowaniu tej decyzji Sportingbull dokonuje profilowania klienta.

Dodatkowo Sportingbull zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta klienta i zwrotu bieżącego stanu konta bez późniejszych wyjaśnień. Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem (punkt 1. Postanowienia Ogólne) aby znaleźć więcej informacji na ten temat.

Wszystko o dostępie do Sportingbull na www.loginsbull.com

Serdecznie pozdrawiam,
      "
      SERDECZNIE POZDRAWIA... Złodzieje.

------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio modyfikowane przez : Październik 6, 2017
    2. Sven Dobrze znany użytkownik

Sven
      Polubienia:
      20
      Reputacje:
      181
      To firma strasznie upadła jak się połasili na całe 100€ :D

3. Stefan69 Guest

OP
      OP
      Stefan69
      Reputacje:
      0
      A dzień wcześniej na czacie wszystko Pani wyjaśniała, że można grać itp. No jak to można inaczej nazwać? Złodzieje i tyle. Dla nieogarniających, SportingBull to nowy bukmacher Sportingbet.

4. Psychol32 Dobrze znany użytkownik

Psychol32
      Polubienia:
      628
      Reputacje:
      1039
      Depozyt chociaż zwrócili?

5. Stefan69 Guest

OP
      OP
      Stefan69
      Reputacje:
      0
      Napisali teraz, że mogą zwrócić na konto... Po pierwsze mój bank tego nie przyjmie, po drugie jest to strzał w kolano. Po trzecie zapewniali mnie, ze Skrill i Neteller działa bez problemu...

6. Sven Dobrze znany użytkownik

Sven
      Polubienia:
      20
      Reputacje:
      181
      To jednak nie tak źle, jak depo zwrócą a czym wpłacałeś?

7. Stefan69 Guest

OP
      OP
      Stefan69
      Reputacje:
      0
      Moneybookers.

Szkoda, ze wygranej nie dostane... To ja a nie oni ryzykowałem własnymi pieniędzmi. A jak bym przegrał to też by mi depozyt zwrócili? Wypłata na konto? Nie dziękuje

Ostatnio modyfikowane przez : Październik 7, 2017
    8. Stefan69 Guest

OP
      OP
      Stefan69
      Reputacje:
      0

Poleć forum