>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sportsbet.io

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Trafiłem na klona, betadda.com Niestety chyba nie przyjmują Polaków, ale pewności nie mam... bukmacher skierowany do Chińczyków. Czy udało się komuś utworzyć tam konto? Podczas próby rejestracji wyskakuje błąd jak wpisuje polski nr a jak Chiński (11 cyfr) to read coś tam above... Na chacie powiedzieli, żebym wysłał im login, email i imię i nr telefonu a oni mi utworzą konto.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Przeciez ten buk nawet nie ma licencji na ten moment wiec nie ma po co sie tam pchac.
ma ;p

https://betadda.com/help/helpCenter?key=1_1

On 26 January, 2022 Curaçao eGaming ("CEG") has onboarded the brand betadda.com of the operator Adda Entertainment N.V.

https://www.curacao-egaming.com/news/news-detail?id=16

zakładka "about us" jak na dole nie ma licencji to tam może być ;)
Post automatycznie złączony:

14:55 (4 godziny temu)
do mnie
Hi there,

Thank you for your email and for showing your interest in Betadda 2.0

As you are facing difficulties creating an account, we would be more than glad to help you create an account for you kindly help us with the below details.

Preferred username:
Full name:
Mobile number:
Email address:

Hope to hear from you soon.
Best regards,
Betadda Support Team


czekam na odpowiedź
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Thank you for your email and for showing interest in Betadda 2.0

We just wanted to warmly welcome you to our family as your account has now been created successfully with the username xxx and your temporary password is Takiego wała jak Polska cała xD do change the same once you are able to log in. We would like to bring to your notice that we do have Crypto & INR for deposits as an option although only INR for withdrawals.

You can reach us either via live chat or email.

Best regards,
Betadda Support Team


hasło i login wpisuje i nawet wklejam i nieprawidłowe xD Bukmacher jednak do Hindusów a nie do Chińczyków. Nie wiem co mi się uwaliło, że do Chińczyków 🤷‍♂️ :unsure: wydaje mi się, że widziałem Chiński język do wyboru i Pani z reklamy mówiła z chińskim akcentem a nie hinduskim (czasem odbieram telefony jak spam dzwoni z zagranicznego nr xD lubię sobie pogadać i sprawdzić jakie oszuści mają metody xD). Tak czy siak wpłata krypto i IRN a wypłata tylko IRN czyli indyjska rupia xD
Post automatycznie złączony:

daje przypomnienie hasła, wypełniam pola i username or email are wrong xD
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Lipa, nie ma alior banku do wyboru xD i weryfikacja pewnie hinduskim ID xD



a bukmacher nie działa



Szkoda, fajny soft, byłem ciekaw czy też pozwala na to co sporstbet
 
Ostatnia edycja:
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
czy ktoś może miał z nimi problemy i próbował pisać np do ich licencjodawcy? zamknęli mi konto zarzucając multi i ukradli około 2k pln
 
Do góry Bottom