• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Cześć Gość. w tej chwili trwa przebudowa indeksu wyszukiwania postów i tematów. Forum może troszkę zwolnić. Miej proszę cierpliwość - chcemy, aby wszystkie posty i tematy użytkowników dobrze wyświetlały się w profilu.

Aktualny (23:00, 17 września) postęp: 85%

Administracja

Sposób gry

Temat na forum 'Dział dla Początkujących' rozpoczęty przez woiitas, Grudzień 25, 2010.

Więcej tematów od woiitas
    1. woiitas

woiitas Ban

Polubienia:
      0
      Witam. Z mojego budżetu zostało mi tylko 40zł. Chciałbym go powiedzmy doprowadzić do ok. 150zł, a potem więcej. Prosiłbym was o rady jak tego dokonać. Nie chodzi mi o to, by już jutro mieć te 150zł.:-|

2. artsik

artsik Użytkownik

Polubienia:
      1
      1.Stawiać pieniądze tylko na te dyscypliny na jakich się znasz.
      2.Nie sugerować się kursami.
      3.Nie grać na siłę.

3. AKA SHAKAL

AKA SHAKAL Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Musisz mieć dobrą skuteczność typów i kuponów.

A tak na poważnie to nie ma złotej zasady. Jakby taka była to buki już dawno by poszli z torbami.
      Artsik dobrze Ci napisał. Przede wszystkim nie grać na siłę i nie szukać w ofercie jakiś zdarzeń o których nie mamy zielonego pojęcia.

Tak Ci powiem dla przykładu. Dostałem od BaHu 5 zł za darmo w ramach promocji. Obróciłem je do 390 zł. Masz tu screen ile kuponów mi weszło, a ile nie i jak stawkowałem.

4. Konrad140

Konrad140 Forum VIP

Polubienia:
      0
      początkujący ? każdy kiedyś zaczynał i chyba mało kto swojego pierwszego depozytu nie przepuścił. Na początek poczytaj może

http://www.forum.bukmacherskie.com/f57/szkola-gry-807.html

dużo ciekawych informacji jest tu zawarte. I tradycyjnie odsyłam do działu np VIP. Zobaczy jak inni grają , jak stawkują itp , podłap ich metody a zaczaisz o co chodzi i może w końcu będą jakieś zyski ;)

edit//

tak jak pisałem każdy kiedyś zaczynał ;)

Ostatnia edycja: Grudzień 26, 2010
    5. woiitas

woiitas Ban

Polubienia:
      0
      wielkie dzięki :) widzę, że pomagacie chętnie początkującym :)

6. spec19883

spec19883 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      grac jednego singla dziennie.z oferty wybrac ok.10 interesujacych spotkan i na nich skupic uwage.Potem jak pisalem wybrac tego jedynego singla.

Poleć forum