• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Sposób na przerzucenie pieniędzy między bukmacherami

Temat na forum 'Kącik Ogólnobukmacherski' rozpoczęty przez W0jtek, Lipiec 6, 2018.

Więcej tematów od W0jtek
    1. W0jtek Dobrze znany użytkownik

W0jtek
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      199
      Witam serdecznie.
      Z góry uprzedzam, że nie chodzi tutaj o uwolnienie bonusu i pominięcie wymogów obrotu bonusem przed wypłatą.

Zakładając, że posiadam sporą sumę u jednego bukmachera, chciałbym to "przerzucić" do innego, lub kilku innych bukmacherów. Czy istnieje jakiś sprawdzony sposób na obstawianie przeciwnych wyników?

Jedyne co mi przychodzi do głowy to szukanie przeciwstawnych betów w okolicach 1.9 każdy kurs z jak najmniejszą marżą, ale po dłuższym namyśle- statystycznie rzecz biorąc po obstawieniu n typów wychodzimy na zero jeśli chodzi o wygrane/przegrane a marża nas zje. I nie uda się przerzucić pieniędzy a nawet możemy dojść do sytuacji, że u tego niechcianego bukmachera tylko powiększymy sumę.

Jakieś pomysły?

2. Continental Użytkownik

Continental
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      0
      Ale w czym Ty masz problem? zleć wypłate, i wpłać tam gdzie chcesz.
      Bo nie rozumiem kompletnie całej sytuacji.. nie mozesz z niego tych pieniedzy wyplacic czy jak? bo jest tak jest to jaki ma sens wszystko co dalej napisales? lol

Ostatnia edycja: Lipiec 7, 2018
    3. Amigo007 Dobrze znany użytkownik

Amigo007
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      499
      Nie loluj więcej dzieciaku. Kiedyś w ten sposób wyciągałem bonusy. Jednak przed ustawą hazardową bonusy były lepsze, było ich więcej i marże na zakłady były mniejsze. Spokojnie można było znaleźć nawet przeciwstawne 1,95 - 1,95. Dziś to mało realne, a bonusy mają wyśrubowane warunki, często do gry w okolicach kursu 2.0 lub minimum duble. Dobre czasy i łatwe bonusy się skończyły. W0jtek jeśli nie masz żadnego bonusu, a z jakiegoś powodu nie możesz wypłacić z jednego buka. To musisz to przetransferować przeciwstawnym zakładem. Ale systemu raczej żadnego nie ma. Masz 50% szans. I przy pechu, nawet kilka razy może ci wejść tam gdzie nie chcesz. Można wyszukiwać niby większego faworyta (np handi w koszykówce), ale i z tymi niby faworytami i tak często nie wchodzi tam gdzie byśmy chcieli. Tak więc to trochę fart, i przy pechu możesz powiększyć depozyt w buku z którego chcesz przetransferować pieniądze.

4. Continental Użytkownik

Continental
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      0
      dzieciaku, pisał wyraznie, ze nie chodzi o bonus, a po drugie jaki jest sens twoich zalozen, jak nie moze wyplacic z danego buka?wez mi to wytlumacz hahah. To niech stawia sobie gdzie indziej i tak na to samo wyjdzie. Co mu da ze postawi przeciwnie skoro jak wejdzie mu w tym z którego wyplacic nie moze? wtedy na tym wyplacalnym utopi kase.

5. ferdzio1 Dobrze znany użytkownik

ferdzio1
      Polubienia:
      48
      Reputacje:
      221
      Niestety takie obstawianie kończy się tym że u niechcianego bukmachera kasa się powieksza. Przynajmniej w moim przypadku tak było. W 188bet nie mogłem przejść weryfikacji (ze 20 razy wysyłałem dokumenty a przy próbie wypłaty blokada) i chciałem przerzucić do innych buków. Miałem do wypłaty coś ok. 100 $ a po miesiącu się zrobiło ok 2000 $. Potem trochę zmieniłem taktyke. W 188 bet stawiałem pewniaka @ 1.2 -1.3 a kontrowałem u innych po wyższych kursach. Zszedłem do ok. 1000 $ i nagle zatwierdzili wypłate i wszystko wypłacili (a za każdym razem te same dokumenty szły;););))
      --- Odpowiedź dołączona, Lipiec 8, 2018, Czas odpowiedzi: Lipiec 8, 2018 ---
      A jeśli chodzi o obrót bonusa to ładnie mi wychodziło granie w tenisa że serwujący przegra piłke. @ 2.50 - 2.70 , stawka 20 pln i raptem ze 2 godzinki roboty.

6. Amigo007 Dobrze znany użytkownik

Amigo007
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      499
      Napisz więcej o tym obrocie w tenisie. Więcej tych zakładów po 2,50- 2,70 chyba nie wchodzi. Jak mamy np. bonus 400zł i do obrotu dajmy na to 4000zł. To jak tym sposobem obracałeś te środki, nie tracąc ich?

7. ferdzio1 Dobrze znany użytkownik

ferdzio1
      Polubienia:
      48
      Reputacje:
      221
      Jak
      Wybierzesz dobry mecz z przełamaniami to jeszcze zarobisz.Głównie grałem pierwsze 4 piłki bo kursy byly wystawione wczesniej a na live cieżko było zdążyć. 5,6,7 piłke grałem sporadycznie. Na Otobecie pare lat temu zapomniałem o bonusie i musiałem obrocic pare tys w kilka godzin to tym sposobem jeszcze 150 pln na plus wyszło. Tylko mordęga straszna i przypilnowac czy dobrze rozliczają jest cieżko

8. Pagni Dobrze znany użytkownik

Pagni
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      103
      jedyny sposób jaki przychodzi mi do głowy to progresja ale to też zły pomysł pierwsze progi gramy u tego niechcianego ale to małe kwoty więc wychodzi długa i mozolna mordęga z tym przerzucaniem

Poleć forum