>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sposób na przerzucenie pieniędzy między bukmacherami

w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Witam serdecznie.
Z góry uprzedzam, że nie chodzi tutaj o uwolnienie bonusu i pominięcie wymogów obrotu bonusem przed wypłatą.
Zakładając, że posiadam sporą sumę u jednego bukmachera, chciałbym to &quot;przerzucić&quot; do innego, lub kilku innych bukmacherów. Czy istnieje jakiś sprawdzony sposób na obstawianie przeciwnych wyników?
Jedyne co mi przychodzi do głowy to szukanie przeciwstawnych betów w okolicach 1.9 każdy kurs z jak najmniejszą marżą, ale po dłuższym namyśle- statystycznie rzecz biorąc po obstawieniu n typów wychodzimy na zero jeśli chodzi o wygrane/przegrane a marża nas zje. I nie uda się przerzucić pieniędzy a nawet możemy dojść do sytuacji, że u tego niechcianego bukmachera tylko powiększymy sumę.
Jakieś pomysły?
 
C 0

continental

Użytkownik
Ale w czym Ty masz problem? zleć wypłate, i wpłać tam gdzie chcesz.
Bo nie rozumiem kompletnie całej sytuacji.. nie mozesz z niego tych pieniedzy wyplacic czy jak? bo jest tak jest to jaki ma sens wszystko co dalej napisales? lol
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie loluj więcej dzieciaku. Kiedyś w ten sposób wyciągałem bonusy. Jednak przed ustawą hazardową bonusy były lepsze, było ich więcej i marże na zakłady były mniejsze. Spokojnie można było znaleźć nawet przeciwstawne 1,95 - 1,95. Dziś to mało realne, a bonusy mają wyśrubowane warunki, często do gry w okolicach kursu 2.0 lub minimum duble. Dobre czasy i łatwe bonusy się skończyły. W0jtek jeśli nie masz żadnego bonusu, a z jakiegoś powodu nie możesz wypłacić z jednego buka. To musisz to przetransferować przeciwstawnym zakładem. Ale systemu raczej żadnego nie ma. Masz 50% szans. I przy pechu, nawet kilka razy może ci wejść tam gdzie nie chcesz. Można wyszukiwać niby większego faworyta (np handi w koszykówce), ale i z tymi niby faworytami i tak często nie wchodzi tam gdzie byśmy chcieli. Tak więc to trochę fart, i przy pechu możesz powiększyć depozyt w buku z którego chcesz przetransferować pieniądze.
 
C 0

continental

Użytkownik
dzieciaku, pisał wyraznie, ze nie chodzi o bonus, a po drugie jaki jest sens twoich zalozen, jak nie moze wyplacic z danego buka?wez mi to wytlumacz hahah. To niech stawia sobie gdzie indziej i tak na to samo wyjdzie. Co mu da ze postawi przeciwnie skoro jak wejdzie mu w tym z którego wyplacic nie moze? wtedy na tym wyplacalnym utopi kase.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Niestety takie obstawianie kończy się tym że u niechcianego bukmachera kasa się powieksza. Przynajmniej w moim przypadku tak było. W 188bet nie mogłem przejść weryfikacji (ze 20 razy wysyłałem dokumenty a przy próbie wypłaty blokada) i chciałem przerzucić do innych buków. Miałem do wypłaty coś ok. 100 $ a po miesiącu się zrobiło ok 2000 $. Potem trochę zmieniłem taktyke. W 188 bet stawiałem pewniaka @ 1.2 -1.3 a kontrowałem u innych po wyższych kursach. Zszedłem do ok. 1000 $ i nagle zatwierdzili wypłate i wszystko wypłacili (a za każdym razem te same dokumenty szły;););))
A jeśli chodzi o obrót bonusa to ładnie mi wychodziło granie w tenisa że serwujący przegra piłke. @ 2.50 - 2.70 , stawka 20 pln i raptem ze 2 godzinki roboty.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Napisz więcej o tym obrocie w tenisie. Więcej tych zakładów po 2,50- 2,70 chyba nie wchodzi. Jak mamy np. bonus 400zł i do obrotu dajmy na to 4000zł. To jak tym sposobem obracałeś te środki, nie tracąc ich?
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Jak
Napisz więcej o tym obrocie w tenisie. Więcej tych zakładów po 2,50- 2,70 chyba nie wchodzi. Jak mamy np. bonus 400zł i do obrotu dajmy na to 4000zł. To jak tym sposobem obracałeś te środki, nie tracąc ich?
Wybierzesz dobry mecz z przełamaniami to jeszcze zarobisz.Głównie grałem pierwsze 4 piłki bo kursy byly wystawione wczesniej a na live cieżko było zdążyć. 5,6,7 piłke grałem sporadycznie. Na Otobecie pare lat temu zapomniałem o bonusie i musiałem obrocic pare tys w kilka godzin to tym sposobem jeszcze 150 pln na plus wyszło. Tylko mordęga straszna i przypilnowac czy dobrze rozliczają jest cieżko
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
jedyny sposób jaki przychodzi mi do głowy to progresja ale to też zły pomysł pierwsze progi gramy u tego niechcianego ale to małe kwoty więc wychodzi długa i mozolna mordęga z tym przerzucaniem
 
Do góry Bottom