>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sposób

kubota 76

kubota

Użytkownik
Siemka mam problem i pytanie ???? Jaki macie sposób na obstawianie ???? ?? piszcie ???? Bo ja już dawno nie wygrałem a chce wiedziec jak wygrywac
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Ja znam swietny sposob na wygraną i sam się go trzymam... skonczyc z bukmacherką!
To chyba miały byś sposooby na co jakiś czas wygrywanie ???? ale nie kazdy kupon !! Nie biezcie tego dosłownie !! Jakies wskazówki itp ???? Jakieś może linki z których przy stawianiu kożystacie ???? itp :spokodfhgfh:
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Są TRZY sposoby:

*1 graj 3-4 mecze z niskimi kursami (mecze których jestes pewien na 99,99%)
*2 graj wyzsze kursy ale singlami
*3 graj powiedzmy dwa mecze z niskimi kursami (1,20-1,30) i jeden z wyzszym (1,50-1,90)

Z tego po prostu musi byc +++++

Ja osobiscie gram tym trzecim.
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
jesli dobrze przeanalizujesz mecz to nie ma bata musi wejsc... a co do kursow to nie maja one znaczena. co z tego ze np. na barcelone w przedostatniej kolejce ligowej jest kurs 1.20 jak przypuscmy i tak ma zapewniony juz tytol mistrza kraju... zero motywacji, rezerwowy sklad i jak ten kurs ma niby wejsc? a dajmy na to chwila obecna czyli srodek rozgywek ligowych i atletico gra mecz a barcelona ktora za 2 dni wystepuje w LM i dlatego trener daje odpoczac Messiemu, Ronaldinho, Henremu i reszcie najwazniejszych zawodnikow, kurs na barce to 1.20 ale czy go postawisz?
najwazniejsza jest dokladna analiza, zwracanie uwagi na najdrobniejsze szczeguly, jesli sie tego nauczysz to bedziesz mial skutecznosc w granicach 75-80%
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Musisz wchodzic na strony klubów i tam czytac o składach,kontuzjach. Strony znanych europejskich klubów są tez po polsku tak wiec nie ma problemu ze zrozumieniem.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
ja znam 100% pewny sposob na zarabianie. Wystarczy trafiac typy, to jest klucz do sukcesu. Jakich innych sposobow sie spodziewales? Kazdy sposob / system bedzie beznadziejny jak zle bedziesz dobieral typy.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Hahahahah :d tym mnie rozśmieszyłes ???? To juz wszyscy chyba wiedza !! A jak masz jakies propozycje to podaj na wto lub pn ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
mym skromnym zdaniem ważne jest jeszcze doświadczenie w obstawianiu które przychodzi z czasem... początki są zawsze trudne - każdy to wie - ale najważniejsze jest to aby się nie zrazić i nadal typować, uczyć się na błędach i wyciągać wnioski... najlepiej jest grać tylko jedną dyscyplinę, a jeszcze lepiej tylko jedną ligę ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
nom wg mnie nie ma osoby która nie umoczyla troche kasy na poczatku , pozniej jest uczenie sie bledach i golenie buków :p
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
nom wg mnie nie ma osoby która nie umoczyla troche kasy na poczatku , pozniej jest uczenie sie bledach i golenie buków :p
No tylko szkoda że to przychodzi z czasem ???? Ale w końcu jakbyś my już to umieli niebyło by zabawy ????
 
Do góry Bottom