>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spotkanie ze sławnymi ludźmi

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spotkałeś kiedyś na żywo kogoś sławnego napisz to tutaj

Ja osobiście spotkałem Przemysława Salete , Piłkarzy Odry Wodzisław , Dariusza Dudka , Zespół Muzyczny &#39;&#39;Łzy&#39;&#39;
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
Olav Basowski (Dj)
Fatboyslim (dj)
James Zabiela (dj)
Boogie Mafia ( Bert i Harper Dj z wawki )
Novika ( glupia dupza Dj)
sporo ich bylo ale nie zawsze pamietam czy z nimi rozmawialem ????
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
A ja spotkałem Mariusza Pudzianowskiego,oczywiscie rozmawiałem z nim,wziełem autograf i próbowałem nosić walizki na jego pokazie :wink:
 
D 0

darek

Forum VIP
Jerzego Dudka, Dariusza Dudka, Skibe (z Big Cyc), Chałbińskiego, Adamka....byłem również na wielu koncertach, ale żeby zamienić z nimi jakieś zdanie to nie bardzo...

A no i Gruchacza, który jest dość słynny na tym forum. ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tomasz i Jacek Gollobowie, Zieliński(koszykarz :p ), Sledz, Hampel, Gapinski, Holta ???? , Hanckok 8) , Hans Andersen ???? , a z muzyki to tylko BlueCafe i Doda
 
M 0

m3losh

Użytkownik
Czarek Pazura, kolesia z filmu Anioł Stróż (nie wiem jak się nazywa), Uniting Nations - dj&#39;s, Beata Kozidrak (mieszkała nade mną w bloku), i dużo prowadzących prezenterów z TVP bo tam kiedyś mnie zaprosili na program :mrgreen:
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Ja bylem na wielu mitingach lekkoatletycznych i m.in mam autografy i zdjecia z Michaelem Johnsonem , Robertem Korzeniowskim , Artur Partyka i kilku innych...
 
V 0

virusman

Użytkownik
Ja kiedys pojechalem do Hollywood i trafilem na jakas impre dla gwiazd i... spotkalem wiele znanych osob na calym swiecie
 
peja 1

peja

Użytkownik
Andrzeja Gołote spotkałem :mrgreen: ze sportowców
Elektryczne gitary, Myslowitz :mrgreen: zespoły muzyczne
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja spotkałem Sylwestra Czereszewskiego(mam autograf), wiele zespołów....aktorów..... i to wszystko dzięki koloniom.. ???? , ale nie moge juz jeździć ???? Kolonie rulezz!!
 
Do góry Bottom