>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sprzedam środki na MB

rooni 135

rooni

Forum VIP
Zostało mi jeszce 300 zł na Moneybookers. Wymiana z uzytkownikiem innego forum. Prosze nie blokować tego tematu, ponieważ mam swoje poglądy. Wszystkie informacje dotyczące wymiany temat nizej.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Zostało mi jeszce 300 zł na Moneybookers. Wymiana z uzytkownikiem innego forum. Prosze nie blokować tego tematu, ponieważ mam swoje poglądy. Wszystkie informacje dotyczące wymiany temat nizej.
Zostało mi jeszce 200 zł, udana wymiana z użytkownikiem innego forum. Zapraszam na gg 7867075.
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Zostało mi jeszce 300 zł na Moneybookers. Wymiana z uzytkownikiem innego forum. Prosze nie blokować tego tematu, ponieważ mam swoje poglądy. Wszystkie informacje dotyczące wymiany temat nizej.
Zostało mi jeszce 200 zł, udana wymiana z użytkownikiem innego forum. Zapraszam na gg 7867075.
Kogo to koles interesuje ze sie wymieniles z kims z innego forum? Juz raz ci zablokowano temat to zakladasz drugi. Skoro tak ci nie odpowiada to forum to idz sprzedawac tam gdzie sprzedales za pierwszym razem
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ale może są ludzie na tym forum którzy potrzebują środków na MB. Czemu nie chcecie im dać szansy kupna?? Jeżeli wam to nieodpowiada to juz nie będe pisał oki.
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Ale może są ludzie na tym forum którzy potrzebują środków na MB. Czemu nie chcecie im dać szansy kupna?? Jeżeli wam to nieodpowiada to juz nie będe pisał oki.
Mi nie zrobisz na zlosc tym ze nie bedziesz pisal ???? A takimi textami jak &#39;udana transakcja z uzytkownikiem innego forum&#39; to mnie bawisz. To jest forum.bukmacherskie.com i nie ma pisania o innych forach! I teraz mam isc na inne forum zeby zobaczyc czy naprawde sie z kims uczciwie wymieniles? Jaja sobie robisz?
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Mi nie zrobisz na zlosc tym ze nie bedziesz pisal A takimi textami jak &#39;udana transakcja z uzytkownikiem innego forum&#39; to mnie bawisz. To jest forum.bukmacherskie.com i nie ma pisania o innych forach! I teraz mam isc na inne forum zeby zobaczyc czy naprawde sie z kims uczciwie wymieniles? Jaja sobie robisz?
Oki, nie będe już tak robił jak to ci sie wydaje śmieszne:wink:
 
Do góry Bottom