>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[SPRZEDAM] lub pożyczę pieniadze na Moneybookers

patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Pożyczam 20 zł oddaję 30 zł ... Termin spłaty może wynieść maksymalnie do 10 dni . Więc termin ostatecznej spłaty mija z dniem 26 kwietnia ????
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Dobra podbijam :jezora: I tak:
▶ Osobom, ktore maja jakies tam swoje interesy proponuje odpowiedni do tego dzial/temat... nie chce zeby robil sie smietnik w tym temacie ;-)
▶ Co do pozyczania... dalej pozyczam, ale dopiero po zweryfikowaniu danych (w jakis sposob, jeszcze nie wiem jak :mrgreen: ), badz osobom z duzym stazem i tym, z ktorymi mialem udane transakcje ;-)
▶ Wazna sprawa co do terminu splat... z gory zaznaczam, ze za przekroczenie terminu kwota do oddania bedzie proporcjonalnie wieksza ;-)

No i na ta chwile mam 5PLN :mrgreen:
Mysle ze po zamieszaniu z maturami wszystko wroci do normy, ja zaczne grac :mrgreen: , a co za tym idzie bede mial wieksze kwoty. Z pytaniami prosze na prv.
Pozdrawiam
Kuzan :spokodfhgfh:
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Dobra podbijam :jezora: I tak:
▶ Osobom, ktore maja jakies tam swoje interesy proponuje odpowiedni do tego dzial/temat... nie chce zeby robil sie smietnik w tym temacie ;-)
▶ Co do pozyczania... dalej pozyczam, ale dopiero po zweryfikowaniu danych (w jakis sposob, jeszcze nie wiem jak :mrgreen: ), badz osobom z duzym stazem i tym, z ktorymi mialem udane transakcje ;-)
▶ Wazna sprawa co do terminu splat... z gory zaznaczam, ze za przekroczenie terminu kwota do oddania bedzie proporcjonalnie wieksza ;-)

No i na ta chwile mam 5PLN :mrgreen:
Mysle ze po zamieszaniu z maturami wszystko wroci do normy, ja zaczne grac :mrgreen: , a co za tym idzie bede mial wieksze kwoty. Z pytaniami prosze na prv.
Pozdrawiam
Kuzan :spokodfhgfh:
Posiadam 40PLN ;-)
Chetnych zapraszam na prv badz gg.
Polecam dla uczciwych pożyczyłem od Kuzan-a 9zł i niebyło problemów uzgodniliśmy termin oddania i wszystko w najlepszym poządalu polecam bez problemu DLA UCZCIWYCH !!! :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom