>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stadion Żużlowy i Biathlonowy

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Witam, przedstawiać się nie będę bo na forum jestem od ponad dwóch lat więc weterani z FB.com na pewno mnie kojarzą. ;)
Tora Berger
- Miriam Goessner 1 ✅

Jeszcze jeden typ na sprint, tym razem kobiet. Mistrzyni Świata z Norwegi trzecia w biegu Indywidualnym w czwartek. Tylko jedno pudło w pozycji stojącej przy sześciu Niemki mówią same za siebie ;). Co prawda Miriam biega kapitalnie, ponad 40 sekund szybciej biegła w czwartek ale dystans był ten dwa razy taki jak dzisiaj. Śmiem twierdzić, że nawet z super biegiem nie jest w stanie dzisiaj odrobić nawet jednego pudła do aktualnej Vc Mistrzyni Świata w Sprincie. Tora dzisiaj z całą pewnością będzie chciała powalczyć o zwycięstwo z Domrachevą. Do tego poziomu raczej Miriam się nie zbliży która pewnie z dwa razy spudłuje szczególnie w pozycji stojącej, a Berger z całą pewnością może strzelać dzisiaj na poziomie 10/10
1,50 Bwin
5/10
edit // Na spokojnie.. Miriam tradycyjnie pudłowała, śnieg intensywnie padający również miał na to wpływ. Brawo Magda! Rach Ciach Ciach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Fourcade nie biegnie w drużynie Francuzów. Rosjanie mocne zestawienie tak na prawdę na każdej pozycji bardzo dobra i mocna postać. Zawody u nich dlatego traktują to prestiżowo, zresztą więkoszść z nich przed tygodniem odpoczywała po to by w Soczi zaprezentować się godnie. U innych reprezentacji też braki bo w barwach Norwegów oczywiście brak Emila ale i króla biathlonu Ole. Niemcy to bardzo dobrze spisujący się tutaj &quot;Bimber&quot; no i dobrze pobiec może również Arnd. Jednak mimo wszystko gdyby biegł młodszy Fourcade to ta reprezentacja walczyła by raczej z Rosjanami o zwycięstwo. A tak uważam, że gospodarze dzisiaj po prostu wygrają. Co ciekawe warto łapać kurs na win ponieważ u innych buków już jest o 0,2-0,4 niższy ;) A jak ktoś ostro &quot;przykłada&quot; to yield robi na pewno różnicę ;)
Rosja - Francja 1 1,55 Betsafe ✅
5/10
Rosja win sztafeta 4x7,5 (Men) 2,10 Betsafe ✅
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Konsekwentnie na gospodarzy zawodów biathlonowych w ten weekend. Rosjanki czy dzisiaj wygrają? nie wiem w mojej ocenie mają najbardziej wyrównaną drużynę. Niemki to tak na prawdę tylko Andrea i Miriam chociaż Miriam pewnie trochę po dobiera ;) a kto wie? może w stójce będzie karna runda :p . Francuzki niby wyrównane ale też mnie jakoś nie przekonują, liderką tam na pewno będzie Dorin. Norweżki tutaj wielki znak zapytania o ile raczej Berger zrobi swoje to szczególnie dwie pierwsze zmiany mogą wiele stracić na strzelnicy ale i w biegu, a i Flatland to tez nie jest super strzelająca zawodnika. Jeśli chodzi o Ukrainki to na pewno mocne zawodniczki to Olena i Valja a pozostałe dwie zmiany czy ostatnia i pierwsza są w mojej ocenie dużymi znakami zapytania. Olga kończy u Rosjanek a u Ukrainek Panfilova więc tutaj jeśli będzie na styku to jestem spokojny, że liderka Rosjanek przybiegnie przed Panfilovą, ponieważ spisuje się w Soczi bardzo dobrze. Najbardziej obawiam się o to co pokaże Iourieva bo jednak Sleptsova, Zaitseva i Vilukhina nie powinny sprawić niespodzianki in minus. Uważam, że dzisiaj będzie dublet sztafet Rosyjskich ;)
Rosja - Ukraina 1 1,65 Betsafe ⛔
3/10
Rosja win sztafeta 4x6 (Women) 5,50 Unibet ⛔
1/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Drugi mecz półfinału Plus Ligi. Wczoraj Delecta wygrała chociaż szczerze to chyba Resovia ten mecz przegrała. Trener Kowal po meczu był zdegustowany. Pierwszy set to w ogóle jakiś &quot;anty popis gości&quot;, ponieważ ten set powinien paść ich łupem. Dzisiaj można powiedzieć mały nóż na gardle u aktualnych Mistrzów Polski. Jeśli przegrają to już tylko jedno spotkanie od finału będzie Delecta i to wszystkie trzy spotkania do końca by musiała wygrać Resovia. A wiadomo może być o to ciężko wystarczy gorszy dzień i Resovia będzie grała w meczu o brąz. Mam nadzieje, że Shoeps dzisiaj wytrzyma kondycyjnie i Bartman w razie zmian się nie zagotuje bo jakiejś &quot;soczystej&quot; czapie. Tak jak pisałem w opisie mocnych stron jestem kibicem więc nie będę wam tutaj przedstawiał mądrości siatkarskich. Co do kursów to w Tobecie jest zdecydowanie niżej po 1,65 a w Unibecie 1,72 więc warto grać w Betsafe ;)
Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów 2 1,80 Betsafe ✅
2/10
edit // już poleciało na 1,70 :/
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
FF w dość niespodziewanym dla mnie składzie. Brakuje na pierwszy rzut oka dwóch mocnych Włoskich drużyn czyli Trentino i Maceraty. Cuneo ma bardzo dobrych graczy ale dochodzą mnie słuchy, że nie dzieje się tak najlepiej. Sokolov gra na środku ???? , ponieważ są problemy z &quot;gwiazdorem&quot;. Zenit jak to Zenit wyrośnięte chłopy z &quot;Mikim&quot; na czele. Bardzo mało słabych punktów w mojej ocenie. Wielkim ich handicapem jest trener. Co do Zaksy sam nie wiem co mam o nich myśleć. Może to żle zabrzmi ale to są Polacy, grają na obcym terenie ja osobiście nie wierze, że są w stanie zwyciężyć w FF. Skra miała olbrzymią szanse pokonać rok temu Zenit ale jednak się nie udało.. Czwartej drużyny FF nie będę opisywał bo raczej to nie ma sensu.. Zenit powinien skończyć mecz do 12 w sobotę i na spokojnie obserwować pojedynek Cuneo z Zaksą. Jak by ktoś miał jakieś wątpliwości to może warto zapytać Gystlika ale ja uważam, że jednak obsada jest taka, że Zenit spokojnie powinien tytuł obronić. W konkurencyjnych bukach kursy oscylują w granicach 1,60-1,75.

Zenit Kazan win
Liga Mistrzów Mężczyzn 1,85 Unibet ⛔
3/10
edit // Nie ma czego komentować ???? ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ostatnie zawody w tym sezonie. Wybrałem parę sióstr Semerenko. Przeanalizowałem cały sezon sprinterski i wliczając w to Mistrzostwa Świata to na 8 pojedynków w sprincie bilans jest druzgocący(7-1) dla Vity. Ona ostatnio w lepszej formie chociaż w ostatniej sztafecie trenerzy jej nie puścili może mają czego żałować? Może by wygrały Ukrainki? Vita przede wszystkim lepsza na strzelnicy a i biegowo myślę, że tutaj przy równym strzelaniu Valj raczej nie będzie miała szansy jej wyprzedzić. Vita jutro przy strzelaniu koło 9/10 myślę, że ma szanse znowu być w okolicach podium Valj raczej na to liczyć nie może. Kursy np w Unibecie na poziomie 1,55 ;)
Vita Semerenko - Valj Semerenko 1 1,75 Bwin ✅
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Król biathlonu kontra kiepski w tym sezonie Bergman. Bergman potrafi super strzelać ale i potrafi odwalić też niezła kaszane na strzelnicy. Ole podobnie jednak on dużo lepiej biega widać, że na pewno jest lepiej przygotowany do sezonu aniżeli Szwed. Dzisiaj dwa strzelania więc jeśli popełni gdzieś jedno pudło Norweg to spokojnie odrobi to na trasie nawet jeśli Bergman będzie strzelać dzisiaj 10/10. Jednak w to wątpię i po dość ciekawym kursie stawiam na utytułowanego Norwega.
Ole Einar Bjorndalen - Carl Johan Bergman 1 1,55 Tobet ✅
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bieg na dochodzenie Pań. Wczoraj Czeszka bardzo dobrze w biegu no i oczywiście na strzelnicy. Kuzmina biegła podobnie różnica między biegiem jednej a drugiej to 0,4 sekundy ;). Więc poziom bardzo zbliżony, jednak jest taka mała różnica, że Czeszka na starcie ma przewagę jednej karnej rundy(30 sekund). Jeśli dzisiaj będzie podobnie biegła i strzelała to śmiem twierdzić, że ma szanse wygrać a jak nie to chociaż na podium. Kuzmina liczę, że dzisiaj też parę razy spudłuje a Czeszka nie. Słowaczka co prawda wczoraj miała dwie karne rundy a różnica czasu jest 30 sekund więc na dobrą sprawę jedną karną rundę odrobiła, ale to nadal duży handicap ma Czeszka.

Gabriela Soukalova
- Anastasiya Kuzmina 1 1,55 Unibet ✅
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Boe w lepszej formie w drugiej części sezonu, po kontuzji raczej śladu już nie ma.. Szkoda tych dwóch pudeł w spirncie bo na pewno mogła być lepsza pozycja. Anton w sprincie 10/10 a i tak wybiegnie tylko z 6 sekundami przewagi na Norwegiem. Tarje spokojnie jedną karną rundę odrobi bo biega dużo lepiej. To, że Rosjanin ostatnio strzelał tak nie znaczy, że dzisiaj również tak będzie. Wbrew pozorom nie jest wcale tak pewny na strzelnicy. Bieg to jego lepsza strona ale jednak nie ten poziom co Boe pod względem biegania. Warunki jeśli będą ciężkie na strzelnicy to pewnie obaj będą mieli jakieś pudła, jednak stawiam w tej parze na Norwega który pewnie na strzelnicy podczas 1 strzelania powinien być przed Antonem.
Trajei Boe - Anton Shipulin 1 1,65 Marathon ✅
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Spróbujemy za małą stawkę bo to początek sezonu. Dużo oglądam F1 w zeszłym sezonie więc zobaczymy jakie wnioski można wyciągnąć z samego oglądania. Lewis we wszystkich trzech treningach gorzej aniżeli VC Mistrz Świata. Co prawda różnice w dwóch pierwszych sesjach były bardzo małe(0,05 oraz 0,02). Trzecia sesja to loteria tam Lewis spisał się bardzo kiepsko bo różnica między jednym a drugim to wynosiła 19,5 s ???? . Za parę godzin myślę, że obaj będą walczyć o PP z Markiem i Sebastianem, ale uważam, że większe szanse ma na to Hiszpan.
Fernando Alonso - Lewis Hamilton 1 1,86 Marathon (Q) ⛔
1/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Sumann można powiedzieć wybornie w ten weekend radzi sobie na strzelnicy(30/30!!) czego już nie można powiedzieć o Ederze. W biegu Eder i w sprincie i w biegu na dochodzenie nadrobił tylko 4 sekundy więc nie ma mowy, żeby nadrobił chociaż jedną karną rundę. Myślę, że dzisiaj Sumann spokojnie jest w stanie strzelać na poziomie 18-19/20 a Eder myślę, że co najmniej jedno pudło więcej zaliczy i nie odrobi tego na trasie. Ten weekend może należeć do Sumanna podobnie jak do Czeszki Soukalovej chociaż ona wygrała spring a Sumann nie.
Christoph Sumann - Simon Eder 1 1,88 Marathon ⛔
2/10
Niemiec z tego co wiem wczoraj podczas trzeciego strzelania nie strzelał do swojej tarczy stąd 0-0-5-0 ???? Jak widać, radzi sobie bardzo dobrze na strzelnicy czego nie można powiedzieć o Antonie. O ile w sprincie Rosjanin był bez pudła to już wczoraj zaliczył 3 pudła. W sprincie pobiegł Andreas o 50 sekund szybciej a wczoraj o 2 wolniej więc jak widać Shipulin ma marne szanse, żeby odrobić nawet jedną karną rundę na trasie a przecież na strzelnicy prawdopodobieństwo, że będzie lepszy jest znikome.
Andreas Birnbacher - Anton Shipulin 1 1,53 Marathon ⛔
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bardzo ważna informacja właśnie obiegła świat.. Ryan Sullivan kończy karierę co oznacza, że osłabia Unibax Toruń. W tej chwili w mojej ocenie to Zielona Góra staję się głównym kandydatem do złotego medalu. Mocny skład na czele z Hampelem, Jonssonem, Protasiewiczem i Dudkiem powoduje, że mają bardzo realną szansę na złoto. Do tego dojdzie Davidsson, Adamczewski więc wcale nie &quot;kelnerzy&quot;. Jeśli chodzi o ich głównego kandydata do złotego medalu czyli Unibax to na pewno ich liderami w obecnej sytuacji powinni być Gollob i Holder do tego nieobliczlnii w mojej ocenie nadal Ward i Miedziński. &quot;Kelner&quot; pod numerem 2 pewnie no i juniorzy chyba na podobnym poziomie do tych z Falubazu. Nie mówię, że ten typ to pewniak ale jednak jak się patrzy na kursy to warto zaryzykować bo na Unibax nadal maksymalnie można 2,20. No i jest to mrożenie kasy kto chce ten skorzysta, póżniej wrzucę na ogólny.

Falubaz Zielona Góra DMP na żużlu 2013
3,40 Betsafe
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Niebo a ziemia między jednym i drugim w turnieju przed rokiem. Jonsson pamiętam super zaczął tamten turniej a póżniej klapa. Tomek cały turniej super poziom wiadomo półfinał mu nie wyszedł ale z przeciągu całego turnieju obok Grega był to najszybciej jeżdżący zawodnik z całej stawki. Ten tor daje handicap takim zawodnikom jak Gollob którzy potrafią skutecznie walczyć na trasie. Dużo silników kupionych przed sezonem mam nadzieje, że dadzą efekt. Jonsson podobno coś tam z plecami ma, nie wiem jak tam z formą ale w tych turniejach angielskich było lekko mówiąc średnio jak na niego i stawkę. Mam nadzieje, że Tomek będzie miał dobre losowanie bo z jego szczęściem ciężko chociaż jeśli będzie podobnie przygotowany sprzętowo jak przed rokiem to spokojnie jest w stanie mijać rywali na trasie i obojętnie jakie będzie miał losowanie pól startowych.
Tomasz Gollob
- Andreas Jonsson 1 1,60 Betsafe ✅
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg przed rokiem wygrał a Jarek był drugi.. Z tym, że Jarek nie spisywał się rewelacyjnie w serii zasadniczej, szczególnie na początku bo póżniej wygrywał już swoje biegi. W półfinale zamknął Tomka na pierwszym łuku i pojechał po finał. Natomiast Greg praktycznie przez cały turniej solidnie punktował w końcu ten łączny wynik 22 punkty nie wziął się znikąd. Greg na pewno dobrze przepracował zimę u siebie w ciepłej Kalifornii i jest przygotowany pod warunki jakie będą panowały jutro w nocy naszego czasu na torze w Auckland. Jarek za mało trenował więc zobaczymy czy może się to odbić na jego formie. Stawiam w tej parze na Grega którego upatruje jako jednego z faworytów turnieju.

Greg Hancock
- Jarosław Hampel 1 1,85 Tobet ⛔
2/10
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Wtf? Kasprzak linia 7 a Jarek 6? Hmm.. Dziwne albo buki wiedzą o czymś albo po prostu to jest straszna pomyłka. Nie uważam, że Jarek jutro zwojuje nie wiadomo co ale w zeszłym sezonie rundę zasadniczą ukończył z 11 punktami... Może jakiegoś łatwego losowania Jarek nie miał ale uważam, że jednak dzisiaj w najlepszej ósemce się znajdzie a do tego minimum 7 punktów na pewno będzie potrzebne. Najbardziej się obawiam biegu 13 i 3 bo jednak w 3 biegu ma bardzo mocnych rywali po swojej lewej ręce a w 13 no cóż... Jarek vs &quot;trzech świrów&quot;... Stawiam ove. Grać jak ktoś chce bo na pewno kurs długo nie będzie taki sam.
Jarosław Hampel over 6 punktów 1,57 Bet365 ✅
2/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom