>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STARGAMES ciągła niemijająca przegrana

Status
Zamknięty.
8 0

8semka

Użytkownik
dodaj do tego wszystko to - co przegrałaś zanim wygrałaś. Dalej jesteś na &quot;+&quot;?
Coś mi się zdaje, że chłopak nie pozwala bo wie, że ty też masz problem z hazardem.
Hej ,wcześniej nie grałam,czasem patrzyłam jak w tym barze ludzie grają,mój facet czasem tam siedzi jak czeka na mnie aż skończę prace, więc zamykam i idę tam po niego, jak ma piwko do dopicia to czekam i się nudzę więc patrzyłam jak grają. To był mój pierwszy raz i pierwsze wrzucone pieniądze kwota 50 zł ???? Gdybym się na tym znała to bym nie zmieniła przez przypadek stawki z 2 zł jak mi ustawił barman ,na stawkę 9 zł i pewnie bym aż tyle nie wygrała ???? A tak przy okazji stargames wkońcu coś dało , na mystyc secrets chyba tak się to nazywa ..też z książkami czekam właśnie na przelew 8 tyś , wie ktoś może czy na statusie diamentowym robią szybki przelew bo w piątek rano dostałam info że wysłali i zastanawiam się kiedy dotrą do mojego banku.
 
S 0

slavoo26

Użytkownik
nie siej fermentu kolego Bank ma obowiazek zglosic do skarbowki tylko wplaty na konto powyzej 2,5 tys euro bodajze ,wypolacalem troszke mniejsza kwote z tym ze rozbilem ja na 2 raty i nic sie nie stalo
 
A 6

areckizioom

Użytkownik
Pod tym, że jak bank widzi większy przelew z niewiadomego źródła to może Cię wezwać, żebyś wytłumaczyła skąd ta kasa lub druga opcja bank zgłosi do skarbówki. Najlepiej założyć sobie konto moneybookers i zamówić kartę.
Poczytaj sobie kolego forum i zobaczysz, że czepiają się ludzi za mniejsze kwoty np 4tys zł
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Hej ,wcześniej nie grałam,czasem patrzyłam jak w tym barze ludzie grają,mój facet czasem tam siedzi jak czeka na mnie aż skończę prace, więc zamykam i idę tam po niego, jak ma piwko do dopicia to czekam i się nudzę więc patrzyłam jak grają. To był mój pierwszy raz i pierwsze wrzucone pieniądze kwota 50 zł ???? Gdybym się na tym znała to bym nie zmieniła przez przypadek stawki z 2 zł jak mi ustawił barman ,na stawkę 9 zł i pewnie bym aż tyle nie wygrała ???? A tak przy okazji stargames wkońcu coś dało , na mystyc secrets chyba tak się to nazywa ..też z książkami czekam właśnie na przelew 8 tyś , wie ktoś może czy na statusie diamentowym robią szybki przelew bo w piątek rano dostałam info że wysłali i zastanawiam się kiedy dotrą do mojego banku.


Coś mi sie wydaje ze ta historia to jedna wielka sciema. Która maszyna w jakims barze da tyle pieniadzy przy stawce 9 zl
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie siej fermentu kolego Bank ma obowiazek zglosic do skarbowki tylko wplaty na konto powyzej 2,5 tys euro bodajze ,wypolacalem troszke mniejsza kwote z tym ze rozbilem ja na 2 raty i nic sie nie stalo
rozumiem że to żart ? gdzie o tym słyszałeś ?
Jakby bank miał obowiązek zgłaszać tak niskie kwoty, to nic innego by nie robili bo nie mieli by na to czasu.
Bank teoretycznie może zgłosić do US podejrzane przelewy ale w przypadku gdy np: dostaniesz w ciągu roku 10 przelewów na 100 tysięcy złotych każdy, i to nie jest wcale pewne że bank to zgłosi, w przelewach bankowych takie kwoty nie robią wrażenia, przecież ludzie przelewają codziennie znacznie większe sumy to norma, a już na pewno nikt nie zwraca uwagi na kwoty rzędu kilku tysięcy euro, także możecie spać spokojnie nawet jak ugracie parę groszy w kasynie, to różnicy czy wypłata pójdzie na konto czy na moneybookers różnicy nie ma żadnej.
 
A 6

areckizioom

Użytkownik
W takim razie nie czekam na moją karte MB tylko wypłacam odrazu na konto (2tys).
Czytałem tutaj na forum, że do chłopaka się przyczepili za 4tys zł dlatego tak napisałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom