>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stargames - promocje ,opinie

mark 2,3K

mark

Forum VIP
www.stargames.com
Jak dla mnie jedno z najciekawszych kasyn ze wzgledu na gry jakie oferuja .
Chyba jedyne w jakim dostepny jest Sizzling Hot

Co jakis czas wysylaja darmowe vouchery 5€,10€ .Obrot x 1. Specjalne oferty dla depozytorow
Wyplaty uzaleznione sa od poziomu jaki posiada gracz.Bonus urodzinowy 10€ dla stalych graczy.Jesli pierwszy depozyt jest poniej 20€ tez sie go nie otrzyma
Bardzo slaby poziom graczy w ich pokerze
www.stargames.com
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie wiem dokladnie bo nigdzie nie ma opisu pod wzgledem kasyna. Na pokerze zeby bonus byl w calosci obrocony musi byc tyle rake ile dostaje sie bonusu .
Moze wypowie sie ktos kto korzystal bo na pewno jest takich osob duzo .Jest sporo wpisow ze obrot jest x 1 ,ale lepiej zeby to ktos potwierdzil
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Chyba malo widziales screenow z tego kasyna ;) jak i opinii na innych forach . 30 - 40 tysiecy ludzi codziennie online nie grałoby w kasynie gdzie nie padaja duze wygrane ???? .Chociaz wiadomo jak to w kasynie jednemu da a drugiemu zabierze
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Wpłaciłem 200zł, zagrałem za kwotę bonusu czyli 100zł i wypłacam 300zł. Tylko co to za opłata 3,95zł za wypłatę na moneybookers ? ; o
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
4. Za wypłatę kwot w pieniadzu niewirtualnym Operator nalicza opłatę manipulacyjną w wysokości 1 €, którą potrąca od przelewanej kwoty. Wysokość opłaty manipulacyjnej może ulec odpowiedniej zmianie w zależności od systemu płatności wybranego przez użytkownika.
Jakos przezyjesz :razz:
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Mają obecnie jakieś promocje bez depozytu dla nowych graczy ?
Nie.Oni przysylaja promocje bez depozytu tylko tym co maja juz konta.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Jeżeli znajdzie się ktoś kto wpłacał tam depozyt to proszę o opinię ;)
Obstawiłem ze 2x depozyt + bonus lecz wciąż mam jednak 100zł w bonusie...
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
Ja wplacalem kilka zlotych ale albo nieiwem ktore wlaczyc ale te automaty to jakies czasy prl no moze zle trafialem... ale mnie osobiscie nic tam nie podeszlo dwa razy do zera...
Pewenie Mark ma racje po lidzbie grajacych ja akurat niemialem szczescia...
 
R 58

rychlik

Użytkownik
Z mojego doświadczenia wynika, że za otrzymany bonus można grać, ale nie można go wypłacać. Wygląda to tak, że najpierw gramy za nasz depozyt, a w wypadku jego straty gramy za bonus. Jeśli przegramy część bonusu, to przepada nam ta przegrana kwota.
Przykład:
wpłacamy 100€ - na koncie mamy 200€
przegrywamy w kasynie 160€ - zostaje nam tylko 40€ bonusu
odbijamy się do 220€ - do wypłaty mamy 170€ (w bonusie zostaje tylko te 50€).
Jeśli chodzi o obrót to nie wiem dokładnie jak to jest, ale na pewno nie jest duży. W pokerze trzeba było rozegrać ilość raked hands równą ilości otrzymanych € bonusu (100€ bonusu = 100 RH). Nigdy nie miałem problemu z wypłatą. Pierwsza wypłata idzie długo, ale po zdobyciu złotego statusu zlecone rano wypłaty wieczorem są już na MB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 0

serek2607

Użytkownik
A ja powiem że wszystko jest fajnie i już pół roku tam grałem, no ale właśnie teraz od 2 kwietnia nie może dojść duża wypłata więc proszę uważać na większe wpłaty...
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Duza to znaczy 1000 - 2000 € ? . Znajomy zlecil bardzo duzą i dostal ja nastepnego dnia(zlecil czwartek ,dostal w piatek) . Ma najwyzszy poziom tam
 
S 0

serek2607

Użytkownik
No dla mnie duża to jest z wpłaconego 50zł --&gt; 1400zł jakoś dojść nie może. A kiedy to było? Jestem brązowy...
w ostatni czwartek
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Co jakis czas wysylaja je losowo wybranym osobom .Trzeba pamietac zeby miec na koncie uzupelnione wszystkie dane bo to tez wazne .Ostatnio spory bonus dawali .Na urodziny wysylaja tez te vouchery
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 33

wroclawiak

Użytkownik
na brązowym to potrwa pewnie koło 14 dni,warto wyrobić min.platyne wtedy wiele osób otrzymywało wypłaty w ciągu max.48h, ja na złocie czekałem 10 dni roboczych.
poziom pokera u nich-fantastyczny ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Jakie sloty polecicie oprócz Sizzling HOT?


Book of Ra i Golden Sevens potrafia ladnie sypnac

Dodaję screena z book of ra ;]
Teraz muszę się dopytać o obrót bonusem. Myślę, że już wykonałem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom